Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (7344 entries)

note: translators: %s: reason
en: Payment pending (reason: %s).
hu: Fizetés függőben (ok: %s).

[ctx: block title]
en: Status Filter
hu: Státusz szűrő

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Függőben <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Függőben <span class="count">(%s)</span>

[ctx: stock notification status]
en: Pending
hu: Függőben

en: Pending items
hu: Függőben lévő tételek

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
hu: Használj blokkokat, hogy létrehozz egy "Kosárba" területet, amit különböző terméktípusokhoz, mint például változó és csoportosított, személyre szabj.

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
hu: Kosárba + beállítások (Béta)

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
hu: Egy sablon az attribútum nevéhez és opcióihoz, amit minden attribútummal rendelkező változtatható termékre alkalmazunk.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
hu: Jelenítse meg a változtatható termékhez tartozó attribútum opciókat.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
hu: Formázza a változtatható termékhez tartozó attribútum nevét.

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
hu: Variáció választó (Béta)

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
hu: Jelenítse meg az elérhető termékvariációkat, amelyeket a vásárló kiválaszthat és a kosárba tehet.

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
hu: Variáció Kiválasztó: Sablon (Béta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
hu: Csoportos termék: sablon (Béta)

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
hu: Tegyen lehetővé egy gyerektermék kiválasztását a Csoportos termék blokkban. Ez lehet például gomb, jelölőnégyzet vagy link, a termék típusától függően.

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
hu: Csoportos termék: elemválasztó (Béta)

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
hu: Jelenítse meg a termék nevét címkeként vagy bekezdésként.

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
hu: Csoportos termék: elemcímke (Béta)

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
hu: Jelenítsen meg egy gombot, amellyel a vásárlók a kosárba helyezhetik a terméket. Az opciók segítségével optimalizálható a különböző terméktípusokra.

note: translators: %1$s: Order number
en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
hu: Értesítünk, hogy a(z) #%1$s számú rendelésedet töröltük.

note: translators: %1$s: Order number
en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
hu: Sajnálattal közöljük, hogy a(z) #%1$s számú rendelésedet töröltük.

en: Store Information
hu: Üzlet információ

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
hu: Itt egy emlékeztető arról, amit vásároltál:

note: translators: %s: Order number
en: Your order #%s has been cancelled.
hu: A(z) #%s számú rendelésedet töröltük.

note: translators: %s: Order number
en: Order Cancelled: #%s
hu: Megrendelés törölve: #%s

note: translators: %s: product ID
en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
hu: A(z) "%s" azonosítójú termék nem található, ezért nem adható hozzá a kosárhoz.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
hu: Nem adhatsz hozzá &quot;%s&quot;-t a kosárhoz 0-nál kisebb vagy azzal egyenlő mennyiséggel.

en: Invalid user ID.
hu: Érvénytelen felhasználói azonosító.

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
hu: Engedélyezd a Pénztárgép funkciót a WooCommerce mobil alkalmazásokban.

en: Order Custom Field
hu: Egyéni rendelési mező

en: Order Admin URL
hu: Rendelés Rendszergazda URL

en: Order View URL
hu: Rendelés megtekintésének URL-je

en: Order Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Order Shipping Address
hu: Rendelés szállítási címe

en: Order Shipping Method
hu: Rendelés Szállítási Módja

en: Order Transaction ID
hu: Rendelés tranzakció azonosító

en: Order Shipping
hu: Rendelés Szállítása

en: Order Discount
hu: Rendelési kedvezmény

en: Search Emails
hu: E-mailek keresése

en: View Email
hu: E-mail megtekintése

en: New Email
hu: Új e-mail

en: Edit Email
hu: E-mail szerkesztése

en: Add Email
hu: E-mail hozzáadása

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
hu: Egy vagy több titkos másolatot kapó (BCC) e-mail cím érvénytelen: „%s”. Kérlek, adj meg érvényes e-mail címeket, vesszővel elválasztva.

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
hu: Egy vagy több CC e-mail cím érvénytelen: „%s”. Kérlek, adj meg érvényes e-mail címeket, vesszővel elválasztva.

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
hu: Egy vagy több címzett e-mail címe érvénytelen: „%s”. Kérlek, adj meg érvényes e-mail címeket, vesszővel elválasztva.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
hu: Nem sikerült létrehozni a szinkronizációhoz szükséges HPOS táblákat.

en: Keep your store online with full security and backups
hu: Tartsd üzletedet online teljes biztonságban és biztonsági mentésekkel.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
hu: Védd meg a boltodat és a vásárlóidat a Jetpack segítségével

en: Error unable to generate email post.
hu: Hiba, nem sikerült e-mail bejegyzést létrehozni.

note: translators: %s: WooCommerce transactional email ID.
en: Email post generated for %s.
hu: E-mail bejegyzés generálva a következőhöz: %s.

note: translators: %s: Error message.
en: Error generating email post. Error: %s.
hu: Hiba az e-mail bejegyzés létrehozásakor. Hiba: %s.

en: The post ID of the generated email post.
hu: A generált e-mail bejegyzés azonosítója.

en: The email ID to recreate the post for.
hu: Az e-mail ID, amellyel újra létrehozhatod a bejegyzést.

note: translators: 1: Product title 2: Image number
en: %1$s - Image %2$d
hu: %1$s - Kép %2$d

note: translators: %s: URL to the documentation.
en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
hu: Ez a funkció nem elérhető, ha a <a href="%s">Kosár és fizetés blokkokat</a> használod. A szállítási költség a fizetésnél lesz kiszámítva.

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
hu: A megadott fizetési link elavult vagy érvénytelen volt. Nem került termék hozzáadásra a kosárhoz.

en: Added to cart
hu: Kosárba került

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
hu: Automatizáld a Facebook és Instagram marketinget a Kliken segítségével. Indíts hirdetéseket és ütemezz be egy hónapnyi bejegyzést 5 perc alatt - az első 5 ingyenes! A csomagok már havi 20 dollártól elérhetőek.

note: translators: %1$s: Product filter name, %2$d: Number of products
en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
hu[0]: %1$s (%2$d termék)
hu[1]: %1$s (%2$d termék)

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
hu: Értesítsd a vásárlót e-mailben, hogy a jelszava vissza lett állítva

note: translators: 1: price from 2: price to
en: Price range: %1$s through %2$s
hu: Ártartomány: %1$s - %2$s

en: Receive an email notification every time a new order is placed
hu: Kapj e-mail értesítést minden alkalommal, amikor új rendelés érkezik

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
hu: Küldj e-mailt a vásárlóknak, amikor egy rendelés részben vagy teljesen visszatérítésre került

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
hu: Küldj e-mailt a vásárlóknak, amelyben értesíted őket, hogy a rendelésük feldolgozás alatt van.

note: translators: %1$s: Store name, %2$s: Order number
en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
hu: A(z) %1$s rendelésed (#%2$s) visszatérítésre került

note: translators: %1$s: Store name, %2$s: Order number
en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
hu: A(z) %1$s rendelésed (#%2$s) részben visszatérítésre került

en: Thank you for your in-store purchase
hu: Köszönjük, hogy nálunk vásároltál!

note: translators: %1$s: Order number, %2$s: Store name
en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
hu: Az üzletben tett vásárlásod #%1$s a(z) %2$s helyen

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
hu: Küldj e-mailt a vásárlóknak, amikor a rendelésük felfüggesztésre került.

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
hu: Küldj e-mailt a vásárlóknak, amikor megjegyzést fűztél a rendelésükhöz

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
hu: Küldj e-mailt a vásárlóknak, amelyben értesíted őket, hogy létrehoztak egy fiókot.

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
hu: Kapj e-mail értesítést, amikor egy feldolgozás alatt lévő vagy várakozó rendelés sikertelenül zárul

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
hu: Küldj e-mailt a vásárlóknak, amelyben értesíted őket arról, hogy a rendelésük elkészült és már szállítás alatt van.

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
hu: [{site_title}]: A(z) #{order_number} számú rendelésedet töröltük

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hu: A lemondott rendelésekről szóló e-maileket akkor küldjük el a vásárlóknak, amikor a rendeléseiket lemondottnak jelöltük (ha korábban feldolgozás alatt vagy várakozó állapotban voltak).

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
hu: Küldj e-mailt a vásárlóknak, amikor a rendelésük törlésre került.

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
hu: Kapj e-mail értesítést, amikor egy feldolgozás alatt lévő vagy várakozó rendelés törlésre kerül

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
hu: A(z) "%s" kupon nem alkalmazható, mert nem létezik.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
hu: A(z) "%s" kupon nem alkalmazható, mert nem érvényes.

en: Invalid maximum spend value.
hu: Érvénytelen maximális költési érték.

en: Brief statement that will appear on the receipts.
hu: Rövid üzenet, ami a nyugtákon fog megjelenni.

en: Refund & Returns Policy
hu: Visszatérítési és visszaküldési szabályzat

en: Your store contact email.
hu: A boltod kapcsolattartó e-mail címe.

en: Physical address
hu: Fizikai cím

en: The name of your physical store.
hu: A fizikai boltod neve.

en: Store name
hu: Bolt neve

en: Details about the store that are shown in email receipts.
hu: Az üzletről szóló részletek, amelyek az e-mailben küldött nyugtákon jelennek meg.

en: Preferred address autocomplete provider
hu: Preferált cím-automatikus kiegészítés szolgáltató

en: Address autocomplete
hu: Cím automatikus kiegészítés

en: Enable predictive address search
hu: Engedélyezd az előrejelző címadat-keresést

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
hu: Hagyd ezt a négyzetet bejelölés nélkül, ha nem szeretnéd, hogy javasolt kiterjesztéseket húzzon le a WooCommerce.com-ról.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
hu: A részletek nem elérhetőek ehhez a vásárlóhoz, mivel ez a felhasználó nem létezik a jelenlegi oldalon.

[ctx: coupon expiry date placeholder]
en: YYYY-MM-DD
hu: ÉÉÉÉ-HH-NN

en: Helper cache cleared.
hu: Segítő gyorsítótár törölve.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
hu: Ez az eszköz kiüríti a WooCommerce.com adatgyorsítótárát, amit a WooCommerce kiterjesztések használnak.

en: Clear WooCommerce.com cache
hu: Töröld a WooCommerce.com gyorsítótárát

en: Türkiye
hu: Törökország

en: (Not available)
hu: (Nem elérhető)

en: Suggest full addresses to customers as they type.
hu: Javasolj teljes címeket a vásárlóknak, ahogy gépelnek.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
hu: Nem lehet meghatározni a kiszolgáló architektúráját.  Kérjük, kérdezze meg a tárhelyszolgáltatóját erről az információról.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
hu: Előfordulhat, hogy egyes előfizetési adatok átmenetileg nem állnak rendelkezésre. Kérjük, néhány perc múlva frissítse az oldalt, és próbálja meg újra.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
hu: Nem sikerül kapcsolódni a WooCommerce.com-hoz

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
hu: Vélemények megjelenítése a termékekről.

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
hu: Értékelések kategória szerint

[ctx: block title]
en: Product Title
hu: Termék neve

[ctx: block keyword]
en: weight
hu: tömeg

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
hu: Vélemények termékenként

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
hu: Vélemények megjelenítése adott kategóriákból.

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
hu: A termék nevének megjelenítése.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
hu: Értesíti a vásárlókat, ha a termékek elfogytak vagy utánrendelésre kerültek. Ez a blokk el van rejtve, ha a termékek raktáron vannak.

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
hu: Termékkészlet indikátor

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
hu: A termék súlyának, méreteinek és attribútumainak megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Product Specifications
hu: Termékleírások

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
hu: A termék cikkszámának megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Product SKU
hu: Termék cikkszáma

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
hu: Megjeleníti a címet a vélemények számával.

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
hu: Vélemények lapozása

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
hu: Megjeleníti az előző termékértékelés oldalának hivatkozását.

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
hu: Termékértékelések előző oldala

[ctx: block keyword]
en: additional information
hu: további információ

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
hu: Adott esetben lapszámozott navigációt jelenít meg a következő/előző termékértékelésekhez.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
hu: Megjeleníti az oldalszámok listáját a termékértékelések lapozásához.

[ctx: block title]
en: Reviews Title
hu: Értékelések címe

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
hu: Termékértékelések oldalszáma

[ctx: block title]
en: Clear filters
hu: Szűrők törlése

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
hu: Megjeleníti a termék leírását.

[ctx: block title]
en: Product Description
hu: Termékleírás

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
hu: Termékértékelések megjelenítése

[ctx: block title]
en: Product Filters
hu: Termék szűrők

[ctx: block title]
en: On Sale Products
hu: Akciós termékek

[ctx: block title]
en: Review Rating
hu: Értékelések

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
hu: Variáció választó: Attribútum beállítások (Béta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
hu: Variáció kiválasztó: Attribútum név (Béta)

[ctx: block title]
en: Review Date
hu: Értékelés dátuma

[ctx: block title]
en: Review Content
hu: Értékelés tartalma

en: Email content
hu: E-mail tartalom

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
hu: Csak hogy tudd – megkaptuk a rendelésed, és most feldolgozás alatt van.

en: Default block content
hu: Alapértelmezett blokk tartalom

note: translators: %s: Customer full name
en: You’ve received a new order from %s
hu: Új rendelés érkezett: %s

note: translators: %s: Store admin email
en: If you need any help with your order, please contact us at %s
hu: Ha kérdése lenne vagy segítségre lenne szüksége, írjon az alábbi email címre: %s

note: translators: %s: Store admin email
en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
hu: Köszönjük! Ha kérdése lenne vagy segítségre lenne szüksége, írjon az alábbi email címre: %s

note: translators: %s: Store admin email
en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
hu: Ha kérdése lenne vagy segítségre lenne szüksége, írjon az alábbi email címre: %s

note: translators: %s: Store admin email
en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
hu: Köszönjük! Ha kérdése lenne vagy segítségre lenne szüksége, írjon az alábbi email címre: %s

note: translators: %s: Order number
en: Order refunded: %s
hu: Rendelés visszatérítve: %s

note: translators: %s: order number
en: Details for order #%s,
hu: Részletek a(z) #%s számú rendeléshez,

note: translators: %s: order number
en: New order: #%s,
hu: Új rendelés: #%s

en: Customer Username
hu: Vásárló felhasználónév

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
hu: Engedélyezi az eladott áruk költségének megadását a termékeknél.

note: translators: %s: order number
en: Order failed: #%s,
hu: Sikertelen rendelés: #%s,

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
hu: Az URL, ahol elindíthatod a fizetési átjáró beállításának előkészítését.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
hu: A fizetési átjáró beállításának előtöltött linkje.

en: The status of the containing entity.
hu: A tartalmazó entitás állapota.

en: The slug of the containing entity.
hu: A tartalmazó entitás keresőbarát kifejezése.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
hu: A tartalmazó entitás típusa. Általában ez egy szokásos bővítmény, de lehet nem szabványos entitás is, mint például egy sablon vagy egy kötelező felhasználói bővítmény.

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
hu: Érvénytelen kuponokat eltávolítottunk a rendelésből: "%s

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
hu: A(z) "%1$s" eltávolításra került a rendelésből. %2$s

en: Button text in the single product page.
hu: Gomb szövege az egyedi termék oldalon.

en: Admin Order Note
hu: Rendszergazda rendelési megjegyzés

en: My Account URL
hu: Saját fiókom URL-je

en: Store Name
hu: Bolt Név

en: Store URL
hu: Bolt URL

en: Store
hu: Bolt

en: Store Email
hu: Bolt e-mail

en: Payment URL
hu: Fizetési URL

en: Order Tax
hu: Rendelési adó

en: Order Subtotal
hu: Rendelés részösszege

en: Order Items
hu: Rendelési elemek

en: Customer Country
hu: Vásárló országa

en: Customer Full Name
hu: Vásárló teljes neve

en: Customer Last Name
hu: Vásárló vezetékneve

en: Customer First Name
hu: Vásárló keresztneve

en: Invalid email address provided for sender settings
hu: Érvénytelen e-mail cím lett megadva a küldő beállításokhoz

note: translators: 1: the endpoint relative URL, 2: error code, 3: error message
en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
hu: A REST kérés POST %1$s sikertelen volt: (%2$s) %3$s

note: translators: 1: the endpoint relative URL, 2: error code, 3: error message
en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
hu: A REST kérés GET %1$s sikertelen volt: (%2$s) %3$s

en: The type of onboarding process the provider supports.
hu: Az a típusú beilleszkedési folyamatot támogatja a szolgáltató.

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
hu: A szolgáltató azonosítónak olyan szövegnek kell lennie, amely csak ASCII betűket, számokat, alulvonásokat és kötőjeleket tartalmaz.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
hu: Ha igaz, a nyomon követés figyelmen kívül hagyja a bónusz elutasítását.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
hu: Környezeti vagy boltbeállítási problémák akadályozzák a haladást. Kérlek, oldd meg őket a folytatáshoz.

en: Received an unexpected response from the platform.
hu: Váratlan választ kaptunk a platformtól.

en: Failed to get onboarding fields data.
hu: Nem sikerült betölteni az üzembe helyezési mezők adatait.

note: translators: %s: The invalid step ID.
en: The onboarding step ID is invalid: %s
hu: A beállítási lépés azonosítója érvénytelen: %s

note: translators: %s: The required key that is missing.
en: The onboarding step is missing required entries: %s
hu: A beállítási lépésből hiányoznak a kötelező bejegyzések: %s

en: Onboarding step requirements are not met.
hu: A beállítási lépés követelményei nem teljesültek.

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
hu: Már folyamatban van egy másik beállítási művelet. Kérlek, várj, amíg befejeződik.

note: translators: %s: WooPayments.
en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
hu: A %s kiterjesztés nem naprakész. Kérlek, frissítsd a legújabb verzióra, és próbáld újra.

note: translators: %s: WooPayments.
en: The %s extension is not active.
hu: A %s kiterjesztés nem aktív.

en: Failed to disable the test account.
hu: Nem sikerült letiltani a teszt fiókot.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
hu: Egy váratlan hiba történt a teszt fiók letiltása közben.

en: Failed to reset onboarding.
hu: Nem sikerült az alaphelyzetbe állítás a bevezetőnél.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
hu: Egy váratlan hiba történt az újrakezdési folyamat alaphelyzetbe állítása közben.

en: Failed to finish the KYC session.
hu: Nem sikerült befejezni a KYC munkamenetet.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
hu: Egy váratlan hiba történt a KYC munkamenet lezárása közben.

en: Failed to get the KYC session data.
hu: Nem sikerült lekérni a KYC munkamenet adatokat.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
hu: Egy váratlan hiba történt a KYC munkamenet létrehozása közben.

en: Failed to initialize the test account.
hu: Nem sikerült inicializálni a teszt fiókot.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
hu: Egy váratlan hiba történt a teszt fiók inicializálása közben.

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
hu: Egy fiók már be van állítva. Állítsd alaphelyzetbe először az első beállításokat.

en: A test account is already set up.
hu: Egy teszt fiók már be van állítva.

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
hu: A mentés művelet nem támogatott az üzembe helyezési lépés ID-hez.

en: Invalid onboarding step data.
hu: Érvénytelen beállítási lépés adatok.

en: Invalid onboarding step ID.
hu: Érvénytelen beállítási lépés azonosító.

en: The URL to use for the action.
hu: Az URL, amit a művelethez használj.

en: The action type to determine how to use the URL.
hu: A művelet típusa meghatározza, hogyan használjuk az URL-t.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
hu: Különböző kontextusfüggő adatok az üzembe helyezési folyamat használatához.

en: Various contextual data for the step to use.
hu: A lépéshez használatos különböző kontextusadatok.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
hu: Művelet, amit hibakezelési tartalékként használunk, ha probléma adódik a beágyazott KYC-vel.

en: Try the new templates
hu: Próbáld ki az új sablonokat

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
hu: Izgalmas fejlesztéseket hajtottunk végre az e-mail sablonjainkon, beleértve a modern, vásárlóbarát dizájnokat és új egyéni beállítási lehetőségeket. Ha blokk sablont használsz, automatikusan szinkronizálhatod a sablon stílusaidat! Menj az e-mail beállításaidhoz, hogy felfedezd az új funkciókat.

en: Action to clean the step progress.
hu: Művelet a lépés előrehaladásának tisztításához.

en: Action to finish an embedded KYC session.
hu: Művelet egy beágyazott KYC munkamenet befejezéséhez.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
hu: Művelet egy beágyazott KYC munkamenet létrehozásához vagy folytatásához.

en: Action to initialize a test account.
hu: Művelet egy teszt fiók inicializálásához.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
hu: Művelet a WPCOM kapcsolat engedélyezéséhez.

en: Action to signal the step completion.
hu: Művelet a lépés befejezésének jelzésére.

en: Action to check the step status.
hu: Művelet a lépés állapotának ellenőrzéséhez.

en: Action to save step information in the database.
hu: Művelet a lépés információk adatbázisban történő mentéséhez.

en: Action to signal the step start.
hu: Művelet a lépés kezdetének jelzésére.

en: The available actions for the step.
hu: A lépéshez elérhető műveletek.

en: Errors list for the step.
hu: Hibák listája a lépéshez.

en: The current status of the step.
hu: A lépés jelenlegi állapota.

en: The steps that are required to be completed before this step.
hu: Azok a lépések, amelyeket ennek a lépésnek a megkezdése előtt kötelező befejezni.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
hu: A lépés relatív elérési útja, amit az előtérben történő navigációhoz használunk.

en: The unique identifier for the step.
hu: A lépés egyedi azonosítója.

en: The onboarding steps.
hu: A beállítási lépések.

en: Whether WooPayments is in dev mode.
hu: A WooPayments fejlesztői módban van-e.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
hu: Az üzembe helyezési folyamat teszt módban van-e.

en: The general state of the onboarding process.
hu: Az üzembe helyezési folyamat általános állapota.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
hu: Az üzembe helyezési folyamat melyik pontjáról indult el ez a kérés.

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
hu: Szállítási költségeken spórolhatsz a WooCommerce Szállítással

en: Point of Sale
hu: Értékesítési pont

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
hu: A legfelső bejegyzési pont, ahonnan a kereskedő megkezdte a beállítási folyamatot.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
hu: ISO3166 alfa-2 országkód. Alapértelmezetten a tárolt szolgáltató üzleti helyszínének országkódjára állítva.

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
hu: Nyomtass kedvezményes USPS, UPS és DHL címkéket

en: Store emails have had an upgrade!
hu: Az üzleti e-mailek frissítésen estek át!

en: Customize your emails
hu: Szabd testre az e-maileidet

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
hu: Néhány izgalmas fejlesztést hajtottunk végre az e-mail sablonjaidon, beleértve a modern, vásárlóbarát dizájnt és az új egyéni beállítási lehetőségeket. Ha blokk sablont használsz, automatikusan szinkronizálhatod a sablon stílusaidat! Nézd meg az e-mail beállításaidat, hogy felfedezd az új változásokat.

en: Your store emails have had an upgrade!
hu: Az áruházad e-mailei frissítésen estek át!

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
hu: Hiba történt az e-mail szerkesztő helykitöltő tartalmának megjelenítésekor.

en: Invalid product object.
hu: Érvénytelen termékobjektum.

note: Translators: %s is the formatted price.
en: Pickup cost: %s
hu: Átvételi költség: %s

note: translators: %s: Number of reviews.
en: One review
hu: Egy vélemény

note: translators: %s: Product title.
en: Reviews for %s
hu: %s értékelései

note: translators: %s: Product title.
en: Review for %s
hu: Értékelés a(z) %s termékről

en: Older Reviews
hu: Régebbi vélemények

en: Newer Reviews
hu: Újabb vélemények

note: translators: %s: human-readable time difference.
en: %s ago
hu: %s-kel ezelőtt

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
hu: A véleményed moderálásra vár. Ez csak egy előnézet; a véleményed akkor lesz látható, miután jóváhagyták.

en: Your review is awaiting moderation.
hu: A véleményed moderálásra vár.

en: [product description rendering halted]
hu: [a termék leírásának megjelenítése leállt]

en: The admin note type prop is deprecated.
hu: A rendszergazda megjegyzés típus tulajdonság elavult.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
hu: Az alaprajzok importálásának jelenlegi engedélyezettsége

en: Blueprint imports are disabled
hu: A Blueprint importálások le vannak tiltva

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
hu: Sajnálom, nem tudod importálni a WooCommerce Blueprints-t.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
hu: Sajnáljuk, nem exportálhatod a WooCommerce Blueprints-t.

en: Includes all the installed plugins.
hu: Tartalmazza az összes telepített bővítményt.

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
hu: A visszatérítésről szóló e-maileket akkor küldjük ki, amikor a POS-on leadott rendelésedet visszatérítjük.

note: translators: %s: coupon code.
en: Remove %s coupon
hu: %s kupon eltávolítása

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
hu: Korlátozd az eredményeket azokra, amelyeknek a neve vagy SKU-ja részben egyezik egy karakterlánccal. Ez az érvényesítés elsőbbséget élvez a 'keresés', 'sku' és 'search_sku' felett.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
hu: Korlátozd az eredményeket azokra, amelyeknek a SKU-ja részben egyezik egy karakterlánccal. Ez az érvényesítés elsőbbséget élvez a 'sku' felett.

en: Brand slug.
hu: Márka keresőbarát kifejezés.

en: Brand name.
hu: Márkanév.

en: Brand ID.
hu: Márka azonosító.

en: List of brands.
hu: Márkák listája.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
hu: Korlátozd az eredményhalmazt azokra a rendelésekre, amelyeket specifikus forrásokból hoztak létre (pl. fizetés, rendszergazda).

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
hu: A visszatérített elem Eladott Áruk Költségének értéke.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
hu: Eladott áruk költségének adatai. Csak a termék-visszatérítési sor elemeknél jelenik meg.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
hu: A visszatérített áruk teljes értékesítési költségének összege.

en: Enabled features.
hu: Engedélyezett funkciók.

en: Server architecture.
hu: Szerverarchitektúra.

en: POS refunded order
hu: POS visszatérített rendelés

en: Time of payment:
hu: Fizetés időpontja:

en: Auth code:
hu: Hitelesítési kód:

en: Change due:
hu: Visszajáró:

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
hu: A rendelés teljesítve e-maileket a vásárlók kapják, amikor a POS rendeléseiket teljesítettnek jelölik.

en: POS completed order
hu: POS befejezett rendelés

note: translators: %s = formatted cost with currency symbol.
en: Cost per unit: %s
hu: Egységár: %s

note: translators: "%1$s": coupon code, %2$s: categories list translators: %1$s: coupon code, %2$s: categories list
en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
hu: Sajnáljuk, a(z) "%1$s" kupon nem alkalmazható a következő kategóriákra: %2$s.

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: products list
en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
hu: Sajnáljuk, a(z) "%1$s" kupon nem alkalmazható a következő termékekre: %2$s.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
hu: Értesítsd a vásárlókat, ha teljes vagy részleges visszatérítés érkezik hozzájuk egy POS-rendelésükre.

en: Let customers know once their POS order is complete.
hu: Értesítsd a vásárlókat, amint a POS rendelésük teljesült.

en: Revert to legacy template
hu: Régi sablon visszaállítása

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
hu: Biztosan vissza szeretnél térni a régihez? Ha ezt teszed, minden változtatás, amit az új e-mail sablonjaidon eszközöltél, törlődik, és visszaállnak a korábbi e-mail terveid.

note: translators: %s: coupon code
en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
hu: A(z) "%s" kupon használati limitje elérve. Kérlek, próbáld újra később, vagy lépj kapcsolatba velünk segítségért.

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
hu: A "%1$s" kuponra a maximális költés %2$s.

note: translators: %1$s: coupon code,  %2$s: coupon minimum amount translators: %1$s: coupon code, %2$s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
hu: A "%1$s" kupon minimum vásárlási értéke %2$s.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" has expired.
hu: A(z) "%s" kupon lejárt.

note: translators: %s: coupon code
en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
hu: A(z) "%s" kupon használati limitje ki lett használva.

en: Features that are currently enabled.
hu: Jelenleg engedélyezett funkciók.

en: Enabled features:
hu: Engedélyezett funkciók:

en: Information about the operating system your server is running.
hu: Információ a szervereden futó operációs rendszerről.

en: Server architecture
hu: Szerverarchitektúra

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
hu: Ezzel az eszközzel létrehozhatsz és letölthetsz egy CSV fájlt, amely a kiválasztott termékeket tartalmazza.

en: Hide shipping rates when free shipping is available
hu: Elrejtés a szállítási díjakat, amikor ingyenes szállítás érhető el

en: Email improvements button
hu: E-mail fejlesztések gomb

en: Try our new email templates!
hu: Próbáld ki az új e-mail sablonjainkat!

en: Keep legacy template
hu: Őrizd meg a régi sablont

en: Switch to new template
hu: Váltás új sablonra

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
hu: Új sablontervek előnézete. Testreszabhatod és kipróbálhatod az e-maileidet, és akkor váltasz az új sablonra, amikor készen állsz.

en: Try new templates
hu: Próbáld ki az új sablonokat

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
hu: Megadhatod az <a href="#" class="switch-to-general-tab">alapértelmezett értéket</a> minden variációhoz

en: Cost Total
hu: Teljes költség

note: translators: 1: WooCommerce.com connection URL, 2: home URL
en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
hu: Az oldalad jelenleg a <b>%1$s</b> segítségével kapcsolódik a WooCommerce.com-hoz, de a tényleges oldal URL-je a <b>%2$s</b>. A helyes működés érdekében, kérlek, kapcsold újra az oldaladat a <b>WooCommerce.com</b>-hoz.

en: There was an error rendering the email preview.
hu: Hiba történt az e-mail előnézet betöltése közben.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
hu: Hiba történt az e-mail előnézet megjelenítésekor. Ez nincs hatással a tényleges e-mail kézbesítésre. Ha segítségre van szükséged, vedd fel a kapcsolatot a bővítmény fejlesztőjével.

note: translators: %d: HTTP status code.
en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
hu: A WooCommerce.com API HTTP állapotkódot adott vissza: %d.

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
hu: Túllépted a kérelmek korlátját. Kérlek, próbáld újra néhány perc múlva.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
hu: A WooCommerce.com API érvénytelen választ adott vissza.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
hu: Az előfizetésedhez tartozó bővítményt nem sikerült bekapcsolni.

en: The plugin for your subscription has been activated.
hu: Az előfizetésedhez tartozó bővítményt bekapcsoltuk.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
hu: A hitelesítés sikertelen volt. Kérlek, próbáld újra néhány perc múlva. Ha a probléma továbbra is fennáll, szakítsd meg a kapcsolatot a boltod és a WooCommerce.com között, majd csatlakozz újra.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
hu: Az API válasz hiányzik a kötelező elemekből, vagy azok rossz űrlapban vannak.

en: We couldn't find a preview for this product.
hu: Nem találtunk előnézetet ehhez a termékhez.

en: Loading status data...
hu: Állapot adatok betöltése...

note: translators: %d: number of selected products.
en: Export %d selected
hu: Exportálás %d kijelölt

en: File path is not a valid upload path.
hu: A fájl útvonala nem érvényes feltöltési útvonal.

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
hu: Unix időbélyeg, ami azt jelzi, mikor utasították el az ösztönzőt.

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
hu: Az ösztönző elutasításainak listája. Minden elutasítási bejegyzés tartalmaz egy kontextust és egy időbélyegzőt. Az `all` bejegyzés azt jelenti, hogy az ösztönzőt minden kontextusban elutasították.

en: Return to shipping
hu: Vissza a szállításhoz

[ctx: Font size name]
en: extra-large
hu: extra-nagy

[ctx: Font size name]
en: large
hu: nagy

[ctx: Font size name]
en: medium
hu: közepes

[ctx: Font size name]
en: small
hu: kicsi

[ctx: block keyword]
en: clear filters
hu: szűrők törlése

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
hu: Jelenítsd meg a termék leírását, attribútumait és értékeléseit

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
hu: Jeleníts meg egy termékcsoportot, amit hozzá lehet adni a kosárhoz.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
hu: Egy lista elem sablon, ami egy gyermek terméket képvisel a Csoportosított Termék Kiválasztó blokkban.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
hu: Harmonika panel

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
hu: Harmonika panel

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
hu: Egy egyszerű harmonika, amely egy fejlécet és kibontható tartalmat jelenít meg.

[ctx: block title]
en: Accordion
hu: Harmonika

[ctx: block description]
en: Accordion header.
hu: Harmonika fejléc.

[ctx: block title]
en: Accordion Header
hu: Harmonika Fejléc

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
hu: Egy csoport fejléc és a hozzájuk tartozó kibontható tartalom.

[ctx: block title]
en: Accordion Group
hu: Harmonika csoport

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
hu: Csoportosított termék kiválasztó (Béta)

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
hu: Ha nem te kezdeményezted ezt a kérést, egyszerűen hagyd figyelmen kívül ezt az e-mailt. Ha szeretnél továbblépni, az alábbi linken tudod visszaállítani a jelszavadat:

note: translators: %s: Username
en: Username: %s.
hu: Felhasználónév: %s.

note: translators: %1$s: Product name. %2$s: Product price
en: Buy one of %1$s for %2$s
hu: Vásárolj egyet a(z) %1$s termékből %2$s-ért

note: translators: %1$s: Product name. %2$s: Sale price. %3$s: Regular price
en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
hu: Vásárolj egyet a(z) %1$s termékből akciósan, mindössze %2$s-ért, az eredeti ára %3$s volt

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: Order #%1$s (%2$s)
hu: Rendelés #%1$s (%2$s)

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been refunded.
hu: A rendelésed a(z) %s rendszerében visszatérítésre került.

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been partially refunded.
hu: A rendelésed a(z) %s rendszerében részlegesen visszatérítésre került.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
hu: Megkaptuk a rendelésed, de jelenleg függőben van, amíg meg nem erősítjük, hogy a fizetésed sikeresen feldolgozásra került.

note: translators: %s: Username
en: Username: <b>%s</b>
hu: Felhasználónév: <b>%s</b>

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
hu: Az alábbi linken eléred a fiókodat, ahol megnézheted a rendeléseidet, módosíthatod a jelszavadat, és még sok mást is elintézhetsz:

en: Set your new password.
hu: Új jelszó beállítása

note: translators: %s: Site title
en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
hu: Köszönjük, hogy létrehoztál egy fiókot a(z) %s oldalon. Íme egy példány a felhasználói adataidról.

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
hu: Emlékeztetőül, ezt rendelted:

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received a new order from %s:
hu: Új rendelés érkezett: %s

en: Hi,
hu: Szia,

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
hu: Sajnos a(z) %2$s által leadott #%1$s rendelés fizetése nem sikerült. A rendelés a következő volt:

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
hu: Értesítünk, hogy a(z) %2$s által leadott #%1$s számú rendelés törölve lett.

en: Enter your coupon code
hu: Add meg a kuponkódod

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value.
hu: A(z) %s nem érvényes számérték.

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
hu: %s nem érvényes számérték: csak egy tizedesjelző lehet, és az ezres jelző után kell lennie.

note: translators: %1$s: Invalid value that was input by the user, %2$s: thousand separator, %3$s: decimal separator
en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
hu: A(z) %1$s nem érvényes számérték. Csak számokat, ezres (%2$s) és tizedes (%3$s) elválasztókat használhatsz.

en: List of grouped product ids.
hu: Csoportosított termékazonosítók listája.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
hu: Csoportosított termékazonosítók listája, ha alkalmazható.

en: Brand link
hu: Márka link

en: Brand slug
hu: Márka keresőbarát kifejezés

en: Brand name
hu: Márkanév

en: Brand ID
hu: Márka azonosító

en: List of brands, if applicable.
hu: Márkák listája, ha alkalmazható.

en: Brand URL.
hu: Márka URL.

en: Number of reviews for products of this brand.
hu: Ennek a márkának a termékeiről szóló vélemények száma.

en: Brand image.
hu: Márkakép.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
hu: Korlátozd az eredményeket azon termékekre, amelyekhez címke ID-k vagy keresőbarát kifejezések vannak hozzárendelve, vesszővel elválasztva.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
hu: Operátor a termék taxonómiák kifejezéseinek összehasonlításához.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
hu: Korlátozd az eredményeket azon termékekre, amelyekhez adózási azonosítók vagy keresőbarát kifejezések halmazát rendelték, vesszővel elválasztva.

en: Operator to compare product brand terms.
hu: Operátor a termék márkák összehasonlításához.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
hu: Korlátozd az eredményeket azon termékekre, amelyekhez már hozzárendeltél egy sor márkaazonosítót vagy keresőbarát kifejezést, vesszővel elválasztva.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
hu: Korlátozd az eredményeket azon termékekre, amelyekhez kategória ID-k vagy keresőbarát kifejezések vannak hozzárendelve, vesszővel elválasztva.

en: Invalid brand slug.
hu: Érvénytelen márka keresőbarát kifejezés.

en: Invalid brand ID.
hu: Érvénytelen márka azonosító.

en: Order notes.
hu: Rendelési megjegyzések.

en: Selected payment method for the order.
hu: A rendeléshez kiválasztott fizetési mód.

en: Additional fields related to the order.
hu: A rendeléssel kapcsolatos további mezők.

note: translators: %s is an email address.
en: Billing email updated to %s.
hu: A számlázási e-mail cím frissítve erre: %s.

en: Order already has a billing email.
hu: A rendeléshez már tartozik egy számlázási e-mail.

note: translators: %s is a string ID for an email template.
en: %s is not a valid template for this order.
hu: %s nem érvényes sablon ehhez a rendeléshez.

en: Order Actions
hu: Rendelési műveletek

en: A description of the purpose of the email template.
hu: Az e-mail sablon céljának leírása.

en: The display name of the email template.
hu: Az e-mail sablon megjelenített neve.

en: A unique ID string for the email template.
hu: Egy egyedi azonosítósztring az e-mail sablonhoz.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
hu: Engedélyezd, hogy a WooCommerce hibajelentéseket és nem érzékeny diagnosztikai adatokat küldjön a WooCommerce fejlesztésének támogatására. Ehhez a funkcióhoz %1$shasználatkövetés%2$s engedélyezése szükséges.

en: Enable modern email design for transactional emails
hu: Kapcsold be a modern e-mail dizájnt a tranzakciós e-mailekhez.

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
hu: Kapcsold be a Blueprint funkciót, hogy beállításokat tömegesen importálhass és exportálhass.

en: Block Email Editor (alpha)
hu: Blokk alapú e-mail szerkesztő (alfa)

en: Email Template
hu: E-mail Sablon

en: The ID of the template to use for sending the email.
hu: Az e-mail küldéséhez használt sablon azonosítója.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
hu: Akkor is frissítsük az rendelés számlázási e-mailjét, ha már rendelkezik ilyennel?

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
hu: ⚠ A távoli naplózás használatához engedélyezni kell a használati nyomkövetést.

en: Homepage URL
hu: Kezdőlap URL

en: Site
hu: Weboldal

en: Site Title
hu: Weboldal címe

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
hu: Alapsablon a WooCommerce tranzakciós e-mailekhez, amit az e-mail szerkesztőben használnak

en: Woo Email Template
hu: Woo E-mail Sablon

note: translators: Name of a content pattern used as starting content of an email
en: Woo Email Content Pattern
hu: Woo E-mail Tartalom Blokkminta

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
hu: Ez az eszköz létrehozza a szükséges Eladott Áruk Költsége (COGS) kapcsolódó oszlopokat a termék meta keresőtáblázatban, és feltölti őket a meglévő termékadatokból.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
hu: Fogadj el közvetlen terhelést, ACH lehívást, és nyisd meg a banki fizetéseket.

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
hu: A Billie a vezető szolgáltatója a Vásárolj Most, Fizess Később fizetési módoknak B2B üzletek számára.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
hu: Gond nélkül fogadj kriptovaluta fizetéseket az üzletedben.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
hu: Egy teljes fizetési élmény, amit a te oldaladba ágyaztunk be, és tartalmazza az összes népszerű fizetési módot (Fizess Most, Fizess Később, Finanszírozás, Részletfizetés).

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
hu: Ez az eszköz eltávolítja az Eladott Áruk Költsége (COGS) kapcsolódó oszlopait a termék meta keresőtáblából. A COGS továbbra is működni fog (ha a funkció engedélyezve van), de néhány funkció nem lesz elérhető.

en: Create columns
hu: Oszlopok létrehozása

en: Remove columns
hu: Oszlopok eltávolítása

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
hu: Hozz létre COGS oszlopokat a termék meta keresőtáblázatban

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
hu: Távolítsd el a COGS oszlopokat a termék meta keresőtáblából

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
hu: Fogadj el kártyás fizetést, Apple Pay-t, Google Pay-t, Bizumot, PayPal-t és még sok más fizetési módot az üzletedben.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
hu: Fogadd el az összes népszerű fizetési módot a finn B2C és B2B vásárlók számára

en: The URL to attach the suggestion.
hu: Az URL, amelyhez a javaslatot csatolni kell.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
hu: A javaslat csatoltként jelöléséhez szükséges link. Ezt akkor kell meghívni, amikor egy kiterjesztést telepítenek.

en: Wallets & Express checkouts
hu: Pénztárcák és gyorsfizetések

en: Dummy Product Variation
hu: Példa Termék Variáció

en: Dummy Product
hu: Példa Termék

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
hu: Sablon, amit a Kosárba + Beállítások űrlap megjelenítéséhez használunk a változó termékek esetén.

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
hu: Változó termék hozzáadása a kosárhoz + beállítások

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
hu: A sablon, amit a Kosárba + Beállítások űrlap megjelenítéséhez használunk az Egyszerű termékek esetén.

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
hu: Egyszerű termék hozzáadása a kosárhoz + beállítások

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
hu: A sablon, amit a Kosárba + Beállítások űrlap megjelenítéséhez használunk az összevont termékeknél.

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
hu: Csoportos termék hozzáadása a kosárhoz + Beállítások

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
hu: A sablon, amit arra használunk, hogy megjelenítsük a Kosárba + Beállítások űrlapot a Külső termékekhez.

en: Invalid field.
hu: Érvénytelen mező.

en: Validation failed.
hu: Az érvényesítés sikertelen volt.

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving address details: %s
hu: Hiba történt a címadatok mentése közben: %s

note: translators: %s: is the field label
en: Please provide a valid %s
hu: Kérlek, adj meg egy érvényes %s-t

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully connected to <b>%s</b>.
hu: Sikeresen csatlakoztál a <b>%s</b> rendszerhez.

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
hu: Használd ki az USPS, UPS és DHL kedvezményes szállítási díjait.

note: Translators: %s is the maximum file size in megabytes.
en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
hu: A Blueprint lépésdefiníció mérete meghaladja a maximális %s MB korlátot

en: The step definition to import
hu: Az importáláshoz szükséges lépés definíciója

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Adó menüpontban.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Szállítás menüpontban.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Láthatóság menüpontban.

en: Site Visibility
hu: Weboldal láthatósága

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Termékek menüpontban.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Integrációk menüpontban.

en: Integrations
hu: Integrációk

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | E-mailek menüpontban.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Speciális menüpontban.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Fiók és Adatvédelem menüpontban.

en: Account and Privacy
hu: Fiók és Adatvédelem

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Általános menüpontban.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
hu: Tartalmazza az összes beállítást a WooCommerce | Beállítások | Fizetések menüpontban.

en: Settings section.
hu: Beállítások szakasza.

en: Settings tab.
hu: Beállítások fül.

note: translators: %s: error message.
en: Failed to save settings: %s
hu: Nem sikerült a beállítások mentése: %s

en: You are not allowed to make this request.
hu: Nincs jogosultságod ezt a kérést megtenni.

en: Invalid country code.
hu: Érvénytelen országkód.

en: Country code.
hu: Országkód.

en: Great things are coming soon
hu: Nagyszerű dolgok készülőben vannak

note: translators: %1$s is the current parameter and %2$s a comma-separated list of the allowed types.
en: %1$s is not of type %2$s.
hu: A(z) %1$s nem %2$s típusú.

en: A general template for emails.
hu: Egy általános sablon e-mailekhez.

en: General Email
hu: Általános e-mail

en: A collection of email content layouts.
hu: E-mail tartalmak elrendezéseinek gyűjteménye.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
hu: E-mail tartalom

en: Custom Email Styles
hu: Egyéni E-mail Stílusok

en: Invalid post
hu: Érvénytelen bejegyzés

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
hu: Külső termék Kosárba + Beállítások

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
hu: A Kosárba + Beállítások sablonok lehetővé teszik, hogy minden terméktípushoz más elrendezést határozz meg.

en: Add to Cart + Options
hu: Kosárba + Beállítások

en: New order: #{order_number}
hu: Új rendelés: #{order_number}

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
hu: [{site_title}]: Új rendelés érkezett: #{order_number}

en: Bcc(s)
hu: Titkos másolat(ok)

en: Invalid email
hu: Érvénytelen e-mail

en: Missing required data
hu: Hiányzó kötelező adatok

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
hu: A regisztrált forrásokról részletes információ jelenleg nem elérhető.

note: translators: %d is action ID.
en: Unable to retrieve action %d.
hu: Nem sikerült lekérni a(z) %d műveletet.

note: translators: %s refers to the exception error message.
en: There was an error creating the scheduled action: %s
hu: Hiba történt az ütemezett művelet létrehozásakor: %s

note: translators: %1$s: type of action, %2$d: ID of the created action
en: %1$s action (%2$d) scheduled.
hu: %1$s művelet (%2$d) ütemezve.

en: Unable to create a scheduled action.
hu: Nem sikerült ütemezett műveletet létrehozni.

en: scheduled action
hu: ütemezett művelet

en: scheduled actions
hu: ütemezett műveletek

note: translators: %1$s: singular or plural %2$s: refers to the exception error message.
en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
hu: Hiba történt a(z) %1$s törlése közben: %2$s

en: Scheduled action cancelled.
hu: Ütemezett művelet törölve.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
hu: Az ütemezett műveletek törlésének kérése teljesült.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
hu: Kérlek, határozd meg a beavatkozást és/vagy a műveletek csoportját, amit törölni szeretnél.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
hu: Nem sikerült törölni az ütemezett műveletet: ellenőrizd a naplókat.

en: Please specify hook of action to cancel.
hu: Kérlek, add meg a művelet visszavonásához szükséges horog nevét.

note: translators: %1$s is WP CLI command (not translatable)
en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
hu: A WP CLI parancsok elérhetőek: futtasd a %1$s parancsot a rendelkezésre álló parancsok listájának megtekintéséhez.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
hu: A Művelet Ütemező jelenleg a következő helyről töltődik be. Ez hasznos lehet hibakeresésnél, vagy ha a támogatói csapat kéri.

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
hu: A kosár nem elérhető. Ez arra utalhat, hogy a funkciót a woocommerce_init előtt hívták meg, vagy rendszergazdai környezetben.

note: translators: %s: admin email
en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
hu: Add meg a titkos másolatban részesülő (vesszővel elválasztott) címzetteket ehhez az e-mailhez.

note: translators: %s: admin email
en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
hu: Add meg a Cc címzetteket (vesszővel elválasztva) ehhez az e-mailhez.

en: Cc(s)
hu: Cc(k)

en: Congratulations on the sale!
hu: Gratulálok az eladáshoz!

note: translators: %2$d: number of actions deletions failed
en: %2$d failure. | %2$d failures.
hu[0]: %2$d hiba.
hu[1]: %2$d hiba.

note: translators: %1$d: number of actions deleted
en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
hu[0]: %1$d művelet törölve
hu[1]: %1$d művelet törölve

note: translators: %d: number of actions to be deleted
en: Deleting %d action | Deleting %d actions
hu[0]: %d művelet törlése
hu[1]: %d művelet törlése

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
hu: Reméljük, hamarosan visszatérnek! Olvass tovább a <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">sikertelen fizetések elhárításáról</a>.

en: Order refunded: {order_number}
hu: Rendelés visszatérítve: {order_number}

en: Partial refund: Order {order_number}
hu: Rendelésed részleges visszatérítése: {order_number}

en: Reset your password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Reset your password for {site_title}
hu: Jelszó visszaállítása – {site_title}

en: Order failed: #{order_number}
hu: A rendelés sikertelen: #{order_number}

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
hu: Válaszd ki, ki kapjon értesítést, ha egy korábban feldolgozás alatt álló vagy függőben lévő rendelés sikertelen lett.

en: A note has been added to your order from {site_title}
hu: Egy megjegyzés került a rendelésedhez a(z) {site_title} oldalon.

en: Your order from {site_title} is on its way!
hu: A rendelésed úton van a(z) {site_title} oldalról!

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
hu: Ha segítségre van szükséged a rendeléseddel kapcsolatban, kérlek lépj kapcsolatba velünk a {store_email} e-mail címen.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
hu: Köszönjük még egyszer! Ha segítségre van szükséged a rendeléseddel kapcsolatban, kérjük lépj velünk kapcsolatba a következő e-mail címen: {store_email}.

en: Good things are heading your way!
hu: Jó dolgok várnak rád!

en: Order cancelled: #{order_number}
hu: Rendelés törölve: #{order_number}

note: translators: 1: SKU.
en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
hu: Az általad beszúrni próbált termék SKU-val (%1$s) már szerepel a keresőtáblázatban.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
hu: A WC_Session nem elérhető, a vásárlói adatokat nem lehet menteni a munkamenetbe.

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving account details: %s
hu: Hiba történt a fiók adatainak mentése közben: %s

en: The selected product is invalid.
hu: A kiválasztott termék érvénytelen.

en: Brands:
hu: Márkák:

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
hu: Küldj kézzel e-mailt a vásárlóidnak, amely tartalmazza a rendelési információikat és a fizetési linkeket.

en: Auto-sync with theme
hu: Automatikus szinkronizálás a sablonnal

en: Logo width (px)
hu: Logó szélesség (px)

en: Blueprint (beta)
hu: Blueprint (béta)

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is bcc-ed.
en: <b>Bcc</b>: %s
hu: <b>Titkos másolat</b>: %s

en: Cost value
hu: Költség érték

note: translators: %s = cost value (formatted as currency)
en: Enter cost value (%s)
hu: Add meg a költség értékét (%s)

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is sent.
en: <b>To</b>: %s
hu: <b>Címzett</b>: %s

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is cc-ed.
en: <b>Cc</b>: %s
hu: <b>Másolat</b>: %s

en: Automatically update email styles when theme styles change
hu: Automatikusan frissítsd az e-mail stílusokat, amikor a sablon stílusai megváltoznak

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
hu: Tartsd meg a visszatérített rendeléseket egy meghatározott időtartamig, mielőtt anonimizálnád bennük a személyes adatokat.

en: Retain refunded orders
hu: Tartsd meg a visszatérített rendeléseket

note: Translators: %s = cost of the item (monetary value)
en: %s (default)
hu: %s (alapértelmezett)

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
hu: Add az összeget, amennyibe kerül neked a termék megvásárlása vagy elkészítése. Hagyd üresen, ha az "Általános" menüpontban beállított alapértelmezett értéket szeretnéd használni.

note: translators: %s: currency symbol
en: Cost (%s)
hu: Költség (%s)

en: Remove custom costs
hu: Egyéni költségek eltávolítása

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
hu: Add hozzá azt az összeget, amennyibe kerül neked a termék beszerzése vagy elkészítése.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
hu: Add hozzá azt az összeget, amibe kerül neked a termék beszerzése vagy elkészítése. Ez lesz alkalmazva az alapértelmezett értékként a variációkhoz.

en: Cost of goods
hu: Áruk ára

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
hu: Az egyéni 'eladott áruk költsége' értékek visszaállnak az alapértelmezettre minden variáció esetén. Szeretnéd folytatni?

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
hu: A vásárlók a vásárlás után is létrehozhatnak fiókot.

en: Test account
hu: Teszt fiók

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
hu: Ha igaz, az érvényes érték a szülő termék alapértékéből és a meghatározott értékből adódik; ha hamis, a meghatározott érték lesz a végső érvényes érték.

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
hu: Csak a variációkra vonatkozik. Ha igaz, az érvényes érték a szülő termék alapértékéhez hozzáadott meghatározott érték; ha hamis, a meghatározott érték lesz a végső érvényes érték.

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
hu: Kínálj kriptovaluta fizetési lehetőségeket a vásárlóidnak.

en: Crypto Payments
hu: Kriptovaluta fizetések

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
hu: Növeld és tartsd meg az ügyfeleidet e-mail, SMS, automatizálások segítségével, valamint egy összevont nézetben az ügyfél interakciókról.

en: Usage tracking activated
hu: Használati nyomkövetés bekapcsolva

en: Invalid nonce.
hu: Érvénytelen nonce.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
hu: Ez egy vásárlói megjegyzés. A vásárlók a pénztárnál adhatnak megjegyzést a rendelésükhöz.
    
    Több soros is lehet. Ha nincs megjegyzés, ez a szakasz nem jelenik meg.

note: translators: {{label}} is the status filter item label.
en: Status: {{label}}
hu: Állapot: {{label}}

note: translators: %s: status.
en: Status: %s
hu: Állapot: %s

note: translators: %s: item label.
en: Remove filter: %s
hu: Szűrő törlése: %s

note: translators: {{min}} is the formatted minimum price.
en: Price: From {{min}}
hu: Ár: {{min}}-tól

note: translators: {{max}} is the formatted maximum price.
en: Price: Up to {{max}}
hu: Ár: {{max}}-ig

note: translators: {{min}} and {{max}} are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: {{min}} - {{max}}
hu: Ár: {{min}} - {{max}}

note: translators: %s is the formatted minimum price.
en: Price: From %s
hu: Ár: %s-tól

note: translators: %s is the formatted maximum price.
en: Price: Up to %s
hu: Ár: %s-ig

note: translators: %1$s and %2$s are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: %1$s - %2$s
hu: Ár: %1$s - %2$s

en: Order failed
hu: Rendelés sikertelen

en: Order completed
hu: Rendelés teljesült

en: Task Configurations
hu: Feladat beállítások

en: Order refunded
hu: Rendelés visszatérítve

en: Order cancelled
hu: Rendelés visszamondva

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
hu: Sikeresen lecsatlakoztatva: <b>%1$s</b>.

note: translators:  {{label}} is the label of the active filter item.
en: Remove filter: {{label}}
hu: Szűrő törlése: {{label}}

en: Onboarding Configuration
hu: Bevezető konfiguráció

en: Includes all the installed themes.
hu: Tartalmazza az összes telepített sablont.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
hu: Tartalmazza az összes elemet, amit a WooCommerce | Beállítások menüpontban kiemeltek.

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
hu: Tartalmazza a WooCommerce feladatbeállításokat.

en: Includes onboarding configuration options
hu: Tartalmazza a beüzemelési konfigurációs beállításokat

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
hu: Ahol a kerékpározási álmok szárnyra kelnek.

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
hu: Elkötelezettek vagyunk abban, hogy kiváló minőségű kerékpárokat, kiegészítőket és szakértői tanácsokat nyújtsunk minden tapasztalati szintű kerékpáros számára. Maradj velünk.

note: translators: {{label}} is the rating filter item label.
en: Rating: {{label}}
hu: Értékelés: {{label}}

note: translators: %s is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rating: Rated %d out of 5
hu: Értékelés: %d / 5

en: 5 of 5 stars
hu: 5 / 5 csillag

en: 4 of 5 stars
hu: 4 / 5 csillag

en: 3 of 5 stars
hu: 3 / 5 csillag

en: 2 of 5 stars
hu: 2 / 5 csillag

en: 1 of 5 stars
hu: 1 / 5 csillag

en: Hide password
hu: Jelszó elrejtése

en: Show password
hu: Jelszó megjelenítése

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
hu: Figyelem: a normál árnál nem kisebb akciós árak törölve lesznek.

note: translators: %s: site name.
en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
hu: A(z) %s fiókod jelenleg ideiglenes jelszót használ. Küldtünk neked egy e-mailt, amiben megtalálod a jelszócsere linkjét.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
hu: hamarosan nyitunk

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
hu: Zárd ki azokat a termékvariációkat az eredmények közül, amelyek bármelyik állapottal rendelkeznek.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
hu: Korlátozd az eredményhalmazt azon termékvariációkra, amelyek bármelyik állapottal rendelkeznek.

en: Limit result set to downloadable product variations.
hu: Korlátozd az eredményhalmazt letölthető termékvariációkra.

en: Limit result set to virtual product variations.
hu: Korlátozd az eredményhalmazt a virtuális termékvariációkra.

[ctx: block title]
en: Product Summary
hu: Termék összefoglaló

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
hu: Jeleníts meg egy rövid leírást egy termékről.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
hu: Jeleníts meg egy beviteli mezőt, amit a vásárlók használhatnak a kosárba helyezendő termékek számának kiválasztására.

en: Products in cart
hu: Termékek a kosárban

en: Action needed
hu: Beavatkozás szükséges

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
hu: Sajnos a %1$s honlapon leadott rendelés sikertelen. Ezen rendelés részletei lentebb megtekinthető és újra megpróbálhatja a kifizetését az alábbi linken: %2$s

en: Sync with theme
hu: Szinkronizálás a sablonnal

en: WooCommerce Settings
hu: WooCommerce beállítások

en: Rate limit Checkout
hu: Pénztár sebességkorlátozás

note: translators: %s is the URL to the rate limiting documentation.
en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
hu: Bekapcsolja a sebességkorlátozást a pénztár rendelés leadásánál és a Store API /checkout végpontján. További beállításokért tekintsd meg a <a href="%s" target="_blank">sebességkorlátozás dokumentációját</a>.

en: HPOS Data Caching
hu: HPOS adatok gyorsítótárazása

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
hu: Fogadj el hitel- és bankkártyás fizetéseket a WooCommerce áruházadban, olyan profi funkciókkal, mint a részleges visszatérítés, teljes/részleges terhelés és a 3D Secure biztonság.

en: Viva.com Smart Checkout
hu: Viva.com Okos Fizetés

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
hu: Biztonságosan fogadj el hitel- és bankkártyás fizetéseket egy alacsony díjszabással, meglepetés díjak nélkül (egyéni díjak elérhetőek). Értékesíts a boltban, és kövesd nyomon az értékesítéseket és a készletet egy helyen.

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
hu: A PayPal Payments lehetővé teszi, hogy PayPal, Venmo (csak az USA-ban), Később fizetés opciókat és még többet kínálj.

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
hu: Valami nagy készülődik! Üzletünk fejlesztés alatt áll – hamarosan indul!

note: translators: %s: Email address.
en: Test email sent to %s.
hu: Teszt e-mail elküldve: %s

en: Error sending test email. Please try again.
hu: Nem sikerült elküldeni a teszt e-mailt. Próbáld meg újra.

en: Email address to send the email preview to.
hu: Előnézet küldése erre az e-mail-címre.

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
hu: Nézd meg az e-mail sablonod előnézetét. Kipróbálhatod különböző eszközökön is, és küldhetsz magadnak egy teszt e-mailt.

en: Email preview
hu: E-mail előnézet

en: Color palette
hu: Színpaletta

en: Accent
hu: Kiemelőszín

en: Email background
hu: E-mail háttérszín

en: Content background
hu: Tartalom háttérszín

en: Heading & text
hu: Címsor és szöveg

en: Secondary text
hu: Másodlagos szöveg

note: translators: %s: footer default color
en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
hu: Válassz színt a másodlagos szövegeidhez, például a lábléc tartalmához. Alapértelmezett: %s.

note: translators: %s: default color
en: Set the color of your headings and text. Default %s.
hu: Válaszd ki, milyen színűek legyenek a címsorok és a szövegek. Alapértelmezett: %s.

note: translators: %s: default color
en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
hu: Állítsd be az e-mailek tartalmi részének háttérszínét. Alapértelmezett: %s.

note: translators: %s: default color
en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
hu: Állítsd be az e-mailek hátterének színét. Alapértelmezett: %s.

note: translators: %s: default color
en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
hu: Állítsd be a gombok és a linkek elsődleges színét. Alapértelmezett: %s.

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
hu: Ez a szöveg fog megjelenni az összes WooCommerce e-mailed láblécében.

en: Font family
hu: Betűtípus család

en: Header alignment
hu: Fejléc igazítása

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
hu: Állítsd be a WooCommerce e-mail sablonodat, és tekintsd meg az előnézetet lentebb.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
hu: Állítsd be, milyen nevet és e-mail címet jelenítsen meg a rendszer a kiküldött leveleidben.

en: There was an error rendering an email preview.
hu: Hiba történt az e-mail előnézet megjelenítésekor.

note: translators: 1: Role of the user (administrator, customer), 2: comma separated list of allowed roles. egs customer, subscriber
en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
hu: Sajnáljuk, a(z) %1$s szerepkörű felhasználókat nem lehet törölni ezen a végponton keresztül. Engedélyezett szerepkörök: %2$s

note: translators: 1s: name of the property (email, role), 2: Role of the user (administrator, customer).
en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
hu: Sajnáljuk, a(z) %1$s nem frissíthető ezen a végponton egy olyan felhasználó számára, akinek a szerepköre %2$s.

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
hu: Sajnos a rendelés nem teljesíthető, mivel a fizetés sikertelen volt.

note: translators: %s: Site title
en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
hu: Amennyiben szeretné, hogy rendelés teljesüljön, úgy kérjük a %s honlapon adja le újra a rendelést és szükség esetén válasszon más fizetési módot.

en: Your order details are as follows:
hu: Rendelés részletei:

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
hu: Kompatibilitási mód bekapcsolása (rendelések szinkronizálása High-performance és WordPress tárolók között).

en: Email improvements
hu: E-mail fejlesztések

en: Cost of Goods Sold
hu: Eladott áruk költsége

en: Sorry, your order was unsuccessful
hu: Sikertelen rendelés

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
hu: A {site_title} honlapon leadott rendelés sikertelen

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
hu: Termékek márka szerint

en: Sort by
hu: Rendezés

en: &uarr; Top
hu: &uarr; Tetejére

en: Site visibility badge
hu: Oldal láthatósági jelvény

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
hu: Kapcsold be az oldal láthatósági jelvényt a WordPress admin sávban.

en: Hide empty brands:
hu: Üres márkák elrejtése:

en: Exclude:
hu: Kizárva:

en: Any Brand
hu: Bármely márka

en: Order by:
hu: Sorrend alapja:

note: translators: 1: link to my account page, 2: link to shipping and billing addresses, 3: link to account details, 4: closing tag
en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
hu: Most már %1$smegnézheted a legutóbbi rendeléseidet%4$s, kezelheted a %2$sszállítási és számlázási címeidet%4$s, valamint szerkesztheted a %3$sjelszavadat és fiókadataidat%4$s.

en: Password must be at least 8 characters.
hu: Minimum 8 karakteres jelszó szükséges.

en: Brand
hu: Márka

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
hu: Sajnáljuk, de a megadott kupon adott márka termékeihez nem használható fel.

[ctx: slug]
en: brand
hu: marka

en: brand
hu: marka

en: No brands
hu: Nincs megadva márka

en: Create new brand
hu: Új márka hozzáadása

en: No Brands Found
hu: Nem található márka

en: New Brand Name
hu: Új márka neve

en: Add New Brand
hu: Márka hozzáadása

en: Update Brand
hu: Márka frissítése

en: Edit Brand
hu: Márka szerkesztése

en: Parent Brand:
hu: Szülő márka:

en: Parent Brand
hu: Szülő márka

en: All Brands
hu: Minden márka

en: Search Brands
hu: Márka keresése

en: &larr; Go to Brands
hu: &larr; Márkákhoz

en: Filter by brand
hu: Szűrés márka szerint

en: Any brand
hu: Bármely márka

en: Exclude brands
hu: Márkák kizárása

en: Product brands
hu: Termék márka

en: Brands
hu: Márkák

note: translators: %s: Site title translators: Store name translators: %s: site name
en: Create an account with %s
hu: %s fiók létrehozása

note: translators: %s: Address title
en: Add %s
hu: %s hozzáadása

en: Please create a password for your account.
hu: Állíts be egy jelszót a fiókodhoz.

en: Customer password for new accounts, if applicable.
hu: A vásárló jelszava új fiók esetén (ha szükséges).

en: Remote Logging
hu: Távoli naplózás

en: Enable guest checkout (recommended)
hu: Engedélyezze a vendégként történő vásárlást (ajánlott)

en: Enable log-in during checkout
hu: Engedélyezze a belépést a pénztár során

en: Allow customers to create an account
hu: Engedélyezze a vásárlóknak, hogy fiókot hozzanak létre

en: During checkout
hu: Pénztár oldalon

en: Customers can create an account before placing their order.
hu: A vásárlók létrehozhatják a fiókjukat a rendelés leadása előtt.

en: Send password setup link (recommended)
hu: Küldjön jelszó beállítására vonatkozó linket (ajánlott)

en: New users receive an email to set up their password.
hu: Az új felhasználók e-mailben kapnak egy linket a jelszó beállításához.

en: Use email address as account login (recommended)
hu: Használja az e-mail címet fiók bejelentkezéshez (ajánlott)

en: On "My account" page
hu: Fiókom oldalon

en: Account creation options
hu: Fiók létrehozási beállítások

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
hu: Ha nincs bejelölve, a vásárlóknak meg kell adniuk egy felhasználónevet a fiók létrehozásakor.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
hu: Ez a kupon jelszóval védett. A WooCommerce nem támogatja a kuponok jelszavas védelmét. Ha ideiglenesen el szeretnéd rejteni a kupont, állítsd át privátra. Emellett lentebb beállíthatsz felhasználási korlátokat és egyéb szabályokat is.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
hu: A rendelést befogadtuk, de fizetés nem történt. Függőben lévő megrendelések általában megrendelői műveletre várnak.

[ctx: block title]
en: Delivery
hu: Szállítás

en: Pickup
hu: Személyes átvétel

en: HPOS Full text search indexes
hu: HPOS teljes szöveges keresési indexek

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
hu: Teljes szöveges keresési indexek létrehozása és használata a rendelésekhez. Csak nagy teljesítményű rendeléstárolóval működik.

[ctx: block title]
en: Coming Soon
hu: Hamarosan indulunk

en: Store coming soon
hu: A webáruház hamarosan indul

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
hu: Hamarosan indulunk

en: Great things are on the horizon
hu: Nagy dolgok vannak a láthatáron

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
hu: Valami nagy készülődik! Üzletünk fejlesztés alatt áll és hamarosan indul!

note: translators: %s: Order history URL on My Account section
en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
hu: Hiba történt a rendelés feldolgozása során. Kérjük, ellenőrizd, hogy történt-e számla terhelés a kiválasztott fizetési módon és tekintsd át a <a href="%s">rendelési előzményeidet</a>, mielőtt újból megpróbálnád a rendelést.

en: Site visibility
hu: Weboldal láthatóság

en: Live
hu: Élesítve

en: The font family name is required.
hu: A betűtípus család neve megadása kötelező.

en: The font family preview is required.
hu: A betűtípus család előnézete kötelező.

note: translators: %s: Font family slug.
en: A font family with slug "%s" already exists.
hu: Már van ilyen nevű betűtípus család: "%s".

en: Medium
hu: Közepes

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
hu: Tedd lehetővé a vásárlók számára, hogy a termékkollekciót értékelés szerint szűrjék.

[ctx: block description]
en: The product list.
hu: A terméklista.

[ctx: block title]
en: Product list
hu: Terméklista

[ctx: block description]
en: The product section description.
hu: A termék szekció leírás.

[ctx: block title]
en: Product section description
hu: Termék szekció leírás

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
hu: Ez az ügyfél élettartam-értéke, azaz az a teljes összeg, amelyet az ügyfél rendeléseivel kerestél.

en: Total revenue
hu: Összes bevétel

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
hu: Az ügyfél nem visszamondott és nem sikertelen rendeléseinek teljes száma, beleértve az aktuális rendelést is.

en: Total orders
hu: Összes rendelés

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
hu: Az ügyfél által a megrendelést megelőzően megtekintett egyedi oldalak száma.

en: Session page views
hu: Munkamenet oldalmegtekintések

en: Device type
hu: Eszköz típusa

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Hide details
hu: Részletek elrejtése

en: Show details
hu: Részletek megjelenítése

en: Additional fields to be persisted on the order.
hu: A rendelésben megőrzendő további mezők.

en: Direct
hu: Közvetlen

note: translators: %s is the source value
en: Organic: %s
hu: Organikus: %s

note: translators: %s is the source value
en: Source: %s
hu: Forrás: %s

note: translators: %s is the source value
en: Referral: %s
hu: Ajánlás: %s

en: Order not found.
hu: A rendelés nem található.

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
hu: Termék kiemelt kép beállítása, ha a feltöltött képfájl neve megegyezik a termék cikkszámával.

en: Match images
hu: Képek párosítása

en: Product image matching by SKU
hu: Termékkép párosítás cikkszám szerint

en: Origin
hu: Forrás

note: translators: %s is the field name
en: Order attribution field: %s
hu: Rendelés forrás mező: %s

note: translators: %s is the property type
en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
hu: %s típusú érték lett küldve a rendelés forrás visszahívásába.

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
hu: Készíts egy kollekciót kapcsolódó termékekből, lehetővé téve vásárlók számára, hogy több terméket együtt vásároljanak.

en: Products in this group
hu: Termékek ebben a csoportban

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
hu: Engedélyezd ezt a funkciót, hogy nyomon követhesd azokat a csatornákat és kampányokat, amelyek hozzájárulnak a webhelyen történő rendelések leadásához.

note: translators: %1$s: Downloads settings link opening tag. %2$s: Downloads settings link closing tag.
en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
hu: Adj hozzá minden olyan fájlt, amelyet elérhetővé szeretnél tenni a vásárló számára, hogy letölthesse a vásárlás után, például az utasításokat vagy a garanciális információkat. Az egész üzletre kiterjedő beállításokat a %1$stermék beállítások%2$s oldalon kezelheted.

en: Order Attribution
hu: Rendelés forrás

en: Order is not an HPOS order.
hu: A rendelés nem HPOS rendelés.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not a valid order ID.
hu: %d nem egy valós rendelés ID.

en: Desktop
hu: Asztali gép

en: Mobile
hu: Mobil

en: Customer history
hu: Ügyféltörténet

note: Translators: %s order type name.
en: %s attribution
hu: %s forrás

note: translators: %s is a number.
en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
hu: ⚠️ Egyszerre csak %s fájlt lehet keresni. Próbáld meg szűrni a fájllistát a keresés előtt.

en: Search within these files
hu: Keresés ezekben a fájlokban

note: translators: %s is a number of log files.
en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
hu[0]: %s lejárt naplófájl törlésre került.
hu[1]: %s lejárt naplófájl törlésre került.

note: translators: %s is a line number in a file.
en: Line %s
hu: %s. sor

en: Matched Line
hu: Hozzárendelt sor

en: Line #
hu: Sor #

note: translators: %s is a number.
en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
hu: A keresési eredmények száma elérte a limitet: %s. Próbáld finomítani a keresést.

en: No search results.
hu: Nincs találat.

en: Could not access file.
hu: A fájlhoz nem lehetett hozzáférni.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
hu: Nem lehetett az ideiglenes könyvtárba írni. Próbáld meg inkább egyesével letölteni a fájlokat.

en: Could not access the specified files.
hu: Nem sikerült elérni a megadott fájlokat.

en: Multiple files match this ID.
hu: Több fájl is megfelel ennek az azonosítónak.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
hu: A rendelés(%1$d) takarítása közben hiba történt: %2$s

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
hu[0]: A takarítás befejeződött ennél a rendelésnél: %d
hu[1]: A takarítás befejeződött ezeknél a rendeléseknél: %d

note: translators: %d is an order ID.
en: Cleanup completed for order %d.
hu: Takarítás befejezve ennél a rendelésnél: %d

note: translators: %d is the number of orders to clean up.
en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
hu[0]: Takarítás megkezdése %d rendelésnél...
hu[1]: Takarítás megkezdése %d rendelésnél...

en: No orders to cleanup.
hu: Nincs takarítandó rendelés

en: HPOS cleanup
hu: HPOS takarítás

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
hu: A takarítás csak akkor végezhető el, ha a HPOS aktív és a kompatibilitási mód ki van kapcsolva.

note: translators: %s is field key.
en: The field %s is required.
hu: A(z) %s mező kitöltése kötelező.

note: translators: %1$s is field key, %2$s location.
en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
hu: A(z) %1$s mező érvénytelen ehhez a helyhez: %2$s helyhez.

note: translators: % is field key.
en: The field %s is invalid.
hu: A(z) %s mező érvénytelen.

note: translators: %1$d is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rated %1$d out of 5
hu: Értékelés: %1$d az 5-ből

en: Free Plan Available
hu: Ingyenes csomag elérhető

en: Built-in Tax & Duties paperwork
hu: Beépített adó- és vámügyi papírmunka

en: Branded tracking experience
hu: Márkádhoz passzoló csomagkövetési élmény

en: Seamless order sync and label printing
hu: Zökkenőmentes rendelésszinkronizálás és címkenyomtatás

en: Highly discounted shipping rates
hu: Kedvezményes szállítási díjak

en: Simplified shipping with:
hu: Egyszerűsített szállítás ezekkel:

en: Shop the sale
hu: Nézd meg

note: translators: Payment gateway enabled notification email subject. %s1: Site title, $s2: Gateway title.
en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
hu: [%1$s] Fizetési mód "%2$s" engedélyezve

note: translators: Payment gateway enabled notification email. 1: Username, 2: Gateway Title, 3: Site URL, 4: Gateway Settings URL, 5: Admin Email, 6: Site Name, 7: Site URL.
en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
hu: Szia %1$s,
    
    A(z) "%2$s" nevű fizetési mód aktiválva lett ezen az oldalon:
    %3$s
    
    Ha ez szándékos volt, nyugodtan ignoráld ezt az üzenetet. 
    
    Ha nem te voltál aki bekapcsolta ezt a fizetési módot, légy szíves lépj be az oldalra és fontold meg, hogy kikapcsolod:
    %4$s
    
    Ez a levelet elküldtök erre a címre: %5$s
    
    Üdvözlettel,
    %6$s munkatársai
    %7$s

en: There was an error getting the install URL for this product.
hu: Hiba történt a termék telepítési URL-jének lekérésében.

en: This product is already installed.
hu: Ez a termék már telepítve van.

en: You do not have permission to manage log entries.
hu: Nincs jogosultságod a naplóbejegyzések kezelésére.

en: Hide context
hu: Kontextus elrejtése

en: Show context
hu: Kontextus megjelenítése

en: Context
hu: Kontextus

en: Additional context
hu: További kontextus

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
hu: Termék kollekció

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
hu: Ennek a blokknak a tartalma akkor fog látszódni, ha nem található egy termék sem.

[ctx: block title]
en: No results
hu: Nincs találat

[ctx: block title]
en: Rating Filter
hu: Értékelés szűrő

en: Refresh
hu: Frissítés

note: translators: %s is the audio player icon. translators: %s is the social service name.
en: %s icon
hu: %s ikon

en: Subscribe
hu: Előfizetés

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
hu: Ha a vásárlód ezt a terméket választja ki, nem fog látszódni a szállítási kalkulátor a kosár oldalon és nem is kell majd megadnia szállítási címet a pénztárban. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Bővebb infó a virtuális termékekről</a>.

en: Buy button
hu: Vásárlás gomb

en: Buy button text
hu: Vásárlás gomb szöveg

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
hu: Ez a termék különböző opciókkal rendelkezik, mint például méret vagy szín. Minden egyes variáció szállítási beállításait és egyéb részleteit külön-külön kezelheted.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
hu: Ez a termék különböző opciókkal rendelkezik, mint például méret vagy szín. Minden egyes variáció készletét és egyéb részleteit külön-külön kezelheted.

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
hu: Segíts a vásárlóidnak a termék megtalálásában kategorizálással és egyéb extra részletek hozzáadásával, illetve a láthatóság beállításával.

en: Link to the external product is an invalid URL.
hu: A külső termékre mutató URL nem megfelelő.

en: Enter the external URL to the product
hu: Add meg a termék külső URL-jét

en: Link to the external product
hu: Link a külső termékhez

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
hu: Add meg a külső termék linkjét és a gombon megjelenő szöveget.

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
hu: Ez a termék különböző opciókkal rendelkezik, mint például méret vagy szín. Minden egyes variáció képeit, letöltéseit és egyéb részleteit külön-külön kezelheted.

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
hu: Ha a vásárlód ezt a variációt választja ki, nem fog látszódni a szállítási kalkulátor a kosár oldalon és nem is kell majd megadnia szállítási címet a pénztárban. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Bővebb infó a virtuális termékekről</a>.

en: Current
hu: Aktuális

en: File size
hu: Fájlméret

en: Browse log files
hu: Log fájlok böngészése

en: This file does not exist.
hu: Ez a fájl nem létezik.

en: You do not have permission to manage log files.
hu: Nincs jogosultságod a napló fájlok kezeléséhez.

en: File rotations:
hu: Fájl rotációk:

note: translators: %s is the name of a log file.
en: Viewing log file %s
hu: %s naplófájl megtekintése

en: Delete this log file permanently?
hu: Véglegesen törlöd ezt a naplófájlt?

en: Return to the file list.
hu: Vissza a fájl listára.

note: translators: 1. a date, 2. a slug-style name for a file.
en: Select the %1$s log file for %2$s
hu: A %1$s dátumú %2$s naplófájl kiválasztása

en: Filter by log source
hu: Szűrés forrás szerint

note: translators: %s is a number of files.
en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
hu[0]: %s napló fájl törölve.
hu[1]: %s napló fájl törölve.

en: Could not access the log file directory.
hu: Nem érhető el a napló fájl mappája.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
hu: %1$s rossz esemény típussal lett meghívva: "%2$s".

note: translators: %1$s is the name of the hook to be enqueued, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
hu: Kivétel váltódott ki a(z) "%1$s" művelet hívása közben: %2$s

en: e.g. Local pickup
hu: például Személyes átvétel

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
hu: Ezt az összeget kell elérni a vásárlásnak az ingyenes szállításhoz.

en: Date modified
hu: Módosítás dátuma

en: No log files found.
hu: Nem találhatók napló fájlok.

en: e.g. Free shipping
hu: például Ingyenes szállítás

en: A minimum order amount AND coupon
hu: Minimum rendelési összeg ÉS kupon

en: A minimum order amount OR coupon
hu: Minimum rendelési összeg VAGY kupon

en: No requirement
hu: Nincs követelmény

en: Free shipping requires
hu: Ingyenes szállításhoz szükséges

en: e.g. Standard national
hu: például Házhozszállítás

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
hu: A vásárlók ezt a nevet látják majd szállítási módként a pénztár oldalon.

en: advanced costs
hu: speciális árazásról

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
hu: Adj meg egy fix díjat termékenként, vagy adj meg egy formulát százalék alapú díjazáshoz, vagy minimum díjhoz. Tudj meg többet a

en: Attribute terms.
hu: Attribútum értékek.

en: WooCommerce Store Identifier.
hu: WooCommerce üzlet azonosító.

note: translators: %s: URL for link
en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
hu: Ezek a költségek opcionálisan a <a target="_blank" href="%s">termék szállítási osztálya</a> alapján is beállíthatók. Ismerd meg bővebben a <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">szállítási osztályok beállítását</a>.

en: Please enter a valid number.
hu: Kérjük érvényes számot adj meg.

note: translators: %s: Product title
en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
hu: Kosárba: &ldquo;%s&rdquo;

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
hu: Ezt a zónát használhatod azokhoz a szállítási módokhoz, amik a fenti zónák közül egyikhez sem tartoznak.

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
hu: A szállítási zóna különböző régiókra(például ország) limitálja az elérhető szállítási módokat. A vásárló egyszerre csak egy zónához tartozhat és a megadott szállítási cím alapján fogja látni az elérhető szállítási módokat.

en: Create shipping method
hu: Szállítási mód létrehozása

en: Add zone
hu: Zóna hozzáadása

en: STEP 1 OF 2
hu: Kettőből az 1. lépés

en: STEP 2 OF 2
hu: Az utolsó lépés

en: Add shipping class costs
hu: Szállítási osztály díjainak hozzáadása

note: translators: %s: shipping method title
en: Set up %s
hu: %s beállítása

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
hu: Add hozzá azokat a szállítási módokat, amelyeket elérhetővé szeretnél tenni a vásárlók számára ebben a zónában.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
hu: Add hozzá azokat a régiókat, amelyeket szeretnél a szállítási zónába bevonni. A vásárlókat ezekhez a régiókhoz párosítjuk hozzá.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
hu: Adj egy nevet a zónának! Például belföld, vagy külföld.

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
hu: például nehéz termékek, amiknek a szállítási díja magasabb

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
hu: Egyedi azonosító, amit ha üresen hagysz, automatán generál egyet

en: e.g. heavy-packages
hu: például nehez-csomagok

en: Give your shipping class a name for easy identification
hu: Adj megy egy nevet, hogy könnyen beazonosítható legyen ez a szállítási osztály

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
hu: A szállítási osztályok használatával testre szabhatod a szállítási díjakat a különböző termékcsoportok számára, például túlméretes csomagok esetében, amelyek magasabb szállítási költséget igényelnek.

en: Classes
hu: Osztályok

en: e.g. Heavy
hu: pl. nehéz

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Subscription not found
hu: Előfizetés nem található

en: There was an error activating this theme.
hu: Hiba történt a sablon aktiválása közben.

en: There was an error activating this plugin.
hu: Hiba történt a bővítmény aktiválasakor.

en: This product is already active.
hu: Ez a termék már aktiválva van.

en: We couldn't find a subscription for this product.
hu: Nem találtunk előfizetést ehhez a termékhez.

en: This product is not installed.
hu: Ez a termék nincs telepítve.

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
hu: Nem sikerült leválasztani az előfizetésed. Próbáld meg újra.

en: Your subscription has been disconnected.
hu: Az előfizetésed leválasztása sikerült.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
hu: Nem sikerült az előfizetésed csatlakoztatni. Próbáld meg újra.

en: Your subscription has been connected.
hu: Előfizetésed csatlakoztatva.

en: This product has been activated.
hu: Ez a termék aktiválva lett.

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
hu: "%1$s" kupon törölve a kosárból. %2$s

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
hu: Megjeleníti a WooCommerce oldal tartalmát.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
hu: Megjeleníti a megvásárolt tételeket és a rendelés végösszegét.

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
hu: WooCommerce oldal

[ctx: block title]
en: Order Status
hu: Rendelés állapota

[ctx: block title]
en: Additional Information
hu: További információk

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
hu: A rendelés összesítő szekció megjelenítése

[ctx: block title]
en: Order Totals
hu: Rendelés összesítő

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
hu: Rendelés összesítő szekció

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
hu: A megrendelés összesítésének megjelenítése a visszaigazoló oldalon.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
hu: Megjeleníthet egy "köszönöm" üzenetet, vagy egy mondatot a megrendelés aktuális állapotáról.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
hu: Megjeleníti a rendeléshez tartozó szállítási cím szekciót.

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
hu: Szállítási cím szekció

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
hu: Megjeleníti a rendeléshez tartozó szállítási címet.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
hu: Linkek a vásárolt letölthető tartalmakhoz.

[ctx: block title]
en: Order Downloads
hu: Rendelés letöltések

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
hu: Megjeleníti a letölthető tartalmak szekciót

[ctx: block title]
en: Downloads Section
hu: Letöltések szekció

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
hu: Megjeleníti a rendeléshez tartozó számlázási cím szekciót.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
hu: Megjeleníti a rendeléshez tartozó számlázási címet.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
hu: Megjeleníti az egyéb bővítmények által az aktuális megrendeléshez biztosított további információkat.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
hu: A klasszikus WooCommerce rövidkód alapú verziót jeleníti meg.

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
hu: Klasszikus rövidkód

[ctx: block keyword]
en: downloads
hu: letöltések

[ctx: block description]
en: The product downloads.
hu: A termék letöltések.

[ctx: block title]
en: Product downloads
hu: Termék letöltés

[ctx: block keyword]
en: text
hu: szöveg

[ctx: block keyword]
en: number
hu: szám

[ctx: block title]
en: Product text field
hu: Termék szöveg mező

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
hu: Egy újrahasználható szám mező a termék szerkesztőben.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
hu: A termék szerkesztőben használható szöveg mező.

[ctx: block title]
en: Product number control
hu: Termék szám mező

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
hu: Egy újrahasználható jelölődoboz a termék szerkesztőben.

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
hu: Számlázási cím szekció

en: days
hu: nap

note: translators: %1$s: month %2$s: year
en: %1$s %2$d
hu: %2$d %1$s

en: Themes
hu: Sablonok

en: Search results
hu: Keresési találatok

en: This product requires shipping or pickup
hu: Ezt a terméket szállítani kell, vagy személyesen vehető át

en: This variation requires shipping or pickup
hu: Ezt a variációt szállítani kell, vagy személyesen vehető át

en: Same as main product
hu: Ugyanaz, mint a fő termék

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
hu: Adj hozzá olyan fájlokat, amelyeket a vásárló számára a vásárlás után letölthetővé szeretnél tenni, például használati utasításokat vagy garanciális információkat.

en: Variation details
hu: Variáció részletei

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
hu: <strong>Az erre a variációra jellemző adatokat szerkeszted.</strong> Egyes információk, például a leírás és a képek a fő termékből öröklődnek: <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>

en: Background sync is enabled.
hu: Szinkronizálás a háttérben bekapcsolva.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
hu: Adj hozzá attribútumokat a termék tulajdonságainak kezelésére, mint például méret vagy szín.

en: Product Variation Template
hu: Termék variáció sablon

en: Template for the product variation form
hu: Sablon a termék variáció űrlapjához

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
hu: Jó hír! A {{strong}}WooCommerce Tax{{/strong}} képes automatizálni az áfakulcs beállításokat.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
hu: A megrendelés visszaigazolása sablon a sikeres vásárlás nyugtájaként és visszaigazolásaként szolgál. Tartalmazza a megrendelt tételeket, a szállítási és számlázási információkat és a pontos végösszeget.

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
hu: Oldal: Pénztár

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
hu: Oldal: Kosár

en: The item type.
hu: A termék típusa

en: Failed to fetch dummy products.
hu: Nem sikerült lekérni a minta termékeket.

en: Confirm email and view order
hu: E-mail cím megerősítése

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
hu: Visszaigazolhatod az e-mail címed is alább, hogy lásd a rendelésed részleteit.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
hu: Van már egy fiókod? %1$sLépj be itt%2$s a rendelés megtekintéséhez.

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
hu: Köszönjük a vásárlást! A rendelésed beérkezett és e-mailben kapsz róla egy visszaigazolást is.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
hu: Van már egy fiókod? %1$sLépj be itt%2$s a rendelés adatainak megtekintéséhez.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
hu: Ha épp most adtad le a rendelést, ellenőrizd az e-mail fiókod a visszaigazolásért.

en: Please check your email for the order confirmation.
hu: Nézd meg az e-mail fiókodban a levelet a rendelés visszaigazolásáról.

en: Try again
hu: Próbáld újra

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
hu: A rendelését nem lehetett feldolgozni, mert a bank vagy a fizetési szolgáltató elutasította a tranzakciót. Kérjük, próbáld meg megismételni a vásárlást.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
hu: Köszönjük! A rendelésed teljesítésre került.

note: translators: %s: date and time of the order refund.
en: Your order was refunded %s.
hu: A rendelésed visszatérítettük ekkor: %s.

en: Your order has been cancelled.
hu: A rendelésed töröltük.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
hu: Helykitöltő kép, amely a közösségi média ikonok alatt bemutatott termékek ábrázolására való. 4-ből 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
hu: Helykitöltő kép, amely a közösségi média ikonok alatt bemutatott termékek ábrázolására való. 4-ből 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
hu: Helykitöltő kép, amely a közösségi média ikonok alatt bemutatott termékek ábrázolására való. 4-ből 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
hu: Helykitöltő kép, amely a közösségi média ikonok alatt bemutatott termékek ábrázolására való. 4-ből 1.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
hu: Helykitöltő kép, amely a bemutatásra kerülő termék ábrázolására való.

en: Learn about new products and discounts
hu: Értesülj új termékekről és kedvezményekről

en: Attribute term.
hu: Attribútum érték.

en: Limit result set to products with specified attributes.
hu: Az eredmények korlátozása a megadott attribútumokkal rendelkező termékekre.

en: Default values for generated variations.
hu: A generált variációk alapértelmezett értékei.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers go to finalize their purchase
hu: Az oldal, ahová a vásárlók a vásárlás véglegesítéséhez mennek.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers review their shopping cart
hu: Oldal, ahol a vásárlók áttekintik a kosarukat

en: Legacy
hu: Régi verzió

note: translators: Placeholders are URLs.
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
hu: Az elavult REST API már nem érhető el a WooCommerce-ben. Ennek következtében <a href="%1$s">az elavult REST API-val konfigurált webkapcsok</a> nem fognak működni. Egy külön <a target="_blank" href="%2$s">WooCommerce bővítmény elérhető</a>, amivel továbbra is használhatod ezt a funkciót. Másik megoldás, hogy módosíthatod ezeket a webkapcsokat, hogy az új REST API-t használják. <b><a target="_blank" href="%3$s"> Tudj meg többet erről a változásról.</a></b>

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
hu: Az elavult REST API-t használó WooCommerce webkapcsok nem támogatottak

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
hu: Megjeleníti az előző és következő gombokat.

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
hu: Következő/Előző gombok

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
hu: osztályozás

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
hu: Egy blokk, ami megjeleníti az osztályozás mezőt, ahol lehet keresni, kiválasztani vagy újat létrehozni

[ctx: block title]
en: Taxonomy
hu: Osztályozás

[ctx: block title]
en: Product Tag
hu: Termékcímke

en: Logo
hu: Logó

note: translators: %s is the audio player icon.
en: Audio
hu: Audió

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
hu: Új, gyorsabb módja annak, hogy bővítményeket és témákat találj a WooCommerce áruházadhoz

en: High-performance order storage (recommended)
hu: Nagy teljesítményű rendelés tárolás (javasolt)

en: WordPress posts storage (legacy)
hu: Wordpress bejegyzés tárolás (elavult)

en: Order data storage
hu: Rendelés adat tárolás

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: %s
hu: Keresési találatok: %s

en: HPOS disabled.
hu: HPOS kikapcsolva.

en: HPOS could not be disabled.
hu: A HPOS-t nem lehetett kikapcsolni.

en: HPOS is already disabled.
hu: A HPOS már ki van kapcsolva.

en: Running pre-disable checks...
hu: Kikapcsolás előtti ellenőrzések futtatása...

en: HPOS could not be enabled.
hu: A HPOS-t nem sikerült bekapcsolni.

en: HPOS enabled.
hu: HPOS bekapcsolva.

en: HPOS is already enabled.
hu: A HPOS már be van kapcsolva.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
hu: A HPOS-előellenőrzés sikertelen, lásd a fenti hibákat.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
hu: [Sikertelen] A rendelések tábla nem létezik, és ez nem egy új üzlet. Kérjük, hozd létre a táblát a WooCommerce > Beállítások > Haladó > Funkciók menüben és engedélyezd a szinkronizálást.

en: [Failed] Orders table could not be created.
hu: [Sikertelen] A Rendelések táblát nem sikerült létrehozni.

en: Orders table created.
hu: Megrendelések tábla létrehozva.

en: Orders table does not exist. Creating...
hu: A Rendelések tábla nem létezik. Létrehozás...

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
hu: [Sikertelen] Néhány telepített bővítmény nem kompatibilis. Kérjük, ellenőrizd a bővítményeket a WooCommerce > Beállítások > Haladó > Funkciók menüpontban a "Rendelési adatok tárolása" résznél.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
hu: [Sikertelen] Ez nem egy új üzlet, de a --for-new-shop paraméter használva volt.

note: translators: %s is the command to run (wp wc cot sync).
en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
hu: [Sikertelen] Vannak szinkronizálásra váró rendelések. Kérjük, futtasd a `%s` parancsot a függőben lévő rendelések szinkronizálásához.

en: Running pre-enable checks...
hu: Előzetes ellenőrzések futtatása...

en: Orders table does not exist.
hu: A Rendelések tábla nem létezik.

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
hu: Az %1$süzleted beállításai%2$s alapján a raktárkészlet kezelés <strong>ki van kapcsolva</strong>.

en: Shown to customers on the product page.
hu: Megjelenik a vásárlók számára a termékoldalon.

en: Create new category
hu: Kategória létrehozása

en: Template for the simple product form
hu: Sablon az egyszerű termék űrlaphoz

en: Simple Product Template
hu: Egyszerű termék sablon

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
hu: Fedezd fel, hogyan bővítheted az áruházad a Woo Marketplace segítségével

en: The theme you are currently using is not compatible.
hu: A jelenleg használt téma nem kompatibilis.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
hu: Válassz egy olyan témát, amely a legjobban illik a márkád megjelenéséhez, majd alakítsa át saját ízlésed szerint. Változtasd meg a színeket, adj hozzá logót, és hozz létre oldalakat.

en: Choose your theme
hu: Válassz egy sablont

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
hu: Helykitöltő kép a vélemény író felhasználó avatarjával.

en: Join the community
hu: Csatlakozz a közösséghez

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
hu: Venezuelai bolívar (2008–2018)

en: Limit result set to products with or without price.
hu: Eredmények korlátozása a termék árának elérhetősége alapján.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
hu: Ezek a számlaadatok a megrendelés köszönőoldalán és a visszaigazoló e-mailben jelennek meg.

en: Select values
hu: Értékek kiválasztása

note: translators: %s: WC_DELIMITER
en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
hu: Adj meg néhány leíró szöveget. A különböző értékek elválasztásához használd a "%s" jelet.

en: Custom order tables could not be created.
hu: Az egyéni rendelések táblát nem sikerült létrehozni.

en: Custom order tables were created successfully.
hu: Az egyéni rendelések tábla sikeresen létrehozva.

en: Custom order tables does not exist, creating...
hu: Az egyéni rendelések tábla nem létezik, létrehozás...

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
hu: A termék bélyegképeinek megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
hu: A termék nagyméretű képének megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Large Image
hu: Nagyméretű kép

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
hu: Termékek (Beta)

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
hu: Mutasson egy gombot a vásárlók számára a kosár gyors megtekintéséhez.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
hu: Mini-Kosár

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
hu: A vásárlók használhatnak express fizetési módokat a rendelés leadásához.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
hu: Megjeleníti a termék értékeléseinek számát

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
hu: Termékértékelés számláló

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
hu: A termék átlagos értékelésének megjelenítése

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
hu: Termék átlagos értékelése (Beta)

[ctx: block description]
en: The product variations options.
hu: A termék variációinak megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Product variations options
hu: Termék variációk kezelése

[ctx: block description]
en: The product variations items.
hu: A termék variációk.

[ctx: block title]
en: Product variations items
hu: Termék variációk

[ctx: block keyword]
en: password
hu: jelszó

[ctx: block title]
en: Product password
hu: Termék jelszó

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
hu: Egy jelölődoboz és egy jelszó megadására szolgáló beviteli mező a termék megtekintéséhez.

[ctx: block keyword]
en: notice
hu: értesítés

[ctx: block description]
en: Notice description
hu: Értesítés leírása

[ctx: block title]
en: Notice
hu: Értesítés

[ctx: block keyword]
en: catalog
hu: katalógus

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
hu: Katalógus láthatóság

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
hu: Egy jelölődoboz a termék katalógus láthatóságának kezeléséhez.

en: Go to Variations
hu: Tovább a variációkhoz

en: Require a password
hu: Jelszóval védett

en: Hide from search results
hu: Rejtve a keresési találatokban

en: Hide in product catalog
hu: Rejtve a termék katalógusban

en: Product catalog
hu: Termék katalógus

en: Organization
hu: Kategorizálás

en: Customize your store
hu: Tervezd meg az üzleted

en: Invalid order ID or key provided.
hu: Érvénytelen rendelés azonosító vagy kulcs.

en: Invalid billing email provided.
hu: Érvénytelen számlázási e-mail cím lett megadva.

en: This order belongs to a different customer.
hu: Ez a megrendelés egy másik vásárlóhoz tartozik.

en: Status of the order.
hu: A rendelés állapota.

en: Total tax on items in the order.
hu: A rendelésben szereplő tételek teljes áfatartalma.

en: Total price of items in the order.
hu: A rendelésben szereplő tételek ára összesen.

en: Total refund applied to the order.
hu: A rendelésben lévő visszatérítések összesen.

en: Total tax applied to the order.
hu: A rendelésre alkalmazott teljes áfatartalom.

en: Subtotal of the order.
hu: A rendelés részösszege.

en: Order totals.
hu: Rendelés értékek összesen.

en: Unique identifier for the fee within the cart
hu: Egyedi azonosító a díjhoz a kosáron belül

en: If the quantity is editable or fixed.
hu: A mennyiség módosítható vagy fixált.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
hu: Ehhez a tételhez vonatkozó maximum engedélyezett mennyiség.

en: The minimum quantity allowed for this line item.
hu: Ehhez a tételhez vonatkozó minimum engedélyezett mennyiség.

en: Quantity of this item.
hu: Ennek a tételnek a mennyisége.

en: The item product or variation ID.
hu: A tétel termék vagy variáció ID-je

en: Unique identifier for the item.
hu: A tétel egyedi azonosítója.

en: This order cannot be paid for.
hu: Ez a rendelés nem fizethető ki.

note: translators: %s: product number.
en: %s in cart
hu: %s a kosárban

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
hu: A Mini-kosár sablon lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy lássák a kosár elemeit, és hozzáférést biztosít a Kosár és a Pénztár oldalakhoz.

en: Shop All
hu: Összes termék

en: Shop Now
hu: Vásárlás

note: translators: %s database error.
en: Unable to claim actions. Database error: %s.
hu: Nem lehet igényelni a műveleteket. Adatbázis hiba: %s

[ctx: database error]
en: unknown
hu: ismeretlen

en: Post password.
hu: Bejegyzés jelszó

en: Deletes unused variations.
hu: Nem használt variációk törlése.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
hu: A WooCommerce mobilos app telepítésének dátuma.

note: translators: 1: action ID 2: exception message.
en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
hu: A műveletütemező nem tudta törölni a(z) %1$d műveletet. Ok: %2$s

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
hu: Mutassa be termékeid releváns képekkel és videókkal.

[ctx: block keyword]
en: My Account
hu: Fiókom

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
hu: A termék átlagos értékelésének megjelenítése csillagokkal

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
hu: Termék értékelés csillagok

[ctx: block keyword]
en: variations
hu: variációk

[ctx: block description]
en: The product subsection.
hu: A termék alszekció.

[ctx: block title]
en: Product Price
hu: Termék Ár

note: translators: %1$s opening link tag %2$s closing link tag.
en: %1$sView and manage%2$s
hu: %1$sÁttekintés%2$s

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names, %3\$d = plugins count
en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
hu[0]: ⚠ Inkompatibilis bővítményeket találtunk (%1$s, %2$s és még %3$d egyéb).
hu[1]: ⚠ Inkompatibilis bővítményeket találtunk (%1$s és %2$s, illetve még %3$d egyéb).

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names
en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
hu: ⚠ 2 inkompatibilis bővítményt találtunk (%1$s és %2$s).

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
hu: ⚠ 1 inkompatibilis bővítményt találtunk(%s).

en: High-Performance order storage
hu: Nagy teljesítményű rendelés tárolás

en: Get paid with WooPayments
hu: Adj el a WooPayments-el

note: translators: %s: number of pending orders.
en: Currently syncing orders... %s pending
hu: Rendelések szinkronizálása... még %s hátravan

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
hu: Növeld és tartsd meg a vásárlóköröd intelligens, hatékony e-mail és SMS marketing automatizálással és az ügyfélinterakciók összevont áttekintésével.

en: Save big with WooPayments
hu: Takaríts meg a WooPayments-el

en: Payments made simple with WooPayments
hu: Fizetés egyszerűen a WooPayments-el

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
hu: Szűrd ki azokat az eredményeket, ahol az átadott mezők bármelyike üres.

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
hu: Rendelés visszaigazolás

en: Template used to display the simplified Checkout header.
hu: Sablon, ami az egyszerűsített pénztár fejlécet jeleníti meg.

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
hu: Pénztár fejléc

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
hu: A Pénztár sablon végigvezeti a felhasználókat a vásárlási folyamat utolsó lépésein. Lehetővé teszi a felhasználók számára a szállítási és számlázási adatok megadását, a fizetési mód kiválasztását és a rendelés részleteinek áttekintését.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
hu: A Kosár sablon megjeleníti a felhasználó által vásárlásra kiválasztott tételeket, beleértve a mennyiségeket, az árakat és a kedvezményeket. Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy felülvizsgálják a választásaikat, mielőtt a pénztárhoz lépnének.

en: Order number used for display.
hu: Megjelenítéshez használt rendelési szám.

note: Translators: %s location name.
en: Collection from <strong>%s</strong>:
hu: Személyes átvétel: <strong>%s</strong>

en: Order confirmation
hu: Rendelés visszaigazolás

note: translators: %1$s = order ID, %2$s = order id, %3$s = error message. translators: %1$d = peoperty name, %2$d = order ID, %3$s = error message.
en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
hu: Hiba a(z) '%1$s' tulajdonság beállításakor ennél a rendelésnél: %2$d. Hibaüzenet: %3$s

note: translators: %d user ID.
en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
hu: #%d azonosítójú felhasználót a WooCommerce törölte a webhely személyes adatmegőrzési beállításainak megfelelően. Az adott felhasználó által létrehozott tartalom megmarad, de nem marad társítva.

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
hu: Legjobbra értékelt termékek

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
hu: A legjobbra értékelt termékek megjelenítése rács nézetben.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
hu: Azokat a blokkokat tartalmazza, ami a termék megjelenítéséhez szükséges.

[ctx: block title]
en: Product Template
hu: Termék sablon

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
hu: A legújabb termékek megjelenítése rács nézetben.

[ctx: block title]
en: Newest Products
hu: Legújabb termékek

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
hu: Megjelenít egy termék kollekciót az üzletedből.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
hu: A termék átlagos értékelésének megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Product Rating
hu: Termék értékelés

en: Please enter a valid email address.
hu: Kérjük, adj meg egy érvényes e-mail-címet.

note: translators: %s: Taxonomy name.
en: Invalid taxonomy: %s.
hu: Érvénytelen osztály: %s

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
hu: Automatikusan kiszámítja, hogy mennyi forgalmi adót kell beszedni – város, ország vagy állam szerint.

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
hu: Automatizált adókulcsok a WooCommerce Tax segítségével

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
hu: Érj el több millió aktív vásárlót a Google-on keresztül ingyenes terméklistákkal és hirdetésekkel.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
hu: Hozz létre reklámkampányokat, és érj el egymilliárd globális felhasználót.

en: Create ad campaigns with TikTok
hu: Hirdetési kampányok létrehozása a TikTok segítségével

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
hu: Vásárlást követő e-mailek, hírlevelek és promóciós kampányok küldése.

en: Reach your customers with MailPoet
hu: Érd el a vásárlóid a MailPoet segítségével

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
hu: Ajánld a termékeid egy rendkívül elkötelezett közönségnek.

en: Showcase your products with Pinterest
hu: Mutasd be termékeid a Pinterest segítségével

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
hu: Biztonságosan fogadhatsz el fizetéseket és kezelheted a fizetési tevékenységet közvetlenül az áruházad vezérlőpultjáról

note: translators: %s is the name of an order type.
en: %s is not a valid order type.
hu: %s nem érvényes rendeléstípus.

note: translators: %s is the name of a function.
en: %s must be called after the current_screen action.
hu: A(z) %s funkciót a current_screen művelet után kell meghívni.

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
hu[0]: %1$d hibát találtunk: %2$s a megrendelés újramigrálásakor. Kérjük, nézd át a fenti hibát.
hu[1]: %1$d hibát találtunk: %2$s a megrendelés újramigrálásakor. Kérjük, nézd át a fenti hibát.

en: Attempting to remigrate...
hu: Újabb migrációs kísérlet...

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
hu: Át lett e ugorva a bővítmények lépés a varázslóban.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
hu: %s nem érhető el ehhez a rendeléshez - kérjük, válassz egy másik fizetési módot.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
hu: Helykitöltő kép a hero szekcióban lévő kép ábrázolására. 2-ből a 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
hu: Helykitöltő kép a hero szekcióban lévő kép ábrázolására. 2-ből az 1.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
hu: Helykitöltő kép a hero szekcióban lévő kép ábrázolására.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
hu: Helykitöltő kép kiemelt kategóriák szekcióban lévő kép ábrázolására. 3-ból a 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
hu: Helykitöltő kép kiemelt kategóriák szekcióban lévő kép ábrázolására. 3-ból a 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
hu: Helykitöltő kép kiemelt kategóriák szekcióban lévő kép ábrázolására. 3-ból az 1.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
hu: Helykitöltő kép a bannerben bemutatott termékek ábrázolására.

note: translators: 1: provided value 2: provided type.
en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
hu: Egész számot várt, de "%1$s" (%2$s) érkezett.

note: translators: %d refers to the total number of actions deleted
en: %d action deleted. | %d actions deleted.
hu[0]: %d művelet törölve.
hu[1]: %d művelet törölve.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error deleting an action: %s
hu: Hiba történt egy művelet törlésekor: %s

note: translators: %d refers to the total number of batches processed
en: %d batch processed. | %d batches processed.
hu[0]: %d csoport feldolgozva.
hu[1]: %d csoport feldolgozva.

note: translators: 1: action ID. 2: status slug.
en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
hu: Nem sikerült frissíteni a(z) %1$d művelet állapotát erre: %2$s

note: Translators: %s is the exception message.
en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
hu: Nem sikerült érvényes záridőt meghatározni: %s.

[ctx: status labels]
en: Past-due
hu: Késedelmes

[ctx: status labels]
en: All
hu: Összes

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
hu: Biztos, hogy törölni szeretnéd ezt a szállítási módot?

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
hu: A szállítási módot nem lehetett eltávolítani. Kérjük, próbáld meg újra.

en: Verify
hu: Ellenőrzés

note: translators: 1: opening login link 2: closing login link
en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
hu: Az oldal megtekintéséhez %1$sbe kell jelentkezned%2$s, vagy igazolnod kell a rendeléshez tartozó e-mail címet.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
hu: Nem tudtuk ellenőrizni a megadott e-mail címet. Kérjük, próbáld meg újra.

en: Please log in to your account to view this order.
hu: Kérlek, lépj be a fiókodba a rendelésed megtekintéséhez.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
hu: Blokk, amely a Mini-kosár cím blokk 'Kosaram' részét jeleníti meg.

[ctx: block keyword]
en: quantity
hu: mennyiség

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
hu: Mini-kosár cím

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
hu: Blokk, amely a Mini-kosár cím blokk számláló részét jeleníti meg.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
hu: Mini-kosár termék számláló

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
hu: Megjeleníti a termék cikkszámát, kategóriáit, címkéit és még sok mást.

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
hu: Kosárba helyezés opciókkal

[ctx: block description]
en: The product toggle.
hu: Termék ki/bekapcsoló mezőtípus

[ctx: block title]
en: Product toggle control
hu: Termék ki/bekapcsoló mezőtípus

[ctx: block title]
en: Product regular price
hu: Termék listaár

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
hu: Rendelkezésre álló készlet

[ctx: block keyword]
en: description
hu: leírás

[ctx: block title]
en: Product sale price
hu: Termék akciós ár

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
hu: A termék elérhető mennyisége.

[ctx: block description]
en: The product description.
hu: A termék leírása.

[ctx: block title]
en: Product description
hu: Termékleírás

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
hu: A termékcímkék kiválasztására szolgáló mező.

[ctx: block keyword]
en: attributes
hu: tulajdonságok

[ctx: block description]
en: The product attributes.
hu: A termék jellemzői.

[ctx: block title]
en: Product attributes
hu: Termék attribútumok

note: translators: 1 = url of the WooCommerce webhooks settings page
en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
hu: Ezt követően a bejelentkezett felhasználóhoz újra hozzárendelhetők a <a href="%1$s">WooCommerce webhooks beállítások oldalon</a> egy újbóli mentés segítségével.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
hu: Az érintett WooCommerce webkapcsok <b>nem</b> lesznek törölve és a 0 azonosítójú felhasználóhoz lesz rendelve.<br/>

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
hu: Ha az "Összes tartalom törlése" opciót választod, az érintett WooCommerce webkapcsok <b>nem</b> törlődnek, és a 0 felhasználói azonosítóhoz lesz hozzárendelve.<br/>

[ctx: user webhook count]
note: translators: 1 = user id, 2 = user login, 3 = webhooks count
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
hu[0]: #%1$s %2$s felhasználó létrehozott %3$d WooCommerce webkapcsot.
hu[1]: #%1$s %2$s felhasználó létrehozott %3$d WooCommerce webkapcsot.

note: translators: %s is an order ID.
en: Order %s is locked.
hu: %s rendelés foglalt.

en: Take over
hu: Átveszem

note: translators: %s is a user's name.
en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
hu: %s éppen szerkeszti a rendelés. Átvegyük tőle?

en: Go back
hu: Vissza

note: translators: %s is a user's name.
en: %s has taken over and is currently editing.
hu: %s átvette és jelenleg szerkeszti a rendelést

note: Translators: %s is the comma-separated list of order types.
en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
hu: Az átadott rendelés állapot nem felel meg egyetlen regisztrált állapotnak sem. A következő állapotok vannak regisztrálva: %s

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a time in minutes, %2$s is a list of products and quantities.
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
hu: %1$s perc készlet tartás: %2$s

[ctx: held stock note]
note: translators: %d is the remaining order items count.
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
hu[0]: - ...és még %d tétel.
hu[1]: - ...és még %d tétel.

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
hu: Mi teszi ezt a terméket egyedivé? Melyek a legfontosabb jellemzői? Gazdagítsd a termékoldalt egyedi tartalom hozzáadásával blokkok segítségével.

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Invalid product slug.
hu: Érvénytelen termék slug.

en: Slug of the resource.
hu: Az erőforrás slug-ja

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
hu: Az eredmények limitálása a megadott slug(ok)-kal rendelkező termékekre. Használj vesszőt az elválasztáshoz.

note: translators: %s is referring to the total of reviews for a product
en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
hu[0]: (%s vásárlói értékelés)
hu[1]: (%s vásárlói értékelés)

note: translators: Footer powered by text. %1$s being WordPress, %2$s being WooCommerce translators: 1: WordPress link, 2: WooCommerce link
en: Powered by %1$s with %2$s
hu: Készült a %1$s és a %2$s segítségével

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
hu: Ennek a terméknek több variációja van. A változatok a termékoldalon választhatók ki

note: translators: %d: products count
en: %s variations imported | %s variations imported
hu[0]: %s variáció importálva
hu[1]: %s variáció importálva

en: Adding new attribute failed.
hu: Új attribútum hozzáadása sikertelen.

en: %qty% variations added
hu: %qty% variáció hozzáadva

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
hu: Blokk, amely megjeleníti a pénztár gombot, ha a Mini-kosárban vannak termékek.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
hu: Mini-kosár Tovább a pénztárhoz gombja

[ctx: block keyword]
en: group
hu: csoport

[ctx: block keyword]
en: price
hu: ár

[ctx: block keyword]
en: gallery
hu: galéria

[ctx: block keyword]
en: images
hu: képek

[ctx: block keyword]
en: dimensions
hu: méretek

[ctx: block keyword]
en: shipping
hu: szállítás

[ctx: block keyword]
en: inventory
hu: készlet

[ctx: block keyword]
en: excerpt
hu: kivonat

[ctx: block keyword]
en: summary
hu: összegzés

[ctx: block title]
en: Product images
hu: Termékképek

[ctx: block style label]
en: Outline
hu: Körvonal

[ctx: block style label]
en: Fill
hu: Kitöltés

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
hu: Blokk, amely megjeleníti a kosár gombot, ha a Mini-kosárban vannak termékek.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
hu: Mini-kosár Kosár megtekintése gomb

[ctx: block title]
en: Product Reviews
hu: Vélemények a termékről

[ctx: block keyword]
en: sku
hu: cikkszám

[ctx: block keyword]
en: tab
hu: fül

[ctx: block description]
en: The product tab.
hu: A termék fül.

[ctx: block title]
en: Product tab
hu: Termék fül

[ctx: block description]
en: The product summary.
hu: A termék rövid leírása

[ctx: block title]
en: Product summary
hu: Termék rövid leírása

[ctx: block keyword]
en: section
hu: szekció

[ctx: block description]
en: The product section.
hu: A termék szekció

[ctx: block title]
en: Product section
hu: Termék szekció

[ctx: block title]
en: Product pricing
hu: Termék árazás

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
hu: Egy termék ár blokk pénznem megjelenítéssel.

[ctx: block keyword]
en: title
hu: cím

[ctx: block keyword]
en: name
hu: név

[ctx: block description]
en: The product name.
hu: A termék név.

[ctx: block title]
en: Product name
hu: Termék neve

[ctx: block keyword]
en: image
hu: kép

[ctx: block description]
en: The product images.
hu: A termékképek.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
hu: Összecsukható belső blokkokkal ellátott konténer.

[ctx: block title]
en: Collapsible
hu: Összecsukható

[ctx: block keyword]
en: class
hu: osztály

[ctx: block description]
en: The product sku.
hu: A termék cikkszáma.

[ctx: block title]
en: Product text control
hu: Termék szöveges mező

[ctx: block keyword]
en: tag
hu: címke

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
hu: A termék szállítási osztály mezője.

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
hu: Termék szállítási osztály mező

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
hu: A termék szállítási méret mezői.

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
hu: Termék szállítási méret mezők

[ctx: block keyword]
en: sale
hu: akció

[ctx: block keyword]
en: schedule
hu: időzítés

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
hu: A termék akciós árának időzítéséhez használt mezői

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
hu: Termék akciós ár időzítés mezők

[ctx: block keyword]
en: radio
hu: rádió

[ctx: block description]
en: The product radio.
hu: A termék rádiógomb.

[ctx: block title]
en: Product radio control
hu: Termék rádiógomb mező

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
hu: Készletkezelés minimum mennyiség.

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
hu: Készletszint küszöbérték

[ctx: block keyword]
en: input
hu: mező

[ctx: block keyword]
en: checkbox
hu: jelölődoboz

[ctx: block keyword]
en: products
hu: termékek

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
hu: Termék jelölődoboz mező

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
hu: Konténer, ami feltételesen jelenít meg belső blokkokat.

[ctx: block title]
en: Conditional
hu: Feltételes

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
hu: Adj lehetőséget a vásárlóidnak, hogy később, kamatmentesen fizessenek, ezzel növelve az eladásaid számát.

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
hu: Zip Co - Vásárolj most, fizess később

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
hu: A Payoneer Checkout a fizetési feldolgozási platformok következő generációja, amely világszerte biztosítja a kereskedők számára azokat a megoldásokat, amelyekre szükségük van ahhoz, hogy sikeresek legyenek a mai kompetitív globális piacon.

en: The following problems were found:
hu: A következő problémákat találtuk:

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
hu: A rendelés feldolgozásához használható fizetési módok azonosítóinak a listája.

note: translators: %s: Category name
en: Visit product category %1$s
hu: %1$s termékkategória megtekintése

en: Is HPOS sync enabled?
hu: A HPOS szinkronizálás engedélyezve van?

en: Order datastore.
hu: Rendelés adattároló.

en: Enforce approved download directories?
hu: Követelje az engedélyezett letöltési könyvtárakat?

en: Fees & dimensions
hu: Díjak és méretek

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
hu: Ha be van jelölve, a vásárlók egy rendelésen belül csak 1 darabot vásárolhatnak ebből a termékből. Ez különösen hasznos a korlátozott darabszámú tételeknél, például művészeti vagy kézzel készített termékek esetében.

note: translators: %1$s: Inventory settings link opening tag. %2$s: Inventory settings link closing tag.
en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
hu: Állítsd be a termék készletkezelését, beleértve az állapotot és a rendelkezésre álló mennyiséget. %1$sAz üzlet raktárkészlet beállításainak kezelése%2$s

note: translators: %1$s: Images guide link opening tag. %2$s: Images guide link closing tag.
en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
hu: Húzd ida a képeket, töltsön fel újakat, vagy válassz ki fájlokat a médiatárból. A legjobb eredmény elérése érdekében használj 1000 x 1000 pixeles vagy annál nagyobb méretű JPEG-fájlokat. %1$sHogyan kell előkészíteni a képeket?%2$s

en: Is HPOS enabled?
hu: HPOS be van kapcsolva?

en: HPOS enabled:
hu: HPOS engedélyezve:

en: Download for support
hu: Letöltés a támogatáshoz

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
hu: Még nincsenek variációk. Generáld le őket az összes hozzáadott attribútumból, vagy adj hozzá új variációt manuálisan.

en: Generate variations
hu: Variációk generálása

note: translators: %1$s: url for attributes tab, %2$s: url for variable product documentation
en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
hu: Adjon hozzá néhány attribútumot az <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">attribútumok</a> lapon a variációk létrehozásához. Győződj meg róla, hogy bejelölted a <b>variációkhoz használt</b> jelölődobozt. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Tudj meg többet</a>

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
hu: Válassz egy adózási osztályt, ha a termék csökkentett adóra vagy adómentességre jogosult. %1$sTudj meg többet%2$s

note: translators: %1$s: How to get started? link opening tag. %2$s: How to get started? link closing tag.
en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
hu: Állítsd be a szállítási költségeket és add meg a termék méreteit a pontos díjszámításhoz. %1$sHogyan álljak neki?%2$s

en: Add existing
hu: Meglévő hozzáadása

en: Create value
hu: Érték létrehozása

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
hu: Ha eltávolítod ezt az attribútumot, a vásárlók többé nem tudják megvásárolni a termék egyes variációit.

en: New attribute
hu: Új attribútum

[ctx: block description]
en: Display related products.
hu: Kapcsolódó termékek megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Related Products
hu: Kapcsolódó termékek

[ctx: block title]
en: Product Meta
hu: Termék metaadat

[ctx: block title]
en: Product Details
hu: Termék részletek

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
hu: Kosárba gomb

en: Campaign
hu: Kampány

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon applied: "%s".
hu: Kupon alkalmazva: "%s".

en: Optimize for faster checkout
hu: Optimalizálva a gyorsabb vásárláshoz

en: Cart & Checkout Blocks
hu: Kosár és pénztár blokkok

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
hu: Spórolj időt és pénzt a szállítási címkék nyomtatásával közvetlenül a számítógépedről a WooCommerce Shipping segítségével. Próbáld ki a WooCommerce Shipping-et ingyenesen.

en: Available layouts -- single, dual, or both
hu: Elérhető elrendezések -- szimpla, dupla vagy mindkettő

en: Learn more link .
hu: Bővebb infó link.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
hu: A https://wordpress.org/plugins/{slug} alatt használt plugin slug.

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
hu: Visszaadja az alapértelmezett szállítási partner javaslatokat, ha a woocommerce_show_marketplace_suggestions opció no értékre van állítva.

en: Array of transaction processors and their images.
hu: Fizetési szolgáltatók tömbben képekkel együtt

en: Shop
hu: Bolt

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
hu: Termékek keresése...

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
hu: Nem találtunk a kiválasztásodnak megfelelő terméket.

en: Basic details
hu: Alapvető adatok

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon removed: "%s".
hu: Kupon eltávolítva: "%s".

note: translators: %s: url for store settings
en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
hu: Letiltva a <a href="%s" aria-label="készletkezelése beállítások">beállítások</a>-ban.

en: Stock management disabled in store settings
hu: A készletkezelés ki van kapcsolva a beállításokban

en: Track stock quantity for this product
hu: Készlet követése ennél a terméknél

en: Stock management
hu: Készletkezelés

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
hu: Az alábbi beállítások minden olyan variációra vonatkoznak, ahol nincs engedélyezve a kézi készletkezelés.

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
hu: Add meg a vásárlók által választható opciókat, pl. "Kék" vagy "Nagy". Használj "%s" karaktert a különböző opciók elválasztására.

en: Autodetect
hu: Automata felismerés

en: Character encoding of the file
hu: A fájl karakterkódolása

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
hu: Győződj meg róla, hogy minden egyes attribútum nevét és értékét megadtad.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
hu: A WooCommerce vagy a bővítmények által generált, vásárlót érintő értesítések megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Store Notices
hu: Üzlet értesítések

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
hu: A termékek számának megjelenítése az archívum oldalon vagy a keresési eredmények oldalán.

[ctx: block title]
en: Product Results Count
hu: Terméktalálatok száma

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
hu: Lehetővé teszi a vásárlók számára a termékek rendezési sorrendjének megváltoztatását.

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
hu: Katalógus rendezés

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
hu: Lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy nyomon követhessék az áruházon belüli helyzetüket, és visszanavigálhassanak a szülői oldalakra.

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
hu: Üzlet navigáció

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
hu: Megjeleníti a termék képét.

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
hu: Termék képgaléria

en: Powerful yet easy-to-use solution:
hu: Hatékony, mégis könnyen használható megoldás:

en: Optimize your full shipping process:
hu: Optimalizáld a teljes szállítási folyamatot:

en: Free shipping platform
hu: Ingyenes szállítási platform

en: Quickly bulk print labels
hu: Gyorsan tömeges címkék nyomtatása

en: Access competitive shipping prices
hu: Hozzáférés versenyképes szállítási árakhoz

en: Direct access to leading carriers
hu: Közvetlen hozzáférés a vezető futárcégekhez

en: Automated, real-time order import
hu: Automatizált, valós idejű rendelésimport

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
hu: Tájékoztasd vásárlóid nyomkövetési értesítésekkel.

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
hu: Keresd meg a legjobb szállítási díjakat, és férj hozzá az előre kialkudott kedvezményes árakhoz.

en: Save money
hu: Takaríts meg pénzt

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
hu: Automatikusan importáld a rendelési információkat a címkék gyors nyomtatásához.

en: Save time
hu: Takarítsd meg időt

en: Date created
hu: Létrehozás dátuma

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
hu: Adatbázis dátum mezője a bevételi és rendelési jelentésekhez

en: Date Type
hu: Dátum Típus

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
hu: Hiányoznak a következő paraméterek a WooCommerce ProductForm Tab-ból: %1$s

en: 30-day free trial
hu: 30 napos ingyenes próbaidőszak

note: translators: %s: List of invalid parameters.
en: Invalid parameter(s): %s
hu: Hibás paraméter(ek): %s

en: Invalid parameter.
hu: Hibás paraméter.

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
hu: Adj hozzá olyan leíró adatokat, mint például „Anyag” vagy „Méret”, amelyeket a vásárlók a termék keresésekor használhatnak az áruházban.

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
hu: Egy blokk, amely lehetővé teszi, hogy vásárlóid be- és kijelentkezzenek a fiókjaikba az üzletedben.

[ctx: block title]
en: Customer account
hu: Ügyfélfiók

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
hu: Megjelenítheti a szállítási lehetőségeket és díjakat az üzletedben.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
hu: Válassz házhozszállítás vagy személyes átvétel között.

[ctx: block title]
en: Pickup Method
hu: Átvételi mód

en: Pickup details
hu: Átvétel részletei

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
hu: Megjeleníti a személyes átvételi lehetőségeket.

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s is the product name translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Remove %s from cart
hu: %s eltávolítása a kosárból

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Increase quantity of %s
hu: %s mennyiségének növelése

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart.
en: Reduce quantity of %s
hu: %s mennyiségének csökkentése

en: Don't charge tax
hu: Ne számítson fel adót

en: Only shipping
hu: Csak szállítás

en: Product and shipping
hu: Termék és szállítás

en: Charge sales tax on
hu: Adó hozzáadása

en: Try the new product editor (Beta)
hu: Próbáld ki az új termékszerkesztőt (béta)

en: New product editor
hu: Új termékszerkesztő

note: translators: 1: child product ID 2: parent product ID.
en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
hu: A(z) %2$d azonosítójú termék letöltési jogosultságainak beállítása közben nem sikerült betölteni a kapcsolódó %1$d azonosítójú terméket.

note: translators: %s is a meta_query key.
en: Invalid meta_query clause key: %s.
hu: Érvénytelen meta_query kulcs: %s.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
hu: Hiányoznak a következő paraméterek a WooCommerce ProductForm szekcióbó: %1$s

note: translators: 1: Item type 2: Duplicate registered item id.
en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
hu: Egy duplikált űrlapot próbáltál regisztrálni(%1$s) a WooCommerce Form-al: %2$s

note: translators: 1: missing class name.
en: %1$s class does not exist.
hu: %1$s osztály nem létezik.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
hu: Hiányoznak a következő paraméterek a WooCommerce ProductForm mezőből: %1$s

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
hu: Marketing csatorna nem regisztrálható, mert már van egy csatorna regisztrálva ugyanazzal a keresőbarát névvel!

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
hu: Sajnáljuk, de nincs jogosultságod a termék űrlap adatainak lekérdezésére.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
hu: A kiválasztott kategória az ajánlásokhoz nem megfelelő. Megengedett értékek: "csatornák", "kiegészítők".

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
hu: Sajnáljuk, nem tudod megtekinteni a marketingcsatornákat.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
hu: A csatornával kapcsolatos problémák/hibák száma (pl. fiókkal kapcsolatos hibák, termékszinkronizációs problémák stb.).

note: translators: 1: line break tag.
en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
hu: %1$s Ez a navigáció hamarosan elérhetetlenné válik, amíg a szükséges fejlesztéseket elvégezzük.
    									Ha most kikapcsolod, nem tudod majd visszakapcsolni.

en: Status of the marketing channel's product listings.
hu: A marketingcsatorna terméklistáinak állapota.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
hu: A marketingcsatorna be van-e állítva vagy sem.

en: Path to the channel icon.
hu: A csatorna ikonjának elérési útvonala.

en: Description of the marketing channel.
hu: A marketingcsatorna leírása.

en: Name of the marketing channel.
hu: A marketingcsatorna neve.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
hu: A marketingcsatorna-bővítmény egyedi azonosító karakterlánca, más néven a plugin slugja.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
hu: A kampánytípushoz tartozó kép/ikon URL címe.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
hu: Az adott kampánytípushoz tartozó kampány létrehozására szolgáló oldal URL-je.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
hu: A beállítások oldalának URL-je, vagy a beállítás/beépítés befejezéséhez szükséges link, ha a csatorna még nem lett beállítva.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
hu: Annak a marketingcsatornának a neve, amelyhez ez a kampánytípus tartozik.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
hu: Annak a marketingcsatornának az egyedi azonosítója, amelyhez ez a kampánytípus tartozik.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
hu: A marketingcsatorna, amelyhez ez a kampánytípus tartozik.

en: Description of the marketing campaign type.
hu: A marketingkampány típusának leírása.

en: Name of the marketing campaign type.
hu: A marketingkampány típusának neve.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
hu: A marketingkampány típusának egyedi azonosítója.

en: Cost of the marketing campaign.
hu: A marketingkampány költségei.

en: URL to the campaign management page.
hu: A kampánykezelő oldal URL-je.

en: Title of the marketing campaign.
hu: A marketingkampány címe.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
hu: Annak a marketingcsatornának az egyedi azonosítója, amelyhez ez a kampány tartozik.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
hu: A marketingkampány egyedi azonosítója.

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
hu: 1. szállítmány

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipment %d
hu: %d. szállítmány

en: Invalid Rate ID.
hu: Érvénytelen tarifa azonosító.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
hu: A szállított csomag azonosítója. Hagyd üresen, ha minden csomagra vonatkozik.

en: Optional cost to charge for local pickup.
hu: A személyes átvételért felszámítandó opcionális költség.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
hu: Ha egy költség meg lett adva, ez szabályozza, hogy az adott költségre kell-e adót számolni.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
hu: Ha engedélyezve van, ez a módszer megjelenik a blokk alapú pénztároldalon.

en: Pickup address
hu: Átvételi cím

en: Pickup location
hu: Átvételi hely

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
hu: Lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy a pénztárnál kiválaszthassák a személyes átvételi opciót.

en: My Account
hu: Fiókom

note: translators: %d is an id.
en: Unable to release actions from claim id %d.
hu: Nem sikerült felszabadítani a %d azonosítójú követeléshez tartozó műveleteket.

en: Unknown partial args matching value.
hu: Ismeretlen részleges paraméter érték.

note: translators: %s: provided value type
en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
hu: A JSON részleges megfeleltetés értéktípusa nem támogatott. Integer, boolean, double vagy string legyen. %s típus lett megadva.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
hu: A JSON részleges megfeleltetés nem támogatott. Kérjük, ellenőrizd a MySQL/MariaDB verzióját.

en: async
hu: aszinkron

note: translators: 1: action hook.
en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
hu: A %1$s ütemezett művelet nem fog végrehajtásra kerülni, mivel nincsenek regisztrált visszahívási funkciók.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
hu: Úgy tűnik, hogy ez a művelet következetesen sikertelen. Az új példány nem kerül ütemezésre.

en: Slug automatically generated from the product name.
hu: A keresőbarát név (slug) a termék nevéből automatikusan generálva.

en: Permalink template for the product.
hu: Közvetlen hivatkozás minta a termék számára.

note: translators: %s is file path.
en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
hu: Nem sikerült létrehozni vagy írni a %s mappába a CSV exportálás során. Kérjük, ellenőrizd a fájljogosultságokat.

note: translators: 1) is the number of affected actions, 2) is a link to an admin screen.
en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
hu[0]: <strong>Műveletütemező:</strong> %1$d <a href="%2$s">késedelmes műveletet</a>; valami hiba lehet. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Dokumentáció &raquo;</a>
hu[1]: <strong>Műveletütemező:</strong> %1$d <a href="%2$s">késedelmes műveletet</a>; valami hiba lehet. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Dokumentáció &raquo;</a>

[ctx: shipping country prefix]
en: to
hu: ide:

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
hu: ide:

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
hu: Aktív szűrők mezői

en: Manage individual product combinations created from options.
hu: Az tulajdonságokból létrehozott egyedi termékkombinációk kezelése.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
hu: Mutasd be a terméket 1-2 rövid mondatban. Ezt az oldal tetején fogjuk megjeleníteni.

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
hu: Köszönjük megrendelésed, mely függőben van, amíg a rendelési összeg beérkezéséről meg nem győződünk.

note: translators: %1$d order ID.
en: Unable to load the post record for order %1$d
hu: Nem sikerült betölteni a bejegyzés rekordot ehhez rendeléshez: %1$d

note: translators: 1: method name.
en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
hu: %1$s meghívásra került, de nem kerültek regisztrálásra rendelés típusok: lehet, hogy túl korán lett meghívva.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
hu: Mutasd meg termékeid a Pinterest használóknak, akik ötleteket és megvásárolható dolgokat keresnek.

note: translators: %s is a custom order type.
en: Invalid order type: %s.
hu: Érvénytelen rendelés típus: %s.

note: translators: %d order ID.
en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
hu: Megpróbáltuk létrehozni a(z) %d számú rendelés szerkesztési URL-jét, de a rendelés nem létezik.

en: Order type mismatch.
hu: A rendelés típusa nem egyezik.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
hu: A termék attribútumok funkcionalitása megfelel az igényeimnek.

en: Product attributes are easy to use.
hu: A termék attribútumok könnyen használhatók.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
hu: A beállítások képernyő funkcionalitása megfelel az igényeimnek.

en: The settings screen is easy to use.
hu: A beállítások képernyő könnyen használható.

en: The product import process meets my needs.
hu: A termék importálási folyamat megfelel az igényeimnek.

en: The product import process is easy to complete.
hu: A termékimportálás folyamat könnyen elvégezhető.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
hu: A termékcímkéket tartalmazó képernyő funkcionalitása megfelel az igényeimnek.

en: The product tag details screen is easy to use.
hu: A termékcímke részletező képernyő könnyen használható.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
hu: A termékkategória részleteit tartalmazó képernyő funkcionalitása megfelel az igényeimnek.

en: The product category details screen is easy to use.
hu: A termékkategória részleteit tartalmazó képernyő könnyen használható.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
hu: A rendelés részleteit tartalmazó képernyő funkcionalitása megfelel az igényeimnek.

en: The order details screen is easy to use.
hu: A rendelés részletei képernyő könnyen használható.

en: The product update process meets my needs.
hu: A termékfrissítési folyamat megfelel az igényeimnek.

en: The product update process is easy to complete.
hu: A termékfrissítési folyamat könnyen elvégezhető.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
hu: A termékkészítési képernyő funkcionalitása megfelel az igényeimnek.

en: The product creation screen is easy to use.
hu: A termékkészítési képernyő könnyen használható.

en: The search's functionality meets my needs.
hu: A keresés funkcionalitása megfelel az igényeimnek.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
hu: A WooCommerce keresési funkciója könnyen használható.

en: Displays products filtered by an attribute.
hu: Megjeleníti a termékeket egy attribútum alapján szűrve.

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
hu: Termékek attribútum szerint

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
hu: Ez törli az egyéni rendelés táblákat. Újbóli létrehozásukhoz engedélyezd a "Nagy teljesítményű rendelések tárolás" funkciót (a Beállítások > Haladó > Funkciók menüponton keresztül).

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
hu: Ez törli az egyéni rendelések táblákat. A táblák csak akkor törölhetők, ha a "Nagy teljesítményű rendelés tárolás" nem mérvadó, és a szinkronizálás le van tiltva (a Beállítások > Haladó > Funkciók menüponton keresztül).

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product published. %1$sView Product%2$s
hu: A termék közzétéve. %1$sTermék megtekintése%2$s

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product updated. %1$sView Product%2$s
hu: A termék frissítve. %1$sTermék megtekintése%2$s

note: translators: %1$s: maximum file size
en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
hu: A legjobb eredmény elérése érdekében tölts fel 1000 x 1000 pixeles vagy annál nagyobb méretű JPEG- vagy PNG-fájlokat. Maximális feltöltési fájlméret: %1$s.

en: Khersonshchyna
hu: Herszoni terület

en: Cherkashchyna
hu: Cserkaszi

en: Khmelnychchyna
hu: Hmelnickij terület

en: Chernihivshchyna
hu: Csernyihivi terület

en: Kharkivshchyna
hu: Harkivi terület

en: Ternopilshchyna
hu: Ternopili terület

en: Sumshchyna
hu: Szumi terület

en: Rivnenshchyna
hu: Rivnei terület

en: Poltavshchyna
hu: Poltavai terület

en: Odeshchyna
hu: Odesszai terület

en: Mykolayivschyna
hu: Mikolajivi terület

en: Lvivshchyna
hu: Lvivi terület

en: Crimea
hu: Krími Autonóm Köztársaság

en: Sevastopol
hu: Szevasztopol

en: Kirovohradschyna
hu: Kirovohradi terület

en: Kyivshchyna
hu: Kijevi terület

en: Kyiv
hu: Kijev

en: Zaporizhzhya
hu: Zaporizzsjai terület

en: Zakarpattia
hu: Kárpátontúli terület

en: Zhytomyrshchyna
hu: Zsitomiri terület

en: Donechchyna
hu: Donecki terület

en: Dnipropetrovshchyna
hu: Dnyipropetrovszki terület

en: Luhanshchyna
hu: Luhanszki terület

en: Volyn
hu: Volinyi terület

en: Vinnychchyna
hu: Vinnicjai terület

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
hu: Szűrés értékelés szerint vezérlők

en: Restrictions
hu: Korlátozások

en: Don't allow purchases
hu: Nem engedélyezett a vásárlás

en: Allow purchases, but notify customers
hu: Lehet vásárolni, de értesüljön a vásárló

en: Allow purchases
hu: Lehet vásárolni

en: When out of stock
hu: Ha nincs készleten

en: Summary
hu: Összefoglaló

en: Learn more here
hu: Tudj meg többet itt

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
hu: Nemrég megkérdeztük, hogy szeretnél-e további információkat a WooPayments-ről. Vezesd vállalkozásodat és kezeld a fizetéseket egy helyen a WooCommerce által épített és támogatott megoldással.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
hu: A termékhez rendelt attribútumok (taxonómiai kifejezések) listája. Változó termékek esetében ezek a variációkhoz vannak rendelve (lásd a "variációk" mezőt).

en: Add price
hu: Ár hozzáadása

en: Is data sync enabled for HPOS?
hu: A HPOS esetében engedélyezve van az adatszinkronizálás?

en: HPOS data sync enabled:
hu: HPOS adatszinkronizálás engedélyezve:

en: Datastore currently in use for orders.
hu: A rendelésekhez jelenleg használt adattárolási mód.

en: Order datastore:
hu: Rendelés adattároló:

en: Add prices
hu: Árak hozzáadása

en: Add price to all variations that don't have a price
hu: Ár hozzáadása minden olyan variációhoz, amelynek nincs ára.

en:  says
hu:  mondja

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
hu: Készlet szerinti szűrő vezérlők

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
hu: Lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy a termékrácsot értékelés szerint szűrjék.

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
hu: Szűrés ár szerint vezérlők

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
hu: Megjeleníti a keresztértékesített termékeket.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
hu: Kosár keresztértékesített termékek

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
hu: Megjeleníti a keresztértékesítés blokkot.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
hu: Kosár keresztértékesítések

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
hu: Szűrés attribútum szerint vezérlők

en: You may be interested in…
hu: Talán érdekelhetnek ezek...

en: Product quantity
hu: Termék mennyiség

note: translators: %s = name of a WooCommerce feature
en: Incompatible with '%s'
hu: Nem kompatibilis ezzel funkcióval: '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
hu: Nem kompatibilis a WooCommerce funkciókkal

en: Manage WooCommerce features
hu: WooCommerce funkciók kezelése

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
hu: ⚠ Ez a bővítmény nem kompatibilis a WooCommerce '%1$s', '%2$s' és még %3$d másik bekapcsolt funkcióival, ezért nem szabad aktiválni.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
hu: ⚠ Ez a bővítmény nem kompatibilis a WooCommerce '%1$s' és '%2$s' funkciójával, ezért nem szabad aktiválni.

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
hu: ⚠ Ez a bővítmény nem kompatibilis a WooCommerce '%s' funkciójával, ezért nem szabad aktiválni.

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
hu: <a href='%1$s'>Bővítmény megtekintése</a> - <a href='%2$s'>WooCommerce funkciók kezelése</a>

note: translators: %s is a feature name.
en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
hu: Az összes aktív bővítményt látod, amelyek nem kompatibilsek a '%s' funkcióval.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
hu: Az összes aktív bővítményt látod, amelyek nem kompatibilisek a jelenleg bekapcsolt WooCommerce funkciókkal.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
hu: A WooCommerce azt észlelte, hogy néhány aktív bővítmény nem kompatibilis a jelenleg engedélyezett WooCommerce funkciókkal. Kérjük, <a>nézd át a részleteket</a>.

en: WooCommerce Admin has been disabled
hu: A WooCommerce Admin le lett tiltva

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
hu: Ezek a funkciók vagy kísérleti jellegűek, vagy nem teljesek, engedélyezd őket saját felelősségedre!

en: Experimental features
hu: Kísérleti funkciók

note: translators: 1: class::method 2: before_woocommerce_init
en: %1$s should be called inside the %2$s action.
hu: %1$s a %2$s műveleten belül kell meghívni.

en: Missing table info for query arg.
hu: Hiányzó tábla információ a lekérdezéshez paraméterekhez.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
hu: Hozz létre reklámkampányokat és érj el egymilliárd globális felhasználót a %1$sTikTok for WooCommerce%2$s segítségével

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
hu: A Migrate parancs elavult. Kérjük, használd helyette a `sync` parancsot.

en: Sync completed.
hu: A szinkronizálás befejeződött.

en: No orders were synced.
hu: Egyetlen rendelés sem került szinkronizálásra.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
hu: Lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy a rácsot a termékek készletének állapota alapján szűrjék.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
hu: Lehetővé teszi az ügyfelek számára a termékrács szűrését az ártartomány kiválasztásával.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
hu: Jelöljön ki egy terméket vagy variációt.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
hu: A Mini-kosár tartalmát megjelenítő blokkokat tartalmazza.

[ctx: block title]
en: Filter Block
hu: Szűrő blokk

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
hu: Lehetővé teszi az ügyfelek számára a termékrács szűrését egy vagy több attribútum, például szín kiválasztásával.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
hu: Az aktuálisan aktív termékszűrők megjelenítése.

note: translators: %s: Notification code translators: %s attribute name.
en: Select %s
hu: %s kiválasztása

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
hu: Kezeld a megrendeléseket bárhol, bármikor. %1$sTöltsd le az alkalmazást%2$s.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sManage the order%2$s with the app.
hu: %1$sA rendelés%2$s kezelése az alkalmazással.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
hu: %1$sFogadj fizetést%2$s bárhol a mobilis alkalmazásunkkal a vásárlóidtól.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
hu: A(z) %1$d számú rendelés korábbi státusza("%2$s") érvénytelen. Nem lehetett visszaállítani.

en: Get the free WooCommerce mobile app
hu: Töltsd le az ingyenes WooCommerce alkalmazást

en: Registers whether the note is read or not
hu: Regisztrálja, hogy a figyelmeztetést olvasták-e vagy sem

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
hu: Eltárolja, hogy az üzlet országa be lett e állítva a varázslóban.

en: Jetpack is not connected.
hu: A Jetpack nincs csatlakoztatva.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
hu: Valami rosszul sült el, amikor megpróbáltuk visszaállítani a(z) %d számú rendelést a lomtárból. Nem sikerült visszaállítani.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
hu: A(z) %1$d számú rendelést nem lehetett visszaállítani a lomtárból: már vissza lett állítva a(z) "%2$s" státusszal.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
hu: A(z) %1$d számú rendelés korábbi státusza("%2$s") érvénytelen. Helyette a "függőben" státusz lett visszaállítva.

en: Empty Mini-Cart Message
hu: Üres kosár üzenet a mini-kosárban

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
hu: Bizonyos kulcsok kizárása a meta_data-ból

en: Limit meta_data to specific keys.
hu: A meta_data korlátozása meghatározott kulcsokra.

en: Unsupported argument type provided as value.
hu: Nem támogatott paraméter típus lett értéknek használva.

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Invalid password. Generate a new one from %s.
hu: Érvénytelen jelszó. Generálj egy újat: %s

en: Connection password:
hu: Csatlakozási jelszó:

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
hu: Ha nincs alkalmazás jelszavad (nem a fiókjelszó), generálj egy jelszót: %s

en: Your store is already connected.
hu: Az üzleted már csatlakoztatva van.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
hu: A vásárlók továbbra is letölthetik a fájlt az eszközükre, de alapértelmezés szerint a fájl letöltés helyett megnyílik (nem kompatibilis átirányítással).

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
hu: A letölthető fájlok megnyitása a böngészőben, ahelyett, hogy egyből lementené őket.

en: Open in browser
hu: Megnyitás böngészőben

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
hu: Mutasd be a terméket 1-2 rövid mondatban. Ezt az oldal tetején fogjuk megjeleníteni.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
hu: Biztos vagy benne, hogy le akarod választani az áruházadat a WooCommerce.com-ról?

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
hu: Az áruházad nem kapcsolódik a WooCommerce.com-hoz. Futtasd a `wp wc com connect` parancsot.

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
hu: Mutasd be a terméket. Mi teszi egyedivé? Melyek a legfontosabb jellemzői?

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
hu: A terméktípusok meghatározzák a termék elérhető részleteit és tulajdonságait, például a letölthető fájlokat és variációkat. A jelentésekhez és a készletkezeléshez is használatosak.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
hu: <b>Variálható -</b> egy termék variációkkal, amelyek mindegyike eltérő cikkszámmal, árral, készlettel rendelkezhet. Például egy póló, amely különböző színekben és/vagy méretekben kapható.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
hu: <b>Külső vagy affiliate -</b> egy olyan termék, amelyet listázol az üzletedben, de máshol árulják.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
hu: <b>Csoportosított -</b> olyan kapcsolódó termékek gyűjteménye, amelyek egyenként is megvásárolhatók, és csak egyszerű termékekből állnak. Például egy hat pohárból álló készlet.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
hu: <b>Egyszerű -</b> az értékesített termékek túlnyomó többségét lefedi. Az egyszerű termékeket szállítják és nincsenek variációi, mint például egy könyv.

en: Sofia District
hu: Szófia megye

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
hu: Az áruházad termékeinek megjelenítése rácsos elrendezésben.

[ctx: block title]
en: All Products
hu: Összes termék

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
hu: A kiválasztott kategóriákban lévő termékek megjelenítése rácsos nézetben.

[ctx: block title]
en: Products by Category
hu: Termékek kategóriánként

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
hu: Az összes termékkategória megjelenítése listaként vagy legördülő menüben.

[ctx: block title]
en: Product Categories List
hu: Termékkategóriák listája

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
hu: A legkelendőbb termékek megjelenítése rácsos nézetben.

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
hu: Legkelendőbb termékek

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
hu: Ez a tétel nem szerkeszthető, mert a lomtárban van. A szerkesztéshez előbb a lomtárból vissza kell helyezni.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
hu: Ez az információ megjelenik a termékoldalon, a kategóriaoldalakon, a közösségi médiában és a keresési eredményekben.

en: Postcode / ZIP:
hu: Irányítószám:

en: City:
hu: Város:

en: Thumbnail image
hu: Bélyegkép

note: Translators: %s is a table identifier.
en: Invalid table id: %s.
hu: Érvénytelen tábla azonosító: %s.

note: translators: %s is a table name.
en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
hu: Nem lehet újrahasználni a(z) "%s" tábla álnevét az OrdersTableQuery-ben.

note: translators: %s is a table name.
en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
hu: %s nem használható táblázat aliasaként az OrdersTableQuery-ben

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
hu: Érvénytelen rendelési azonosítók a read_multiple() hívásban

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
hu: Listázd a termékeket és hozz létre hirdetéseket a Facebookon és az Instagramon.

en: You do not have permission to edit this order.
hu: Nincs jogosultságod a rendelés szerkesztéséhez.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
hu: Egy olyan rendelést került kiválasztva szerkesztésre, amely nem létezik. Talán valaki törölte?

en: Key
hu: Kulcs

en: Enter new
hu: Új megadása

en: Value
hu: Érték

note: translators: 1: opening documentation tag 2: closing documentation tag.
en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
hu: Az Egyéni mezők használatával extra metaadatokat adhatunk a rendelésekhez, amelyeket %1$sfelhasználhatunk a sablonunkban%2$s.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
hu: A WooPayments segítségével biztonságosan elfogadhatod a főbb kártyákat, az Apple Payt és több mint 100 pénznemben történő fizetéseket - beállítási költségek és havi díjak nélkül – és mostantól a Woo mobilalkalmazással személyesen is elfogadhatsz fizetéseket.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
hu: A WooPayments segítségével biztonságosan elfogadhatod a főbb kártyákat, az Apple Payt és több mint 100 pénznemben történő fizetéseket. Kövesd nyomon a pénzforgalmat és kezeld az ismétlődő fizetéseket közvetlenül az áruházad műszerfaláról - beállítási költségek és havidíjak nélkül.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
hu: Terméklistázás és hirdetések készítése a Facebookon és az Instagramon a <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a> segítségével.

en: Country / region
hu: Ország / régió

en: You don't have permission to create a new order.
hu: Nincs jogosultságod új megrendelés létrehozásához.

en: Add Custom Field
hu: Egyéni mező hozzáadása

en: Add New Custom Field:
hu: Új egyéni mező hozzáadása:

en: Custom Fields
hu: Egyéni mezők

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
hu: Visszaadja az alapértelmezett fizetési javaslatokat, ha a woocommerce_show_marketplace_suggestions és woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden opciók no értékre vannak állítva.

en: Displays search results for your store.
hu: Megjeleníti az áruházad keresési találatait.

en: Displays products filtered by a tag.
hu: Megjeleníti a termékeket egy termékcímke alapján szűrve.

en: Displays products filtered by a category.
hu: Megjeleníti a termékeket egy kategória alapján szűrve.

en: Displays your products.
hu: Megjeleníti a termékeidet.

en: Displays a single product.
hu: Megjelenít egyetlen terméket.

en: List of cross-sells items related to cart items.
hu: A kosárelemekhez kapcsolódó keresztértékesített termékek listája.

note: translators: %d is an order ID.
en: Could not find classname for order ID %d
hu: Nem található az osztálynév a(z) %d számú rendeléshez

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
hu: A rendelés dátuma, órája, perce és/vagy másodperce hiányzik.

en: Payment method is missing.
hu: A fizetési mód hiányzik.

en: Order status is missing.
hu: A rendelés státusza hiányzik.

note: translators: %s: Total count of terms available for the attribute
en: %s terms
hu: %s érték

en: 1 term
hu: 1 érték

note: translators: 1: Comma-separated terms list, 2: how many terms are hidden
en: %1$s... (%2$s more)
hu: %1$s... (és még %2$s)

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
hu: "%s" mintát nem lehetett blokk mintaként regisztrálni ("Cím" mező hiányzik)

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
hu: "%1$s" mintát nem lehetett blokk mintaként regisztrálni (hibás slug: "%2$s")

note: translators: %s: file name.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
hu: "%s" mintát nem lehetett blokk mintaként regisztrálni ("Keresőbarát kifejezés" mező hiányzik)

en: Wow your shoppers
hu: Nyűgözd le a vásárlóid

en: Discounted rates
hu: Kedvezményes árak

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
hu: Vedd fel a rendelést, majd fizess, nyomtass, csomagolj és postázz.

en: Print at home
hu: Nyomtatás otthon

en: No need to wonder where that stampbook went.
hu: Nem kell bajlódni a címzéssel

en: Buy postage when you need it
hu: Akkor fizess feladási költséget, amikor szükséged van rá

note: translators: %s is a table name.
en: Could not persist order to database table "%s".
hu: A megrendelést nem sikerült átvinni a(z) "%s" adatbázis táblába.

en: Could not create order in posts table.
hu: Nem lehetett létrehozni a rendelést a bejegyzések táblában.

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
hu[0]: %s rendelés státusza megváltozott.
hu[1]: %s rendelés státusza megváltozott.

en: Order status changed by bulk edit.
hu: Rendelési állapot megváltoztatva tömeges szerkesztéssel.

note: translators: %s: is referring to the plugin's name.
en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
hu: A(z) %1$s bővítményt deaktiváltuk, mivel a legújabb fejlesztéseket már a(z) %2$s bővítmény tartalmazza.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the number of processed orders and %3$d is the execution time in seconds.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
hu: Batch %1$d (%2$d rendelés) elkészült %3$d másodperc alatt.

en: Review shipping options
hu: Szállítási lehetőségek áttekintése

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
hu: A Mini-kosár oldalsáv megjelenítésére használt sablon.

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
hu: Mini-Kosár

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
hu: Termék keresési eredmények

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
hu: Termékek címkék szerint

[ctx: Template name]
en: Products by Category
hu: Termékek kategóriánként

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
hu: Termék katalógus

[ctx: Template name]
en: Single Product
hu: Egy termék

en: A valid prop name must be specified
hu: Érvényes paraméter nevet kell megadni

en: A valid event name must be specified.
hu: Érvényes eseménynevet kell megadni.

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: Order date
en: M d, Y @ h:i A
hu: Y. M. d. - H:i

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
hu: Válassz egy alapértelmezett értéket, ha azt szeretnéd, hogy egy bizonyos variáció már kiválasztásra kerüljön, amikor a vásárló a termékoldalra látogat.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
hu: Ha be van jelölve, a vásárlók egy rendelésen belül csak 1 darabot vásárolhatnak ebből a termékből. Ez különösen hasznos a korlátozott darabszámú tételeknél, például művészeti vagy kézzel készített termékek esetében.

en: Limit purchases to 1 item per order
hu: A vásárlás rendelésenként 1 tételre korlátozása

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: date
en: M d, Y @ h:i A
hu: Y. M. d. - H:i

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
hu: A kiválasztott attribútumokkal rendelkező termékek megjelenítése rácsos nézetben.

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
hu: Termékek attribútum szerint

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
hu: A kiválasztott címkékkel rendelkező termékek megjelenítése.

[ctx: block title]
en: Products by Tag
hu: Termékek címkék szerint

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
hu: Kézzel válogatott termékek megjelenítése.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
hu: Kézzel válogatott termékek

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
hu: Kézzel válogatott termékek

en: No pending reviews
hu: Nincsenek függőben lévő értékelések

en: No approved reviews
hu: Nincsenek jóváhagyott értékelések

en: No reviews
hu: Nincsenek értékelések

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s pending review | %s pending reviews
hu[0]: %s függőben lévő értékelés
hu[1]: %s függőben lévő értékelés

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s approved review | %s approved reviews
hu[0]: %s jóváhagyott értékelés
hu[1]: %s jóváhagyott értékelés

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s review | %s reviews
hu[0]: %s értékelés
hu[1]: %s értékelés

note: translators: %s: Star rating (1-5).
en: %s-star rating
hu: %s csillagos értékelés

en: Filter by review rating
hu: Szűrés értékelés alapján

en: All ratings
hu: Minden értékelés

en: Filter by review type
hu: Szűrés értékelés típus szerint

en: Replies
hu: Válaszok

en: All types
hu: Minden típus

en: Empty Spam
hu: Spam ürítése

note: translators: 1: number representing a rating
en: %1$d out of 5
hu: %1$d az 5-ből

note: translators: Review time format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: g:i a
hu: G:i

note: translators: %s: Parent review link with review author name.
en: In reply to %s.
hu: Válaszként erre: %s

en: Select review
hu: Válaszd ki a véleményt

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Jóváhagyott <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Jóváhagyott <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Függőben <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Függőben <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

[ctx: review]
en: Not spam
hu: Nem spam

[ctx: review]
en: Mark as spam
hu: Spamnek jelölés

[ctx: column name]
en: Submitted on
hu: Beküldve:

[ctx: column name]
en: Review
hu: Vélemény

en: Author
hu: Szerző

[ctx: review type]
en: Type
hu: Tipus

en: Reply
hu: Válasz

en: Reply to this review
hu: Válasz erre a véleményre

en: Quick Edit
hu: Gyorsszerkesztés

en: Quick edit this review inline
hu: Szerkesszük ezt a véleményt itt helyben

en: Edit this review
hu: Vélemény szerkesztése

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

[ctx: review]
en: Not Spam
hu: Nem spam

en: Restore this review from the spam
hu: Vélemény visszaállítása a spam mappából

en: Approve this review
hu: Vélemény jóváhagyása

en: Unapprove
hu: Elutasítás

en: Unapprove this review
hu: Vélemény elutasítása

en: Visit new location
hu: Megnézem az új helyen

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
hu: A vélemények mostantól a Termékek > Vélemények menüpontban kezelhetők.

en: Product reviews have moved!
hu: A termékvélemények átköltöztek!

en: Search Reviews
hu: Vélemények keresése

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
hu[0]: %s vélemény véglegesen törölve
hu[1]: %s vélemény véglegesen törölve

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
hu[0]: %s vélemény helyreállítva a lomtárból
hu[1]: %s vélemény helyreállítva a lomtárból

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
hu[0]: %s vélemény áthelyezve a lomtárba
hu[1]: %s vélemény áthelyezve a lomtárba

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
hu[0]: %s vélemény visszaállítva a spamból
hu[1]: %s vélemény visszaállítva a spamból

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
hu[0]: %s vélemény spamnek jelölve
hu[1]: %s vélemény spamnek jelölve

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
hu[0]: %s vélemény elutasítva
hu[1]: %s vélemény elutasítva

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review approved | %s reviews approved
hu[0]: %s vélemény elfogadva
hu[1]: %s vélemény elfogadva

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
hu[0]: %s vélemény várakozik moderációra
hu[1]: %s vélemény várakozik moderációra

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review | %s Reviews
hu[0]: %s vélemény
hu[1]: %s vélemény

en: Error: Please type your reply text.
hu: Hiba: kérjük, írd be a válasz szövegét.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
hu: Sajnálom, de a véleményre válaszoláshoz bejelentkezés szükséges.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
hu: Hiba: vázlatban lévő terméknél nem lehet a véleményre válaszolni.

en: Error: Please type your review text.
hu: Hiba: üresen maradt a vélemény mező

[ctx: order dates dropdown]
note: translators: 1: Month name, 2: 4-digit year.
en: %1$s %2$d
hu: %2$d. %1$s

en: All dates
hu: Összes dátum

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
hu[0]: %1$d hibát találtunk: %2$s. Kérjük, tekintsd át a fenti hibát.
hu[1]: %1$d hibát találtunk: %2$s. Kérjük, tekintsd át a fenti hibákat.

en: No reviews found.
hu: Nem található vélemény.

en: No reviews awaiting moderation.
hu: Nincs moderációra várakozó vélemény.

en: Mark this review as spam
hu: Értékelés szemétnek minősítése

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Lomtár <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Lomtár <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Trash
hu: Lomtár

en: Limit result to items with specified user ids.
hu: Találatok limitálása bizonyos felhasználó azonosítóval rendelkező elemekre.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
hu: Friss adatok lekérdezésének kikényszerítése a gyorsítótárból való lekérdezés helyett.

note: translators: %1$s is the name of the hook to be cancelled, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
hu: Hiba a(z) "%1$s" művelet törlése közben: %2$s

note: translators: %s refers to the schema name
en: Registered schema for %s
hu: Regisztrált séma %s számára

note: translators: %s: amount of time
en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
hu: %s másodperc után a művelet sikertelennek jelölve. Ismeretlen hiba történt. Ellenőrizd a szerver, a PHP és az adatbázis hibanaplóit a hibakereséshez.

en: Enable guided mode
hu: Útmutató engedélyezése

[ctx: block title]
en: Featured Product
hu: Kiemelt termék

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
hu: Vizuálisan kiemel egy termék kategóriát és azonnali cselekvésre ösztönöz.

[ctx: block title]
en: Featured Category
hu: Kiemelt kategória

en: String processors must be an array of valid callbacks.
hu: A string feldolgozóknak egy tömbnek kell lennie érvényes visszahívásokkal.

en: Was onboarding completed or skipped?
hu: Befejeződött vagy kimaradt a varázsló?

en: Onboarding
hu: Varázsló

en: How many notes in the database?
hu: Hány jegyzet van az adatbázisban?

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Not all expected
hu: Nem minden elvárt

en: Do the important options return expected values?
hu: A fontos opciók visszaadják a várt értékeket?

en: Options
hu: Opciók

en: Not scheduled
hu: Nincs ütemezve

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
hu: Aktív a napi cron feladat, mikor fut legközelebb?

en: Daily Cron
hu: Napi Cron

en: Which features are disabled?
hu: Mely funkciók vannak letiltva?

en: Disabled Features
hu: Kikapcsolt funkciók

en: Which features are enabled?
hu: Mely funkciók vannak engedélyezve?

en: Enabled Features
hu: Engedélyezett funkciók

en: This section shows details of WC Admin.
hu: Ez a szakasz a WC Admin részleteit mutatja.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
hu: Növeld online eladásaid azzal, hogy termékeid a TikTok-on népszerűsíted több mint egymilliárd havi aktív felhasználónak világszerte.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be verified.
en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
hu[0]: Van %1$d ellenőrizendő rendelés.
hu[1]: Van %1$d ellenőrizendő rendelés.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is time taken. Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
hu[0]: %1$d rendelés %2$d másodperc alatt került ellenőrzésre.
hu[1]: %1$d rendelés %2$d másodperc alatt került ellenőrzésre.

en: Verification completed.
hu: Az ellenőrzés befejeződött.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
hu: Végtelen ciklus észlelve, megszakítás. Nem találtunk hibát.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the batch size.
en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
hu: #%1$d számú köteg ellenőrzésének megkezdése (%2$d rendelés/köteg)

en: There are no orders to verify, aborting.
hu: Nincsenek ellenőrizendő rendelések, megszakítás.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
hu[0]: %1$d rendelés %2$d másodperc alatt került szinkronizálásra.
hu[1]: %1$d rendelés %2$d másodperc alatt került szinkronizálásra.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is time taken to process batch.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
hu: %1$d számú csomag (%2$d rendelés) %3$d másodperc alatt készült el.

note: Translators: %1$d is the batch number and %2$d is the batch size.
en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
hu: #%1$d számú köteg indítása (%2$d rendelés/köteg).

en: There are no orders to sync, aborting.
hu: Nincsenek szinkronizálandó rendelések, megszakítás.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be synced.
en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
hu[0]: %1$d szinkronizálandó rendelés van.
hu[1]: %1$d szinkronizálandó rendelés van.

[ctx: Admin menu name]
en: Home
hu: Főoldal

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
hu: Hogy a rendelésnek feldolgozásra van-e szüksége a befejezés előtt.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
hu: A státusz és a rendelés összege alapján kell e rendeléshez fizetés.

en: Whether an order can be edited.
hu: Szerkeszthető-e a rendelés.

en: Properties of the main product image.
hu: A fő termékkép tulajdonságai.

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
hu: A WC_Filesystem API inicializálása nem sikerült, miközben megpróbálta frissíteni a MaxMind Geolocation adatbázist.

en: PIN Code
hu: PIN kód

en: All sales channels
hu: Minden értékesítési csatorna

note: translators: %s - link to testing instructions webpage.
en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
hu: Az egyéni rendelési táblázat használata nincs engedélyezve. Ha teszteled, engedélyezheted a tesztelésre vonatkozó utasításokat követve: %s

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
hu: Megjeleníti a kosár tartalmát.

[ctx: block title]
en: Cart Items
hu: Kosár elemek

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
hu: Megjeleníti a kosár adó sorát.

[ctx: block title]
en: Taxes
hu: Adók

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
hu: Megjeleníti a kosár részösszeg sorát.

[ctx: block title]
en: Subtotal
hu: Részösszeg

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
hu: Megjeleníti a kosár szállítási sorát.

[ctx: block title]
en: Shipping
hu: Szállítás

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
hu: Megjeleníti a címsort.

[ctx: block title]
en: Heading
hu: Címsor

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
hu: Megjeleníti a kosárdíj sort.

[ctx: block title]
en: Fees
hu: Díjak

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
hu: Megjeleníti a kosárkedvezmény sort.

[ctx: block title]
en: Discount
hu: Kedvezmény

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
hu: Megjeleníti a kupon alkalmazásának űrlapját.

[ctx: block title]
en: Coupon Form
hu: Kupon űrlap

note: translators: %s: Site title
en: Welcome to %s
hu: Üdvözöl a(z) %s

note: translators: %s is the URL.
en: %s is not a valid URL.
hu: %s nem egy érvényes URL.

note: translators: %s is a URL, %d is a product ID.
en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
hu: Letölthető termékek migrálása: %1$s (%1$d termékhez) URL-t nem lehetett hozzáadni a jóváhagyott letöltési könyvtárak listájához.

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
hu: érvénytelen URL

note: translators: %1$d is the current batch in the synchronization task, %2$d is the percent complete.
en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
hu: Jóváhagyott letöltési könyvtárak szinkronizálása: befejeződött a %1$d számú csomag (%2$d%% kész).

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
hu: Jóváhagyott letöltési könyvtárak szinkronizálása: az ellenőrzés befejeződött!

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
hu: Jóváhagyott letöltési könyvtárak szinkronizálása: új ellenőrzés ütemezve.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
hu: A jóváhagyott termékletöltési könyvtárak szinkronizálása már folyamatban van.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
hu: A letöltési könyvtárak szinkronizálása a legutóbbi frissítést követően nem volt lehetséges.

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
hu: A jóváhagyott könyvtár URL-címek nem lehetnek hosszabbak 256 karakternél.

en: URL could not be updated (probable database error).
hu: Az URL nem frissíthető (valószínű adatbázis hiba).

en: URL could not be added (probable database error).
hu: Az URL-t nem sikerült hozzáadni (valószínű adatbázis hiba).

note: translators: %s is the submitted URL.
en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
hu: "%s" nem menthető. Kérjük, ellenőrizd, hogy érvényes-e az URL, és próbáld meg újra.

en: URL was successfully updated.
hu: Az URL sikeresen frissült.

en: URL was successfully added.
hu: Az URL-t sikeresen hozzáadtuk.

note: translators: %d: count
en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
hu[0]: %d URL nem frissíthető.
hu[1]: %d URL nem frissíthető.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
hu[0]: %d jóváhagyott könyvtár URL letiltva.
hu[1]: %d jóváhagyott könyvtár URL letiltva.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
hu[0]: %d jóváhagyott könyvtár URL engedélyezve.
hu[1]: %d jóváhagyott könyvtár URL engedélyezve.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
hu[0]: %d jóváhagyott könyvtár URL törölve.
hu[1]: %d jóváhagyott könyvtár URL törölve.

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
hu: Mappa URL

en: Add New Approved Directory
hu: Új jóváhagyott könyvtár hozzáadása

en: Edit Approved Directory
hu: Jóváhagyott könyvtár szerkesztése

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
hu: A megadott azonosító érvénytelen volt.

en: Approved Download Directories
hu: Jóváhagyott letöltési könyvtárak

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
hu: Szabályok betartatásának leállítása

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
hu: Szabályok betartásának elkezdése

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
hu: Keresés

en: Approved download directories
hu: Jóváhagyott letöltési könyvtárak

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
hu: Összes letiltása

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
hu: Összes engedélyezése

en: Disable rule
hu: Szabály letiltása

en: Enable rule
hu: Szabály engedélyezése

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
hu: Végleges törlés

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
hu: Szerkesztés

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
hu: Bekapcsolva

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of disabled directory list entries.
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Kikapcsolva <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Kikapcsolva <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of enabled approved directory list entries.
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Bekapcsolva <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Bekapcsolva <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of approved directory list entries.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

en: No approved directory URLs found.
hu: Nem találtunk jóváhagyott könyvtár URL-eket.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
hu: Nincs jogosultságod a termékletöltéshez jóváhagyott könyvtárak listájának módosítására.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
hu: Jóváhagyott letöltési könyvtárak szinkronizálása: a beolvasás törlésre került.

note: translators: %d is an integer between 0-100 representing the percentage complete of the current scan.
en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
hu: A jóváhagyott termékletöltési könyvtárak listáját jelenleg szinkronizáljuk a termékkatalógussal (%d%% kész). Ha szükséges, leállíthatod.

en: Cancel synchronization of approved directories
hu: A jóváhagyott könyvtárak szinkronizálásának leállítása

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
hu: Eltávolítja az összes meglévő bejegyzést a Jóváhagyott termékletöltési könyvtárak listáról.

en: Empty the approved download directories list
hu: A jóváhagyott letöltési könyvtárak listájának kiürítése

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
hu: Frissíti a jóváhagyott termékletöltési könyvtárak listáját. Vedd figyelembe, hogy az eszköz indítása nem befolyásolja, hogy a jóváhagyott letöltési könyvtárak listája engedélyezve van-e vagy sem.

en: Synchronize approved download directories
hu: Jóváhagyott letöltési könyvtárak szinkronizálása

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
hu: Mutasd meg a termékeidet a Pinterest-felhasználóknak, akik ötleteket és megvásárolható dolgokat keresnek. Kezd el használni a Pinterest-et, és tedd böngészhetővé a teljes termékkatalógusod.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
hu: Az Affirm személyre szabott Buy Now Pay Later programjai megszüntetik az árat mint akadályt, így a nézelődőkből vásárlók lesznek, nő az átlagos rendelési érték, és bővül az ügyfélkör.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
hu: Tedd elérhetővé a megszokott, gyors fizetési folyamatot az Amazon több százmillió aktív vásárlója számára világszerte.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
hu: Az Afterpay lehetővé teszi, hogy az ügyfelek azonnal megkapják a termékeket, és négy részletben, kamatmentesen fizessenek a vásárlásért.

en: You added store details
hu: Hozzáadtad az áruház adatait

note: translators: Store name
en: You created %s
hu: %s létrehozva

en: There are orders pending sync.
hu: Rendelések várnak szinkronizálásra.

en: Eswatini
hu: Szváziföld

en: Gateway title.
hu: Fizetési mód neve.

en: Priority of recommendation.
hu: Az ajánlás prioritása.

en: Array of plugin slugs.
hu: Tömb a bővítmények slugjaival.

en: Suggestion visibility.
hu: Javaslat láthatóság.

en: Gateway image.
hu: Fizetési mód kép.

en: Suggestion ID.
hu: Javaslat ID.

en: Suggestion description.
hu: Javaslat leírása.

en: Sorry, experiment_name is required.
hu: Sajnálom, az experiment_name kötelező.

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
hu: Csak olyan meta adatok megjelenítése, amelyeket a rendelésnél is látszódnak.

note: translators: %s: Downloadable file.
en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
hu: A letölthető fájl(%s) nem használható, mivel le lett tiltva.

en: Headers already sent when generating download error message.
hu: A fejlécek már elküldve a letöltési hibaüzenet generálásakor.

note: translators: %1$s and %3$s are HTML (opening link tags). %2$s is also HTML (closing link tag).
en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
hu: A %1$sJóváhagyott termékletöltési könyvtárak%2$s listája frissült. A webhely védelme érdekében tekintsd át a listát, és végezd el az esetlegesen szükséges módosításokat. További információkért kérjük, olvasd el %3$sezt az útmutatót%2$s.

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
hu: Az oldalad kényszeríti a jóváhagyott termékletöltési könyvtárak használatát?

en: Enforce Approved Product Download Directories
hu: Engedélyezett letöltési könyvtárak kényszerítése

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing link tag.
en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
hu: A jelzett letöltések letiltásra kerültek (érvénytelen hely vagy fájltípus&mdash;%1$sbővebb infó%2$s).

en: Are you sure you wish to delete this item?
hu: Biztos, hogy törölni szeretnéd ezt az elemet?

note: translators: 1: Order ID or "(no ID)" if not known.
en: Error saving order ID %1$s.
hu: Hiba a %1$s számú rendelés mentésekor.

en: (no ID)
hu: (nincs azonosító)

en: How easy was it to edit your product?
hu: Mennyire volt egyszerű szerkeszteni a terméket?

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
hu: Blokk, amely megjeleníti a vásárlás gombot, amikor a Mini-kosár üres.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
hu: Mini-kosár vásárlási gomb

en: Start shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: Custom orders tables have been deleted.
hu: Az egyéni rendelés táblák törlésre kerültek.

en: Nonce is invalid.
hu: A nonce érvénytelen.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
hu: Hiányzik a Nonce fejléc. Ez a végpont érvényes nonce-t igényel.

en: Plugin activation has been scheduled.
hu: A bővítmény aktiválása ütemezésre került.

en: Plugin installation has been scheduled.
hu: A bővítmény telepítése ütemezésre került.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
hu: Opcionális paraméter, ha csak bizonyos feladatlistákra van szükség azonosító alapján.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
hu: Mutatja, hogy a terméket konfigurálni kell-e, mielőtt megvásárolható lenne.

en: Order payment URL.
hu: Rendelés fizetési URL.

en: Delete the custom orders tables
hu: Egyéni rendelés táblák törlése

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
hu: A kosárba rakható maximális mennyiség.

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
hu: A kosárba rakható minimális mennyiség.

note: translators: 1: email address, 2: order ID .
en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
hu: PDT értesít érkezett egy másik számlához: %1$s. Rendelés ID: %2$d.

note: translators: 1: order ID, 2: order ID.
en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
hu: PDT értesítés érkezett a(z) %1$d számú rendeléshez a(z) %2$d számú rendelés végpontján.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
hu: Megjelenít egy pénztár űrlapot, hogy a vásárlók leadhassák a rendeléseiket.

[ctx: block title]
en: Checkout
hu: Pénztár

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
hu: Tartalmazza a termékek táblázatát és egyéb egyéni blokkokat a nem üres mini-kosárban.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
hu: Mini-kosár tételek

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
hu: Ez azt jelenti, hogy a tábla valószínűleg inkonzisztens állapotban van. Javasoljuk, hogy futtass le egy új regenerálási folyamatot, vagy folytasd a megszakított folyamatot (Állapot - Eszközök - A termékattribútumok keresőtáblázatának újragenerálása/A termékattribútumok keresőtáblázat generálásának folytatása), mielőtt engedélyeznéd a táblázat használatát.

en: Email address (optional)
hu: E-mail cím (nem kötelező)

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
hu: FIGYELMEZTETÉS: A termékattribútumok keresési táblázatának regenerálási folyamata megszakadt.

en: Resume
hu: Folytatás

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
hu: A termékattribútumok keresési táblázatának regenerálási folyamata folytatódott.

note: translators: %1$s = count of products already processed.
en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
hu: Ez az eszköz folytatja a termékattribútumok keresési táblázatának regenerálását azon a ponton, ahol azt megszakították (%1$s termék már feldolgozásra került).

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
hu: A termékattribútumok keresőtábla regenerálásának folytatása

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
hu: A termékattribútumok keresési táblázatának regenerálási folyamata megszakadt.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
hu: Ez az eszköz megszakítja a termékattribútumok keresési táblázatának regenerálását. Ezt követően a folyamatot vagy újra lehet kezdeni, vagy folytatni ott, ahol abbahagytad.

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
hu: A termékattribútumok keresőtábla regenerálásának megszakítása

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
hu: Az a szám, amellyel a mennyiségek növelhetők. A mennyiségnek ennek az értéknek a többszörösének kell lennie.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
hu: Hogyan kell ellenőrizni az adott tétel mennyiségét, például van e bármilyen korlátozás.

en: Quantity of this item to add to the cart.
hu: A termék mennyisége a kosárba helyezéshez.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
hu: A platformváltás talán nagy akadálynak tűnhet, de a termékeid, vásárlóid és megrendeléseid áthelyezése a WooCommerce-re könnyebb, mint gondolnád. Ez az útmutató segít abban, hogy végigmenj ezen a folyamaton.

en: Thuringia
hu: Türingia

en: Saxony-Anhalt
hu: Szász-Anhalt

en: Saxony
hu: Szászország

en: Saarland
hu: Saar-vidék

en: Rhineland-Palatinate
hu: Rajna-vidék-Pfalz

en: North Rhine-Westphalia
hu: Észak-Rajna-Vesztfália

en: Lower Saxony
hu: Alsó-Szászország

en: Mecklenburg-Vorpommern
hu: Mecklenburg-Elő-Pomeránia

en: Hesse
hu: Hessen

en: Bremen
hu: Bréma

en: Bavaria
hu: Bajorország

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
hu: Hogyan lehet a Magentóról a WooCommerce-re áttérni?

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
hu: Mini-kosár címe

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
hu: Blokk, amely a minikosár címét mutatja.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
hu: Blokk, amely a minikosár tartalmának táblázatát mutatja.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
hu: Minikosár terméktáblázat

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
hu: Minikosár lábléc

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
hu: Üres minikosár nézet

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
hu: Teli minikosár nézet

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
hu: Blokk, amely a minikosár blokk láblécét mutatja.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
hu: Azok a blokkok, amelyek üres minikosár esetén láthatók.

en: Built by WooCommerce
hu: Fejlesztette a WooCommerce

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
hu: A WooPayments segítségével történő tranzakciók kezelésével akár 800 dollárnyi díjat is megtakaríthatsz. A WooPayments segítségével biztonságosan elfogadhatod a főbb kártyákat, az Apple Payt és több mint 100 pénznemben történő fizetéseket.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
hu: Hitelkártyák és más népszerű fizetési módok elfogadása a %1$sWooPayments%2$s segítségével

en: Please provide a valid promo note name.
hu: Kérjük, adj meg egy érvényes promóciós jegyzet nevet.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
hu: A kupon állapota. Mindig vázlatnak, közzétettnek, vagy függőben lévőnek kell lennie.

en: Shop country/region
hu: Üzlet országa / régiója

en: Dismiss the gateway
hu: Fizetési mód ignorálása

en: Task is not a subclass of `Task`
hu: A Task nem a `Task` alosztálya

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
hu: A WooCommerce adatbázisának verziója. Ennek meg kell egyeznie a WooCommerce verziójával.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
hu: A WooCommerce fejlesztői verzióját telepítetted, amelyhez a fájlokat build-elni kell. A plugin könyvtárából futtasd a <code>pnpm install</code>, majd a <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> parancsot a szükséges fájlok létrehozásához.

en: West Panamá
hu: Nyugat-Panama

en: Panamá
hu: Panama

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
hu: SSL-hibát észleltünk. Kérjük, győződjön meg róla, hogy webhelyed támogatja a TLS 1.2-es vagy magasabb verzióját.

note: translators: %s: Context (e.g. 'featured', 'product-preview')
en: Our request to the %s API got a malformed response.
hu: A  %s API-hoz intézett kérésünk hibás választ kapott.

note: translators: 1: Context (e.g. 'featured', 'product-preview') 2: HTTP error code
en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
hu: A %1$s API felé indított kérésünk az alábbi hibát kapta válaszul: %2$d.

en: Gjirokastër
hu: Gjirokastra

en: Korçë
hu: Korça

en: Lezhë
hu: Lezha

en: Shkodër
hu: Shkodra

en: Vlorë
hu: Vlora

en: Dibër
hu: Dibra

en: View my cart
hu: Kosaram megtekintése

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
hu: Elfogadott Fizetési Módok

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
hu: Az elfogadott fizetési módok megjelenítése.

en: Go to checkout
hu: Tovább a pénztárhoz

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
hu: Szállítási díjak, adók és kedvezmények a pénztárnál kerülnek kiszámításra.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
hu: Regisztrációval a fiók létrejön és email-ben elküldjük a linket, amivel beállítható a jelszó.

en: No theme is defined for this template.
hu: Nincs sablon beállítva ehhez a mintasablonhoz.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
hu: A kiterjesztett, elavult feladatok listája az ügyféloldali szűrőből.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
hu: Ezt a rendelési értesítőt a vásárló kapja meg akkor, ha a rendelés fizetés folyamatban állapotra vált függőben, visszamondva vagy sikertelen állapotról.

en: Región Metropolitana de Santiago
hu: Santiago nagyvárosi régió

en: Magallanes
hu: Magellán-szoros és Chilei Antarktika régió

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
hu: O’Higgins

en: La Araucanía
hu: Araucanía

en: Arica y Parinacota
hu: Arica és Parinacota

en: Aisén del General Carlos Ibañez del Campo
hu: Aysén

en: Product Reviews
hu: Termék vélemények

en: There was an error generating your API Key.
hu: Hiba történt az API-kulcs generálásakor.

en: Browse categories
hu: Kategóriák böngészése

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
hu: Felhasználási feltételek

[ctx: block title]
en: Shipping Options
hu: Szállítási lehetőségek

[ctx: block title]
en: Shipping Address
hu: Szállítási cím

[ctx: block title]
en: Contact Information
hu: Elérhetőségek

[ctx: block title]
en: Actions
hu: Műveletek

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
hu: Tovább a pénztárhoz

[ctx: block title]
en: Payment Options
hu: Fizetési módok

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
hu: A rendelés végösszegét tartalmazó oszlop.

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
hu: Rendelés összegzése

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
hu: Győződj meg arról, hogy a vásárlók elfogadják az Általános Szerződési Feltételeket és az Adatvédelmi Szabályzatot.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
hu: Gyűjtsd be a vásárló szállítási címét.

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
hu: Áruházadban elérhető fizetési módok.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
hu: Lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy megjegyzéseket fűzzenek a rendelésükhöz.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
hu: Pénztári címmezőket tartalmazó oszlop.

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
hu: Pénztár űrlap

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
hu: Gyűjtsd be a vásárlód elérhetőségi adatait.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
hu: Gyűjtsd be a vásárló számlázási címét.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
hu: Lehetővé teszi a vásárlók számára a rendelés leadását.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
hu: Lehetővé teszi a vásárlóknak, hogy továbblépjenek a pénztárhoz.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
hu: Olyan blokkokat tartalmaz, amelyek akkor jelennek meg, ha a kosárban vannak termékek.

[ctx: block title]
en: Billing Address
hu: Számlázási cím

[ctx: block title]
en: Order Note
hu: Megjegyzés

[ctx: block title]
en: Empty Cart
hu: Üres kosár

[ctx: block title]
en: Order Summary
hu: Rendelés összesítő

en: Your cart
hu: Kosarad

[ctx: block title]
en: Cart Totals
hu: Kosárösszesítő

[ctx: block title]
en: Filled Cart
hu: Teli kosár

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
hu: Olyan blokkokat tartalmaz, amelyek akkor jelennek meg, ha a kosár üres.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
hu: A kosár összesítését tartalmazó oszlop.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
hu: Megmutatja a vásárlóknak a rendelésükről készült összefoglalót.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
hu: A kosár aktuális tételeit tartalmazó blokk.

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
hu: Kosárban lévő tételek

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
hu: Kosárelemeket tartalmazó oszlop.

[ctx: block title]
en: Express Checkout
hu: Expressz fizetés

en: Sorry, this order requires a shipping option.
hu: Sajnáljuk, ez a rendelés szállítási opciót igényel.

en: If this is a default attribute
hu: Ha ez egy alapértelmezett attribútum

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
hu: Érj el több vásárlót, és növeld üzleted eladásait. Kapcsolódj a Google-lal, hogy ingyen listázd termékeid, és indíts fizetett hirdetési kampányokat.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
hu: Az Eway bővítmény a WooCommerce-hez lehetővé teszi, hogy közvetlenül az áruházadban fogadj el kártyás fizetéseket anélkül, hogy vásárlóidat egy harmadik fél webhelyére irányítanád át a fizetés lebonyolításához.

en: Task list ID does not exist
hu: A feladatlista azonosítója nem létezik

en: Task list ID already exists
hu: A feladatlista azonosítója már létezik

en: Sorry, that task list was not found
hu: Sajnálom, ez a feladatlista nem található

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
hu: Elnézést, nincs megfelelő jogosultságod a feladatlista elrejtésére.

en: Platform version to track.
hu: Nyomon követendő platformverzió.

en: Platform to track.
hu: Nyomon követendő platform.

en: Sorry, you post telemetry data.
hu: Bocsánat, telemetriai adatokat küldtél.

en: Mini-Cart
hu: Mini-Kosár

en: Returns number of products with each stock status.
hu: Visszatérített termékek száma minden készletállapottal.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
hu: Ha igaz, kiszámítja a készletszámokat a gyűjteményben lévő termékekhez.

en: Sorry, no task with that ID was found.
hu: Sajnálom, nem találtunk feladatot ezzel az azonosítóval.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
hu: Sajnos nem találtunk olyan feladatot ezzel az azonosítóval, amely alvó üzemmódba állítható.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
hu: Sajnálom, de nem találtunk ilyen azonosítóval ellátott eldobható feladatot.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
hu: Sajnálom, nem vagy jogosult a onboarding feladatok szundi üzemmódba állítására.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
hu: Sajnáljuk, de nincs jogosultságod az onboarding feladatok lekérdezéséhez.

en: Optional parameter to query specific task list.
hu: Opcionális paraméter egy adott feladatlista lekérdezéséhez.

en: Time period to snooze the task.
hu: A feladat szundikálásának időtartama.

en: Store email address.
hu: Áruházi e-mail cím.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
hu: Ha a válasz limitálva van a publikált vagy módosított dátum alapján, a GMT idő legyen e figyelembe véve.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
hu: A válasz korlátozása a megadott ISO8601 dátum előtt módosított erőforrásokra.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
hu: A válasz korlátozása a megadott ISO8601 dátum után módosított erőforrásokra.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
hu: Az, hogy ez az áruház beleegyezett-e a WooCommerce.com marketing tartalmának fogadásába vagy sem.

en: This is where you can browse products in this store.
hu: Itt böngészhetsz az üzletben található termékek között.

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
hu: Biztos, hogy el szeretnéd távolítani a kiválasztott szállítást?

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
hu: Biztos, hogy el szeretnéd távolítani a kiválasztott díjakat?

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
hu: Ajánlott marketingeszközök hozzáadása az új ügyfelek eléréséhez és vállalkozásod növekedéséhez

en: ZIP Code
hu: Irányítószám

note: translators: %s: WooCommerce.com Subscriptions tab count HTML.
en: My Subscriptions %s
hu: Előfizetéseim %s

en: International
hu: Nemzetközi

en: Chernivtsi Oblast
hu: Csernyivci terület

en: Locations outside all other zones
hu: Az összes többi zónán kívüli helyszínek

en: Reach out to customers
hu: Lépj kapcsolatba a vásárlóiddal

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
hu: Növeld a sebességet és a biztonságot a %1$sJetpack%2$s segítségével

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
hu: Állíts be automata forgalmi adó számítást a %1$sWooCommerce Tax%2$s segítségével

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
hu: Nyomtass szállítási címkéket a %1$sWooCommerce Shipping%2$s segítségével

note: translators: 1: opening analytics docs link tag. 2: closing link tag
en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
hu: A feltöltések könyvtárában olyan fájlokat találtunk, amelyek az %1$süzlet analitikai%2$s jelentéseit tartalmazhatják - javasoljuk, hogy nézd meg és töröld az ilyen fájlokat.

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
hu: Potenciálisan nem biztonságos fájlokat találtunk a feltöltési könyvtárában

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
hu: Visszatérítési és visszaküldési szabályzat

en: Edit page
hu: Oldal szerkesztése

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
hu: Frissítse a táblát közvetlenül a termékváltoztatáskor, ahelyett, hogy késleltetett frissítést ütemezne.

en: Direct updates
hu: Közvetlen frissítések

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
hu: Használja a termékattribútumok keresőtáblát a katalógus szűréséhez.

en: Enable table usage
hu: A tábla használata

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
hu: Ezek a beállítások nem állnak rendelkezésre, amíg a keresőtábla regenerálása folyamatban van.

en: Product attributes lookup table
hu: Termék attribútumok keresési táblája

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
hu: Válassz ki egy terméket, amelynek adatait regenerálni szeretnéd, vagy hagyd üresen a teljes tábla regenerálásához:

en: Additional data to pass to the extension
hu: A kiegészítőnek átadandó további adatok

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
hu: A kiegészítő neve - ez a kérelemben szereplő adatok megfelelő továbbításának biztosítására szolgál.

en: Enable WooCommerce Analytics
hu: WooCommerce Analitika engedélyezése

en: N. Revenue (formatted)
hu: Nettó bevétel (formázott)

en: Net total revenue (formatted).
hu: Nettó összbevétel (formázva).

en: When true, refunded items are restocked.
hu: Ha igaz, a visszatérített tételek készlete visszakerül.

en: Shipping Phone Number
hu: Szállítási telefonszám

en: Billing Phone Number
hu: Számlázási telefonszám

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
hu: elallas_visszakuldes

note: translators: 1: last access date 2: last access time 3: last access timezone abbreviation
en: %1$s at %2$s %3$s
hu: %1$s %2$s %3$s

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
hu: Létrehoztunk egy mintát az elállási és visszaküldési szabályzat oldalra. Kérjük, nézd meg és frissítsd az üzleted igényeinek megfelelően.

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
hu: Állíts be egy elállási és visszaküldési szabályzat oldalt, hogy növeld áruházad pozitív megítélést.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
hu: A találatok korlátozása a alacsony vagy elfogyott készletű termékekre. (Elavult)

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
hu: %1$s nevű fájlt nem lehetett letöltés kikényszerítéssel kiszolgálni. Átirányítás lesz használva helyette.

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
hu: %1$s fájl nem kiszolgálható az X-Accel-Redirect/X-Sendfile módszerrel. Helyette letöltés kikényszerítése kerül alkalmazásra.

note: translators: %1$s is a link to the WooCommerce documentation.
en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
hu: Ha a "letöltés kikényszerítése" vagy az "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" letöltési módszer van kiválasztva, de nem működik, a rendszer utolsó lehetőségként az "átirányítás" módszert használja. <a href="%1$s">Lásd ezt az útmutatót</a> további részletekért.

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
hu: Az átirányítási mód (nem biztonságos) használatának engedélyezése végső megoldásként

en: Set your store location and where you'll ship to.
hu: Állítsd be az üzlet helyét és azt, hogy hová fogsz szállítani.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
hu: Válassz fizetési szolgáltatókat és engedélyezd a fizetési módokat a pénztárnál.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
hu: Már csak egy lépés választ el a fizetések fogadásától. Ellenőrizd üzleti adataidat, hogy elkezdhesd a tranzakciók kezelését a WooPayments segítségével.

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
hu: Kezd el az első termék hozzáadásával. A termékeket hozzáadhatod manuálisan, de használhatsz CSV fájlból, vagy más szolgáltatásból történő importálást is.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
hu: Az áruház címe szükséges a feladási ország beállításához a szállításnál, illetve a pénznemek és a fizetési módok használatához.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
hu: Állítsd be az üzlet helyét és konfiguráld az adókulcs beállításait.

en: Grow your store
hu: Fejleszd az üzleted

en: The rate at which tax is applied.
hu: Az alkalmazott adó százalékos értéke

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
hu: A jegyzetek nem érhetők el, mert az "admin-note" adattároló nem tölthető be.

en: Get backups
hu: Legyenek biztonsági mentéseid

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
hu: Az üzlet leállása eladáskiesést jelent. Az egy kattintással történő helyreállítással gyorsan újra online lehetsz, ha valami baj történik.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
hu: Védd meg a WooCommerce üzleted a Jetpack Backup segítségével.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
hu: A Payfast bővítmény a WooCommerce-hez lehetővé teszi, hogy elfogadj bankkártyás és EFT fizetéseket Dél-Afrika egyik legnépszerűbb fizetési szolgáltatóján keresztül. Nincs beállítási díj vagy havi előfizetési költség. A bővítmény kiválasztásával az áruház úgy lesz konfigurálva, hogy kiválasztott pénznemként a dél-afrikai randot használja majd.

en: Change status to cancelled
hu: Módosítás visszamondott állapotra

en: Number of variation items sold.
hu: Az eladott variációs tételek száma.

en: Variations Sold
hu: Eladott variációk

en: Number of product items sold.
hu: Az eladott termékek száma.

en: Products sold
hu: Eladott termékek

en: Source of note.
hu: Megjegyzés forrása.

en: Data store:
hu: Adattároló:

en: Products by Rating list
hu: Termékek értékelés szerinti listája

en: Recently Viewed Products list
hu: Legutóbb megtekintett termékek listája

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d ID
hu: Letöltés %d ID

en: This section shows details of Action Scheduler.
hu: Ez a szekció a műveletütemezővel kapcsolatos információkat részletezi.

en: Things to do next
hu: Következő lépések

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
hu: Kezeld a tranzakciókat anélkül, hogy elhagynád a WordPress vezérlőpultot. Csak a WooPayments segítségével.

en: A link to a product category.
hu: Egy link a termék kategóriához.

en: A link to a product tag.
hu: Egy link a termék címkéhez.

en: A link to a product.
hu: Egy link egy termékhez.

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
hu: Készíts és küldj vásárlást követő e-maileket, hírleveleket és promóciós kampányokat közvetlenül a vezérlőpultodból.

en: Invalid path provided.
hu: Érvénytelen útvonal lett megadva.

en: How easy was it to add a product tag?
hu: Mennyire volt egyszerű hozzáadni egy termékcímkét?

en: Product Link
hu: Termék link

en: Product Tag Link
hu: Termékcímke link

en: Product Category Link
hu: Termékkategória link

note: translators: %1$s: Link to WP Mail Logging plugin, %2$s: Link to Email FAQ support page.
en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
hu: Annak érdekében, hogy az üzleted értesítései megérkezzenek a vásárlóid postaládájába, javasoljuk, hogy az e-mail címed csatlakoztasd a domainedhez, és hozz létre egy dedikált SMTP-kiszolgálót. Ha úgy tűnik, hogy nem küldi el a leveleket megfelelően, telepítsd a <a href="%1$s">WP Mail Logging</a> bővítményt, vagy nézd meg a <a href="%2$s">Email GYIK</a> oldalt.

en: Federal Dependencies
hu: Dependencias Federales

en: Capital
hu: Distrito Capital

note: translators: %d: How many products have been processed so far.
en: Filling in progress (%d)
hu: Folyamatban (%d)

en: Product attributes lookup table data is regenerating
hu: A termékattribútumok keresőtábla adatai regenerálódnak

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
hu: Ez az eszköz a termékattribútumok keresőtábla adatait a meglévő termék(ek) adataiból újragenerálja. Ez a folyamat eltarthat egy kis ideig.

en: Regenerate the product attributes lookup table
hu: A termékattribútumok keresőtáblájának újragenerálása

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
hu: A Paystack egy modern, biztonságos és védett fizetési átjáróval segít az afrikai kereskedőknek az egyszeri és ismétlődő online fizetések elfogadásában.

note: translators: the title of the payment gateway
en: %s connected successfully
hu: %s sikeresen csatlakoztatva

en: How easy was it to add product category?
hu: Mennyire volt egyszerű hozzáadni egy termékkategóriát?

en: How easy was it to add a product attribute?
hu: Mennyire volt egyszerű hozzáadni egy termékattribútumot?

en: How easy was it to use search?
hu: Mennyire volt egyszerű a keresés használata?

en: Hi there,
hu: Szia,

note: translators: %s Field label.
en: %s (optional)
hu: %s (választható)

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
hu: Engedélyezd a PayU exkluzív pluginját a WooCommerce-hez, hogy elkezdhesd elfogadni a fizetéseket 100+ fizetési móddal, amelyek Indiában elérhetőek, beleértve a hitelkártyákat, bankkártyákat, UPI-t és még sok mást!

en: Get ready to start selling
hu: Kezdjünk el eladni!

en: Block name is required.
hu: A blokk neve kötelező.

note: translators: 1: The first n-1 items of a list 2: the last item in the list.
en: %1$s and %2$s
hu: %1$s és %2$s

note: translators: %s: Integration name.
en: Integration "%s" is not registered.
hu: "%s" integráció rögzítése sikertelen.

note: translators: %s: Integration name.
en: "%s" is already registered.
hu: "%s" már regisztrálva.

en: Integration registry requires an identifier.
hu: Az integráció regisztrálásához egy azonosítóra van szükség.

en: There was an error with an item in your cart.
hu: Hiba történt egy termékkel a kosaradban.

note: translators: %s: product names.
en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
hu: Nincs elég %s készleten. Kérjük, csökkentsd a kosárban lévő mennyiséget.

note: translators: %s: product names.
en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
hu: Nincs elég %s készleten. Kérjük, csökkentsd a kosárban lévő mennyiséget.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
hu: Túl sok %s van a kosárban. Csak egyesével vásárolhatók meg. Kérjük, csökkentsd a kosárban lévő mennyiséget.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
hu: Túl sok %s van a kosárban. Csak egyesével vásárolható meg. Kérjük, csökkentsd a kosárban lévő mennyiséget.

note: translators: %s: product names.
en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
hu: %s nem vásárolható meg. Kérjük, távolítsd el őket a kosárból.

note: translators: %s: product name.
en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
hu: %s nem vásárolható meg. Kérjük, távolítsd el a kosárból.

note: translators: %s: product names.
en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
hu: %s nincs raktáron, és nem vásárolhatók meg. Kérjük, távolítsd el őket a kosárból.

note: translators: %s: product name.
en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
hu: %s nincs raktáron, és nem vásárolható meg. Kérjük, távolítsd el a kosárból.

en: Tax class slug is invalid
hu: Az adóosztály slug-ja érvénytelen

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
hu: Város neve, nem támogat egyszerre több értéket. A WooCommerce 5.3-tól elavult, helyette a 'cities' paramétert kell használni.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
hu: Irányítószám, nem támogat egyszerre több értéket. A WooCommerce 5.3-tól elavult, helyette a 'postcodes' paramétert kell használni.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
hu: Városnevek listája. WooCommerce 5.3-tól elérhető.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
hu: Irányítószámok listája. WooCommerce 5.3-tól elérhető.

en: Amount that will be refunded for this tax.
hu: Az adó visszatérítendő összege.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
hu: A visszatérítendő összeg erre a tételre (adók nélkül).

en: Low Stock amount for the variation.
hu: A variáció alacsony készlet értéke.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
hu: Az eredmény korlátozása egy adott szülőhöz rendelt erőforrásokra. Csak hierarchikus taxonómiákra vonatkozik.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
hu: Az eredmény eltolása egy adott számú elemmel. Csak hierarchikus taxonómiákra vonatkozik.

en: Low Stock amount for the product.
hu: A termék alacsony készlet értéke.

en: Coupon item ID is readonly.
hu: A kuponelem azonosítója csak olvasható.

en: Search for a page&hellip;
hu: Keress egy oldalt&hellip;

note: translators: 1: tax class name 2: error message
en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
hu: "%1$s" nevű adó osztályt nem sikerült elmenteni. %2$s.

en: Start selling
hu: Kezd el az értékesítést

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
hu: Már majdnem kész vagy! Amint befejezted az üzlet beállítását, elkezdheted fogadni a rendeléseket.

en: of
hu: /

en: Step
hu: Lépés

en: WooCommerce Setup
hu: WooCommerce beállítása

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
hu: Ha a variáció készlete eléri ezt a mennyiséget, e-mailben értesítünk. Az összes variáció alapértelmezett értéke beállítható a termék Készlet fülén. Az üzlet alapértelmezett értéke a Beállítások > Termékek > Készlet menüpontban állítható be.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Parent product's threshold (%d)
hu: Szülő termék köszübértéke (%d)

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
hu: Ha a termék készlete eléri ezt a mennyiséget, e-mailben értesítünk. Lehetőség van arra, hogy minden egyes variációhoz külön-külön értéket állíts be. Az üzlet alapértelmezett értéke a Beállítások > Termékek > Készlet menüpontban állítható be.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Store-wide threshold (%d)
hu: Áruház köszübértéke (%d)

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hu: A kiválasztott termék nem a(z) %2$s variációja. Kérjük, válassz az elérhető lehetőségek közül a(z) <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> termékoldalán.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
hu: Könnyed fizetések a Mollie segítségével: kínálj globális és helyi fizetési módokat, percek alatt be tud üzemelni, és a Te nyelveden is támogatott.

en: The provided phone number is not valid
hu: A megadott telefonszám nem érvényes

en: billing address
hu: számlázási cím

en: Add manually
hu: Hozzáadás kézzel

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
hu: Opcionálisan, hogy a metaadat értéke hogyan jelenjen meg a felhasználó számára.

en: Value of the metadata.
hu: A metaadat értéke.

en: Name of the metadata.
hu: A metaadat neve.

en: Metadata related to the item
hu: Az elemhez kapcsolódó metaadat

en: List of required payment gateway features to process the order.
hu: A rendelés feldolgozásához szükséges fizetési mód funkciók listája.

en: List of cart fees.
hu: A kosárdíjak listája.

en: The provided postcode / ZIP is not valid
hu: A megadott irányítószám érvénytelen

note: translators: %1$s given state, %2$s valid states
en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
hu: A megadott megye (%1$s) nem érvényes. A következők egyikének kell lennie: %2$s

note: translators: %s valid country codes
en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
hu: Érvénytelen országkód lett megadva. A következők egyikének kell lennie: %s

en: Total tax amount for this fee.
hu: Az adó teljes összege erre a díjra.

en: Total amount for this fee.
hu: A díj teljes összege.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hu: A legkisebb pénznemegységgel megadott teljes díjak összege.

en: The provided email address is not valid
hu: A megadott e-mail cím érvénytelen

note: translators: %s: is the field label translators: %s Field label.
en: %s is required
hu: %s megadása kötelező

en: shipping address
hu: szállítási cím

note: translators: %s Address type.
en: There was a problem with the provided %s:
hu: A megadott %s valamiért nem jó:

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
hu: Sajnáljuk, de a megadott országból (%s) nem tudunk rendeléseket fogadni.

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
hu: Sajnáljuk, de nem szállítunk a kiválasztott országba (%s).

note: translators: %s provided email.
en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
hu: A megadott e-mail cím (%s) érvénytelen — kérjük, adj meg egy érvényes e-mail címet.

en: A valid email address is required
hu: Valós e-mail cím megadása szükséges.

note: translators: %s file handle name.
en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
hu: A %s azonosítóval rendelkező scriptnek volt egy függősége önmagától, amelyet eltávolítottunk. Ez annak a jele, hogy a JS kódod körkörös függőséget tartalmaz, ami hibákat okozhat.

note: translators: %s is template name
en: Sorry, creating the product with template failed.
hu: Sajnálom, a termék létrehozása a sablon segítségével nem sikerült.

en: Product template name.
hu: Termék sablon neve.

en: Extended task List
hu: Bővített feladatlista

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
hu: Szeretnéd, ha termékkatalógusodban lévő fotók jól néznének ki és illeszkedjenek a márkádhoz? Ebben az útmutatóban számos tippet találsz, amelyekkel biztosíthatod, hogy a termékeid jól nézzenek ki az üzletben.

en: How to customize your product catalog
hu: Hogyan lehet testreszabni a termékkatalógust

note: translators: ISO 3166-1 alpha-2 country code
en: '%s' is not a valid country code.
hu: '%s' nem egy érvényes országkód.

en: Generated at
hu: Létrehozva

en: This section shows information about this status report.
hu: Ez a szakasz az állapotjelentéssel kapcsolatos információkat mutatja be.

en: Status report information
hu: Állapotjelentéssel kapcsolatos információk

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
hu: Az oldal nem tartalmazza a %1$s rövidkódot vagy a %2$s blokkot.

en: Get the basics
hu: Alapvető

en: Odisha
hu: Odisa

en: You're invited to share your experience
hu: Mesélj nekünk a tapasztalataidról

en: No product attribute with that slug was found.
hu: Nem találtunk termékattribútumot ezzel a keresőbarát kifejezéssel.

en: Search by similar attribute name.
hu: Keresés hasonló attribútumnév alapján.

en: Slug identifier for the resource.
hu: Az erőforrás keresőbarát azonosítója.

note: translators: 1: line break tag, 2: open link to WordPress update link, 3: close link tag.
en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
hu: %1$s %2$sFrissítsd a WordPress-t az új navigáció használatához%3$s

en: I don't know how to get a date from a %s
hu: Nem tudom hogyan lehet a dátum lekérni a(z) %s értékből.

note: translators: 1: Link URL
en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
hu: A WooCommerce 4.0 megjelenésével ezek a jelentések lecserélésre kerültek. Rendelkezésre áll egy új és sokkal jobb Analitika szekció a WordPress 5.3 vagy újabb felhasználók számára. Látogass el a <a href="%1$s">WooCommerce Analitikához</a> vagy tudj meg többet az új élményről a <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analitika dokumentációból</a>.

en: Department
hu: Részleg

en: Are you sure you're ready?
hu: Biztosan készen áll?

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
hu: Erősen ajánlott biztonsági mentést készíteni a weboldalról a frissítés előtt.

en: Send
hu: Küldés

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
hu: A hivatalos Razorpay bővítmény a WooCommerce számára lehetővé teszi a hitelkártyák, bankkártyák, netbanking, pénztárca és UPI fizetések elfogadását.

note: translators: %s: extension namespace
en: Extension data registered by %s
hu: Kiegészítő adata regisztrálva %s által

en: Whether the product is visible in the catalog
hu: Látható-e a termék a katalógusban

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
hu: Az összes adó a szállításon. Ha a szállítási költség még nem számított, a rendszer nullás választ küld.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
hu: A szállítás teljes ára. Ha a szállítási költség még nem számított, a rendszer nullás választ küld.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
hu: Igaz, ha a kosár megfelel a szállítási költségek megjelenítési kritériumainak, a szállítási díjak kiszámításra kerültek, és szerepelnek az összesítésben.

en: Ladakh
hu: Ladak

en: Current set billing address for the customer.
hu: Az ügyfél aktuális számlázási címe.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
hu: A kupon kedvezmény típusa (pl. százalékos vagy fix összegű)

en: The coupon's unique code.
hu: A kupon egyedi kódja.

en: Unable to create order
hu: A rendelést nem lehetett létrehozni

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
hu: A termék utolsó megrendelésének dátuma a webhely időzónájában.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
hu: Az eredmények korlátozása a megadott customer_type értékre

en: Alias for customer_type (deprecated).
hu: A customer_type álneve (elavult).

en: How easy was it to update your settings?
hu: Mennyire volt egyszerű frissíteni a beállításokat?

en: How easy was it to update an order?
hu: Mennyire volt egyszerű a rendelés frissítése?

en: Thank you for your feedback!
hu: Köszönjük a visszajelzésed!

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: myaccount page link.
en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
hu: Elérted a(z) "%1$s" kupon felhasználási limitét. Ha az imént használtad ezt a kupont, de a rendelése nem volt teljes, akkor a <a href="%2$s">Saját fiókom oldal</a> alatt megpróbálhatod újra vagy törölheted a rendelést.

en: Back
hu: Vissza

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
hu: Ez az eszköz visszaállítja a WooCommerce Analytics-ben használt gyorsítótárazott értékeket. Ha a számok még mindig nem stimmelnek, próbáld meg a %1$smúltbéli adatok újraimportálását%2$s-t.

en: How easy was it to import products?
hu: Mennyire volt egyszerű importálni a termékeket?

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
hu: A Woo alkalmazással egy kattintással kereshetsz rendeléseket, ügyféladatokat és feldolgozhatod a visszatérítéseket.

en: Manage your orders on the go
hu: Kezeld rendeléseid útközben

en: Stats about variations.
hu: Statisztikák a variációkról.

en: Variations detailed reports.
hu: Variációk részletes jelentései.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
hu: Az eredmények korlátozása azokra az elemekre, amelyekhez nem rendeltük hozzá a megadott variáció(ka)t.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyekhez a megadott variáció(k) hozzá van(nak) rendelve.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott kategóriák variációira.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
hu: Az eredmény korlátozása azokra a variációkra, amelyek nem tartalmazzák a megadott attribútumokat.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott attribútumokat tartalmazó variációkra.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
hu: További információk minden egyes variációról a jelentésen.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
hu: Az eredmények korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott szülő termékkel vagy termékekkel.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
hu: Az eredményhalmaz korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott szülő termékkel vagy termékekkel

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott kategóriákon kívüli variációkra.

note: translators: 1: tax amount 2: country name
en: (includes %1$s estimated for %2$s)
hu: (%1$s %2$s)

en: Parish
hu: Parókia

en: Town / City / Post Office
hu: Város / Postahivatal

en: Tags deleted.
hu: Címkék törölve.

en: Categories deleted.
hu: Kategóriák törölve.

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hu: Kérjük, válassz termékvariációt ezen az oldalon: <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>

en: Click here to set your new password.
hu: Kattints ide az új jelszó beállításához!

en: Set password
hu: Jelszó beállítása

[ctx: district]
en: Vojvodina
hu: Vajdaság

[ctx: district]
en: Kosovo
hu: Koszovó

[ctx: district]
en: West Bačka
hu: Nyugat-Bácska

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
hu: Koszovó és Metóhia Autonóm Tartomány

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
hu: Új felhasználói fiók létrehozása a rendelés feldolgozásának részeként.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
hu: A „Kezdés” gombra kattintva elfogadod az %1$sÁltalános Szerződési Feltételeinket%2$s

en: The slug for the resource.
hu: Az erőforrás slug-ja

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
hu: Ez a jelszó-visszaállítási kulcs egy másik felhasználói fiókhoz tartozik. Kérjük, jelentkezz ki és próbáld meg újra.

en: Meta value for UI display.
hu: Meta érték az UI-n való megjelenítéshez

en: Meta key for UI display.
hu: Meta kulcs az UI-n való megjelenítéshez

en: Parent product name if the product is a variation.
hu: Szülő termék neve, ha a termék egy variáció.

[ctx: district]
en: Srem
hu: Szerémség

[ctx: district]
en: South Banat
hu: Dél-bánság

[ctx: district]
en: South Bačka
hu: Dél-Bácska

[ctx: district]
en: North Banat
hu: Észak-Bánság

[ctx: district]
en: North Bačka
hu: Észak-Bácska

[ctx: district]
en: Morava
hu: Moravica

[ctx: district]
en: Danube
hu: Duna

[ctx: district]
en: Central Banat
hu: Közép-Bánság

[ctx: district]
en: Belgrade
hu: Belgrád

en: Let's go
hu: Mehet!

en: Abort
hu: Megszakítás

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
hu: Keresés hasonló terméknév, sku vagy attribútumérték alapján.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
hu: Kérjük, a noteIds paraméterben add meg a rendelések azonosítóit egy tömbben.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
hu: Az eredmény korlátozása azokra a rendelésekre, amelyek nem tartalmaznak a megadott attribútumokkal rendelkező termékeket.

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
hu: Az eredmény korlátozása azokra a megrendelésekre, amelyek a megadott attribútumokkal rendelkező termékeket tartalmazzák.

en: Export status message.
hu: Export állapot üzenet.

en: Export status.
hu: Export állapot

en: Setup Wizard
hu: Telepítő varázsló

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
hu: Az online tanfolyamok nagyszerű megoldást jelentenek minden olyan vállalkozás számára, amely valamilyen képzést biztosít. Mivel a tanfolyamok nem igényelnek fizikai termékfejlesztést vagy szállítást, megfizethetőek, gyorsan létrehozhatók, és évekig passzív jövedelmet generálhatnak. Ebben a cikkben további információkat nyújtunk a tanfolyamok WooCommerce használatával történő értékesítéséről.

en: Do you want to sell online courses?
hu: Szeretnél online tanfolyamokat értékesíteni?

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
hu: A Woo alkalmazással nyomon követheted az eladásait és a jól teljesítő termékeidet.

en: Track your store performance on mobile
hu: Kövesd nyomon az üzleted teljesítményét mobilodon

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
hu: Szerkessz és hozz létre új termékeket a mobilodon a Woo appal

en: Edit products on the move
hu: Termékek szerkesztése útközben

en: Biscay
hu: Bizkaia

en: New Valley
hu: Új-völgy

en: Suez
hu: Szuez

en: North Sinai
hu: Észak-sínai

en: Sohag
hu: Szohág

en: Port Said
hu: Port Szaíd

en: Matrouh
hu: Matrúh

en: Monufia
hu: Minúfijja

en: Minya
hu: Minja

en: Qena
hu: Kena

en: Kafr el-Sheikh
hu: Kafr es-Sajh

en: Qalyubia
hu: Kaljúbijja

en: South Sinai
hu: Dél-Sínai

en: Ismailia
hu: Iszmáilija

en: Gharbia
hu: Gharbijja

en: Faiyum
hu: Fajjúm

en: Dakahlia
hu: Dakahlijja

en: Cairo
hu: Kairó

en: Beni Suef
hu: Bani Szuvajf

en: Beheira
hu: Buhajra

en: Red Sea
hu: Vörös-tengeri

en: Asyut
hu: Aszjút

en: Aswan
hu: Asszuán

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
hu: A telepítő varázsló a WooCommerce Admin-ban fut

en: Åland Islands
hu: Åland-szigetek

en: Hawke’s Bay
hu: Hawke's Bay

en: Ciudad de México
hu: Mexikóváros

en: UTA Găgăuzia
hu: Gagauzia

en: Florești
hu: Florești járás

en: Xinjiang / 新疆
hu: Hszincsiang / 新疆

en: Macao / 澳门
hu: Makaó / 澳门

en: Ningxia Hui / 宁夏
hu: Ninghszia-Huj Autonóm Terület / 宁夏

en: Qinghai / 青海
hu: Csinghaj / 青海

en: Gansu / 甘肃
hu: Kanszu / 甘肃

en: Shaanxi / 陕西
hu: Senhszi / 陕西

en: Guizhou / 贵州
hu: Kujcsou / 贵州

en: Sichuan / 四川
hu: Szecsuan / 四川

en: Chongqing / 重庆
hu: Csungking / 重庆

en: Hainan / 海南
hu: Hajnan / 海南

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
hu: Kuanghszi-Csuang Autonóm Terület / 广西壮族

en: Guangdong / 广东
hu: Kuangtung / 广东

en: Hubei / 湖北
hu: Hupej / 湖北

en: Henan / 河南
hu: Honan / 河南

en: Shandong / 山东
hu: Santung / 山东

en: Jiangxi / 江西
hu: Csianghszi / 江西

en: Fujian / 福建
hu: Fucsien / 福建

en: Anhui / 安徽
hu: Anhuj / 安徽

en: Zhejiang / 浙江
hu: Csöcsiang / 浙江

en: Jiangsu / 江苏
hu: Csiangszu / 江苏

en: Shanghai / 上海
hu: Sanghaj / 上海

en: Heilongjiang / 黑龙江
hu: Hejlungcsiang / 黑龙江

en: Jilin / 吉林
hu: Csilin / 吉林

en: Inner Mongolia / 內蒙古
hu: Belső-Mongólia Autonóm Terület / 內蒙古

en: Shanxi / 山西
hu: Sanhszi / 山西

en: Hebei / 河北
hu: Hopej / 河北

en: Tianjin / 天津
hu: Tiencsin / 天津

en: Beijing / 北京
hu: Peking / 北京

en: Yunnan / 云南
hu: Jünnan / 云南

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
hu: Buenos Aires

en: WooCommerce Product Elements
hu: WooCommerce termékelemek

en: Algiers
hu: Algéria

en: Are you sure you want to run this tool?
hu: Biztos futtatni akarod ezt az eszközt?

en: Kavango West
hu: Kavango-Nyugat

en: Kavango East
hu: Kavango-Kelet

en: Crete
hu: Kréta

en: South Aegean
hu: Dél-Égei-szigetek

en: North Aegean
hu: Észak-Égei-szigetek

en: Peloponnese
hu: Peloponnészosz

en: Central Greece
hu: Közép-Görögország

en: West Greece
hu: Nyugat-Görögország

en: Ionian Islands
hu: Jón-szigetek

en: Thessaly
hu: Thesszália

en: Epirus
hu: Ípirosz

en: West Macedonia
hu: Nyugat-Makedónia

en: Central Macedonia
hu: Közép-Makedónia

en: East Macedonia and Thrace
hu: Kelet-Makedónia és Thrákia

en: Attica
hu: Attika

en: Mila
hu: Míla

en: Tipasa
hu: Tipáza

en: Souk Ahras
hu: Szúk Ahrász

en: Tindouf
hu: Tindúf

en: Naama
hu: Naáma

en: El Bayadh
hu: El Bajád

en: Oran
hu: Orán

en: Mascara
hu: Mászkara

en: Mostaganem
hu: Mosztagánem

en: Constantine
hu: Kaszentína

en: Guelma
hu: Gelma

en: Annaba
hu: Annába

en: Skikda
hu: Szkíkda

en: Tizi Ouzou
hu: Tizi Uzu

en: Tiaret
hu: Tijáret

en: Tlemcen
hu: Tilimszán

en: Tamanghasset
hu: Tamanrasszet

en: Oum El Bouaghi
hu: Um el-Buaghi

en: Laghouat
hu: Lagvát

en: Chlef
hu: Gelma

en: This will change the stock status of all variations.
hu: Ez megváltoztatja az összes variáció készletállapotát.

en: Net Payment
hu: Visszatérítés után

note: translators: 1: payment date. 2: payment method
en: %1$s via %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: Paid
hu: Fizetve

note: translators: %s: File name
en: File uploaded: %s
hu: Fájl feltöltve: %s

en: Add to cart URL.
hu: Kosárhoz adás URL

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
hu: Ez az email cím már regisztrálva van. A vásárlás folytatásához <a href="#" class="showlogin">lépj be a fiókodba.</a>

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s updated
hu: %s frissült

en: The ID for the resource.
hu: Az erőforrás ID-je.

en: Instance ID.
hu: Instancia ID.

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not updated
hu: %s nem frissült

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not added
hu: %s nem lett hozzáadva

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s deleted
hu: %s törölve

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s added
hu: %s hozzáadva

en: Tag not updated.
hu: A címke nem frissült.

en: Tag not added.
hu: A címke nem lett hozzáadva.

en: Tag updated.
hu: Címke frissítve.

en: Tag deleted.
hu: Címke törölve.

en: Tag added.
hu: Címke hozzáadva.

en: Category not updated.
hu: A kategória nem került frissítésre.

en: Category not added.
hu: A kategória nem lett létrehozva.

en: Category updated.
hu: Kategória frissítve.

en: Category deleted.
hu: Kategória törölve.

en: Category added.
hu: Kategória létrehozva.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
hu: Termék láthatósága

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
hu: Termék típusa

en: Community support
hu: Közösségi támogatás

en: Visit community forums
hu: Közösségi fórum felkeresése

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
hu: A szállítási árfolyamra alkalmazott adók a pénznem legkisebb egységével számolva.

en: True if the product is on backorder.
hu: Igaz, ha a termék beszerzés alatt áll.

en: The attribute taxonomy name.
hu: Az attribútum taxonómia neve.

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
hu: A termék készletállapota beszerzés alatt? Ez akkor is false értéket ad vissza, ha a nincs készleten értesítés ki van kapcsolva.

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
hu: Vannak a terméknek további opciók, mielőtt a kosárba lehetne rakni?

en: The assigned attribute.
hu: A hozzárendelt attribútum.

en: List of variation attributes.
hu: A variációk attribútumainak listája.

en: The term slug.
hu: Az érték keresőbarát kifejezése.

en: The term name.
hu: Az érték neve.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
hu: Az érték ID, vagy 0, ha az attribútum nem globális attribútum.

en: List of assigned attribute terms.
hu: A hozzárendelt attribútum értékek listája.

en: True if this attribute is used by product variations.
hu: Igaz, ha ezt az attribútumot a termékvariációk használják.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
hu: At attribútum osztály(taxonomy), vagy null, ha az attribútum nem osztály alapú.

en: The attribute name.
hu: Az attribútum neve.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
hu: Az attribútum ID, vagy 0, ha az attribútum nem osztály alapú.

en: Tag link.
hu: Címke link

en: Tag slug
hu: Címke keresőbarát neve

en: Tag name
hu: Cimke név

en: Tag ID
hu: Címke ID

en: List of tags, if applicable.
hu: A címkék listája, ha van ilyen.

en: Category link
hu: Kategória link

en: Category slug
hu: Kategória keresőbarát neve

en: Category name
hu: Kategória neve

en: Category ID
hu: Kategória ID

en: List of categories, if applicable.
hu: Kategóriák listája, ha van ilyen.

en: Total distinct customers.
hu: A különálló vásárlók száma.

en: Whether or not the profile was skipped.
hu: Az, hogy a profil kihagyásra került-e vagy sem.

en: Analytics cache cleared.
hu: Analitika gyorsítótár kiürítve.

en: Clear analytics cache
hu: Analitika gyorsítótár törlése

en: Customizable products
hu: Testreszabható termékek

en: Bundles
hu: Csomagok

en: Education and learning
hu: Oktatás és tanulás

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
hu: A blokkjainkkal gyakorlatilag bárhol kiválaszthatod és megjelenítheted a termékeket, kategóriákat, szűrőket és egyebeket az oldaladon — nincs szükség rövidkódok használatára vagy kódszerkesztésre. Tudj meg többet az egyes blokkok használatáról.

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
hu: Szabd testre a webáruházad WooCommerce blokkokkal

en: Ready to launch your store?
hu: Készen állsz az üzleted elindítására?

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
hu: Annak érdekében, hogy ne legyen "valamit felejtettem" érzésed, összeállítottuk egy indulás előtti alapvető ellenőrző listát.

note: translators: 1: Orders URL 2: Address URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
hu: A fiókban megtekinthetők a <a href="%1$s">legutóbbi rendelések</a>, módosítható a <a href="%2$s">számlázási cím</a> és szerkeszthető a <a href="%3$s">jelszó, valamint egyéb fiók adatok</a>.

en: Set up additional payment options
hu: További fizetési módok beállítása

en: Invalid admin note
hu: Érvénytelen admin megjegyzés

en: Browse store
hu: Nézz körül az üzletben

en: Details
hu: Részletek

en: New in store
hu: Újdonságok

en: Remove item
hu: Tétel törlése

en: Your cart is currently empty!
hu: Jelenleg üres a kosarad.

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item name in the cart.
en: Quantity of %s in your cart.
hu: %s mennyisége a kosárban.

en: Order summary
hu: Rendelés összesítő

en: Phone (optional)
hu: Telefonszám (nem kötelező)

en: Payment Method
hu: Fizetési mód

en: Variation options
hu: Variáció opciói

en: Company (optional)
hu: Cég (opcionális)

en: Last name (optional)
hu: Vezetéknév (opcionális)

en: First name (optional)
hu: Keresztnév (opcionális)

en: Apartment, suite, etc. (optional)
hu: Emelet, lépcsőház, stb. (opcionális)

en: Address (optional)
hu: Cím (opcionális)

note: translators: %d stock amount (number of items in stock for product) translators: %d is number of items in stock for product
en: %d left in stock
hu: Készleten: %d

en: Country/Region (optional)
hu: Ország/Régió (választható)

en: Country/Region
hu: Ország/Régió

en: Previous price:
hu: Előző ár:

en: Discounted price:
hu: Kedvezményes ár:

en: Postal code (optional)
hu: Irányítószám (nem kötelező)

en: State/County (optional)
hu: Állam/megye (nem kötelező)

en: City (optional)
hu: Város (nem kötelező)

en: Add store details
hu: Üzletadatok hozzáadása

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: Undo
hu: Visszavonás

[ctx: Order status]
en: Draft
hu: Vázlat

en: 4 minutes
hu: 4 perc

en: 2 minutes
hu: 2 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 1 minute per product
hu: 1 perc termékenként

en: Store details
hu: Üzletem adatai

en: Line total tax.
hu: Tételsor adótartalma összesen.

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
hu: Tételsor összesen (a termék ára a kuponkedvezmények alkalmazása után).

en: Line subtotal tax.
hu: Tételsor adó részösszeg.

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
hu: Tételsor részösszeg (a termék ára a kuponkedvezmények alkalmazása előtt).

en: Decimal precision of the returned prices.
hu: A visszaadott árak tizedes pontossága.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
hu: A számításokban használt nyers, kerekítetlen termékárak. A pénznemnél nagyobb pontosságú egységgel megadva.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
hu: Az aktuális tételben szereplő termék áradatai, adókkal vagy adók nélkül a "kosár és a pénztár során megjelenített árak" beállítás alapján. A pénznem legkisebb címletével számolva.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hu: A tételsor a legkisebb pénznem címlettel számolt teljes összegei.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
hu: Ha igaz, akkor ebből a termékből egyetlen rendelésen belül csak egy tétel vásárolható meg.

en: True if backorders are allowed past stock availability.
hu: Igaz, ha a készlet elfogyása után engedélyezett a rendelés.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
hu: Igaz, ha ez a vásárló által a kosárhoz jelenleg kiválasztott szállítási díj.

en: Meta data attached to the shipping rate.
hu: A szállítási díjhoz csatolt metaadatok.

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
hu: Annak a szállítási módnak a példányazonosítója, amely a szállítási díjat biztosítja.

en: Apartment, suite, etc.
hu: Emelet, lépcsőház, stb.

en: Error code
hu: Hibakód

en: Name of the item.
hu: Az elem neve.

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
hu: Ország/Régió kód ISO 3166-1 alpha-2 formátumban.

en: Returns number of products within attribute terms.
hu: Visszatérített termékek száma az attribútumfeltételeken belül.

en: Category image.
hu: Kategória kép.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
hu: A szállítási mód azonosítója, amely a díjszabást megadta.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
hu: Ennek a szállítási módnak a díja a pénznem legkisebb címletével számolva.

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
hu: Becsült szállítási idő szöveg, pl. 3-5 munkanap.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
hu: A szállítási díj leírása, pl.: USPS-en keresztül feladva.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
hu: A szállítási díj neve, pl. Expressz szállítás.

en: ID of the shipping rate.
hu: A szállítási díj azonosítója.

en: List of shipping rates.
hu: Szállítási díjak listája.

en: Quantity of the item in the current package.
hu: A tétel mennyisége az aktuális csomagban.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
hu: A kosár tételek listája, amelyekre a visszaküldött szállítási díjak vonatkoznak.

en: Shipping destination address.
hu: Szállítási célcím.

en: Name of the package.
hu: A csomag neve.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
hu: A csomag azonosítója, amelyhez a szállítási díjak tartoznak.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
hu: A kosárban lévő tételek hibáinak listája, például a kosárban lévő olyan tételek, amelyek már nincsenek raktáron.

en: The amount of tax charged.
hu: A felszámított adó összege.

en: The name of the tax.
hu: Az adó neve.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
hu: A tételekre és a szállításra alkalmazott adók sorai.

en: Total tax applied to items and shipping.
hu: A tételekre és a szállításra alkalmazott teljes adó.

en: Total price the customer will pay.
hu: Az ügyfél által fizetendő teljes ár.

en: Total price of shipping.
hu: A szállítás teljes ára.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
hu: Az alkalmazott kuponok kedvezménye miatt a teljes adó törölve.

en: Total discount from applied coupons.
hu: Az alkalmazott kuponok összesített kedvezménye.

en: Total tax on fees.
hu: A díjakra kivetett teljes adó.

en: Total price of any applied fees.
hu: Az alkalmazott díjak teljes összege.

en: Total price of items in the cart.
hu: A kosárban szereplő tételek ára összesen.

en: Total tax on items in the cart.
hu: A kosárban szereplő tételek teljes adótartalma.

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hu: A kosár végösszegei a legkisebb pénznemegységgel számolva.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
hu: Igaz, ha a kosárnak fizetésre van szüksége. False a csak ingyenes termékeket és szállítási költséget nem tartalmazó kosarak esetében.

en: Current set shipping address for the customer.
hu: Az vásárló aktuális szállítási címe.

en: List of available shipping rates for the cart.
hu: A kosárhoz elérhető szállítási díjak listája.

en: List of applied cart coupons.
hu: A kosárban alkalmazott kuponok listája.

en: Number of reviews for products in this category.
hu: Az ebben a kategóriában található termékek véleményeinek száma.

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
hu: A termékek gyűjteményében található minimális és maximális árak, a valuta legkisebb egységében megadva.

note: translators: Placeholders are class and method names
en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
hu: %1$s a %2$s vagy a %3$s egy példányát kéri a címhez

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
hu: Állam/megye kódja vagy az állam, megye, tartomány vagy körzet neve.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
hu: A pénznem árelőtagja, amely a visszaküldött árak formázására használható.

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
hu: Ezres elválasztójel a pénznemhez, amely a visszaküldött árak formázására használható.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
hu: A pénznem tizedes elválasztója, amely a visszaküldött árak formázására használható.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
hu: Az ár tizedesjel utáni számjegyeinek száma

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
hu: A pénznem szimbóluma, amely a visszaküldött árak formázásához használható.

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
hu: A visszaküldött árak pénznemkódja (ISO formátumban).

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
hu: Az alkalmazott kuponok kedvezménye miatt a teljes adó törölve.

en: Total discount applied by this coupon.
hu: A kupon által alkalmazott teljes kedvezmény.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hu: A legkisebb pénznemegységgel számolt teljes összeg.

en: The coupons unique code.
hu: A kupon egyedi kódja.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
hu: A vásárlót a fizetés után átirányító URL. Ez lehet például egy link a fizetési szolgáltató weboldalára.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
hu: A fizetési átjáró által visszaküldött adatok tömbje.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
hu: Az átjáró által visszaküldött fizetés állapota. Lehetséges értékek: success, pending, failure, error.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
hu: A fizetés feldolgozásához használt fizetési mód azonosítója.

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
hu: A fizetés feldolgozásának eredménye vagy üres, vagy még nem dolgozták fel.

en: Coupons are disabled.
hu: Kuponok letiltva.

en: Cart item is invalid.
hu: A kosár elem érvénytelen.

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
hu: Vásárló ID, ha regisztrált. Vendégek esetén 0-t ad vissza.

en: Note added to the order by the customer during checkout.
hu: A vásárló által a rendeléshez hozzáadott megjegyzés.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
hu: Rendelés kulcs, amely az érvényesség ellenőrzésére vagy bizonyos megrendelési adatokhoz való hozzáférés védelmére használatos.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
hu: Rendelés állapot. A fizetési szolgáltatók a fizetés után frissítik ezt az értéket.

en: The order ID to process during checkout.
hu: A rendelés azonosítója, amelyet a fizetés során fel kell dolgozni.

en: Parent term ID, if applicable.
hu: Szülő érték ID, ha van ilyen.

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
hu: A készleten maradt mennyiség, ha a készlet alacsony, vagy nulla, ha nem alkalmazható.

en: List of variation IDs, if applicable.
hu: Lista a variációk azonosítóival, ha van ilyen.

en: Price string formatted as HTML.
hu: HTML formátumban formázott ár szöveg.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
hu: A legkisebb pénznemegységgel számolt ár adatok.

en: Product full description in HTML format.
hu: A termék teljes leírása HTML formátumban.

en: Product short description in HTML format.
hu: Termék rövid leírása HTML formátumban.

en: ID of the parent product, if applicable.
hu: Az anyatermék azonosítója, ha van ilyen.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
hu: &quot;%s&quot; nem vásárolható meg.

note: translators: %1$s coupon code, %2$s reason.
en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
hu: A(z) "%1$s" kupon eltávolításra került a kosaradból: %2$s

note: translators: %s: coupon code
en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hu: "%s" már alkalmazásra került, és nem használható fel más kuponokkal együtt.

note: translators: %s coupon code
en: Coupon code "%s" has already been applied.
hu: A(z) "%s" kuponkódot már felhasználtad.

note: translators: %s coupon code
en: "%s" is an invalid coupon code.
hu: A(z) "%s" egy érvénytelen kuponkód.

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
hu: Az érvénytelen kuponokat eltávolítottuk a kosárból: "%s"

en: Cannot create order from empty cart.
hu: Nem lehet rendelést létrehozni üres kosárból.

en: The chosen rate ID for the package.
hu: A csomag választott szállítási díj azonosítója.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
hu: Az eredmény korlátozása a meghatározott termékazonosítóknál található véleményekre.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
hu: Az eredmény korlátozása a meghatározott kategóriákból származó véleményekre.

en: Method not implemented
hu: Nem alkalmazott metódus

en: New quantity of the item in the cart.
hu: A termék új mennyisége a kosárban.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
hu: A frissítendő kosárelem egyedi azonosítója (kulcs).

note: Translators: %s Payment method ID.
en: The %s payment gateway is not available.
hu: Ez a fizetési mód nem érhető el: %s

en: No payment method provided.
hu: Fizetési mód nem került kiválasztásra.

en: Invalid payment result received from payment method.
hu: Érvénytelen fizetési eredmény érkezett a fizetési módtól.

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
hu: A fizetés feldolgozása során a fizetési módhoz továbbítandó adatok.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
hu: A kosár elem már nem létezik vagy érvénytelen.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
hu: A kosárelem egyedi azonosítója (kulcs).

en: If true, empty terms will not be returned.
hu: Ha true, az üres értékek nem kerülnek visszaadásra.

en: Sort by term property.
hu: Rendezési mód paraméter.

en: Sort ascending or descending.
hu: Rendezés növekvő vagy csökkenő.

en: Coupon does not exist in the cart.
hu: A kupon nem létezik a kosárban.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
hu: A kupon nem távolítható el, mert még nem került be a kosárba.

en: Invalid coupon code.
hu: Érvénytelen kuponkód.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
hu: A kupon egyedi azonosítója a kosárban.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
hu: A kézbesítési cím irányítószáma.

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
hu: A kézbesítési cím ISO országkódja.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
hu: Az ISO-kód vagy az állam, tartomány vagy körzet neve, ahová a kézbesítés megtörténik majd.

en: City of the address being shipped to.
hu: A kézbesítési cím városa.

en: Second line of the address being shipped to.
hu: A cím második sora, ahova a kézbesítés megtörténik majd.

en: First line of the address being shipped to.
hu: A cím első sora, ahova a kézbesítés megtörténik majd.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
hu: Az eredmény korlátozása a termékek maximális ára alapján, a valuta legkisebb egységének felhasználásával.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
hu: Az eredmény korlátozása a termékek minimális ára alapján, a valuta legkisebb egységének felhasználásával.

en: Invalid category ID.
hu: Érvénytelen kategória ID.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
hu: A visszaadandó elemek maximális száma. Alapértelmezés szerint nincs korlát, ha üresen van.

note: translators: %1$s table name, %2$s database user, %3$s database name.
en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
hu: A WooCommerce %1$s tábla létrehozása sikertelen volt. A(z) %2$s felhasználó rendelkezik CREATE jogosultsággal a(z) %3$s adatbázisban?

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
hu: Adatbázis ellenőrzése... Egy vagy több tábla még mindig hiányzik:

en: Database verified successfully.
hu: Az adatbázis sikeresen ellenőrizve.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
hu: Az eszköz futtatásához a WooCommerce 4.2 vagy újabb verziójára van szükség.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
hu: A WooCommerce aktív verziója nem támogatja a sablon gyorsítótár törlését.

en: Template cache cleared.
hu: Sablon gyorsítótár törölve.

en: Verify if all base database tables are present.
hu: Ellenőrizd, hogy az összes alapértelmezett adatbázis-tábla létezik e.

en: Verify database
hu: Adatbázis ellenőrzése

en: Verify base database tables
hu: Az alap adatbázis tábláinak ellenőrzése

en: This tool will empty the template cache.
hu: Ez az eszköz kiüríti a sablon gyorsítótárat.

en: Clear template cache
hu: Sablon gyorsítótár törlése

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
hu: A közösségi adószámok bekérése és ellenőrzése a pénztár oldalon

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
hu: Ha az áruházad az EU-ban található, javasoljuk, hogy az automatikus adók mellett használd az EU VAT Number kiegészítőt is. A bővítmény egy extra mezőt jelenít meg a pénztár oldalon, amely bekéri és ellenőrzi a vásárló EU-s adószámát, ha rendelkezik ilyennel.

en: Get real-time order alerts anywhere
hu: Valós idejű rendelés értesítések bárhol

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
hu: A Woo alkalmazással közvetlenül a mobilkészülékére kaphatsz értesítést az áruházi tevékenységről, beleértve az új rendeléseket és a termékértékeléseket.

en: First order received
hu: Első beérkezett rendelés

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
hu: Ez a videó bemutató segít végigmenni az első termék hozzáadásának folyamatán a WooCommerce-ben.

en: Do you need help with adding your first product?
hu: Segítségre van szükséged az első termék hozzáadásához?

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
hu: Egy divat tematikájú weboldal indítása izgalmasnak, de egyben megterhelőnek is tűnhet. Ebben a cikkben végigvezetünk a beállítási folyamaton, megtanítjuk, hogyan hozz létre termékkatalógust, és megmutatjuk, hogyan reklámozz az ideális közönségednek.

en: Start your online clothing store
hu: Indítsa el online ruházati boltod

en: The admin note layout has a wrong prop value.
hu: Az admin jegyzet elrendezése rossz prop értékkel rendelkezik.

en: Share feedback
hu: Visszajelzés küldése

en: Watch tutorial
hu: Megnézem az útmutatót

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
hu: Most, hogy minket választottál partnerednek, az lesz a célunk, hogy biztosítsuk az igényeidnek megfelelő eszközöket. Várjuk a visszajelzéseid az üzlet beállításával kapcsolatos tapasztalataidról, hogy a jövőben javíthassunk rajta.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
hu: A platformváltás talán nagy akadálynak tűnhet, de a termékeid, vásárlóid és megrendeléseid áthelyezése a WooCommerce-re könnyebb, mint gondolnád. Ez az útmutató segít abban, hogy végigmenj ezen a folyamaton.

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
hu: Szeretnél migrálni Shopify-ról WooCommerce-be?

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
hu: A WooCommerce Subscriptions lehetővé teszi, hogy különféle előfizetéseket vezess be fizikai vagy virtuális termékekhez és szolgáltatásokhoz. Hozz létre havi termékklubokat, heti szolgáltatás-előfizetéseket vagy akár éves szoftver-számlázási csomagokat. Adj hozzá feliratkozási díjakat, kínálj ingyenes próbaverziót, vagy állíts be lejárati időt.

en: Tana River
hu: Tana Folyó

en: Registers whether the note is deleted or not
hu: Bejegyzi, hogy a jegyzetet törölték-e vagy sem

en: West Pokot
hu: Nyugat Pokot

en: Visitors
hu: Látogatók

en: Views
hu: Megtekintések

en: Features
hu: Funkciók

en: Nairobi County
hu: Nairobi Megye

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
hu: További információra van szükséged a WooCommerce Subscriptions bővítményről?

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
hu: Probléma adódott néhány kért bővítmény aktiválásával.

en: Plugins were successfully activated.
hu: A bővítményeket sikeresen aktiváltuk.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
hu: A kért `%s`. nevű bővítmény még nincs telepítve.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
hu: Probléma merült fel néhány kért bővítmény telepítésével.

en: Plugins were successfully installed.
hu: A bővítményeket sikeresen telepítettük.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
hu: A kért bővítményt(`%s`) nem sikerült telepíteni. A frissítő telepítése sikertelen.

en: Plugins must be a non-empty array.
hu: A bővítményeknek nem üres tömbnek kell lenniük.

en: The image of the note, if any.
hu: A megjegyzés képe, ha van ilyen.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
hu: A megjegyzés elrendezése (pl. banner, thumbnail, plain).

en: Sorry, there is no note with that ID.
hu: Sajnálom, de nincs megjegyzés ezzel az azonosítóval.

note: translators: %s: product name
en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
hu: Nem áll rendelkezésre elegendő készlet ebből a termékből a rendelés feldolgozásához: %s

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
hu: &quot;%s&quot; nincs raktáron, és nem vásárolható meg.

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
hu: Kezd el használni az új funkciókat, amelyeket fokozatosan vezetünk be az üzletvezetési élmény javítása érdekében.

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",")
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
hu: A WooCommerce működéséhez szükséges egy vagy több tábla hiányzik, egyes funkciók nem működnek az elvárt módon. Hiányzó táblák: %1$s.

en: Database tables missing
hu: Az adatbázis-táblák hiányoznak

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",") %2$s: Link to check again
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
hu: A WooCommerce működéséhez szükséges egy vagy több tábla hiányzik, egyes funkciók nem működnek az elvárt módon. Hiányzó táblák: %1$s. <a href="%2$s">Ellenőrzés mégegyszer.</a>

note: translators: Comma separated list of missing tables.
en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
hu: Hiányzó táblák: %s. Egyes WooCommerce funkciók működésével problémák lehetnek.

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Marketplace
hu: Piactér

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
hu: Biztosítsd a neked megfelelő fizetési lehetőséget - válassz a WooCommerce több mint 100 fizetési átjárója közül.

en: Install plugins
hu: Bővítmények telepítése

en: Start accepting payments on your store!
hu: Kezd el elfogadni a fizetéseket az üzletedben!

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
hu: Hoppá... Volt egy probléma a Jetpack és a WooCommerce Shipping & Tax telepítése során. Kérjük, próbáld meg újra.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
hu: Észrevettük, hogy probléma merült fel a Jetpack és a WooCommerce Shipping & Tax telepítése során. Kérjük, próbáld meg újra, hogy élvezni tudd a bővítmények minden előnyét! Elnézést a kellemetlenségért. A "Jetpack" és a "WooCommerce Shipping & Tax" bővítményeket ingyen telepítjük és aktiváljuk.

en: Maputo Province
hu: Maputo Provincia

en: Gaza
hu: Gáza

en: North East
hu: Északkelet

en: Upper West
hu: Felső-Nyugat

en: Upper East
hu: Felső-Kelet

en: Savannah
hu: Szavanna

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
hu: A felhasználó WooCommerce-el vásárolt letölthető tartalmainak adatai.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
hu: A felhasználó WooCommerce fizetési token adatai.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
hu: A felhasználó WooCommerce ügyféladatai.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
hu: A felhasználó WooCommerce hozzáférése a megvásárolt letöltésekhez.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
hu: A felhasználó Woocommerce rendelési adatai.

note: translators: 1: uploads directory URL 2: documentation URL
en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
hu: Az üzleted feltöltési könyvtára publikusan <a href="%1$s">böngészhető az interneten keresztül</a>. Javasoljuk, hogy <a href="%2$s">állítsd be a tárhelyen a könyvtár indexelésének megakadályozását</a>.

note: translators: %s function name.
en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
hu: %s() meghívása a műveletütemező adattárolójának inicializálása előtt történt.

en: Finish setup
hu: Telepítés befejezése

en: Take payments in cash upon delivery.
hu: Fogadj el fizetést utánvéttel.

en: Take payments via bank transfer.
hu: Fogadj el fizetéseket banki átutalással.

en: Coupons discounts
hu: Kupon kedvezmények

en: Apply minimum order rule before coupon discount
hu: Minimális rendelési összeg figyelembevétele a kedvezmény érvényesítése előtt

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
hu: Bejelölés esetén az ingyenes szállítást a kedvezmény előtti rendelési összeg alapján érvényesíti.

en: Shipment Tracking
hu: Szállítmánykövetés

note: translators: %s: URL of WooCommerce.com subscriptions tab.
en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
hu: Kérjük, látogass el az <a href="%s" target="_blank">előfizetések oldalra</a>, és újítsd meg, hogy továbbra is kapj frissítéseket.

note: translators: %s: version
en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
hu: A telepített verzió nem lett tesztelve az aktív WooCommerce verzióval(%s)

note: translators: 1: current version. 2: latest version
en: %1$s (update to version %2$s is available)
hu: %1$s (frissítés %2$s verzióra elérhető)

note: translators: %s: Forum URL
en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
hu: Az alap WooCommerce-el kapcsolatos kérdésekért használd a <a href="%1$s">közösségi fórumot</a>. A WooCommerce.com-on értékesített prémium kiegészítőkkel kapcsolatos segítségért <a href="%2$s">nyiss egy hibajegyet a WooCommerce.com-on</a>.

note: translators: %1$s: link to docs
en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
hu: Látogass el a WooCommerce.com oldalra, hogy többet tudj meg a <a href="%1$s" target="_blank">kezdő lépésekről</a>.

en: The plugin could not be activated.
hu: A bővítményt nem sikerült aktiválni.

en: Shipping Label
hu: Szállítási címke

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
hu: Hiba lépett fel a WooPayments bővítménnyel való kommunikáció során.

en: Personalize homepage
hu: Főoldal testreszabása

en: Personalize your store's homepage
hu: Tedd egyedivé üzleted főoldalát.

en: Limit stats fields to the specified items.
hu: A statisztika mezőinek korlátozása a megadott elemekre.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
hu: A főoldal az egyik legfontosabb belépési pont az üzletedben. Ha jól működik, növelheti a konverziót és elégedettséget. Ne felejtsd el személyre szabni az oldalt, amelyet az üzleted számára készítettünk a telepítő varázsló során.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
hu: Biztonságosan fogadjon el bankkártyás fizetést az oldaladon. Kezeld a tranzakciókat anélkül, hogy elhagynád a WordPress vezérlőpultot. Csak a <strong>WooPayments</strong> segítségével.

en: Try the new way to get paid
hu: Próbáld ki a fizetés új módját

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
hu: Úgy tűnik, egy vagy több adatbázis tábla hiányzik. Megpróbáljuk újra elkészíteni a hiányzó táblá(ka)t.

note: translators: %s: Link to settings page.
en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
hu: Az üzleted úgy van beállítva, hogy a digitális termékeket a "Csak átirányítás" módszerrel szolgálja ki. Ez a módszer elavult, <a href="%s">javasoljuk, hogy válts át más módszerre.</a><br><em>Ha távoli szervert használsz a letölthető fájlokhoz (például Google Drive, Dropbox, Amazon S3), akkor opcionálisan bekapcsolhatod az "átirányítási mód használatának engedélyezése végső megoldásként" opciót. Ennek engedélyezésével, vagy a többi opció bármelyikének kiválasztásával ez az értesítés eltűnik.</em>

en: Get started
hu: Vágjunk bele

en: Choose theme
hu: Válassz sablont

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
hu: Célzott kampányok küldése, elhagyott kosarak visszaszerzése és még sok más a Mailchimp segítségével.

en: Set up payments
hu: Fizetési kapu beállítása

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
hu: Válaszd ki a kívánt fizetési módot: fizess most, fizess később vagy felezd meg. Nincs kártyaszám, nincs jelszó, nincs gond.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
hu: Fogadj el bankkártyás fizetést több mint 135 pénznemben, olyan módszerekkel, mint az Alipay és az egy gombnyomásos Apple Pay.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
hu: Biztonságos bankkártyás elfogadása egyetlen alacsony díjszabással, meglepetésszerű díjak nélkül (egyéni díjszabás is elérhető). Értékesíts online és üzletben, és köves nyomon az eladásokat és a készletet egy helyen.

en: Store connected successfully.
hu: Üzlet sikeresen csatlakoztatva.

en: Import your products
hu: Importáld a termékeidet

en: Close dialog
hu: Párbeszéd bezárása

en: Dismiss this notice
hu: Megjegyzés figyelmen kívül hagyása

en: Average order value
hu: Átlagos rendelési érték

en: Gross sales
hu: Bruttó árbevétel

en: Amount
hu: Összeg

en: Customer type
hu: Vásárló típusa

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
hu: 🎉 Gratulálunk az első termék hozzáadásához!

en: Analytics
hu: Analitika

en: [deleted]
hu: [törölve]

en: IP address.
hu: IP cím.

en: Plugin status.
hu: Plugin státusz.

en: Plugin name.
hu: Plugin név.

en: Edit Product
hu: Termék szerkesztése

en: Edit Coupon
hu: Kupon szerkesztése

en: Edit Order
hu: Rendelés szerkesztése

note: translators: %s: report name
en: Download your %s Report
hu: %s jelentés letöltése

note: translators: %1$s: report name, %2$s: download URL
en: Download your %1$s Report: %2$s
hu: %1$s jelentés letöltése: %2$s

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
hu: Az aktuális oldal lekérdezését a `current_screen` hook-ban vagy azt követően kell meghívni.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
hu: Ha engedélyezni vagy letiltani szeretnéd a feladatlistát, kattints az alábbi gombra.

en: Task List
hu: Feladatlista

en: Disable
hu: Kikapcsolás

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
hu: Ha engedélyezni vagy letiltani szeretnéd a kibővített feladatlistát, kattintson az alábbi gombra.

en: Profile Setup Wizard
hu: Profil beállítás varázsló

en: WooCommerce Onboarding
hu: WooCommerce beállítás varázsló

en: Bookings
hu: Foglalások

en: Memberships
hu: Tagsági rendszer

en: Physical products
hu: Fizikai termékek

en: CBD and other hemp-derived products
hu: CBD és más kenderből származó termékek

en: Home, furniture, and garden
hu: Otthon, bútor és kert

en: Food and drink
hu: Étel és ital

en: Electronics and computers
hu: Elektronika és számítógépek

en: Health and beauty
hu: Egészség és szépség

en: Fashion, apparel, and accessories
hu: Divat, ruházat és kiegészítők

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
hu: Egy részleges IP-cím is megadható, és ha passzol, az is benne lesz az eredményekben.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
hu: Érvénytelen kérés. Kérjük, add meg a paramétert a kereséshez.

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
hu: A Jetpack csatlakoztatásához elvégzendő művelet.

en: Plugin slug.
hu: Plugin keresőbarát URL.

en: There was an error connecting to Square.
hu: Hiba történt a Square-hez való csatlakozáskor.

en: Invalid plugin.
hu: Érvénytelen plugin.

en: Industry.
hu: Ipar.

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Jetpack is not installed or active.
hu: A Jetpack nincs telepítve vagy nem aktív.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be activated.
hu: A kért bővítményt (%s) nem sikerült aktiválni.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed.
hu: A kért bővítményt (%s) nem sikerült telepíteni.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services). translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
hu: A kért bővítményt(`%s`) nem sikerült telepíteni. A bővítmény API hívás ment félre.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
hu: Sajnálom, de nincs jogosultságod a bővítmények kezeléséhez.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: Invalid theme %s.
hu: Érvénytelen sablon: %s.

en: Theme status.
hu: Sablon állapot.

en: Theme slug.
hu: Sablon slug.

en: The requested theme could not be activated.
hu: A kért sablont nem sikerült aktiválni.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed.
hu: A kért sablont (%s) nem sikerült telepíteni.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
hu: A kért sablont(`%s`) nem sikerült telepíteni. A sablon API hívás ment félre.

en: Sorry, you cannot manage themes.
hu: Sajnálom, de nincs jogosultságod a sablonok kezeléséhez.

en: Product parent name.
hu: A szülő termék neve.

en: Extra business extensions to install.
hu: Extra telepítendő üzleti kiegészítők.

en: Whether or not the profile was completed.
hu: Az, hogy a profil elkészült-e vagy sem.

en: Onboarding profile data has been updated.
hu: A telepítő varázsló profil adatok frissítve.

en: An array of actions, if any, for the note.
hu: A jegyzethez tartozó akciók tömbbje, ha van.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
hu: A felhasználó kérheti-e, hogy emlékeztessék a jegyzetre.

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
hu: Az a dátum, amely után a felhasználót emlékeztetni kell a megjegyzésre, ha van ilyen (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
hu: Az a dátum, amely után a felhasználót emlékeztetni kell a megjegyzésre, ha van ilyen.

en: Date the note was created (GMT).
hu: A jegyzet létrehozásának dátuma (GMT).

en: Date the note was created.
hu: A jegyzet létrehozásának dátuma.

en: Source of the note.
hu: A jegyzet forrása.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
hu: A jegyzet státusza(pl. unactioned, actioned).

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
hu: A jegyzet tartalmi adatai. JSON karakterlánc. Újra-lokalizáláshoz elérhető.

en: Content of the note.
hu: A jegyzet tartalma.

en: Title of the note.
hu: A jegyzet címe.

en: Locale used for the note title and content.
hu: A jegyzet címéhez és tartalmához használt nyelv.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
hu: A jegyzet típusa (pl. hiba, figyelmeztetés stb.).

en: Name of the note.
hu: A jegyzet neve.

en: ID of the note record.
hu: A jegyzetrekord azonosítója.

en: Status of note.
hu: Jegyzet állapota.

en: Type of note.
hu: A jegyzet típusa.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 valid dates.
hu: %s paraméternek 2 érvényes dátumot kell tartalmaznia.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 numbers.
hu: %s paraméternek 2 számot kell tartalmaznia.

note: translators: 1: parameter name
en: %1$s is not a numerically indexed array.
hu: %1$s paraméter nem numerikusan indexelt tömb.

en: Average AOV per customer.
hu: Átlagos rendelési érték vásárlónként.

en: Limit result to items with specified customer ids.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott ügyfél azonosítókkal rendelkező tételekre.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek utolsó rendelése egy adott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont után (vagy az adott időpontban) történt.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek utolsó rendelése egy adott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont előtt (vagy időpontban) történt.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek átlagos rendelési költsége két megadott szám között van.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek átlagos rendelési kiadása kisebb vagy egyenlő a megadott számmal.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek átlagos rendelési kiadása nagyobb vagy egyenlő a megadott számmal.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek teljes rendelési kiadása két megadott szám között van.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek teljes rendelési kiadása kisebb vagy egyenlő a megadott számmal.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek teljes rendelési kiadása nagyobb vagy egyenlő a megadott számmal.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek rendelési száma két megadott szám között van.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek rendelési száma kisebb vagy egyenlő a megadott számmal.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek rendelési száma nagyobb vagy egyenlő a megadott számmal.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek utolsó aktív dátuma két megadott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont között van.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek utolsó aktív dátuma egy adott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont után (vagy az adott időpontban) történt.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek utolsó aktív dátuma egy adott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont előtt (vagy az adott időpontban) történt.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
hu: Az eredmény korlátozása a meghatározott országokat kizáró objektumokra.

en: Limit response to objects with specific countries.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyek rendelkeznek a megadott országokkal.

en: Limit response to objects excluding emails.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyekben nem szerepelnek e-mailek.

en: Limit response to objects including emails.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyekben szerepelnek e-mailek.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyekben nem szerepelnek a megadott felhasználónevek.

en: Limit response to objects with specific usernames.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyekben szerepelnek a megadott felhasználónevek.

en: Limit response to objects with specific names.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyekben szerepelnek a megadott nevek.

en: Limit response to objects excluding specific names.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyekben nem szerepelnek a megadott nevek.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, ahol a vásárló mező tartalmazza a megadott keresőszót. A `searchby` által megadott mezőben keres.

en: Average total spend per customer.
hu: Átlagos teljes költés vásárlónként.

en: Average number of orders.
hu: Rendelések átlagos száma.

en: Number of customers.
hu: Vásárlók száma.

en: Sign Up
hu: Regisztráció

en: Last Active
hu: Legutóbb aktív

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
hu: Hiba történt a WooCommerce.com Helper API betöltése során.

en: Region.
hu: Régió.

en: City.
hu: Város.

en: Username.
hu: Felhasználónév.

en: Name.
hu: Név.

en: User ID.
hu: Felhasználó ID.

note: translators: %s is product name
en: (Deleted)
hu: (Törölt)

note: translators: %s is product name
en: %s (Deleted)
hu: %s (Törölt)

en: Net total revenue.
hu: Nettó teljes bevétel.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
hu: Minden függőben lévő és folyamatban lévő importálási művelet törölve lett.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyeknél a regisztráció egy adott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont után (vagy az adott időpontban) történt.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az objektumokra, amelyeknél a regisztráció egy adott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont előtt (vagy az adott időpontban) történt.

en: Limit result to items from the specified categories.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott kategóriákban lévő elemekre.

en: Limit result set to specific types of refunds.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott visszatérítések típusaira.

en: Limit result set to returning or new customers.
hu: Az eredmény korlátozása visszatérő vagy új ügyfelekre.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott adókulccsal(vagy kulcsokkal).

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott adókulccsal(vagy kulcsokkal).

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott kuponnal vagy kuponokkal.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott kuponnal vagy kuponokkal.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott vásárló azonosítókkal.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott vásárló azonosítókkal.

en: Avg order value.
hu: Átlag rendelés érték.

en: Total spend.
hu: Teljes költés.

en: Order count.
hu: Rendelések száma.

en: Date last active GMT.
hu: Utolsó aktív GMT dátum.

en: Date last active.
hu: Utolsó aktív dátum.

en: Date registered GMT.
hu: Regisztráció GMT dátuma.

en: Date registered.
hu: Regisztráció dátuma.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
hu: Olvasható szegmenscímke, termék vagy variáció neve.

en: Product variations IDs.
hu: Termék variáció azonosítók.

en: Product category IDs.
hu: Termékkategória azonosítók.

en: Number of distinct products sold.
hu: Az eladott különálló termékek száma.

en: Average order value.
hu: Átlag rendelés érték.

en: Average items per order
hu: Átlag tételszám rendelésenként.

en: Product(s)
hu: Termék(ek)

en: Order customer information.
hu: Rendelés vásárlójának információi.

en: List of order coupons.
hu: Rendelésben lévő kuponok listája.

en: List of order product IDs, names, quantities.
hu: Rendelésben lévő termékazonosítók, nevek és mennyiségek listája.

en: Returning or new customer.
hu: Visszatérő vagy új vásárló.

en: Date the order was created, as GMT.
hu: A rendelés létrehozásának GMT dátuma.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
hu: A rendelés létrehozásának dátuma a weboldal időzónájában.

en: Skip importing existing order data.
hu: A meglévő rendelési adatok importálásának kihagyása.

en: Number of days to import.
hu: Az importálandó napok száma.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
hu: Sajnálom, a letöltési adatok lekérése sikertelen volt.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
hu: Jelzi, hogy az összes feltételnek igaznak kell-e lennie a kapott halmazra, vagy elég csak egynek. Az ellenőrzés a következő paramétereket érinti: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories.

en: Shipping tax
hu: Szállítási adó

en: Shipping tax.
hu: Szállítási adó.

en: Country / Region.
hu: Ország

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Order #
hu: Rendelés #

en: Priority.
hu: Prioritás.

en: State.
hu: Állam.

en: Total Net sales of all items sold.
hu: Az összes eladott tétel teljes nettó árbevétele.

en: Limit result to items with specified variation ids.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott variációs azonosítókkal ellátott elemekre.

en: Limit result to items with specified product ids.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott termék azonosítókkal ellátott elemekre.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott IP címmel.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott IP címmel.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott felhasználó azonosítókkal.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott felhasználó azonosítókkal.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott rendelés azonosítókkal.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott rendelés azonosítókkal.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott termékkel vagy termékekkel.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott termékkel vagy termékekkel.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott készlet riport típussal.

note: translators: Allowed values is a list of stat endpoints.
en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott jelentésekre. Érvényes értékek: %s.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
hu: Az eredmény korlátozása az összes elemre, ahol a megadott érték társítva van az adózási osztállyal(taxonomy).

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
hu: Az eredmény korlátozása egy vagy több adókulccsal ellátott elemekre.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
hu: Az eredmény korlátozása az összes elemre, ahol a megadott érték társítva van az kategória osztállyal(taxonomy).

en: Number of downloads.
hu: Letöltések száma.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
hu: Jelzi, hogy az összes feltételnek igaznak kell-e lennie a kapott halmazra, vagy elég csak egynek. Az ellenőrzés a következő paramétereket érinti: products, orders, username, ip_address.

en: IP address for the downloader.
hu: A letöltő IP-címe.

en: User name of the downloader.
hu: A letöltő felhasználóneve.

en: User ID for the downloader.
hu: A letöltő felhasználói azonosítója.

en: Order Number.
hu: Rendelésszám.

en: The date of the download, as GMT.
hu: A letöltés dátuma, GMT-ben.

en: The date of the download, in the site's timezone.
hu: A letöltés dátuma a weboldal időzónájában.

note: translators: Stock status. Example: "Number of low stock products
en: Number of %s products.
hu: Termékek száma %s készlettel.

en: Number of low stock products.
hu: Alacsony készleten lévő termékek száma.

en: Product / Variation
hu: Termék / Variáció

en: Manage stock.
hu: Készletek kezelése.

en: Stock status.
hu: Készlet állapota.

en: There was an issue loading the report endpoints
hu: Volt egy probléma a jelentés végpontok betöltésével

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
hu: A statisztikai adat értéke. Null értéket ad vissza, ha a statisztika nem létezik vagy nem tölthető be.

en: Format of the stat.
hu: A statisztika formátuma.

en: Human readable label for the stat.
hu: A statisztika olvasható címkéje.

en: The specific chart this stat referrers to.
hu: A konkrét grafikon, amire ez a statisztika hivatkozik.

en: A list of stats to query must be provided.
hu: Meg kell adni a lekérdezendő statisztikák listáját.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
hu: Sajnálom, a teljesítménymutatók lekérése nem sikerült.

en: N. Revenue
hu: Nettó bevétel

en: Product / Variation title
hu: Termék / Variáció címe

en: Add additional piece of info about each product to the report.
hu: További információk minden egyes termékről a jelentésen.

en: Product inventory threshold for low stock.
hu: Alacsony készlet küszöb értéke.

en: Product inventory quantity.
hu: Termékkészlet mennyisége.

en: Product inventory status.
hu: A termékkészlet állapota.

en: Product attributes.
hu: Termékattribútumok.

en: Product link.
hu: Termék link.

en: Product image.
hu: Termékkép.

en: Number of orders product appeared in.
hu: A rendelések száma, amelyekben a termék megjelent.

en: Number of items sold.
hu: Eladott tételek száma.

en: Sorry, fetching tax data failed.
hu: Sajnálom, az adók lekérése sikertelen volt.

en: Amount of tax codes.
hu: Adókulcsok száma.

en: Order tax
hu: Rendelés adó

en: Tax code
hu: Adókulcs

en: Order tax.
hu: Redelés adó.

en: Total tax.
hu: Összes adó.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
hu: Sajnálom, a bevételi adatok lekérése sikertelen volt.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
hu: További információk minden egyes kategóriáról a jelentésen.

en: Coupon ID.
hu: Kupon ID.

en: Net sales
hu: Nettó árbevétel

en: Gross sales.
hu: Bruttó árbevétel.

en: Returns
hu: Visszatérítések

en: Total of returns.
hu: Összes visszatérítések.

en: Net sales.
hu: Nettó árbevétel.

en: Net Revenue
hu: Nettó Árbevétel

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek nem rendelkeznek a megadott rendelés állapottal.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott rendelés állapottal.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott kupon azonosítókkal ellátott kuponokra.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott kupon kóddal rendelkező kuponokra.

en: Amount of items sold.
hu: Eladott tételek száma.

en: Invalid response from data store.
hu: Érvénytelen válasz az adattárolótól.

en: Products sold.
hu: Eladott termékek.

en: Items sold.
hu: Eladott tételek.

en: Total of taxes.
hu: Teljes adótartalom.

en: Total of shipping.
hu: Összes szállítási költség.

en: Unique coupons count.
hu: Egyedi kuponok száma.

en: Amount discounted by coupons.
hu: Kuponokkal csökkentett összeg.

en: Total sales.
hu: Összes eladás.

en: Sorry, there is no export with that ID.
hu: Sajnálom, de ezzel az azonosítóval nem található az export.

en: Your report file is being generated.
hu: A letölthető jelentés generálása folyamatban van.

en: There is no data to export for the given request.
hu: Az adott kéréshez nincs exportálandó adat.

en: Export download URL.
hu: Export letöltési URL-je.

en: Percentage complete.
hu: Elkészült százalék.

en: Regenerate data message.
hu: Adat újragenerálásának szövege.

en: Regeneration status.
hu: Újragenerálás állapota.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
hu: Ha igaz, akkor e-mailben küld egy linket az export letöltéséhez a kérelmező felhasználónak.

en: Parameters to pass on to the exported report.
hu: Az exportált jelentésnek átadandó paraméterek.

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
hu: A product_includes paraméterrel pontosan egy terméket kell megadni a variáció szerinti szegmentálásnál.

en: Segment the response by additional constraint.
hu: Szegmentálja az eredményt további korlátozások szerint.

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
hu: A visszaküldött adatokban a konténerekhez használandó időintervallum.

en: The date the report end, as GMT.
hu: A jelentés végének dátuma, GMT-ben.

en: The date the report end, in the site's timezone.
hu: A jelentés végének dátuma a weboldal időzónájában.

en: The date the report start, as GMT.
hu: A jelentés kezdetének dátuma, GMT-ben.

en: The date the report start, in the site's timezone.
hu: A jelentés kezdetének dátuma a weboldal időzónájában.

en: Type of interval.
hu: Az intervallum típusa.

en: Reports data grouped by intervals.
hu: Jelentés adatai intervallumok szerint csoportosítva.

en: Totals data.
hu: Összesített adatok.

en: Interval subtotals.
hu: Intervallum részösszegek.

en: Segment identificator.
hu: Szegmensazonosító.

en: Reports data grouped by segment condition.
hu: Jelentés adatai szegment feltételek szerint csoportosítva.

en: Number of discounted orders.
hu: Kedvezményes rendelések száma.

en: Discounted orders
hu: Kedvezményes rendelések

en: Number of coupons.
hu: A kuponok száma.

en: Created
hu: Létrehozva

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
hu: További információk minden egyes kuponról a jelentésen.

en: Coupon discount type.
hu: Kupon kedvezmény típusa.

en: Coupon expiration date in GMT.
hu: A kupon lejárati ideje GMT-ben.

en: Coupon expiration date.
hu: Kupon lejáratának dátuma.

en: Coupon creation date in GMT.
hu: A kupon létrehozásának dátuma GMT-ben.

en: Coupon creation date.
hu: A kupon létrehozásának dátuma.

en: Net discount amount.
hu: Kedvezmény nettó összege.

en: API path.
hu: API-útvonal.

en: Customers detailed reports.
hu: Vásárlók részletes jelentései.

en: Stats about product downloads.
hu: Statisztikák a termékletöltésekről.

en: Product download files detailed reports.
hu: Termék letöltési fájlok részletes jelentései.

en: Product downloads detailed reports.
hu: Termék letöltések részletes jelentései.

en: Stats about taxes.
hu: Statisztikák az adókról.

en: Taxes detailed reports.
hu: Adók részletes jelentése.

en: Stats about coupons.
hu: Statisztikák a kuponokról.

en: Coupons detailed reports.
hu: Kuponok részletes jelentése.

en: Stats about product categories.
hu: Statisztikák a termékkategóriákról.

en: Product categories detailed reports.
hu: Termékkategóriák részletes jelentése.

en: Stats about products.
hu: Statisztikák a termékekről.

en: Products detailed reports.
hu: Termékek részletes jelentése.

en: Stats about orders.
hu: Statisztikák a rendelésekről.

en: Stats about revenue.
hu: Statisztikák a bevételről.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
hu: Csoportos végpont bizonyos teljesítménymutatók lekérdezéséhez a `stats` végpontokból.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
hu: Sajnálom, de nincs erőforrás ezzel az azonosítóval.

en: Unique ID for the Note Action.
hu: A jegyzet műveletének egyedi azonosítója.

en: Unique ID for the Note.
hu: A jegyzet egyedi azonosítója.

en: Table cell value.
hu: A táblázat cellájának értéke.

en: Table cell display.
hu: A táblázat cellájának megjelenítése.

en: Table rows.
hu: Táblázat sorok.

en: Table column header.
hu: Táblázat fejléc oszlop.

en: Table headers.
hu: Táblázat fejlécek.

en: Displayed title for the leaderboard.
hu: A toplista megjelenített címe.

en: Leaderboard ID.
hu: Toplista ID.

en: URL query to persist across links.
hu: URL paraméter a linkek közötti átjáráshoz.

en: Top products - Items sold
hu: Top termékek - Eladás alapján

en: Total Spend
hu: Teljes költés

en: Customer Name
hu: Vásárló neve

en: Top Customers - Total Spend
hu: Top vásárlók - Teljes költés

en: Items sold
hu: Eladott tételek

en: Top categories - Items sold
hu: Top kategóriák - Eladás alapján

en: Amount discounted
hu: Kedvezmény értéke

en: Top Coupons - Number of Orders
hu: Top kuponok - Rendelések száma

en: Homepage
hu: Kezdőoldal

en: New Products
hu: Új Termékek

en: Revenue
hu: Bevétel

en: Homepage created
hu: Főoldal létrehozva

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az elemekre, amelyek rendelkeznek a megadott adókulcs azonosítókkal.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
hu: Az eredmény korlátozása azokra a rendelésekre, amelyek tartalmazzák a megadott rendelésszám egy részét.

en: Array of options with associated values.
hu: Opciók tömbje a hozzájuk tartozó értékekkel.

en: Sorry, you cannot manage these options.
hu: Sajnálom, de nincs jogosultságod ezekhez a beállításokhoz.

en: You must supply an array of options and values.
hu: Az opciók és értékek tömbjét kell megadnia.

en: Sorry, you cannot view these options.
hu: Sajnáljuk, ezeket az opciókat nem tudod megnézni.

en: You must supply an array of options.
hu: Meg kell adnod az opciók tömbjét.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
hu: A feltöltendő sablon zip fájlja.

en: Uploaded theme.
hu: Feltöltött sablon.

en: Theme installation message.
hu: Sablon telepítési üzenet.

en: Theme installation status.
hu: Sablon telepítési státusz.

en: Specified file failed upload test.
hu: A megadott fájl feltöltési tesztje sikertelen volt.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
hu: Sajnáljuk, nincs megfelelő jogosultságod sablonok telepítéséhez ezen az oldalon.

en: Search by similar tax code.
hu: Keresés hasonló adókulcsok alapján.

en: Best Sellers
hu: Bestsellerek

en: On Sale
hu: Akciós

en: Fan Favorites
hu: Rajongók kedvencei

en: New In
hu: Újdonság

en: Shop by Category
hu: Vásárlás kategória szerint

en: Content…
hu: Tartalom…

en: Go shopping
hu: Tovább az üzletbe

en: Write a short welcome message here
hu: Írjon egy rövid üdvözlő üzenetet ide

en: Welcome to the store
hu: Üdvözöllek az üzletben

en: Write title…
hu: Írj címet…

en: Sorry, the sample products data file was not found.
hu: Sajnáljuk, a minta termékeket tartalmazó fájl nem található.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
hu: Sajnáljuk, nincs megfelelő jogosultságod új oldalakat létrehozni.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
hu: Egy adott IP-cím letöltési naplóinak keresésére használt végpont.

en: Search by similar product name or sku.
hu: Keresés hasonló terméknév vagy cikkszám alapján.

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
hu: [{site_title}]: {report_name} jelentés letöltésre kész

en: Your Report Download
hu: A jelentés letöltése

en: Renew Subscription
hu: Előfizetés megújítása

note: translators: date the subscription expired, e.g. Jun 7th 2018
en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
hu: Az előfizetésed %s dátummal lejárt. Vásárolj egy új előfizetést, hogy továbbra is kapj frissítéseket és hozzáférést a támogatáshoz.

en: Enable Autorenew
hu: Automatikus megújítás bekapcsolása

note: translators: number of days until the subscription expires
en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
hu: Az előfizetésed %d nap múlva lejár. Engedélyezd az automatikus megújítást, hogy ne veszítsd el a frissítéseket és a hozzáférést a támogatáshoz.

note: translators: name of the extension subscription expiring soon
en: %s subscription expiring soon
hu: %s előfizetésed hamarosan lejár

note: translators: name of the extension subscription that expired
en: %s subscription expired
hu: %s előfizetésed lejárt

en: Install Woo mobile app
hu: Telepítsd a Woo mobilalkalmazást

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
hu: Telepítse a WooCommerce mobilalkalmazást a megrendelések kezeléséhez, az eladások után értesítések fogadásához és a legfontosabb mérőszámok megtekintéséhez — bárhol is legyél.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
hu: Egy újabb mérföldkő! Nézzük át a rendelések jelentést az összes eddigi megrendeléssel!

en: New sales record!
hu: Új értékesítési rekord!

note: translators: 1 and 4: Date (e.g. October 16th), 2 and 3: Amount (e.g. $160.00)
en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
hu: Váó, %1$s volt a rekord nap az eladásokban! A nettó eladás %2$s volt, ami megdöntötte az előző rekordot(%3$s), amit %4$s állítottál be.

en: Review your orders
hu: Rendelések áttekintése

en: Browse
hu: Böngészés

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
hu: Elérted a 10 rendeléses mérföldkövet! Gratulálunk! Böngéssz néhány WooCommerce sikertörténetet inspirációért.

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
hu: Gratulálunk az első rendeléshez! Most van itt az ideje, hogy megtanuld, hogyan kezeld a rendeléseid.

note: translators: Number of orders processed.
en: Congratulations on processing %s orders!
hu: Gratulálunk %s rendelés feldolgozásához!

en: Review
hu: Vélemény

en: Activate usage tracking
hu: Engedélyezd a használat követését

note: translators: 1: open link to WooCommerce.com settings, 2: open link to WooCommerce.com tracking documentation, 3: close link tag.
en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
hu: . A használati adatok gyűjtése lehetővé teszi számunkra, hogy a WooCommerce-et jobbá tegyük - az áruházad figyelembe vesszük, amikor új funkciókat tervezünk, megítéljük egy frissítés minőségét, vagy meghatározzuk, hogy van-e értelme egy fejlesztésnek. Bármikor úgy dönthetsz a %1$sBeállítások%3$s oldalon, hogy nem osztod meg az adatokat. %2$sBővebben%3$s arról, hogy milyen adatokat gyűjtünk.

en: Default Date Range
hu: Alapértelmezett dátum tartomány

note: translators: %s: admin note status property.
en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
hu: Az admin jegyzet állapot paramétere(%s) nincs benne a támogatott állapotok között.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
hu: Az admin jegyzet content_data paraméterének az stdClass egy példányának kell lennie.

en: The admin note content prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet content paramétere nem lehet üres.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet művelet label paramétere nem lehet üres.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet művelet name paramétere nem lehet üres.

en: The admin note date prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet művelet date paramétere nem lehet üres.

en: The admin note source prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet source paramétere nem lehet üres.

en: The admin note status prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet status paramétere nem lehet üres.

en: The admin note title prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet title paramétere nem lehet üres.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet locale paramétere nem lehet üres.

note: translators: %s: admin note type.
en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
hu: Az admin jegyzet type paramétere(%s) nincs benne a támogatott típusok között.

en: The admin note type prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet type paramétere nem lehet üres.

en: The admin note name prop cannot be empty.
hu: Az admin jegyzet name paramétere nem lehet üres.

en: Report table data is being deleted.
hu: A jelentéstábla adatai törlődnek.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
hu: A jelentések tábla adata újraépül. Kérjük, hagyj némi időt az adatok teljes feltöltésére.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
hu: Az importálás már folyamatban van. Kérjük, várd meg, hogy az előző importálás befejeződjön, mielőtt egy újat kezdenél.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
hu: A jelentés-szinkronizálási ütemezőknek az Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler osztályból kell származniuk.

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
hu: Állapotok, amelyek az áruház adminisztrátora részéről további lépéseket igényelnek.

en: Actionable order statuses
hu: Beavatkozást igénylő rendelés állapotok

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
hu: Állapotok, amelyeket nem kell figyelembe venni a jelentés összegének kiszámításakor.

en: Excluded report order statuses
hu: Jelentésekből kizárt rendelés állapotok

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
hu: Beállítások a WooCommerce admin jelentésekhez.

note: translators: %d: amount of time
en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
hu[0]: Az őrület megállt %d másodpercig
hu[1]: Az őrület megállt %d másodpercig

note: translators: %d: seconds
en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
hu: A következő várólista feldolgozása körülbelül %d másodperc múlva kezdődik.

note: translators: %s: process URL
en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
hu: Egy új sor (várólista) feldolgozása megkezdődött. <a href="%s">Folyamatban lévő műveletek megtekintése &raquo;</a>

en: Unknown status found for action.
hu: Ismeretlen állapotot találtunk a művelethez.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
hu: Érvénytelen érték a kiválasztási vagy számlálási paraméternél. A műveleteket nem lehet lekérdezni.

en: Database error.
hu: Adatbázis hiba.

note: translators: %s is the error message
en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
hu: %s Az ennél hosszabb karakterláncok támogatása egy későbbi verzióban megszűnik.

note: translators: %d is a number (maximum length of action arguments).
en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
hu: ActionScheduler_Action::$args túl hosszú. Az args oszlop indexelhetőségének biztosítása érdekében a műveleti args nem lehet több %d karakternél, ha JSON-ként kódolják.

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
hu: Hiba történt a művelet következő példányának ütemezése során: %s

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure fetching this action: %s
hu: Sikertelen volt a művelet lekérése: %s

note: translators: %s: context
en: action ignored via %s
hu: művelet figyelmen kívül hagyva a következőn keresztül: %s

note: translators: 1: context 2: exception message
en: action failed via %1$s: %2$s
hu: művelet sikertelen a következőn keresztül: %1$s; hibaüzenet: %2$s

note: translators: %s: context
en: action complete via %s
hu: a művelet befejeződött %s segítségével

note: translators: %s: context
en: action started via %s
hu: a művelet %s segítségével indult

note: translators: 1: action ID 2: schedule
en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
hu: A [%1$s] művelet ütemezése érvénytelen: %2$s

en: Activity log for the action.
hu: Tevékenységi napló a művelethez.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
hu: A művelet futtatásának ütemezett dátuma/időpontja.

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: The action's schedule frequency.
hu: A művelet ütemezési gyakorisága.

en: Optional action group.
hu: Választható műveletcsoport.

en: Optional data array passed to the action hook.
hu: Az művelet horognak (action hook) átadott opcionális adattömb.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
hu: A művelet állapota: Függőben, Befejezve, Törölt, Sikertelen.

en: Name of the action hook that will be triggered.
hu: Az aktiválandó akcióhorog neve.

en: Scheduled Action Columns
hu: Időzített művelet oszlopok

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
hu: A Műveletütemező egy skálázható, nyomon követhető munkasor a nagy mennyiségű művelet háttérben történő feldolgozásához. A Műveletütemező úgy működik, hogy egy akcióhorgot indít el, hogy egy bizonyos jövőbeli időpontban fusson. Az ütemezett műveleteket ismétlődő ütemezéssel is be lehet ütemezni.

note: translators: %s is the Action Scheduler version.
en: About Action Scheduler %s
hu: A műveletütemezőről %s

en: About
hu: Információ

note: translators: 1: source action ID 2: source store class 3: destination action ID 4: destination store class
en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
hu: %1$d azonosítójú művelet a(z) %2$s osztályban áthelyezve a(z) %4$s osztályban lévő %3$d azonosítójú műveletre.

note: translators: %d: amount of actions
en: Migrating %d action | Migrating %d actions
hu[0]: %d művelet migrálása
hu[1]: %d művelet migrálása

note: translators: %s is an action ID.
en: Unable to remove source migrated action %s
hu: Nem sikerült eltávolítani a forrásból áttelepített műveletet %s

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
hu: A műveletütemező migrációja folyamatban van. Az ütemezett műveletek listája hiányos lehet.

en: Version:
hu: Verzió:

en: Items Subtotal:
hu: Tételek összesen:

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Fees:
hu: Díjak:

en: Coupon(s):
hu: Kupon(ok):

en: Update country / region
hu: Ország/régió módosítása

en: Choose a country / region&hellip;
hu: Válassz egy ország/régiót&hellip;

en: Choose countries / regions&hellip;
hu: Válassz ország/régiókat&hellip;

en: Destination logger must be configured before running a migration
hu: A célnaplózót az áttelepítés futtatása előtt konfigurálni kell

en: Destination store must be configured before running a migration
hu: A céltárolót az áttelepítés futtatása előtt konfigurálni kell

en: Source logger must be configured before running a migration
hu: A forrásnaplózót az áttelepítés futtatása előtt konfigurálni kell

en: Source store must be configured before running a migration
hu: A forrás tárolót az áttelepítés futtatása előtt konfigurálni kell

en: Invalid action - must be a recurring action.
hu: Érvénytelen művelet - ismétlődő műveletnek kell lennie.

note: translators: 1: next cleanup message 2: github issue URL
en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
hu: A Műveletütemező az adatokat egyéni táblákba migrálta; azonban "árva" naplóbejegyzések vannak a WordPress megjegyzések táblájában. %1$s <a href="%2$s">További információ &raquo;</a>

note: translators: %s: date interval
en: This data will be deleted in %s.
hu: Ez az adat törlésre kerül %s múlva.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
hu: Nem sikerült észlelni a műveletütemező csomagot.

en: Action Scheduler package running on your site.
hu: A műveletütemező csomag fut az oldaladon.

en: Action Scheduler package
hu: Műveletütemező csomag

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
hu: Nem szükséges, ha a letöltési könyvtár védett. <a href='%s'>Lásd ezt az útmutatót</a> további részletekért. A már feltöltött fájlokat ez nem érinti.

en: Append a unique string to filename for security
hu: Egy egyedi karakterlánc hozzáadása a fájlnévhez a biztonság érdekében

en: Redirect only (Insecure)
hu: Csak átirányítás (Nem biztonságos)

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
hu: Ha az X-Accel-Redirect letöltési módszert használod NGINX szerverrel együtt, győződj meg róla, hogy a <a href='%s'>Digitális/letölthető termékek kezelése</a> útmutatóban leírt beállításokat elvégezted.

en: WooCommerce database update in progress
hu: WooCommerce adatbázis frissítés folyamatban

en: View progress →
hu: Folyamat megtekintése

en: WooCommerce database update done
hu: WooCommerce adatbázis frissítése kész

en: Country / Region
hu: Ország

en: Shipping Country / Region
hu: Szállítási ország

en: Billing Country / Region
hu: Számlázási ország

en: Select a country / region&hellip;
hu: Válassz egy ország/régiót&hellip;

en: List of categories
hu: Kategóriák kilistázása

en: List of categories with their product counts
hu: Kategóriák megjelenítése listaként a termékek számával

en: Product on sale
hu: Akciós termék

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
hu: Egy vendég által létrehozott rendelésért fizetsz most. Kérjük, csak akkor folytasd a fizetést, ha felismered ezt a rendelést.

en: Filter products by maximum price
hu: Termékek szűrése maximum ár alapján

en: Filter products by minimum price
hu: Termékek szűrése minimum ár alapján

en: Center
hu: Közép

en: Color
hu: Szín

en: Small
hu: Kicsi

en: Size
hu: Méret

en: And
hu: És

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
hu: Megjelenít egy gombot, amely vagy hozzáadja a terméket a kosárhoz, vagy a termék oldalára mutat.

en: Price: high to low
hu: Csökkenő ár

en: Price: low to high
hu: Növekvő ár

en: Latest
hu: Legújabb

en: Popularity
hu: Népszerűség

en: Thumbnail sizes for responsive images.
hu: A reszponzív bélyegképek méretei.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
hu: A reszponzív bélyegképek srcset attribútuma.

en: Thumbnail URL.
hu: Bélyegkép URL.

en: Full size image URL.
hu: Teljes méretű kép URL.

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
hu: Számlázási %s

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
hu: Szállítási %s

en: Returns number of products with each average rating.
hu: Visszatérített termékek száma minden átlagos értékeléssel.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
hu: Az eredmény korlátozása egy bizonyos átlagos értékeléssel rendelkező termékekre.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
hu: Az eredmény korlátozása a megadott globális attribútumokkal rendelkező termékekre.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
hu: Az eredmény korlátozása azokra az erőforrásokra, amelyek egy adott ISO8601 szabványnak megfelelő időpont előtt készültek.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
hu: A díj egyedi azonosítója a kosárban.

en: Button description.
hu: Gomb leírása.

en: Button text.
hu: Gomb szöveg.

en: Add to cart button parameters.
hu: Kosárba gomb paraméterei.

en: Is the product in stock?
hu: Van a termék raktáron?

en: Is the product purchasable?
hu: Megvásárolható a termék?

en: Price amount.
hu: Árösszeg.

en: Price range, if applicable.
hu: Árkategória, ha lényeges.

en: Sale product price, if applicable.
hu: Akciós ár, ha lényeges.

en: Regular product price.
hu: Termék normál ára.

en: Is the product on sale?
hu: Akciós a termék?

en: If this attribute has term archive pages.
hu: Ha ez az attribútum kifejezés külön oldalal rendelkezik.

en: How terms in this attribute are sorted by default.
hu: Az ebben az attribútumban szereplő kifejezések alapértelmezés szerinti rendezése.

en: Attribute type.
hu: Attribútum típusa.

en: Variation attribute value.
hu: Variáció attribútum értéke.

en: Variation attribute name.
hu: Variáció attribútum neve.

en: Chosen attributes (for variations).
hu: Kiválasztott attribútumok (variációkhoz).

en: Stock keeping unit, if applicable.
hu: Mennyiségi egység, ha van ilyen.

en: The cart item product or variation ID.
hu: A kosárban lévő tétel termék vagy variáció ID-je.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
hu: A kosárban lévő termékek összsúlya (grammban).

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
hu: Igaz, ha a kosarat szállítani kell. Hamis a csak digitális termékeket tartalmazó kosarak vagy a szállítási módok beállítása nélküli áruházak esetében.

en: List of cart items.
hu: A kosár elemeinek listája.

en: Number of items in the cart.
hu: A kosárban lévő tételek száma.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
hu: A kifejezéshez rendelt objektumok (bármilyen típusú bejegyzések) száma.

en: Term description.
hu: Kifejezés leírása.

en: String based identifier for the term.
hu: A kifejezés egyedi szöveges azonosítója.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
hu: Az attribútumok közötti logikai kapcsolat, amikor egyszerre több attribútumra szűrünk.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
hu: Az attribútum slug(ok) listája. Ha egy kifejezés azonosítója van megadva, akkor figyelmen kívül lesz hagyva.

en: List of attribute term IDs.
hu: Az attribútum kifejezés azonosítóinak listája.

en: Attribute taxonomy name.
hu: Az attribútum taxonómia neve.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
hu: Ha a válasz korlátozása után/előtt használatával történik, melyik dátumoszlopot kell összehasonlítani.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
hu: Ha igaz, kiszámítja az értékelések számát a gyűjteményben lévő termékekhez.

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
hu: Szűrési feltétel végrehajtása, amely befolyásolhatja a számlálást. Az érvényes értékek közé tartozik az "és" és a "vagy".

en: Taxonomy name.
hu: Taxonómiai név.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
hu: Ha kérik, kiszámítja a gyűjteményben lévő termékek attribútum kifejezéseinek számát.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
hu: Ha igaz, kiszámítja a kollekció minimális és maximális termékárát.

en: Number of products.
hu: Termékek száma.

en: Max price found in collection of products.
hu: Maximális ár a termékkollekcióban.

en: Min price found in collection of products.
hu: Minimális ár a termékkollekcióban.

en: Invalid attribute ID.
hu: Hibás attribútum ID.

en: Cannot create an existing cart item.
hu: Nem lehet egy már meglévő kosárelemet létrehozni.

en: Cart item does not exist.
hu: A kosár elem nem létezik.

en: Unique identifier for the item within the cart.
hu: Az elem egyedi azonosítója a kosárban.

en: Unable to retrieve cart.
hu: Nem sikerült lekérni a kosarat.

en: Attribute does not exist.
hu: Az attribútum nem létezik.

en: Unique identifier for the attribute.
hu: Az attribútum egyedi azonosítója.

en: No matching variation found.
hu: Nincs megfelelő variáció.

en: Missing variation data for variable product.
hu: Hiányzó variációs adatok a variációs termékhez.

note: translators: %1$s: Attribute name, %2$s: Allowed values.
en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
hu: Érvénytelen értéket a(z) %1$s számára. Megengedett értékek: %2$s

en: This product cannot be added to the cart.
hu: Ez a terméket nem lehet kosárba rakni.

en: Total post count.
hu: Összes bejegyzés száma.

en: Sainyabuli
hu: Szajnjabuli

en: Vientiane
hu: Vientián

en: Vientiane Province
hu: Vientián Tartomány

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
hu: Köszönjük a fizetést. A tranzakciót lezártuk, és a vásárlásról szóló nyugtát elküldtük e-mailben. A tranzakció részleteinek megtekintéséhez jelentkezz be a PayPal-fiókodba.

note: translators: Actual coupon code.
en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
hu: A(z) %s kupont már használtad ebben a vásárlási tranzakcióban és a kupon felhasználási limitje elérte a maximumot. Kérlek töröld a kupont és próbáld meg újra!

note: translators: %d number of seconds
en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
hu[0]: Nem lehet hozzáadni új fizetési módot ilyen gyorsan az előző után. Várj %d másodpercet.
hu[1]: Nem lehet hozzáadni új fizetési módot ilyen gyorsan az előző után. Várj %d másodpercet.

note: translators: 1: wc_get_product 2: woocommerce_init 3: woocommerce_after_register_taxonomy 4: woocommerce_after_register_post_type
en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
hu: A %1$s nem hívható meg a következő műveletek befejezése előtt: %2$s, %3$s és %4$s

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
hu: Érvénytelen terméktípus: az átadott azonosító nem felel meg egy termékvariációnak.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
hu: A MaxMind adatbázis tárolási helye. Alapértelmezés szerint az integráció automatikusan ide menti az adatbázist.

en: Database File Path
hu: Adatbázis fájl elérési útvonal

note: translators: %1$s: Documentation URL
en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
hu: A kulcs, amelyet a MaxMind Geolocation szolgáltatásokkal való kapcsolattartás során használunk. A kulcs létrehozásának módját a <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration dokumentációban</a> találod.

en: MaxMind License Key
hu: MaxMind licensz kulcs

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
hu: Integráció a MaxMind használatával a földrajzi helymeghatározáshoz. Kérjük, vedd figyelembe, hogy ez az integráció csak országkeresést végez.

en: Missing MaxMind Reader library!
hu: Hiányzik a MaxMind Reader objektum!

en: Failed to download the MaxMind database.
hu: A MaxMind adatbázis letöltése sikertelen volt.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
hu: A MaxMind licenszkulcs érvénytelen. Ha nemrég hoztad létre ezt a kulcsot, akkor lehet, hogy meg kell várnod, amíg aktívvá válik.

note: translators: %s: search query
en: Search results for "%s"
hu: Keresés eredménye a(z) "%s" kifejezésre

note: translators: Actual coupon code.
en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
hu: A(z) %s kupont már használtad ebben a vásárlási tranzakcióban és a kupon felhasználási limitje elérte a maximumot. Kérlek töröld a kupont és próbáld meg újra!

note: translators: Actual coupon code.
en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
hu: Váratlan hiba történt a(z) %s kupon alkalmazásakor.

note: translators: %s: decimal
en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
hu: Add meg az értéket egy tizedesvesszővel(%s), ezres elválasztó nélkül.

note: translators: %1$s: usage tracking help link
en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
hu: <a href="%1$s" target="_blank">Ebben a dokumentációban.</a> további információkat találsz arról, hogyan működik a használati adatok naplózása, és ez hogyan segít nekünk a jövőbeni fejlesztésben.

en: Yes please
hu: Igen, kérem

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
hu: A "WooCommerce Admin" plugin telepítve és aktiválva lesz.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
hu: Az új és továbbfejlesztett telepítésvarázslóval gyorsabban üzembe helyezheted üzleted.

en: Welcome to
hu: Üdvözöl a

note: translators: %1%s: integration page %2$s: general settings page
en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
hu: A geolokációs szolgáltatás használatához érvényes licenckulcsot kell megadnia a <a href="%1$s">MaxMind beállításaiban</a>. Ha nincs szükséged a geolokációra a szállításhoz vagy az adókhoz, akkor az <a href="%2$s">általános beállításokban</a> meg kell változtatnod a vásárlók alapértelmezett helyét.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
hu: A szállítási költség a Pénztár oldalon lesz kiszámítva.

en: Geolocation has not been configured.
hu: A földrajzi helymeghatározás nem lett beállítva.

en: Every 15 Days
hu: 15 naponta

note: translators: %s product name
en: %s is a variable product parent and cannot be added.
hu: A(z) %s nevű termék egy variációs termék szülője, így nem adható hozzá.

en: Search products…
hu: Termékek keresése...

en: Image of the product that the review belongs to.
hu: A termék képe, amelyhez a vélemény tartozik.

en: Permalink of the product that the review belongs to.
hu: A termék hivatkozása, amelyhez a vélemény tartozik.

en: Name of the product that the review belongs to.
hu: A termék neve, amelyhez a vélemény tartozik.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
hu: A vélemény létrehozásának dátuma a webhely időzónájában, olvasható formátumban.

en: Amount of reviews that the product has.
hu: A termékre vonatkozó vélemények száma.

en: Macao
hu: Makaó

en: Western
hu: Nyugat

en: Eastern
hu: Kelet

en: Northern
hu: Észak

en: North-Western
hu: Észak-Nyugat

en: Southern
hu: Dél

en: Jetpack logo
hu: Jetpack logó

en: Browse products
hu: Termékek böngészése

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
hu: Engedélyezd a használati adatok nyomkövetését és segíts a WooCommerce fejlesztésében

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
hu: Segítsd javítani a WooCommerce-t a használati adatok nyomkövetésével

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
hu: A kupon ezen a napon 00:00:00 órakor jár le.

note: translators: %s: shipping zone name.
en: Customer matched zone "%s"
hu: A vásárló ebben a zónába került: "%s"

en: Columns:
hu: Oszlopok:

en: Go to category
hu: Ugrás kategóriához

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Shop now
hu: Vásárlás most

en: 1 variation
hu: 1 variáció

en: Product title
hu: Termék neve

note: translators: 1: is a link to a support document. 2: closing link
en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
hu: A WooCommerce telepítésed nem teljes. Ha a WooCommerce-t a GitHub-ról telepítetted, %1$solvasd el ezt a dokumentumot%2$s a fejlesztői környezet beállításához.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
hu: A WooCommerce telepítésed nem teljes. Ha a WooCommerce-t a GitHub-ról telepítetted, kérjük, olvasd el ezt a dokumentumot a fejlesztői környezet beállításához: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results 4: sorted by
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
hu[0]: %1$d&ndash;%2$d termék, összesen %3$d db
hu[1]: %1$d&ndash;%2$d termék, összesen %3$d db

en: Category URL.
hu: Kategória URL.

note: Translators: %s package name.
en: Missing the WooCommerce %s package
hu: Hiányzik a WooCommerce %s csomag

en: Product variation attributes, if applicable.
hu: Termékvariáció attribútumai, ha alkalmazható.

en: Operator to compare product tags.
hu: Operátor a termékcímkék összehasonlításához.

en: Tags (comma separated)
hu: Címkék (vesszővel elválasztva)

en: WooCommerce Admin icon
hu: WooCommerce Admin ikon

note: Translators: %d variation count.
en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
hu[0]: %d variációnak nincs ára
hu[1]: %d variációnak nincs ára

en: Import as meta data
hu: Importálás metaadatként

en: Tags (space separated)
hu: Címkék (vesszővel elválasztva)

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
hu: Az árakkal nem rendelkező variációk (és attribútumaik) nem jelennek meg az üzletben.

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
hu: Kezeld áruházad jelentéseit és kövesd nyomon a legfontosabb mérőszámokat az új és továbbfejlesztett felületen és műszerfalon.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
hu: A WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) használatával időt takaríthatsz meg a postán, mert otthon nyomtathatod ki a szállítási címkéket.

en: Did you know you can print shipping labels at home?
hu: Tudtad, hogy otthon is nyomtathat szállítási címkéket?

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
hu: Az alábbiakban sorold fel a szükséges további adózási osztályokat (soronként 1, pl. kedvezményes). Ezek az alapértelmezett "normál árak" mellett lesznek pluszban.

en: Zero rate
hu: Nulla kulcs

en: Reduced rate
hu: Kedvezményes adókulcs

en: Database information:
hu: Adatbázis információk:

en: Congratulations on the sale.
hu: Köszönjük a megrendelést!

en: Thanks for using {site_url}!
hu: Köszönjük a vásárlást!

note: Translators: %1$f: Table size, %2$f: Index size, %3$s Engine.
en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
hu: Adat: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
hu: Nem sikerült lekérdezni az adatbázis-adatokat. Általában ez nem jelent problémát, csak azt jelenti, hogy a telepítésed egy olyan osztályt használ, amely a WordPress adatbázis osztályát helyettesíti (pl. HyperDB), és a WooCommerce nem tudja lekérni az adatbázis-információkat.

en: Generate coupon code
hu: Kuponkód generálása

en: Drag and drop to set admin attribute order
hu: Mozgasd a sorbarendezéshez

en: Additional content
hu: Kiegészítő szöveg

en: Text to appear below the main email content.
hu: Az email fő tartalma alatt megjelenő szöveg.

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Invalid field
hu: Érvénytelen mező

en: Town / Village
hu: Város / Település

en: Tax class slug already exists
hu: Adózási osztály slug-ja már létezik

en: Tax class requires a valid name
hu: Az adózási osztálynak kötelező nevet adni

note: translators: 1: URL of WordPress.org Repository 2: URL of the GitHub Repository release page
en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
hu: Vagy letöltheted a bővítmény előre elkészített verzióját a <a href="%1$s">WordPress.org-ról</a> vagy a <a href="%2$s">a GitHub-ról</a>.

en: Order not editable
hu: Rendelés nem szerkeszthető

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
hu: Az időzítés a "Kezdete" nap 00:00:00 órájától kezdődik és a "Vége" nap 23:59:59 órájáig tart.

en: Learn how to upgrade
hu: Tudd meg, hogyan kell frissíteni

en: Order fully refunded.
hu: Rendelés teljesen visszatérítve.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
hu: Ha nem választ országot, nem fogja tudni befejezni a vásárlást. Mindenképp folytatja?

en: Please enter a valid Eircode.
hu: Adj meg egy érvényes Eircode-ot.

en: There was a failure fetching this action
hu: Az akció lekérése közben valami hiba történt

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
hu: &larr; Vissza a(z) "%s" attribútumhoz

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
hu: Megjegyzés: a WP CRON nincs bekapcsolva, ami megakadályozhatja a frissítés sikeres befejezését.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
hu: A termékek megjelenítése és sorbarendezése, valamint a jelentések nem lesznek pontosak addig, amíg ez befejeződik. Pár percig fog tartani és ez az üzenet eltűnik, ha kész van.

en: You can manually run queued updates here.
hu: Itt tudod manuálisan futtatni a már időzített frissítéseket.

en: Updating database
hu: Adatbázis frissítése

note: translators: %s php class name
en: The %s class can only be run within WP CLI.
hu: A(z) %s osztály csak a WP CLI-vel futtatható.

en: Newest Scheduled Date
hu: Legújabb tervezett dátum

en: Oldest Scheduled Date
hu: Legrégebbi tervezett dátum

en: Count
hu: Darab

en: Action Status
hu: Akció státusz

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
hu: %1$d frissítés van (%2$s)

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
hu: Nincs szükség frissítésre. Adatbázis verziója: %s

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
hu: A fiókod sikeresen létrejött. A belépési adatokat e-mailben elküldtük.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
hu: A fiókod sikeresen létrejött és a hozzá tartozó jelszót elküldtük e-mailben.

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
hu: Készlet: %d

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
hu: %1$s törölve és készlet módosítva (%2$s)

en: Invalid items
hu: Érvénytelen tételek

en: Invalid rate
hu: Érvénytelen adókulcs

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
hu: [{site_title}]: #{order_number} számú rendelés törölve

en: Learn more about updates
hu: Tudj meg többet a frissítésekről

en: Update WooCommerce Database
hu: WooCommerce adatbázis frissítése

note: translators: %1$s: opening <a> tag %2$s: closing </a> tag translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
hu: Az adatbázis frissítése a háttérben fut és eltarthat egy darabig, kérlek legyél türelemmel. Haladó felhasználók a %1$sWP CLI%2$s segítségével is frissíthetnek.

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
hu: WooCommerce frissítve! Hogy továbbra is működjön minden, az adatbázist is frissíteni kell a legújabb verzióra.

en: Decrease existing stock by:
hu: Meglévő készlet csökkentése ennyivel:

en: Increase existing stock by:
hu: Meglévő készlet növelése ennyivel:

en: WooCommerce is updating product data in the background
hu: A WooCommerce a háttérben frissíti a termékek adatait

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
hu: A WooCommerce az adatbázist frissíti a háttérben. Ez eltarthat egy darabig, kérlek legyél türelemmel.

en: View progress &rarr;
hu: Frissítési folyamat megtekintése &rarr;

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
hu: Hozzáadott tételsor: %s

en: WooCommerce database update required
hu: WooCommerce adatbázis frissítése szükséges

note: translators: 1: action ID 2: hook name
en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
hu: %1$s művelet művelet feldolgozva ezzel a funkcióval: %2$s

en: Action Scheduler
hu: Műveletütemező

en: Must Use Plugins
hu: Kikapcsolhatatlan bővítmények

en: Dropin Plugins
hu: Drop-in bővítmények

en: Inactive plugins
hu: Inaktív bővítmények

en: Site address (URL)
hu: Honlap cím (URL)

en: WordPress address (URL)
hu: WordPress cím (URL)

en: five star
hu: öt csillag

en: Start Import
hu: Import indítása

en: Create Product
hu: Új termék

en: Dismiss this suggestion
hu: Tipp elrejtése

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
hu: Adj meg egy kupon kódot. A kedvezmény a részösszegekre vonatkozik, adó számolása előtt.

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
hu: Készlet módosítva: %s

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
hu: A rendelések kezelése oldalhoz hozzáad egy opciót, amivel csoportosan lehet letörölni a személyes adatokat. Fontos, hogy a törölt személyes adatokat nem lehet visszaállítani.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
hu: Személyes adatok csoportos törlése a rendelések oldalon

en: Personal data removal
hu: Személyes adatok törlése

en: Remove access to downloads on request
hu: Letöltési engedély visszavonása kérelemkor

en: Remove personal data from orders on request
hu: Személyes adatok törlése a rendelésből kérésre

en: Display suggestions within WooCommerce
hu: Javaslatok megjelenítése a WooCommerce-en belül.

en: Show Suggestions
hu: Javaslatok megjelenítése

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
hu: Javaslatokat és tippeket mutatunk hivatalos bővítményekhez, amik segíthetnek a boltodnak.

en: Marketplace suggestions
hu: WooCommerce bővítmény javaslatok

note: Translators: %s URL to tracking info screen.
en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
hu: Ha nem szeretnéd, ne pipáld be. Ilyenkor a boltodad nem követjük, semmilyen adatot nem gyűjtünk. Itt olvashatsz többet arról, hogy milyen adatokat követünk: %s.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
hu: Engedélyezem, hogy a WooCommerce adatokat gyűjtsön a boltomról

en: Enable tracking
hu: Követés engedélyezése

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
hu: action_args ne legyen felülírva a wc_get_template hívása közben.

en: Usage Tracking
hu: Adatok továbbítása

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
hu: WooCommerce.com adatgyűjtési dokumentációja

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
hu: Még több érdekesség

en: Manage suggestions
hu: Javaslatok kezelése

en: Browse the Marketplace
hu: Piactér böngészése

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
hu: Ezek a bővítmények olyan új funkciókat tudnak adni a termékoldalaidnak, amelyekkel a boltod még hatékonyabb lesz.

en: Enhance your products
hu: Emeld ki a termékeidet

en: Facebook for WooCommerce
hu: Facebook összeköttetés WooCommerce-hez

en: Facebook icon
hu: Facebook ikon

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
hu: Az összes Facebook termék egy bővítményen belül: pixel követőkód, készlet szinkronizálás, messenger chat, bolt funkció és Instagram bolt(hamarosan)!

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
hu: %s kedvezmény

en: Before discount
hu: Kedvezmények előtt

en: WooCommerce Status
hu: WooCommerce állapot

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
hu: A rendelés állapota visszatérítve lett. Ha a vásárlód már fizetett, akkor a visszatérítést az adott fizetési módon belül kell kezelni.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
hu: Ez az eszköz újragenerálja a termékhez kapcsolódó keresési táblákat az adatbázisban. Eltarthat egy darabig.

en: Product lookup tables
hu: Termék keresési adatbázis tábla

en: cURL installed but unable to retrieve version.
hu: cURL telepítve van, de nem sikerült lekérni a verziószámát.

en: Dropins & MU plugins.
hu: Drop-in és MU bővítmények.

en: Inactive plugins.
hu: Kikapcsolt bővítmények.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
hu: A találatok szűrése bizonyos rendelési állapotokra.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
hu: Kifejezések száma a tulajdonság taxonómiában.

en: Attribute slug.
hu: Tulajdonság keresőbarát név.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
hu: Rejtett vagy publikus katalógus termékek megjelennek-e vagy sem.

en: Operator to compare product attribute terms.
hu: Művelet a termék tulajdonság kifejezésének összehasonlítására.

en: Operator to compare product category terms.
hu: Művelet a termék kategória kifejezések összehasonlítására.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
hu: A fenti tételek visszatérítése. Ez mutatja a visszatérítés teljes összegét.

en: Lookup tables are regenerating
hu: Keresési tábla újragenerálása folyamatban

en: Virgin Islands (US)
hu: Amerikai Virgin-szigetek

en: Virgin Islands (British)
hu: Brit Virgin-szigetek

en: North Macedonia
hu: Észak-Macedónia

en: Wake Island
hu: Wake-sziget

en: Palmyra Atoll
hu: Palmyra-atoll

en: Navassa Island
hu: Navassa-sziget

en: Kingman Reef
hu: Kingman-zátony

en: Johnston Atoll
hu: Johnston-atoll

en: Jarvis Island
hu: Jarvis-sziget

en: Howland Island
hu: Howland-sziget

en: Baker Island
hu: Baker-sziget

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
hu: Vélemény írásához %1$slépj be%2$s előbb.

en: We have finished processing your order.
hu: A rendelésedet sikeresen feldolgoztuk.

en: Shop order
hu: Sorrend

en: Shipping options will be updated during checkout.
hu: A szállítási módok frissítve lesznek a pénztár oldalon.

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
hu: Ajaj! Csak, hogy tudj róla &mdash; a(z) %1$s számú rendelés, amit %2$s adott fel, törölve lett:

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
hu: Szállítás ide: %s

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
hu: Érvénytelen kép: %s

en: Webhook status must be valid.
hu: A webhook státusznak érvényesnek kell lennie.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
hu: A #%s számú rendelést megkaptuk, jelenleg feldolgozás alatt áll:

en: Update database
hu: Adatbázis frissítése

en: Default product category cannot be deleted.
hu: Az alapértelmezett termék kategória nem törölhető.

en: account erasure request
hu: fiók törlési kérés

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
hu: Az adatbázis frissítési folyamat ezentúl a háttérben fog lefutni.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
hu: Variáció nem importálható: a szülő termék nem lehet termék variáció

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
hu: Ez az eszköz a legújabb verzióra frissíti a WooCommerce adatbázisát. Kérlek győződj meg róla, hogy az adatbázisról van aktuális adatmentésed!

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
hu: Nincs jogosultságod API kulcsokat rendelni a kiválasztott felhasználóhoz.

en: Feel free to reconnect again using the button below.
hu: Nyugodtan kapcsolódj újra a lenti gomb használatával.

en: You do not have permission to revoke API Keys
hu: Nincs jogosultságod API kulcsokat visszavonni

en: You do not have permission to edit this API Key
hu: Nincs jogosultságod ezt az API kulcsot szerkeszteni

en: WooCommerce Endpoints
hu: WooCommerce végpont

en: discounted shipping labels
hu: kedvezményes szállítási címkék

en: automated taxes and discounted shipping labels
hu: automatizált adók és kedvezményes szállítási címkék

en: payment setup and discounted shipping labels
hu: fizetési beállítások és kedvezményes szállítási címkék

en: Sorry to see you go.
hu: Sajnáljuk, hogy elmész.

en: You do not have permission to revoke this API Key
hu: Nincs jogosultságod ezt az API kulcsot visszavonni

en: Details for order #{order_number}
hu: #{order_number} számú rendelés részletei

en: We look forward to fulfilling your order soon.
hu: Hamarosan teljesítjük megrendelésedet.

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
hu: [Megrendelés #%1$s] (%2$s)

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
hu: Ha, nem te kértél új jelszót, akkor hagyd figyelmen kívül ezt az e-mailt. De, ha te kértél új jelszót:

en: Thanks!
hu: Köszönjük!

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
hu: A %s webáruházban leadott rendelés visszatérítésre került. A további részletek alább láthatók:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
hu: A %s webáruházban leadott rendelés részleges visszatérítésre került. A további részletek alább láthatók:

note: translators: %s: Store admin email
en: We hope to see you again soon.
hu: Reméljük, hamarosan viszontlátjuk egymást.

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
hu: Valaki a jelszó cseréjét kérte a(z) %s fiókban:

en: We look forward to seeing you soon.
hu: Örömmel várjuk következő látogatásodat.

en: As a reminder, here are your order details:
hu: Emlékeztetőül küldjük a rendelés részleteit:

en: The following note has been added to your order:
hu: Az alábbi megjegyzést csatoltuk a megrendeléshez:

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
hu: A %s dátummal leadott rendelés részletei:

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
hu: Köszönjük, hogy regisztráltál a %1$s oldalon! A felhasználóneved: %2$s. A fiók oldalon megtekintheted a rendeléseidet, megváltoztathatod a jelszavad és más információkat is láthatsz: %3$s

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
hu: %1$s weboldalon rögzítettünk egy rendelést. A rendelés részletei és egy link a fizetéshez alább megtalálhatók: %2$s

note: translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
hu: Kedves %s!

en: Thanks for shopping with us.
hu: Köszönjük a vásárlást!

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
hu: A következő rendelés érkezett %s vásárlótól:

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
hu: Reméljük, hamarosan viszontlátjuk egymást! Tudj meg többet a <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">sikertelen kifizetések hibaelhárításáról</a>.

en: Thanks for reading.
hu: Köszönjük, hogy végigolvastad.

en: New Order: #{order_number}
hu: Új megrendelés: #{order_number}

en: Enter a different address
hu: Adj meg egy másik címet

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
hu: Nem találhatók szállítási módok a következőhöz: %s

en: Enter your address to view shipping options.
hu: Add meg a címed, az elérhető szállítási módok megtekintéséhez.

en: View Action
hu: Akció megtekintése

en: Sort by latest
hu: Rendezés legújabb alapján

en: Stock levels increased:
hu: Készletszint növekedett:

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
hu: %s készletszint növelése sikertelen.

en: Stock levels reduced:
hu: Készletszint csökkent:

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
hu: %s készletszint csökkentése sikertelen.

note: translators: %s: Default class name
en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
hu: A "woocommerce_queue_class"-hez csatolt osztály nem implementálja a WC_Queue_Interface Interfészt. Az alapértelmezett %s osztály lesz helyette használva.

[ctx: post]
en: In-Progress
hu: Folyamatban

[ctx: post]
en: Failed
hu: Sikertelen

note: translators: %s: action ID
en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
hu: %s művelet sikertelenre állítása nem sikerült. Adatbázis hiba.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
hu: Sikertelen igény feloldás %s műveleten. Adatbázis hiba.

note: translators: %s: claim ID
en: Unable to unlock claim %s. Database error.
hu: %s igény feloldása sikertelen. Adatbázis hiba.

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
hu[0]: A "%s" csoport nem létezik.

en: Unable to claim actions. Database error.
hu: Műveletek igényének jelzése sikertelen. Adatbázis hiba.

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
hu[0]: %d tétel lefuttatva.
hu[1]: %d tétel lefuttatva.

note: translators: %d refers to how many scheduled tasks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
hu[0]: %d db időzített feladat találat
hu[1]: %d db időzített feladat találat

en: Attempting to reduce used memory...
hu: Használt memória csökkentésére próbálkozás...

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
hu: Hiba történt %1$s művelet futtatásakor: %2$s

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
hu: %s művelet feldolgozása megkezdődött

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
hu: Az igény elveszett. Jelenlegi tétel elvetése.

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
hu[0]: %d művelet futtatása
hu[1]: %d művelet futtatása

en: There are too many concurrent batches.
hu: Túl sok együtt futó tétel van.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
hu: Túl sok együtt futó tétel van, de a futtatás folytatásra erőltetve.

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: In-progress
hu: Folyamatban

en: Pending
hu: Függőben

en: Invalid schedule. Cannot save action.
hu: Érvénytelen időzítés. Művelet nem menthető.

en: Every minute
hu: Minden percben

en: action ignored
hu: művelet mellőzve

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully processed change for action: %s
hu: Sikeres művelet állapot változtatás: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully canceled action: %s
hu: Művelet sikeresen leállítva: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
hu: Művelet sikeresen végrehajtva: %s

note: translators: %s: amount of claims
en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
hu[0]: Maximum egyidejű tétel már folyamatban (%s sor). Műveletek feldolgozása félbehagyva amíg a jelenlegi tételek le nem futottak.

en: Non-repeating
hu: Nem ismétlődő

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
hu: Minden %s

en: Now!
hu: Most!

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
hu[0]: %s másodperc
hu[1]: %s másodperc

note: translators: %s: amount of time translators: %s is the time duration in minutes
en: %s minute | %s minutes
hu[0]: %s perc
hu[1]: %s perc

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
hu[0]: %s óra
hu[1]: %s óra

note: translators: %s is a number of days. translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
hu[0]: %s nap
hu[1]: %s nap

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
hu[0]: %s hét
hu[1]: %s hét

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
hu[0]: %s hónap
hu[1]: %s hónap

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
hu[0]: %s év
hu[1]: %s év

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
hu: Művelet megszakítása most hogy ne fusson le a jövőben

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
hu: Művelet futtatása most mintha egy sor részeként futna

en: Run
hu: Futtatás

en: Claim ID
hu: Igény ID

en: Log
hu: Napló

en: Scheduled Date
hu: Időzített dátum

en: Recurrence
hu: Ismétlődés

en: Group
hu: Csoport

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Scheduled Actions
hu: Időzített műveletek

en: Order Failed: #{order_number}
hu: Rendelés sikertelen: #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
hu: [{site_title}]: Rendelés #{order_number} nem sikerült

en: Order Refunded: {order_number}
hu: Rendelés visszatérítve: {order_number}

en: Unable to save action.
hu: A művelet mentése sikertelen.

en: Action Group
hu: Akció csoport

en: No actions found
hu: Nincsenek akciók

en: Search Scheduled Actions
hu: Keresés az ütemezett akciók között

en: action complete
hu: feladat végrehajtva

en: action reset
hu: feladat visszaállítás

en: action started
hu: feladat elindítva

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
hu: sikertelen feladat: %s

en: action canceled
hu: feladat felfüggesztve

en: action created
hu: feladat létrehozva

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message translators: %s is an error message.
en: Error saving action: %s
hu: Hiba %s feladat mentésekkor

en: New Scheduled Action
hu: Új időzített művelet

en: Edit Scheduled Action
hu: Időzített művelet szerkesztése

en: Add New Scheduled Action
hu: Új időzített művelet

en: Scheduled Action
hu: Időzített művelet

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
hu: Időzített műveletek

en: Invalid action ID. No status found.
hu: Érvénytelen művelet azonosító. Nincs elérhető állapot.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
hu: Ez a funkció nem hívható meg a plugin_loaded előtt.

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: <span class="count">(%s)</span> folyamatban
hu[1]: <span class="count">(%s)</span> folyamatban

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
hu[0]: %d ütemezett feladat elvégezve.
hu[1]: %d ütemezett feladat elvégezve.

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
hu:  (%s óta)

en: Password Reset Request
hu: Jelszó visszaállítási kérés

en: Password Reset Request for {site_title}
hu: Jelszó visszaállítási kérés a következő oldalon: {site_title}

en: Hook
hu: Horog

en: Search hook, args and claim ID
hu: Hook, argumentum és claim ID keresése

en: Change address
hu: Cím megváltoztatása

note: translators: 1: error message 2: filename 3: line
en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
hu: váratlan leállás: PHP Fatal error %1$s, %2$s %3$s. sorában

note: translators: 1: action HTML 2: action ID 3: error message
en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
hu: A következő művelet módosítását nem sikerült feldolgozni: "%1$s" (ID: %2$d). Hiba: %3$s

note: translators: 1: action ID 2: arguments
en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
hu: A(z) [%1$s] művelet érvénytelen paraméterekkel rendelkezik. A JSON nem dekódolható tömbbe. $args = %2$s

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error running the action scheduler: %s
hu: Hiba történt a műveletütemező futtatása közben: %s

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
hu: Az Időzített műveletek olyan beavatkozási pontok, amik megadott dátumra és időpontra lépnek érvénybe.

en: Partial Refund: Order {order_number}
hu: Rendelésed részleges visszatérítése: {order_number}

en: No actions found in trash
hu: Nincsenek akciók a lomtárban

en: Your {site_title} account has been created!
hu: A {site_title} fiókod elkészült!

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
hu: WooCommerce vásárló fizetési tokenek

en: WooCommerce Customer Orders
hu: WooCommerce vásárlói rendelések

en: WooCommerce Customer Data
hu: WooCommerce vásárlói adatok

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock translators: %s: product name
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
hu: Sajnálom. de nincs elég "%1$s" készleten a rendelés teljesítéséhez (%2$s készleten). Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségért.

en: Shipping instance ID.
hu: Szállítási eset ID.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
hu: Egy azonosító a csoportnak amelyhez a beállítás tartozik.

en: Attributes totals.
hu: Tulajdonság összesítések.

en: Tags totals.
hu: Címke összesítések.

en: Categories totals.
hu: Kategória összesítések.

en: Reviews totals.
hu: Értékelés összesítések.

en: Coupons totals.
hu: Kupon összesítések.

en: Products totals.
hu: Termék összesítések.

en: Orders totals.
hu: Rendelés összesítések.

en: Amount of reviews.
hu: Értékelések mennyisége.

en: Review type name.
hu: Értékelés típus név.

en: Amount of products.
hu: Termékek mennyisége.

en: Product type name.
hu: Termék típus név.

en: Amount of orders.
hu: Rendelések mennyisége.

en: Order status name.
hu: Rendelés állapot név.

en: Amount of customers.
hu: Vásárlók mennyisége.

en: Customer type name.
hu: Vásárló típus név.

en: Non-paying customer
hu: Nem fizető vásárló

en: Paying customer
hu: Fizető vásárló

en: Amount of coupons.
hu: Kuponok mennyisége.

en: Coupon type name.
hu: Kupon típus név.

en: Limit result set to products with specified stock status.
hu: Eredmény szűrés termékekre amelyeknek adott készletállapota van.

en: Controls the stock status of the product.
hu: A termék készletállapotát kezeli.

en: File ID.
hu: Fájl ID.

en: Variation status.
hu: Variáció állapot.

en: Invalid review ID.
hu: Érvénytelen értékelés ID.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
hu: Eredmény szűrése azokra az értékelésekre, amelyeknek adott állapota van.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
hu: Eredmény szűrése azokra, akiknek konkrét termék ID-jük van.

en: Limit result set to that from a specific author email.
hu: Eredmény szűrése azokra, akik egy bizonyos szerző emailtől vannak.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
hu: Válasz szűrése azokra az értékelésekre, amik egy bizonyos ISO8601 formátumú dátum előtt publikáltak.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
hu:  	Válasz szűrése azokra az értékelésekre, amik egy bizonyos ISO8601 formátumú dátum után publikáltak.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
hu: Avatár url-ek az objektum értékelőnek.

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
hu: Avatár URL %d pixel képméretekkel.

en: Status of the review.
hu: Értékelés állapota.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
hu: Egyedi azonosítója annak a terméknek, amihez az értékelés tartozik.

en: The object cannot be deleted.
hu: Az objektum nem törölhető.

en: The object has already been trashed.
hu: Az objektum már a lomtárba lett rakva.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
hu: Az objektum nem támogatja a lomtárba helyezést. Állítsa be "%s" a törléshez.

en: Updating review failed.
hu: Értékelés frissítése sikertelen.

en: Invalid review content.
hu: Érvénytelen értékelés tatalom.

en: Updating review status failed.
hu: Értékelés állapot frissítése sikertelen.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
hu: Sajnálom, de nincs jogod a megjegyzés típus megváltoztatásához.

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
hu: Termék értékelés mező meghaladja a maximum hosszat.

en: Cannot create existing product review.
hu: Nem hozható létre létező termék értékelés.

en: Unique identifier for the product.
hu: Egyedi azonosító a termék számára.

en: Supported features for this payment gateway.
hu: Fizetési átjáró támogatott funkciói.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
hu: Ha igaz, ez a jegyzet a jelenlegi felhasználóhoz lesz tulajdonítva, Ha hamis, akkor a jegyzet a rendszerhez lesz tulajdonítva.

en: Full name of currency.
hu: Pénznem teljes neve.

en: There are no currencies matching these parameters.
hu: Nincsenek pénznemek a megadott praméterekkel.

en: Data resource description.
hu: Adat forrás leírás.

en: List of supported currencies.
hu: Támogatott pénznemek listázása.

en: List of supported states in a given country.
hu: Támogatott államok listája országonként.

en: List of supported continents, countries, and states.
hu: Támogatott kontinensek, országok, és államok listája.

en: The unit weights are defined in for this country.
hu: A súly mértékegység amelyet az adott ország használ.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
hu: Ezres választójel a termékek megjelenítésénél ebben az országban.

en: Full name of state.
hu: Állam teljes neve.

en: List of states in this country.
hu: Államok listája ebben az országban.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
hu: Mutatott tizedes jegyek száma a megjelenített árakban ebben az országban.

en: Full name of country.
hu: Ország teljes neve.

en: The unit lengths are defined in for this country.
hu: A távolság mértékegység ebben az országban.

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
hu: Tizedesjegy elválasztó megjelenített árakban ebben az országban.

en: Currency symbol position for this country.
hu: Pénznem jelének pozíciója ennél az országnál.

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
hu: Alapértelmezett ISO4127 3 betűs pénznem kód ennél az országnál.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
hu: ISO3166 2 betűs ország kód.

en: List of countries on this continent.
hu: Országok listája ezen a kontinensen.

en: Full name of continent.
hu: Kontinens teljes neve.

en: There are no locations matching these parameters.
hu: Nincs egyező paraméterekkel ilyen hely.

en: 2 character continent code.
hu: 2 betűs kontinens kód.

en: View affected templates
hu: Érintett sablonok megtekintése

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
hu: Ha átmásoltál egy sablon fájlt, hogy megváltoztass valamit, akkor át kell másolnod az új verzióját a sablonnak és érvényesíteni a változtatásokat ismét.

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
hu: Frissítsd a témád a legfrissebb verzióra. Ha nem érhető el frissítés, vedd fel a kapcsolatot a téma szerzőjével a WooCommerce jelenlegi verziójával való kompatibilitás érdekében.

en: WooCommerce Customer Downloads
hu: WooCommerce vásárlói letöltések

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
hu: %1$s nem érvényes. <a target="_blank" href="%2$s">Itt megtekintheted a megfelelő Eircode-ot</a>.

en: Order note author.
hu: Rendelési megjegyzés szerzője.

en: Customers totals.
hu: Vásárló összesítések.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
hu: Eredmény szűrése azokra, akiknek nem egy bizonyos felhasználó ID-jük van.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
hu: Eredmény szűrése azokra, akiknek egy bizonyos felhasználó ID-jük van.

en: ISO4217 currency code.
hu: ISO4217 pénznem kód.

en: Data resource ID.
hu: Adatforrás ID.

en: Thanks for shopping with us
hu: Köszönjük a vásárlást!

en: Your {site_title} order has been received!
hu: A {site_title} rendelésed megkaptuk!

en: Your {site_title} order is now complete
hu: A {site_title} rendelésed befejeződött!

en: Order Cancelled: #{order_number}
hu: Rendelés visszamondva: #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
hu: #{order_number} számú rendelés visszaigazolása {site_title} oldalon

en: Export all categories
hu: Összes kategória exportálása

en: Which product category should be exported?
hu: Melyik termék kategóriát kell exportálni?

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
hu: Ez a csatolmány ID, vagy kép URL, amit helykitöltő képként használunk a termék katalógusban. Kép nélküli termékek ezt fogják használni.

en: Enter attachment ID or URL to an image
hu: Add meg a csatolmány ID-t vagy URL-t egy képhez

en: Placeholder image
hu: Helykitöltő kép

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
hu: %s kezelésénél tartsuk meg a személyes adatokat, vagy töröljük őket?

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
hu: %s kezelésénél letölthető fájlokhoz a hozzáférést vonjuk meg, és a letöltési naplót ürítsük?

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
hu: Üss be egy számot a készlet mennyiség beállításához a változat szintjével. Használd egy változat 'Raktárkészlet kezelése' pipáját fent a készlet kezelés engedélyezéséhez/letiltásához a változat szintjén.

en: Low stock amount
hu: Alacsony készlet mennyiség

en: Set up PayPal for me using this email:
hu: PayPal beállítása ezzel az email címmel:

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
hu: %1$s fogjuk termék súlyra, %2$s pedig termék méretekre használni.

en: ShipStation icon
hu: ShipStation ikon

en: WooCommerce Services icon
hu: WooCommerce Services ikon

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
hu: Az élő árfolyam a pontos szállítási költség, amit közvetlenül a szállítási szolgáltatótól idéztünk.

note: translators: %1$s: live rates tooltip text, %2$s: shipping extensions URL
en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
hu: Ha szeretnél <span class="help_tip" data-tip="%1$s">élő árfolyamokat</span> szolgáltatni más szolgáltatóktól (pl. UPS), akkor találhatsz sokféle kiegészítőt a WooCommerce-hez <a href="%2$s" target="_blank">itt</a>.

note: translators: %s: country name including the 'the' prefix if needed
en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
hu: Két szállítási zónát hoztunk létre - %s számára, és a világ többi részére. Alább beállíthatsz átalánydíjazású szállítási költséget ezeknek a zónáknak, vagy ajánlhatsz ingyenes szállítást.

en: Set up Stripe for me using this email:
hu: Stripe beállítása ezzel az email címmel:

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
hu: <strong>A sablonunk (%s) tartalmaz elavult másolatokat néhány WooCommerce sablon fájlokról.</strong> Ezeket a fájlokat lehet hogy frissíteni kell a WooCommerce jelenlegi verziójával való kompatibilitás érdekében. Javaslatok a javításhoz:

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
hu: Ajánljuk a ShipStation használatát a postán töltött idő megtakarításá azzal, hogy a szállítási címkéket otthon kinyomtathatjuk. A ShipStation 30 napig ingyenesen kipróbálható.

en: Kilograms
hu: Kilogramm

en: Yards
hu: Yard

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Centimeters
hu: Centiméter

en: Meters
hu: Méter

en: Ounces
hu: Uncia

en: Pounds
hu: Font

en: Grams
hu: Gramm

en: Item moved down
hu: Tétel lefelé mozgatva

en: Item moved up
hu: Tétel felfelé mozgatva

en: You may need to manually restore the item's stock.
hu: Lehet, hogy kézileg kell visszaállítanod a tétel készletét.

en: Are you sure you want to remove the selected items?
hu: Biztosak vagyunk benne, hogy el akarjuk távolítani a kiválasztott tételeket?

en: Apartment, suite, unit, etc.
hu: Emelet, lépcsőház, lakás, stb.

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
hu[0]: %d API kulcs véglegesen vissza lett vonva.
hu[1]: %d API kulcsok véglegesen vissza lettek vonva.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
hu: Ez a művelet nem visszaállítható. Biztos vagy benne, hogy törölsz minden személyes adatot a kiválasztott rendelésekből?

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
hu: Nem lehet beállítani attribútumot, mert a szülő termék érvénytelen.

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping %d
hu: Szállítás %d

en: Shipping Address
hu: Szállítási cím

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Shipping Address 1
hu: Szállítási cím1

en: Payer PayPal address
hu: Payer PayPal cím

en: Payer last name
hu: Számlafizető vezetékneve

en: Payer first name
hu: Számlafizető utóneve

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
hu: A CSV fájlunkban az oszlopoknak megfelelő sorrendben kell lenniük. %1$sEgy minta letöltése%2$s.

en: MySQL version string.
hu: MySQL verzió.

en: Billing Address 1
hu: Számlázási cím 1

en: terms and conditions
hu: Általános Szerződési Feltételek

en: United States (US) dollar
hu: Egyesült Államok (USA) dollár

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
hu: Így fog megjelenni a név a fiókban és az értékelésekben

en: privacy policy
hu: Adatkezelési tájékoztató

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
hu: PayPal egy cím küldését engedélyezi nekünk. Amennyiben PayPal-t használsz a szállítási címkékhez, lehet jobb, ha a szállítási címet küldöd a számlázási cím helyett. Ennek a beállításnak a kikapcsolásával lehet, hogy megakadályozod a PayPal eladó védelmet.

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
hu: az eCheck %1$s múlva lejár

en: Account details:
hu: Fiók részletek:

note: translators: %s: Link to WC system status page
en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
hu: PayPal Standard átirányítja a vásárlókat a PayPal felületére, ahol megadhatják a fizetési adatokat.

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
hu: %s oldal

en: Required
hu: Kötelező

note: Translators: %s field name.
en: %s field
hu: %s mező

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
hu: Jelölőnégyzet tetszőleges hozzáadása az ÁSZF vásárlók általi elfogadásához.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
hu: Ezen opciók segítségével megváltoztathatjuk a WooCommerce pénztár oldal megjelenését.

en: Highlight required fields with an asterisk
hu: Kötelező mezők kiemelése csillaggal

en: No page set
hu: Nincs oldal beállítva

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
hu: Részletek a <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Adatkezelési tájékoztatójában</a> .

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
hu: PayPal-en történő fizetést fogadunk el. A fizetések feldolgozásakor az adatok egy részét átadjuk a PayPal-nek, köztük azokat, amelyek szükségesek a fizetés feldolgozásához, mint például a vásárlás végösszege és a számlázási információk.

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
hu: Bármely &quot;%1$s&quot; metódus

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
hu: a,az,egy,be,ki,le,fel,meg,el,át,rá,ide,oda,szét,össze,vissza,de,hát,és,vagy,hogy,van,lesz,volt,csak,nem,igen,mint,én,te,ő,mi,ti,õk,ön,ide,volt,ahogy,ahol,aki,akik,akkor,alatt,által,stb

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
hu: Elolvastam és elfogadom az %s-ben foglaltakat

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
hu: Egyéb helyek

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
hu: Fizetések személyes átvétele csekken. Ez az offline átjáró tesztelésre is hasznos lehet.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
hu: Fizetések személyes átvétele BACS-on keresztül. Általánosan ismert nevén a banki átutalás.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
hu: Ebben az alfejezetben soroljuk fel, milyen harmadik félnek minősülő fizetési feldolgozókat használunk, akik a webshopban a vételárat beszedik, mivel ők is kezelhetnek vásárlói személyes adatot. A PayPal-t mutatjuk be példaként, de ezt távolítsuk el, ha nem használjuk.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
hu: A vásárlói megrendelések és szolgáltatásaink teljesítése érdeklében harmadik fél számára átadunk információkat; például --

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
hu: Ebben a részben soroljuk fel, hogy kivel osztunk meg személyes adatot, és milyen célból. Ide értendőek például - de nem kizárólagosan - az analitikai és marketing eszközök, fizetést feldolgozó szolgáltatók, szállítócégek, és harmadik féltől származó beágyazott tartalmak.

en: What we share with others
hu: Amit másokkal megosztunk

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
hu: Csapatunk tagjai hozzáférnek ehhez az információhoz, hogy segítsenek a rendelések teljesítésében, a visszatérítések feldolgozásában és ügyfélszolgálati segítséget nyújtsanak.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
hu: Vásárlói információ, például név, e-mail cím, számlázási és szállítási információ.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
hu: Rendelési információ, például vásárolt termék, a vásárlás ideje, szállítási cím és

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
hu: Csapatunk tagjai hozzáférnek a vásárlók által megadott információhoz. Például az adminisztrátorok és a boltvezetők hozzáférnek az alábbiakhoz:

en: Who on our team has access
hu: Ki fér hozzá adatokhoz a csapaton belül

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
hu: Általánosságban addig tároljuk az adatokat, amennyi ideig azokra szükségünk van azokból a célokból kifolyólag, amiért gyűjtjük ezeket, amennyiben törvényileg nem kötelező tovább tárolni. Például, a rendelési információkat XXX évig őrizzük számlázási és könyvelési célból. Ez magában foglalja a nevet, e-mail címet, számlázási és szállítási címet.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
hu: A felhasználók hozzászólásait és értékeléseit is megőrizzük.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
hu: Kívánságra marketing üzeneteket küldünk

en: Improve our store offerings
hu: Üzletünk ajánlatainak fejlesztése

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
hu: Minden jogi kötelezettségünknek eleget tesz (pl. adók számítása)

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
hu: Amennyiben fiók kerül létrehozásra, tároljuk a nevet, címet, e-mail címet, telefonszámot, amelyeket arra használunk, hogy jövőbeni rendelések esetén a pénztár oldalon automatikusan megjelenítsük azokat.

en: Process payments and prevent fraud
hu: Fizetések lebonyolítása és a csalások megakadályozása

en: Set up your account for our store
hu: Fiók beállítása a webáruházhoz

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
hu: Válaszadás a vásárló kérésére, a visszatérítést és a panaszt is beleértve

en: Send you information about your account and order
hu: Információ küldése a vásárlói fiókról és rendelésről

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
hu: Vásárláskor megkérjük vásárlóinkat, hogy a következő adatokat szolgáltassa: Név, számlázási cím, szállítási cím, email cím, telefonszám, kreditkártya/fizetési adatok és választható fiókadatok, mint felhasználónév és jelszó. A következő célokra használjuk fel ezeket az adatokat:

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
hu: Sütiket használunk, hogy megőrizzük a kosár tartalmát, amíg az oldalunkon böngészel.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
hu: Megjegyzés: lehet, hogy további részletezés szükséges az oldal sütijeinek megőrzése tekintetében, és a süti szabályzat linkjét érdemes lehet ide beszúrni.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
hu: Szállítási cím: ennek még az ajánlatkérés előtt kérjük kitöltését, annak érdekében például, hogy megbecsülhessük a szállítás díját vagy időtartamát és ezen adatokkal együtt küldhessük el ajánlatunkat!

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
hu: Földrajzi hely, IP cím és böngésző fajta: ezen adatokat arra használjuk, hogy megbecsüljük az adókat és a szállítást

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
hu: Megtekintett termékek:  ezt arra használjuk például, hogy megjelenítsük a nemrég megtekintett termékeket

en: What we collect and store
hu: Mit gyűjtünk és tárolunk

en: While you visit our site, we’ll track:
hu: Ha meglátogatod az oldalunkat, a következőket fogjuk nyomon követni:

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
hu: Vásárlóinktól adatokat gyűjtünk a shopban történő vásárlási folyamat során.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
hu: Ez a minta tájékoztató alapvető információt tartalmaz a személyes adatok kezelésére vonatkozóan, amelyet az internetes üzlet gyűjthet, tárolhat és megoszthat, valamint azt, hogy kiknek lehet hozzáférése ezekhez. Attól függően, hogy milyen beállítások annak engedélyezve és milyen további bővítmények vannak használatban, az üzlet által megosztott bizonyos információk változhatnak. Javasoljuk jogász bevonását akkor, amikor arról születik döntés, hogy milyen információk kerülnek közlésre az Adatkezelési tájékoztatóban.

en: Order Number
hu: Rendelésszám

en: Payment Tokens
hu: Fizetési tokenek

en: User email
hu: Felhasználó emailje

en: Download count
hu: Letöltés számláló

en: Browser User Agent
hu: Böngésző azonosító

en: Access granted
hu: Hozzáférés engedélyezve

en: Items Purchased
hu: Fizetett tételek

en: optional
hu: nem kötelező

en: Download ID
hu: Letöltési ID

en: Shipping State
hu: Szállítási megye

en: Shipping Postal/Zip Code
hu: Szállítási irányítószám

en: Shipping City
hu: Szállítási város

en: Shipping Company
hu: Szállítási cégnév

en: Shipping Last Name
hu: Szállítási vezetéknév

en: Shipping First Name
hu: Szállítási keresztnév

en: Phone Number
hu: Telefonszám

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
hu: Eltávolított vásárló "%s"

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
hu: Kérjük az Általános Szerződési Feltételek elolvasását és elfogadását a rendelés folytatásához.

en: Billing First Name
hu: Számlázási keresztnév

en: Billing Last Name
hu: Számlázási vezetéknév

en: Billing Postal/Zip Code
hu: Számlázási postai / irányítószám

en: Billing State
hu: Számlázási állam

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
hu: Megvásárolt letöltések

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
hu: Hozzáférés a megvásárolt letöltésekhez

en: Unable to create order.
hu: Nem lehet rendelést létrehozni.

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
hu: %d jogosultság törölve

en: Clean up download permissions
hu: Letöltési jogosultságok kitakarítása

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
hu: Személyes adat a következő rendelésből eltávolítva: %s

en: Removed access to downloadable files.
hu: A letölthető fájlokhoz történő hozzáférés eltávolítva.

en: Personal data removed.
hu: A személyes adatok eltávolítva.

en: Customer Data
hu: Vásárlói adatok

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
hu: %s rendelés személyes adatai megtartva.

en: Customer download permissions have been retained.
hu: A vásárlói letöltési engedélyek megtartva.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
hu: Vásárló

en: Used-up download permissions
hu: Felhasznált letöltési jogosultságok

en: Billing City
hu: Számlázási város

en: Billing Company
hu: Számlázási cégnév

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
hu: Bolt kezelő

en: Payment complete event failed.
hu: Nem sikerült a fizetés.

en: Update status event failed.
hu: Nem sikerült az állapot frissítés.

en: Cloning is forbidden.
hu: A másolás nem engedélyezett.

note: translators: %d: number of saved carts
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
hu: Töröljük az összes munkamenetet és %d mentett kosarat.

en: If the payment was refunded via the API.
hu: Ha a fizetés visszatérítésre került az API-n keresztül.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
hu: Ez az eszköz törli a vásárlók munkameneteit az adatbázisból, beleértve az aktuális és a mentett kosarakat is.

en: Name of the customer for the order
hu: A rendelés feladójának a neve

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
hu: A boltunk úgy tűnik, hogy nem használ biztonságos kapcsolatot. Erősen ajánlott, hogy a teljes weboldat HTTPS kapcsolaton keresztül szolgáljuk ki, annak érdekében, hogy a felhasználók adatait biztonságban legyenek. <a href="%s">További információk.</a>

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
hu: Eltávolított fizetési token "%d"

en: Error during status transition.
hu: Hiba a státuszváltás alatt.

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
hu: A megjelenítendő név nem változtatható meg az emailre adatkezelési szempontok miatt.

en: URL to edit the order
hu: Hivatkozás a rendelés szerkesztéséhez

en: Display name
hu: Megjelenítendő név

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
hu: Az osztály instanszainak unserialize-olása tilos.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
hu: Eredmény tömb limitálása csak termékekre adott tulajdonságokkal. Használd a név/tulajdonság taxonómiát.

en: Order total formatted for locale
hu: Rendelés összesítés lokális formátuma

[ctx: display name]
note: translators: 1: first name 2: last name
en: %1$s %2$s
hu: %2$s %1$s

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
hu: Ez az eszköz törli a lejárt és a 0 fennmaradó letöltésű letöltési jogosultságokat.

en: Blog id of the record on the multisite.
hu: A webhely azonosítója multisite esetén.

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
hu: %1$s termék el lett távolítva a kosaradból, mivel azóta módosult. Visszarakhatod a kosárba <a href="%2$s">itt</a>.

en: WooCommerce pages
hu: WooCommerce oldalak

en: WooCommerce database version
hu: WooCommerce adatbázis verzió

en: Retain completed orders
hu: Befejezett rendelések megőrzése

en: Retain failed orders
hu: Hibás rendelések megőrzése

en: WordPress version
hu: WordPress verzió

en: WooCommerce version
hu: WooCommerce verzió

en: WordPress debug mode
hu: WordPress hibakereső mód

en: WordPress memory limit
hu: WordPress memória határ

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
hu: %1$s - A WordPress újabb verziója elérhető (%2$s)

en: Secure checkout
hu: Biztonságos fizetés

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
hu: A teljesített rendelések bizonyos ideig történő megtartása, mielőtt a benne lévő személyes adatokat névtelenítenénk (hogy ne legyenek beazonosíthatóak).

en: Manage
hu: Kezelés

en: Enable tax rates and calculations
hu: Adókulcsok és kalkulációk engedélyezése

en: Enable coupons
hu: Kuponok engedélyezése

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
hu: A függőben lévő megrendelések, általában kifizetetlen vagy félbehagyott rendelések. Egy meghatározott idő után törlésre kerülnek.

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
hu: Az adókulcsok beállíthatóak és az adókat a fizetésnél fogjuk kiszámolni.

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
hu: A hibás rendelések nincsenek fizetve és lehetnek eldobott vásárlói kosarak. Ezeket egy meghatározott idő után kidobjuk.

en: Account endpoints
hu: Fiók végpontok

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
hu: Jelenítsük-e meg, hogy a WordPress használ külső objektum gyorstárat.

en: External object cache
hu: Külső objektum gyorstár

en: Legacy API
hu: Elavult API

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
hu: Fizetési módok

en: Retain cancelled orders
hu: Visszamondott rendelések megőrzése

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
hu: A visszamondott rendelések nem kerültek fizetésre, és vagy az üzlet tulajdonosa vagy a vásárló törölte azt. A megadott idő után a lomtárba kerülnek.

en: privacy page
hu: Adatkezelési oldal

en: Allowed emails
hu: Engedélyezett emailek

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
hu: A webshop adatkezelési tájékoztatójával kapcsolatos szöveg opcionális hozzáadása a Pénztár oldalhoz.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
hu: A webshop adatkezelési tájékoztatójával kapcsolatos szöveg opcionális hozzáadása a regisztrációs űrlapokhoz.

en: Remove personal data
hu: Személyes adatok törlése

en: Accounts &amp; Privacy
hu: Fiókok &amp; Adatkezelés

en: Personal data retention
hu: Személyes adatok megtartása

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
hu: Válasszuk ki, hogy mennyi ideig őrizzük a személyes adatokat, amikor már nem szükségesek a rendelés feldolgozásához. Hagyjuk  üresen a következő opciókat az adatok korlátlan ideig történő megőrzéséhez.

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
hu: Inaktív fióknak azok minősülnek, amelyek tulajdonosa nem jelentkezett be vagy adott le rendelést a meghatározott időtartam során. Ezek törlésre kerülnek. A rendeléseket vendég rendelésekké változtatjuk.

en: Account erasure requests
hu: Fiók törlési kérelmek

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
hu: A személyes adatokat a weboldalon történő vásárlási élmény fenntartásához, a fiókhoz való hozzáférés kezeléséhez és más célokra használjuk, melyeket a %s tartalmaz.

en: Filter by registered customer
hu: Szűrő a regisztrált vásárlók szerint

en: Use previous column mapping preferences?
hu: Használjuk a korábbi oszlop összerendelési beállításokat?

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
hu: A személyes adatokat a rendelés feldolgozásához, a weboldalon történő vásárlási élmény fenntartásához és más célokra használjuk, melyeket az %s tartalmaz.

en: Registration privacy policy
hu: Regisztrációs adatkezelési tájékoztató

en: Privacy policy
hu: Adatkezelési tájékoztató

en: Checkout privacy policy
hu: Pénztár adatkezelési tájékoztató

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
hu: Számlázási email címek fehér listája amit ellenőrzünk egy rendelés leadásánál. Külön email címek vesszővel elválasztva. Használhatsz csillagot (*) is egy email részének azonosítására. Például "*@gmail.com" minden gmail címet magában foglalna.

en: Retain pending orders
hu: Függőben lévő rendelések megőrzése

en: Retain inactive accounts
hu: Inaktív fiókok megtartása

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
hu[0]: Személyes adatok eltávolítva %s rendelésből.
hu[1]: Személyes adatok eltávolítva %s rendelésből.

note: translators: %s: privacy page link.
en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
hu: Ez a rész szabályozza a weboldal adatkezelési tájékoztatójának megjelenítését. Az alábbi adatkezelési figyelmeztetések csak akkor jelennek meg, ha előbb beállítjuk az %s oldalt.

en: Storefront icon
hu: Storefront ikon

en: Review Settings
hu: Felülvizsgálati beállítások

en: You're ready to add products to your store.
hu: Készen állunk termékeket létrehozni a webáruházban.

en: You can also:
hu: Továbbá:

en: View &amp; Customize
hu: Megnéz &amp; Testreszab

en: Continue with WooCommerce Services
hu: Folytatás a WooCommerce Szolgáltatásokkal

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
hu: Kapcsoljuk a webáruházat a Woocommerce Szolgáltatásokhoz

en: Visit Dashboard
hu: Vezérlőpult megtekintése

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
hu: Köszönjük, hogy a Jetpacket használod! A boltod majdnem kész van: az olyan szolgáltatások bekapcsolásához, mint %s, kössük össze a boltunkkal.

en: automated taxes icon
hu: automatizált adók ikon

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
hu: Spórolj időt és hibákat az adó automatikus  kiszámításával pénztárnál. A WooCommerce Services és Jetpack segítségével.

en: Create some products
hu: Néhány termék létrehozása

en: Mailchimp icon
hu: Mailchimp ikon

en: Mailchimp for WooCommerce
hu: Mailchimp a WooCommerce-hez

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
hu: Csatlakozz a Mailchimp 16 millió vásárlójához. Listák szinkronizálása, adatok tárolása és automatizált levelek küldése célzott kampányokkal.

note: translators: %s: theme name.
en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
hu: Építsd meg boltodat teljes WooCommerce integrációval. Ha bekapcsolod, aktiváljuk a <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> témát, a jelenlegi témád<em>(%s)</em> pedig kikapcsoljuk.

en: Enhance your store with these recommended free features.
hu: Gazdagítsuk üzletünket ezekkel az ingyenes, ajánlott szolgáltatásokkal.

en: Recommended for All WooCommerce Stores
hu: Javasolt minden WooCommerce üzlet számára

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
hu: A PayFast a WooCommerce-hez kiegészítő segítségével elfogadhatsz kifizetéseket hitelkártyákról és EFT-n keresztül Dél-Afrika legnépszerűbb fizetési átjárójának köszönhetően. Nincsenek beállítási díjak, vagy feliratkozási díjak.

en: WooCommerce PayFast Gateway
hu: WooCommerce PayFast fizetési kapu

en: WooCommerce eWAY Gateway
hu: WooCommerce eWAY fizetési kapu

en: WooCommerce Stripe Gateway
hu: WooCommerce Stripe fizetési  kapu

en: The following plugins will be installed and activated for you:
hu: A következő bővítményeket fogjuk telepíteni és aktiválni:

en: Klarna Payments for WooCommerce
hu: Klarna fizetés a WooCommerce-nek

en: Klarna Checkout for WooCommerce
hu: Klarna Pénztár a WooCommerce-nek

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
hu: Az eWay a WooCommerchez bővítmény segítségével elfogadhatsz hitelkártya fizetéseket egyenesen az oldaladon anélkül, hogy átirányítanád vásárlóidat egy harmadik fél oldalára.

en: Return to payments
hu: Vissza a fizetéshez

en: Recommended
hu: Ajánlott

en: Day(s)
hu: nap

en: Month(s)
hu: hónap

en: Week(s)
hu: hét

en: Year(s)
hu: év

en: You do not have permission to edit API Keys
hu: Hiányzó engedély az API kulcsok szerkesztéséhez

en: What currency do you accept payments in?
hu: Milyen pénznemben fogadunk el fizetést?

en: Choose a state&hellip;
hu: Állam választása&hellip;

en: You don&#8217;t have permission to do this.
hu: Ehhez nincs engedélyünk.

en: Insufficient privileges to import products.
hu: Nem megfelelő jogosultság a termékek importjához.

en: Insufficient privileges to export products.
hu: Nem megfelelő jogosultság a termékek exportjához.

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
hu: Segítsünk a WooCommerce javításában a követés használatával.

note: translators: 1: currency name 2: currency symbol, 3: currency code
en: %1$s (%2$s %3$s)
hu: %1$s (%2$s / %3$s)

en: Loading network orders
hu: Hálózati megrendelések betöltése

en: WooCommerce Network Orders
hu: WooCommerce hálózati megrendelések

en: No keys found.
hu: Nem találhatók kulcsok.

en: Profile &rarr;
hu: Adatlap &rarr;

en: Image size used for products in the catalog.
hu: A katalógusban megjelenő termékeknél használt képméret.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
hu: A változtatások közzététele után az új képméretek nem jelennek meg, amíg nem <a href="%s" target="_blank">generáltatjuk újra az előnézeti képeket</a>.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
hu: A változtatások közzététele után az új képméretek nem jelennek meg, amíg nem generáltatjuk újra az előnézeti képeket. Ezt megtehetjük a <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce Eszközök részében</a> vagy bővítmény használatával, mint például a <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: Regenerate
hu: Újragenerálás

en: Edit this order
hu: Rendelés szerkesztése

en: Regenerate shop thumbnails
hu: Bolt bélyegképeinek újragenerálása

en: Cancel thumbnail regeneration
hu: Bélyegképek újragenerálásának leállítása

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
hu: A változtatások közzététele után az új képméretek automatikusan létrehozásra kerülnek.

en: Cancelled product image regeneration job.
hu: Termékkép újragenerálási művelet törölve.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
hu: Az előnézeti képek újragenerálása fut a háttérben. A shopban lévő képek mennyiségétől függően ez eltarthat egy kis ideig.

en: Change order status to processing
hu: Rendelési státusz átállítása Feldolgozás alatt-ra

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
hu: Az előnézeti képek újragenerálása időzítésre került a háttérben történő futtatáshoz.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
hu: Ez a művelet újragenerálja az összes shop előnézeti képet, hogy azok megfeleljenek a téma és/vagy képbeállításoknak.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
hu: Ez az alapértelmezett kategória, nem lehet törölni. Automatikusan hozzárendelődik a kategóriákba nem tartozó termékekhez.

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
hu: &#8220;%s&#8221; beállítása alapértelmezett kategóriaként

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
hu: A kategória törlése nem törli az adott kategóriában lévő termékeket. Ehelyett a kizárólag a törölt kategóriához rendelt termékek átkerülnek az alapértelmezett %s kategóriába.

en: Change order status to completed
hu: Rendelés állapotának módosítása teljesítettre

en: Change order status to on-hold
hu: Rendelés átállítása Fizetés folyamatban állapotra

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
hu: %s mennyiség

en: Pay for this order
hu: A rendelés kifizetése

en: Sandbox API password
hu: "Sandbox" API jelszó

en: Sandbox API signature
hu: "Sandbox" API aláírás

en: Live API signature
hu: Éles API aláírás

en: Live API password
hu: Éles API jelszó

en: Enable IPN email notifications
hu: IPN email értesítések engedélyezése

en: IPN email notifications
hu: IPN email értesítések

en: Live API username
hu: Éles API felhasználónév

en: Sandbox API username
hu: "Sandbox" API felhasználónév

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
hu: Értesítések küldése, amikor a PayPal IPN-t (azonnali fizetési értesítést) küld visszatérítésekről, törlésekről.

en: Uncropped
hu: Vágatlan

en: Thumbnail cropping
hu: Bélyegkép vágás

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége

en: Main image width
hu: Fő kép szélessége

en: Product Images
hu: Termék képek

en: How many rows of products should be shown per page?
hu: Hány sorban jelenjenek meg a termékek oldalanként?

en: Rows per page
hu: Sorok száma oldalanként

en: How many products should be shown per row?
hu: Hány termék jelenjen meg soronként?

en: Products per row
hu: Termékek száma soronként

en: Category display
hu: Kategória megjelenése

en: Enable store notice
hu: Webáruház értesítések engedélyezése

en: Store Notice
hu: Üzlet értesítés

en: How should products be sorted in the catalog by default?
hu: Mi legyen az alapértelmezett sorrend a termékek listázásánál?

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
hu: Maximálisan beállítható érték: %d

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
hu: Minimálisan beállítható érték: %d

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo; vásárlása

en: Choose what to display on product category pages.
hu: Válasszuk ki, mi jelenjen meg a termékkategória oldalakon.

en: Choose what to display on the main shop page.
hu: Válasszuk ki, mi jelenjen meg az üzlet oldalon.

en: Product Catalog
hu: Termékkatalógus

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
hu: Ha bekapcsoljuk, akkor ez a szöveg megjelenik a teljes weboldalon. Használható akár események, vagy kampányok megjelenítésére is.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
hu: Az egyedi termékoldalon használt fő kép mérete. A képek vágatlanok maradnak.

en: Invalid download log: no ID.
hu: Érvénytelen letöltési napló: nincs azonosító.

en: Unable to insert download log entry in database.
hu: Nem lehet beilleszteni a letöltési napló bejegyzését az adatbázisba.

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
hu: Képek újragenerálása a csatolmányhoz ID: %s

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
hu: Egyéb

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
hu: Válasszunk &ldquo;%s&rdquo; lehetőségek közül

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
hu: Termékek megtekintése a &ldquo;%s&rdquo; csoportban

en: Invalid download log: not found.
hu: Érvénytelen letöltési napló: nem található.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
hu: A képek az eredeti képarányban lesznek megjelenítve

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
hu: A képek egyedi képarányban lesznek vágva

en: Images will be cropped into a square
hu: A képek négyzet formára lesznek vágva

en: Completed product image regeneration job.
hu: Termékkép újragenerálása befejezve.

en: Invalid webhook.
hu: Érvénytelen webhook.

en: Status:
hu: Állapot:

en: Filter by stock status
hu: Készlet szerinti szűrés

en: Date created:
hu: Rendelés dátuma:

en: Shop pages
hu: Üzlet oldalak

en: View report
hu: Jelentés megtekintése

en: Set Status - On backorder
hu: Állapot - Függőben levő rendelés

en: On backorder
hu: Függőben levő rendelés

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
hu: %s egy érvénytelen irányítószám.

en: Municipality / District
hu: Kerület

en: Invalid permission ID.
hu: Érvénytelen engedély azonosító (ID)

en: Filter by IP address
hu: Szűrés IP cím szerint

en: Filter by user
hu: Szűrés felhasználó szerint

en: Filter by order
hu: Szűrés rendelés szerint

en: Filter by file
hu: Szűrés fájl szerint

en: Filter by product
hu: Szűrés termék szerint

en: Copy link
hu: Hivatkozás másolása

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
hu: A vágólapra történő másolás sikertelen. Meg kell próbálni a jobb egérgomb kattintás és másolást.

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
hu: Fizetve %1$s - %2$s

en: Search logs
hu: Keresési naplók

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Customer download log
hu: Vásárlói letöltési napló

en: Permission ID
hu: Jogosultság azonosító

en: Permission #%d not found.
hu: Az engedély #%d nem található.

en: Error processing refund. Please try again.
hu: A visszatérítésnél feldolgozási hiba történt. Kérlek, próbáld újra.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
hu: Eredmény tömb limitálása termékekre bizonyos SKU-kal. Használj vesszőt az elválasztáshoz.

note: translators: WooCommerce link to setting up shipping zones
en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
hu: Irányítószámok amelyekben helyettesítők vannak (pl. CB23*) vagy teljesen numerikus tartományok (pl. <code>90210...99000</code>) szintén támogatottak. Kérlek, nézd meg szállítási zónák <a href="%s" target="_blank">dokumentációját</a> több információért.

en: Confirm navigation
hu: Navigáció jóváhagyása

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
hu: Ez a jelentés link lejárt. %1$sKattints ide a szűrt jelentés megtekintéséhez%2$s.

en: No customer downloads found.
hu: Nem találhatók vásárlói letöltések.

en: Download ID.
hu: Letöltési ID.

en: Change status to completed
hu: Módosítás teljesített állapotra

en: Change status to processing
hu: Módosítás feldolgozás alatt állapotra

en: Payment via
hu: Fizetési mód

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
hu: %s ezelőtt

en: M j, Y
hu: Y-m-d

en: Create your first coupon
hu: Az első kupon létrehozása

en: Completed
hu: Befejezve

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
hu: Létező termékek amelyek egyeznek ID-jükkel vagy SKU-kal frissítve lesznek. Termékek amelyek nem léteznek ki lesznek hagyva.

note: translators: 1: subscriptions docs 2: subscriptions docs
en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
hu: Ahhoz, hogy frissítéseket és támogatást kapj ehhez a bővítményhez, <strong>Vásárolj</strong> egy új feliratkozást, vagy konszolidáld bővítményeid egy kapcsolt fiókhoz a bővítmény <strong><a href="%1$s" title="Megosztási dokumentáció">megosztásával</a> vagy <a href="%2$s" title="Átviteli dokumentáció">átvitelével</a></strong> a kapcsolt fiókhoz.

en: Change status:
hu: Állapot módosítása:

en: Change status to on-hold
hu: Módosítás fizetés folyamatban állapotra

en: On-hold
hu: Fizetés folyamatban

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
hu: A WooCommerce Helper pluginra nincs már szükség. <a href="%s">Kezeld feliratkozásaid</a> a bővítmények fülről.

en: payment setup
hu: fizetés beállítása

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
hu: "%s" végleges törlése

en: payment setup and automated taxes
hu: fizetési mód beállítás és automatizált adók

en: Continue with Jetpack
hu: Folytatás Jetpack-kel

en: Reasons you'll love Jetpack
hu: Amiért imádni fogod a Jetpacket

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
hu: Webhook téma ismeretlen. Kérlek, válassz egy valós témát.

en: Direct payments to email address:
hu: Közvetlen fizetés az email címre:

en: Email address to receive payments
hu: Email cím fizetés fogadásához

note: translators: %s: URL
en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
hu: Válaszd a fizetési módot amit akarsz, fizess most, fizess később vagy oszd meg. Nincsenek hitelkártya számok, jelszavak, vagy aggodalmak. <a href="%s" target="_blank">Tudj meg többet a Klarna-ról</a>.

note: translators: %s: URL
en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
hu: Biztonságosan fogadj el hitel- és bankkártyát egy alacsony díjjal, meglepetés számlák nélkül (egyedi díjszabás elérhető). Adj el online és boltban, kövesd az eladásokat és leltárad egy helyen. <a href="%s" target="_blank">Tudj meg többet a Square-ről</a>.

en: Klarna Payments
hu: Klarna fizetések

en: Klarna Checkout
hu: Klarna pénztár

en: Customer downloads
hu: Vásárlói letöltések

en: Revision restored.
hu: A változat visszaálltásra került.

en: I will also be selling products or services in person.
hu: Személyesen is fogok termékeket vagy szolgáltatásokat értékesíteni.

note: translators: %s: URL
en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
hu: Teljes pénztár élmény fizess most, fizess később és megosztás funkcióval. Nincsenek hitelkártya számok, jelszavak, vagy aggodalmak. <a href="%s" target="_blank">Tudj meg többet a Klarna-ról</a>.

note: translators: %s: URL
en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
hu: Fogadj el hitel- és bankkártyákat több, mint 135 valutában, Alipay, egyérintéses fizetés az Apple Pay-el. <a href="%s" target="_blank">Tudj meg többet</a>.

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
hu: Ha szeretnéd, üss be egyedi struktúrát termék URL-jeidnek itt. Például a <code>shop</code> kóddal termékeit linkje így nézne ki: <code>%sshop/sample-product/</code>. Ez a beállítás csak a termékek linkjeit befolyásolja, termék kategóriákat nem.

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo; termékről több információ

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
hu: &#8220;%s&#8221; áthelyezése a Lomtárba

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
hu: Ez a termék már korábban eladásra került és meglévő rendelésekhez kapcsolódhat. Biztosan törölni akarjuk?

en: Determines how this attribute's values are displayed.
hu: Eldönti, hogy ennek a tulajdonságnak az értékei hogyan jelennek meg.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
hu: A tulajdonságok extra termék adatokat tesznek lehetővé, mint például méret vagy szín. Használhatod ezeket a tulajdonságokat a bolt oldalsávában a "layered nav" widget segítségével.

en: Belarusian ruble (old)
hu: Fehérorosz rubel (régi)

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
hu: Új fizetési módok csak fizetés közben adhatók hozzá. Amennyiben segítségre van szükség, szívesen állunk rendelkezésre.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
hu: Határozzuk meg, ha a változatok a terméklapon láthatóak.

en: End date of sale price, as GMT.
hu: Akciós ár lejárata, GMT idő szerint.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
hu: Úgy tűnik, ez a hivatkozás már nem érvényes vagy már használtad. Ha még mindig szükséged van rá, indítsd újra a jelszó-visszaállítást.

en: Resend new order notification
hu: Új rendelés figyelmeztetés újraküldése

en: Order updated and sent.
hu: A rendelés frissítve és elküldve.

en: Please enter a valid email address
hu: Hibátlan és pontos email címet kérünk megadni

en: Create account password
hu: Jelszó megadása

en: A list of your store's top-rated products.
hu: Az áruházának legjobb értékelésű termékeinek listája.

en: Display a list of recent reviews from your store.
hu: Jelenítse meg a legutóbbi értékeléseket az üzletről.

en: A list of your store's products.
hu: Az üzlet termékeinek listája.

en: Product Tag Cloud
hu: Termék címke felhő

en: A cloud of your most used product tags.
hu: A leggyakrabban használt termékeinek címke felhője.

en: Product Search
hu: Termékkereső

en: Maximum depth
hu: Maximális mélység

en: Filter Products by Price
hu: Termékek szűrése ár alapján

en: Display a slider to filter products in your store by price.
hu: Slider megjelenítése a termékek ár alapján történő szűréséhez.

en: Recent Product Reviews
hu: Legutóbbi termék értékelések

en: Filter Products by Rating
hu: Termékek értékelés szerinti szűrése

en: Relevance
hu: Relevancia

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
hu: "%s" termék már nincs raktáron, így nem lehetséges a megrendelés kiegyenlítése. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.

en: Active Product Filters
hu: Aktív termékszűrők

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
hu: Azoknak a vásárlóknak a listájának megjelenítése, akik nemrég nézték meg a terméket.

en: Filter Products by Attribute
hu: Termékek szűrése tulajdonságok alapján

en: A search form for your store.
hu: Egy keresési űrlap a webáruházadhoz.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
hu: Csillagos értékelés listájának megjelenítése a termékek szűréséhez a webáruházban.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
hu: A tulajdonságok listájának megjelenítése a termékek szűréséjez a webáruházban.

en: Payment method successfully added.
hu: Sikeresen hozzáadtunk egy fizetési módot.

en: Display the customer shopping cart.
hu: Vásárlói kosarak megjelenítése.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
hu: Elnézést, a rendelés nem található. Javasoljuk a kapcsolatfelvételt, ha továbbra sem kerülnek elő a rendelés részletei.

en: Fee has already been added.
hu: A díjat már hozzáadtuk.

en: Unable to add payment method to your account.
hu: Nem sikerült a fizetési módot hozzáadni a fiókodhoz.

en: Invalid discount amount.
hu: Érvénytelen kedvezményi mennyiség.

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
hu: %1$s funkciót nem kéne meghívni %2$s művelet előtt.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
hu: %2$s szűrő által adott %1$s osztálynak implementálnia kell %3$s interfészt.

en: Please, provide an attribute name.
hu: Kérlek, adj meg egy tulajdonság nevet.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
hu: %1$s meghívása érvénytelen szinttel történt "%2$s".

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
hu: A megadott kezelő %1$s nem implementálja %2$s-t.

en: Display a list of active product filters.
hu: Az aktív termékszűrők listájának megjelenítése.

en: Invalid payment gateway.
hu: Érvénytelen fizetési kapu.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
hu: Nincsenek elérhető szállítási módok. Bizonyosodjunk meg róla, hogy a címet pontosan írtuk be, vagy lépjünk kapcsolatba az üzlet tulajdonosával, ha segítségre van szükségünk.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
hu: Elnézést, de a "%s" kupon nem váltható be a kiválasztott termékre.

en: Plugin
hu: Bővítmény

en: unknown
hu: ismeretlen

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
hu: %s költség

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
hu: Ezzel az ÖSSZES adómérték törlésre kerül, csak óvatosan használni! A művelet eredménye végleges, nem fordítható vissza a folyamat.

en: Store Address
hu: Üzlet címe

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
hu: Ez az, ahol az üzlet található. Az adókulcsok és szállítási díjak ezt a címet fogják használni.

en: Country / State
hu: Ország / Állam

en: Create pages
hu: Oldalak létrehozása

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
hu: Általános Szerződési Feltételek

en: Database Index Size
hu: Adatbázis index mérete

en: Delete tax rates
hu: Adókulcsok törlése

en: Clear customer sessions
hu: Vásárlói munkamenetek törlése

en: WooCommerce transients
hu: WooCommerce tranziensek

en: Post Type Counts
hu: Bejegyzés típus számláló

en: Database Data Size
hu: Adatbázis adatok mérete

en: Total Database Size
hu: Teljes adatbázis mérete

en: Create default WooCommerce pages
hu: Az alapértelmezett WooCommerce oldalak létrehozása

en: Update now
hu: Frissítés

en: The postal code, if any, in which your business is located.
hu: Postai irányítószám, ha van ilyen, ott, ahol az vállalkozásod megtalálható.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
hu: Az ország és az állam vagy tartomány (ha van), ahol az üzlet található.

en: The city in which your business is located.
hu: A település, ahol az üzlet taláható.

en: An additional, optional address line for your business location.
hu: Egy plusz, opcionális sor a cím számára, ahol az üzlet található.

en: The street address for your business location.
hu: Utca és házszám, ahol az üzlet található.

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
hu: A következő aktív bővítmény(ek) nem jelentették még be, hogy kompatibilisek a WooCommerce %s verziójával, ezek frissítése és további vizsgálata szükséges a továbblépéshez:

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
hu: A letöltések kényszerítése elrejti az URL-eket, de néhány szerver nem megbízhatóan szolgál nagy fájlokat. Ha támogatott, %1$s / %2$s használható letöltések kiszolgálására (szerveren szükséges %3$s).

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
hu: %s nem sikerült. Lépjünk kapcsolatba a tárhelyszolgáltatóval!

en: Tested up to WooCommerce version
hu: A WooCommerce ezen verziójáig tesztelve:

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
hu: <strong>Figyelem!</strong> A következő bekapcsolt bővítményeket nem tesztelték a WooCommerce %s verziójával. Kérjük ezek frissítését vagy a kompatibilitás megerősítését a WooCommerce frissítése előtt, különben problémákba ütközhetünk:

en: Choose an action...
hu: Válassz egy műveletet...

en: Upload a new file
hu: Új fájl feltöltése

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
hu: A fájl tartalma üres, vagy UTF-8 tól eltérő kódolású. Próbáljunk egy másik fájlt feltölteni.

en: Add shipping
hu: Szállítás hozzáadása

en: Position
hu: Pozíció

en: Lifetime Subscription
hu: Élethosszig tartó előfizetés

en: Sort by:
hu: Sorrend:

en: Order details manually sent to customer.
hu: A rendelés részleteinek kézi küldése a vásárló részére sikeres.

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
hu: #%1$s visszatérítés: %2$s, %3$s által

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
hu: A készlet nem lett frissítve, mivel az változott a szerkesztés óta. %1$d terméknek %2$d egysége van készleten.

note: translators: Introduction to list of WooCommerce.com extensions the merchant has subscriptions for.
en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
hu: Lentebb egy lista található a WooCommerce.com-on található bővítményeidről. Ahhoz, hogy bővítmény frissítéseket kapj, kérlek ellenőrizd, hogy a bővítmény telepítve van-e, és a feliratkozásod aktív és csatlakoztatva van a WooCommerce.com fiókodhoz. A kiegészítőket aktiválhatod a <a href="%s">Bővítmények</a> oldalon.

en: Send order details to customer
hu: Rendelés összesítő küldése a megrendelőnek

en: Expired
hu: Lejárt

en: Expiring Soon
hu: Hamarosan lejár

en: Update Available
hu: Frissítés elérhető

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
hu: Ha tetszik a %1$s, kérünk írj egy %2$s-os értékelést. Óriási köszönet előre is!

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
hu: Már létező termékek áthelyezése az új üzletbe - csak importáljuk be egy CSV fájlt.

en: Import products
hu: Termékek importálása

en: Create a product
hu: Termék létrehozása

en: Have an existing store?
hu: Van már boltunk?

en: Yes please!
hu: Igen, kérem szépen!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
hu: Itt vagyunk, hogy segítsünk — tippekkel, termékfrissítésekkel és inspirációval egyenesen a postafiókba.

en: You're ready to start selling!
hu: Készen is vagyunk az értékesítéshez!

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
hu: Úgy tűnik, a weboldal egy magánhálózaton található, és a Jetpack csak nyilvános weboldalhoz képes kapcsolódni. Győződjünk meg arról, hogy a honlap látható az internet látogatói számára, majd ismételjük meg a műveletet 🙏.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
hu: Elnézést, de nem tudtunk kapcsolatba lépni most a Jetpack-el 😭. Ellenőrizd, hogy weboldalad elérhető-e az interneten, és hogy fogad-e bejövő és kimenő kéréseket curl-on keresztül. Megpróbálhatsz újra csatlakozni a Jetpackhez, és ha még problémákba ütközöl, kérlek vedd fel a kapcsolatot a támogatással.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
hu: Elnézést, megpróbáltuk, de nem tudtuk feltelepíteni neked a Jetpack-et 😭. Kérlek, menj a Bővítmények fülre és telepítsd, majd fejezd be boltod beállítását.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
hu: Elnézést, megpróbáltuk, de nem tudtunk csatlakozni Jetpack-hez 😭. Kérlek, menj a Bővítmények fülre a Jetpack-hez való csatlakozáshoz, hogy be tud fejezni boltod beállítását.

en: Product promotion
hu: Termék promóció

en: Store monitoring
hu: Üzlet monitorozása

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
hu: Értesítést kapunk, ha az üzlet akár pár percre is leáll.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
hu: Szerezz betekintést boltod működésén, beleértve az összes eladást, top termékeket, és többet.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
hu: Osszuk meg a közösségi oldalakon az aúj tételeket, amint azok megjelennek az üzletünk kínálatában.

en: Store stats
hu: Áruházi statisztika

en: Protect your store from unauthorized access.
hu: Védjük meg a webáruházat az ellenőrizetlen kapcsolódásoktól.

en: Better security
hu: Fokozott biztonság

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
hu: A kapcsolódással elfogadjuk az  <a href="%1$s" target="_blank">Általános Szerződési Feltételek</a> et, és azt, hogy  az <a href="%2$s" target="_blank">adatok megosztásának részletei</a>t a WordPress.com-mal

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
hu: A webáruház összekapcsolása a Jetpack-kel extra szolgáltatásokhoz történő hozzáférést tesz lehetővé

en: Connect your store to Jetpack
hu: Webáruház összekapcsolása a Jetpack-kel

en: automated taxes
hu: automatizált adók

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
hu: A webáruházad már majdnem készen is van! További szolgáltatások aktiválásához, mint pl. %s, kapcsold össze a Jetpack bővítménnyel.

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
hu: fizetési módok, élő értékelések és kedvezményes szállítási címkék

en: Finish setting up your store
hu: A webáruház beállításának befejezése

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
hu: Sajnáljuk, de nem tudjuk a webáruházat a Jetpack-hez kapcsolni

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
hu: Bónusz okok, amiért imádni fogod a Jetpack-et

en: Stripe email address
hu: Stripe email cím

en: Stripe email address:
hu: Stripe email cím:

en: Storefront Theme
hu: Storefront webáruház sablon

en: Collect payments from customers offline.
hu: Gyűjtsük össze vásárlóink fizetéseit offline módon.

en: PayPal email address:
hu: PayPal email cím:

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
hu: A WooCommerce egyaránt támogatja az online és offline fizetési módokat. <a href="%s" target="_blank">További fizetési módok</a> később is telepíthetőek.

en: Automated Taxes
hu: Automatizált adó

en: Shipping Method
hu: Szállítási mód

en: Shipping Zone
hu: Szállítási zóna

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
hu: Mennyi legyen az átalánydíjas szállítás összege?

en: Checkout Page
hu: Pénztár oldal

en: Cart Page
hu: Kosár oldal

en: Shop Page
hu: Üzlet oldal

en: My Account Page
hu: Saját fiókom oldal

en: Terms and Conditions Page
hu: ÁSZF (felhasználási feltételek) oldal

en: I plan to sell digital products
hu: Csak digitális termékeket tervezek eladni

en: I plan to sell physical products
hu: Csak fizikai termékeket tervezek eladni

en: Flat Rate
hu: Átalánydíj

en: What type of products do you plan to sell?
hu: Milyen típusú terméket fog a webáruház eladni?

en: Store setup
hu: Webáruház beállítások

en: I plan to sell both physical and digital products
hu: Mind fizikai, mind digitális termékeket tervezek eladni

en: Activate
hu: Bekapcsol

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
hu: A következő varázsló segít az üzlet konfigurálásában és a gyors elindulásban.

en: Don't charge for shipping.
hu: A szállításért ne számoljunk díjat.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
hu: Fix árat adunk meg a szállítási költségek fedezésére.

en: Invalid coupon
hu: Érvénytelen kupon

en: Geneva
hu: Genf

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
hu: Egy fix összegű vagy százalékos díj alkalmazása.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
hu: Rendelés időzítve: %s.

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
hu: Kiegészítők %s

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
hu: Kupon időzítve ekkorra: %s.

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
hu: Általános hozzáad/frissít/lekér meta metódusokat nem szabad használni belső meta adatra, beleértve "%s". Használj gettereket és settereket.

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
hu: "%s" képhasználat nem lehetséges.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
hu: A "szállítással nem lefedett" szállítási zóna nem frissíthető.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hu: Olyan termékkategóriák, amelyekre a kupon nem kerül alkalmazásra, vagy nem lehet a kosárban, hogy a "fix kosárra vonatkozó kedvezményt" alkalmazzák.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hu: Olyan termékek, amelyekre a kupon nem kerül alkalmazásra, vagy nem lehet a kosárba, hogy a "Fix kosár kedvezményt" alkalmazzák.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hu: Olyan termékkategóriák, amelyekre a kupon kerül alkalmazásra, vagy a kosárba kell kerülnie annak érdekében, hogy alkalmazzák a "Fix kosár kedvezményt".

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hu: Azok a termékek, amelyekre a kupont a "Fix kosárra vonatkozó engedmény" alkalmazására alkalmazni kell, vagy a kosárban kell lennie.

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
hu[0]: Értékelés %1$s az 5-ből, %2$s értékelés alapján
hu[1]: Értékelés %1$s az 5-ből, %2$s értékelés alapján

en: Search results only
hu: Csak keresési eredmények

en: A product with this ID already exists.
hu: Ilyen azonosítójú (ID) termék már létezik.

en: A product with this SKU already exists.
hu: Ilyen cikkszámú (SKU) termék már létezik.

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: All Products
hu: Minden termék

en: Invalid product type.
hu: Hibás terméktípus.

note: translators: %s: product SKU
en: SKU %s
hu: Cikkszám %s

note: translators: %d: product ID
en: ID %d
hu: Azonosító %d

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
hu: API kulcs generálása sikeres volt. Készítsen biztonsági másolatot a kulcsról, mert a titkos kulcs el fog tűnni, mihelyst elhagyja ezt az oldalt.

en: No matching product exists to update.
hu: Nincs frissítésre alkalmas termék.

en: Invalid customer query.
hu: Érvénytelen ügyfél lekérdezés.

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
hu: Elérhető helyhordozók: %s

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
hu: A variációk nem importálhatóak: Hiányzó szülő azonosító (ID) vagy a szülő nem létezik.

en: Shop only
hu: Csak üzlet

en: List of upsell products IDs.
hu: Upsell termékek azonosítói.

en: Shop and search results
hu: Bolt és keresési eredmények

en: Subject (paid)
hu: Tárgy (fizetve)

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
hu: "%s" nem csatolható.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
hu: A FIZETÉS folytatásához be kell jelentkezni a felhasználói fiókba.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hu: Ezt a rendelést nem lehet kifizetni. Vegye fel velünk a kapcsolatot, ha segítségre van szüksége.

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
hu: Érvénytelen termékazonosító: %d.

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
hu: Utca, házszám

en: The homepage URL of your site.
hu: A honlap főoldalának URL-je.

en: Generate CSV
hu: CSV generálása

en: Product variations
hu: Termék variációk

en: Export all products
hu: Összes termék exportálása

en: Which product types should be exported?
hu: Melyik típusú termékeket szeretnéd exportálni?

en: Order restored
hu: Rendelés visszaállítva

en: Coupon restored
hu: Kupon visszaállítva

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
hu: Az eszköz segítségével létrehozhat és letölthet egy CSV fájlt, mely tartalmazza az összes terméket.

en: Which columns should be exported?
hu: Mely oszlopokat szeretné exportálni?

en: Export custom meta?
hu: Egyedi meta információk exportálása?

en: Enable product reviews
hu: Termékértékelések bekapcsolása

en: Export Products
hu: Termékek exportálása

en: Export all columns
hu: Összes oszlop exportálása

en: Product restored
hu: A termék visszaállítása

en: Enable star rating on reviews
hu: Értékelések engedélyezése a véleményeknél

en: Star ratings should be required, not optional
hu: Csillaggal történő értékelés kötelező, nem opcionális

en: Locations not covered by your other zones
hu: Ezek a területek nem lefedettek a többi zónáink által

en: Export products to a CSV file
hu: Termékek exportálása CSV fájlba

en: Set Status - In stock
hu: Állapot - Raktáron

en: Set Status - Out of stock
hu: Állapot - Nincs raktáron

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
hu: A(z) %s oldal URL-je (az oldal azonosítójával egyetemben).

en: Yes, export all custom meta
hu: Igen, exportáljon minden egyéni meta információt

en: Reviews can only be left by "verified owners"
hu: Értékelést csak az "ellenőrzött tulajdonosok" írhatnak

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Show advanced options
hu: Speciális beállítások megjelenítése

en: Hide advanced options
hu: Speciális beállítások elrejtése

en: Importing
hu: Importálás

en: Your products are now being imported...
hu: A termékeid importálása folyamatban van...

en: Run the importer
hu: Importáló futtatása

en: Sample:
hu: Minta:

en: Import Products
hu: Termékek importálása

en: Update existing products
hu: Meglévő termékek frissítése

en: Reason for failure
hu: A hiba oka

en: View import log
hu: Importálásról készült log megtekintése

en: Do not import
hu: Ne importálja

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
hu[0]: Nem sikerült importálni a %s terméket
hu[1]: Nem sikerült importálni a %s termékeket

en: External URL
hu: Külső URL

en: Download expiry days
hu: Letöltés lejárati napok

en: Images
hu: Képek

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Is featured?
hu: Kiemelt?

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
hu: Tulajdonság %d láthatósága

en: Backorders allowed?
hu: Függő rendelés engedélyezése?

en: Visibility in catalog
hu: Látható a katalógusban

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
hu[0]: %s termék importálva
hu[1]: %s termékek importálva

en: Default attribute
hu: Alapértelmezett tulajdonság

en: Is a global attribute?
hu: Globális tulajdonság?

en: Attribute value(s)
hu: Tulajdonság értéke(i)

en: External product
hu: Külső termék

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
hu: Letöltés %d URL

en: Expiring soon!
hu: Hamarosan lejár!

en: Expired :(
hu: Lejárt :(

en: Subscription: Unlimited
hu: Feliratkozás: korlátlan

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
hu: Érvénytelen fájltípus. Az importáló a CSV és TXT formátumokat támogatja.

en: Connect
hu: Csatlakozás

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
hu: Készlet

en: Disconnect
hu: Kapcsolódás megszakítása

en: Connected to WooCommerce.com
hu: Kapcsolódva a WooCommerce.com-hoz

en: Inactive
hu: Tétlen

en: Upload CSV file
hu: CSV fájl feltöltése

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Allow customer reviews?
hu: Engedélyezzük az értékelést?

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
hu: Tulajdonság neve %d

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
hu: Tulajdonság (%d) globális

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
hu: Tulajdonság neve %d

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
hu: Tulajdonság (%d) értéke(i)

en: Attribute name
hu: Tulajdonság neve

en: Attribute visibility
hu: A tulajdonságok láthatósága

en: Column name
hu: Oszlop neve

en: Done!
hu: Kész!

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
hu: Letöltés %d neve

en: Download URL
hu: Letöltés URL

en: Download name
hu: Letöltés név

en: Expires on:
hu: Lejárat dátuma:

en: Published
hu: Közzétéve

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
hu[0]: %s termék frissítve
hu[1]: %s termék frissítve

en: Parent SKU
hu: Szülő SKU

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
hu: %s által megosztva

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
hu: Feliratkozás: Nem elérhető - %1$d. a %2$d oldalból már használatban

en: Product Title
hu: Termék név

en: Installed Extensions without a Subscription
hu: Telepített kiegészítők előfizetés nélkül

en: Auto renews on:
hu: Automatikus megújítás:

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
hu[0]: %s termék kihagyva
hu[1]: %s termék kihagyva

en: Column mapping
hu: Oszlop összerendelés

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
hu: A fájl üres. A feltöltendő fájlnak kell lennie valami tartalmának is. A hibát az is okozhatja, hogy a feltöltés nincs engedélyezve a php.ini-ben, vagy a post_max_size által meghatározott méret kisebb, mint a php.ini fájlban meghatározott upload_max_filesize.

en: Choose a CSV file from your computer:
hu: Válasszunk egy CSV fájlt a számítógépről:

en: CSV Delimiter
hu: CSV elválasztó

en: Map CSV fields to products
hu: CSV mezők hozzárendelése termékekhez

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
hu: A dolgokat leegyszerűsítettük és könnyebben kezelhetővé tettük. Mostantól az összes WooCommerce vásárlásunk közvetlenül a Kiegészítők menü alól kezelhető, a WooCommerce bővítmény segítségével. Kiegészítők <a href="%s">megtekintése és kezelése</a>.

en: Browse Extensions
hu: Kiegészítők keresése

en: WooCommerce Extensions
hu: WooCommerce kiegészítők

en: Map to field
hu: Mezőre vetés

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
hu: Válassz mezőket a CSV fájlból amiket rávetsz terméked mezőire, vagy amiket kihagysz importálásnál.

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
hu: Feliratkozás: %1$d oldal a %2$d oldalból elérhető

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
hu: vagy adja meg az elérési utat a saját szerveren lévő CSV fájlhoz:

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
hu: Importálás megtörtént!

en: Date sale price ends
hu: Akciós ár utolsó napja

en: Date sale price starts
hu: Akciós ár első napja

en: My Subscriptions
hu: Előfizetéseim

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
hu: Kezeld egy helyen az előfizetéseket, fontos termék értesítéseket és frissítéseket - mindezt kényelmesen a WooCommerce vezérlőpultján

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
hu: Ez az eszköz lehetővé teszi, hogy CSV vagy TXT fájlból importáljon (vagy egyesítsen) termékadatokat az áruházadba.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
hu: A csatlakozást követően a WooCommerce.com vásárlások itt lesznek láthatóak.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
hu: Nem található előfizetés a WooCommerce.com fiókodban

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
hu: Új verzió %s  <strong>elérhető</strong>.

en: Create a new webhook
hu: Új webkapocs létrehozása

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
hu: A bővítmény %s sikereresen deaktiválásra került.

en: Copy from billing address
hu: Másolás a számlázási címről

en: Import products from a CSV file
hu: Termékek importálása CSV-fájlból

en: Filter by product type
hu: Szűrés terméktípus szerint

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
hu: Ez az előfizetés lejárt. A <strong>megújítás</strong> érdekében, azért, hogy a frissítéseket és támogatásokat megkaphassuk, lépjünk kapcsolatba az üzemeltetővel.

en: Renew
hu: Megújítás

en: WooCommerce Helper
hu: WooCommerce segítségnyújtás

en: This is a featured product
hu: Ez egy kiemelt termék

en: Sorting
hu: Rendezés

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
hu: A hitelesítési és előfizetési gyorsítótáblák sikeresen frissültek.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
hu: WooCommerce segítség?

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
hu: Biztonságos fizetés hitelkártyával, vagy a személyes PayPal fiókkal.

en: Filter by category
hu: Kategória szerinti szűrés

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
hu: Ez a beállítás határozza meg, hogy mely shop oldalakon listázunk termékeket.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
hu: Az előfizetés hamarosan <strong>lejár</strong>.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
hu: A(z) %s aktiválása során hiba történt. Próbálkozzunk újra később.

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
hu: %s aktiválása sikeres. Frissítéseket fogunk kapni ehhez a termékhez.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
hu: A webes beavatkozási pontok eseményekkel kapcsolatos értesítések, amelyek az általunk választott URL-re kerülnek küldésre. Harmadik fél szolgáltatásaihoz kapcsolódhatunk, amelyek támogatják ez.

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
hu[0]: Megjegyzés: Jelenleg <a href="%1$s">%2$d fizetős bővítményünk</a> van, amelyet frissíteni kell a WooCommerce frissítése előtt.
hu[1]: Megjegyzés: Jelenleg <a href="%1$s">%2$d fizetős bővítményünk</a> van, amelyeket frissíteni kell a WooCommerce frissítése előtt.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
hu: A (z)%s verzió <strong>elérhető</strong>. A frissítés engedélyezéséhez új előfizetést kell <strong>vásárolni</strong>.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
hu: A frissítés engedélyezéséhez <strong>aktiválni kell</strong> az előfizetést.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
hu: A frissítés engedélyezéséhez új előfizetést kell <strong>vásárolni</strong>.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
hu: Hiba történt az %s előfizetés kikapcsolásakor. Kérlek, próbáld újra később.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
hu: Hiba történt a(z) %1$s bővítmény kikapcsolása során. A <a href="%2$s">bővítmény képernyőmentése</a> oldalon látható módon végezzük el kézzel a kikapcsolást.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
hu: Feliratkozás %1$s oldalra sikeresen kikapcsolva. Nem fogsz többet frissítéseket kapni erről a termékről. <a href="%2$s">Kattints ide</a> ha ki akarod kapcsolni a bővítményt is.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
hu: Feliratkozás %s oldalra sikeresen kikapcsolva. Nem fogsz továbbra is frissítéseket kapni erről a termékről.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
hu: Ez az előfizetés hamarosan lejár. A <strong>megújítás</strong> érdekében, azért, hogy a frissítéseket és támogatásokat megkaphassuk, lépjünk kapcsolatba az üzemeltetővel.

en: Enable auto-renew
hu: Automatikus megújítás engedélyezése

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
hu: Ez az előfizetés lejárt. A <strong>megújítás</strong> érdekében, azért, hogy a frissítéseket és támogatásokat megkaphassuk, lépjünk kapcsolatba az üzemeltetővel.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
hu: Sikeresen csatlakoztattad üzleted a WooCommerce.com-hoz

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
hu: Sikeresen leválasztottad áruházad a WooCommerce.com-ról

en: Create an API key
hu: Hozz létre egy API kulcsot

en: Are you sure you want to delete this log?
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a naplóbejegyzést?

en: Product Export
hu: Termék export

en: Product Import
hu: Termék import

en: WooCommerce products (CSV)
hu: WooCommerce termékek (CSV)

en: Custom Link
hu: Egyedi hivatkozás

en: Back to Attributes
hu: Vissza a jellemzőkhöz

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
hu: <strong>Termékek</strong> importálása a webshopba csv fájllal.

en: Export
hu: Exportálás

en: Import
hu: Importálás

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
hu: A WooCommerce REST API megengedi külső alkalmazásoknak, a bolt adatainak megtekintését és kezelését. De, csak érvényes API kulcsokkal lehetséges hozzáférni.

en: WooCommerce Endpoint
hu: WooCommerce végpont

en: București
hu: Bukarest

en: Brașov
hu: Brassó

en: Argeș
hu: Argeș megye

en: Bacău
hu: Bákó (Bacău)

en: Bihor
hu: Bihar (Bihor)

en: Bistrița-Năsăud
hu: Beszterce-Naszód megye

en: Botoșani
hu: Botosán

en: Brăila
hu: Brajla

en: Buzău
hu: Bodzavásár

en: Caraș-Severin
hu: Krassó-Szörény

en: Cluj
hu: Kolozsvár

en: Constanța
hu: Konstanca

en: Covasna
hu: Kovászna

en: Dolj
hu: Völgyi Zsíl

en: Galați
hu: Galac

en: Giurgiu
hu: Gyurgyevó

en: Gorj
hu: Hegyi Zsíl

en: Harghita
hu: Hargita

en: Hunedoara
hu: Vajdahunyad

en: Ialomița
hu: Ialomița megye

en: Ilfov
hu: Ilfov megye

en: Maramureș
hu: Máramaros megye

en: Mehedinți
hu: Mehedinți megye

en: Mureș
hu: Maros

en: Neamț
hu: Neamț megye

en: Prahova
hu: Prahova megye

en: Sălaj
hu: Szilágy

en: Satu Mare
hu: Szatmárnémeti

en: Sibiu
hu: Nagyszeben

en: Suceava
hu: Szucsáva

en: Teleorman
hu: Teleorman megye

en: Timiș
hu: Temes megye

en: Tulcea
hu: Tulcsa

en: Vâlcea
hu: Vâlcea megye

en: Vaslui
hu: Vászló

en: Vrancea
hu: Vráncsa

en: WooCommerce Services
hu: WooCommerce szolgáltatások

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
hu: Biztosan kijelentkezel? <a href="%s">Kijelentkezés</a>

en: Unknown request method.
hu: Ismeretlen lekérdezési metódus.

en: Create
hu: Létrehozás

en: Value (required)
hu: Érték (kötelező)

en: Name (required)
hu: Név (kötelező)

en: Zone ID.
hu: Zóna ID.

en: Recalculate
hu: Újraszámítás

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
hu: Végösszegek újraszámolása? Ez újraszámolja az adókat a vásárló országa szerint (vagy az üzlet országa szerint) és frissíti a végösszegeket.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
hu: Minden hiányzó WooCommerce oldal sikeresen telepítve

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
hu: %s (másolat)

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
hu: A termékláthatósághoz használt taxonómiai kifejezések listája.

en: Taxonomies: Product visibility
hu: Taxonómiák: A termék láthatóság

en: Terms in the product visibility taxonomy.
hu: A termék láthatósági beállításaiban szereplő kifejezések.

en: Active plugins
hu: Aktív bővítmények

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
hu: Meglévő ár növelése (fix összeg vagy %):

en: Invalid product ID
hu: Érvénytelen termékazonosító

en: Parent theme version
hu: Szülő sablon verzió

en: Sorry, you cannot edit this resource.
hu: Sajnos nem lehet szerkeszteni ezt a forrást.

en: Parent theme author URL
hu: Szülő sablon szerzőjének oldala

en: Parent theme name
hu: A szülő sablon neve

en: MySQL version
hu: MySQL verzió

en: PHP version
hu: PHP verzió

en: Server info
hu: Szerver információ

en: Shipping method
hu: Szállítási mód

en: Customer provided note:
hu: Vásárlói megjegyzés:

en: Customer sales
hu: Vevő értékesítés

en: Decimal separator
hu: Tizedesjel

en: Max upload size
hu: Maximálisan feltölthető fájlméret

en: Number of decimals
hu: Tizedesjegyek száma

en: Thousand separator
hu: Ezres-elválasztó

en: cURL version
hu: cURL verzió

en: Currency position
hu: Devizanem pozíció

en: Next (arrow right)
hu: Következő (jobbra nyíl)

en: Share
hu: Megosztás

en: Awaiting product image
hu: Várakozás termék képre

en: Close (Esc)
hu: Bezárás (Esc)

en: Previous (arrow left)
hu: Előző (nyíl balra)

note: translators: 1: Number of reviews, 2: Product title. translators: 1: reviews count 2: product name translators: 1: Number of comments, 2: Product title.
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
hu[0]: %2$s termékről %1$s értékelés
hu[1]: %2$s termékről %1$s értékelés

en: Search products&hellip;
hu: Termékek keresése&hellip;

en: Zoom in/out
hu: Nagyítás/Kicsinyítés

en: Toggle fullscreen
hu: Teljes képernyő váltás

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
hu: %1$s utolsó 4 számjegye: %2$s

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
hu[0]: %1$s %2$s termék
hu[1]: %1$s %2$s termék

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
hu: Üdv %1$s! (nem %1$s vagy? <a href="%2$s">Kijelentkezés</a>)

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
hu: A fiókban megtekinthetők a <a href="%1$s">legutóbbi rendelések</a>, módosíthatók a <a href="%2$s">szállítási és számlázási címek</a> és szerkeszthető a <a href="%3$s">jelszó, valamint egyéb fiók adatok</a>.

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
hu: Ez ad „%1$s” %2$s hozzáférést, amely lehetővé teszi, hogy:

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
hu: (Számítás alapja: %s)

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
hu: %s nem létezik.

en: Percentage discount
hu: Százalékos kedvezmény

en: Iranian toman
hu: Iráni toman

en: The payment gateway for this order does not exist.
hu: Fizetési mód ehez a rendeléshez nem létezik.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
hu: Fizetési mód ehez a rendeléshez nem támogatja az automatikus visszetérítést.

en: Fixed product discount
hu: Rögzített termékkedvezmény

en: Fixed cart discount
hu: Rögzített kosár kedvezmény

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number
en: Shipping
hu: Szállítás

en: Invalid refund amount.
hu: Helytelen visszatérítési összeg.

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
hu: Kupon: %s

en: Your password has been reset successfully.
hu: A jelszó visszaállításra került.

en: Specific countries
hu: Kiválasztott országok

en: Free shipping
hu: Ingyenes szállítás

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
hu[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce napló üzenet
hu[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce napló üzenet

en: Product properties should not be accessed directly.
hu: A termék tulajdonságaihoz nem lehet közvetlen hozzáférni.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
hu[0]: WooCommerce naplófájl üzenetet kaptál:
hu[1]: WooCommerce naplófájl üzenetet kaptál:

en: This method should not be called before plugins_loaded.
hu: Ez a függvény nem hívható a plugin-ok betöltése (plugins_loaded hook) előtt.

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
hu: %s vezérlőpult felkeresése:

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
hu: %1$s utolsó négy számjegye: %2$s (lejárat HH/ÉÉ: %3$s/%4$s)

en: Image url
hu: Kép URL

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
hu: Megadható egy 150x150 px méretű kép elérési url címe. A kép logóként fog megjelenni a PayPal fizetési oldal bal felső sarkában.

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
hu: A PayPal sandbox a fizetések tesztelésére használható. A használatához egy  <a href="%s">fejlesztői fiók</a>.ot kell regisztrálnunk.

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
hu: A fizetés engedélyezett. Változtasd fizetési státust feldolgozás alattra vagy készre.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
hu: Fizetés lett fogadva a visszavont %s rendeléshez

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
hu: Fizetés rögzítve a %1$s rendeléshez. - Auth ID: %2$s, Tranzakciós azonosító: %3$s

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
hu: #%s számú rendelést a PayPal IPN fizetettnek jelölte, de még azelőtt törölték. Manuális beállítás szükséges.

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
hu: Fizetés nem rögzíthető - Engedélykód: %1$s, Állapot: %2$s

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
hu: Fizetés nem rögzíthető: %s

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
hu: Hogy felülírhasd ezt az email sablont, másold a %1$s fájl a saját sablonod mappájába: %2$s.

en: Invalid payment token.
hu: Érvénytelen fizetési token.

en: Invalid download.
hu: Érvénytelen letöltés.

en: Invalid coupon.
hu: Érvénytelen kupon.

en: Invalid customer.
hu: Érvénytelen vásárló.

en: Invalid or missing payment token fields.
hu: Érvénytelen vagy hiányzó fizetési token mezők.

en: Output just the id when the operation is successful.
hu: Csak az azonosító kijelzése, amikor a feladat sikeresen befejeződött.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
hu: %1$d frissítési lépés kész. Adatbázis verzió: %2$s

en: Updated
hu: Frissítve

en: Trashed
hu: Lomtárban

en: Deleted
hu: Törölt

en: External products cannot be backordered.
hu: Külső termékeket nem lehet utánrendelni.

en: External products cannot be stock managed.
hu: Külső termékeket nem lehet raktáron kezelni.

en: Get the value of an individual field.
hu: Egy egyedi mező értéke.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
hu: A válasz korlátozása a következő mezőkre. Alapértelmezetten az összes.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
hu: Győződj meg róla, hogy az ehhez a művelethez engedélyt kérő fiókhoz van rendelve a —user flag.

en: Render response in a particular format.
hu: A válasz megjelenítése egy bizonyos fomában.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
hu: Nem található séma cím a %s-hoz, a REST metódus regisztrálásának kihagyása.

en: The id for the resource.
hu: Forrás egyedi azonosítója.

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
hu: %s termék

en: Add new tag
hu: Új címke hozzáadása

en: Update tag
hu: Címke frissítése

en: Edit tag
hu: Címke szerkesztése

en: Search categories
hu: Kategóriák keresése

en: Update category
hu: Kategória frissítése

en: Edit category
hu: Kategória szerkesztése

en: Parent category:
hu: Szülő kategória:

en: Parent category
hu: Szülő kategória

en: Tag
hu: Címke

en: Popular tags
hu: Népszerű címkék

en: Add new category
hu: Új kategória

en: All categories
hu: Összes kategória

en: All tags
hu: Összes címke

en: Invalid product
hu: Érvénytelen termék

en: Invalid tax class
hu: Érvénytelen adóosztály

en: Invalid variation ID
hu: Érvénytelen variáció azonosító

en: New tag name
hu: Új címke megnevezése

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
hu: Rendelés állapota megváltozott %s-ra.

en: Product shipping classes
hu: Termék szállítási osztályok

en: Search tags
hu: Címkék keresése

en: Choose from the most used tags
hu: Válassz a leggyakrabban használt címkék közül

en: Add or remove tags
hu: Címke hozzáadása, vagy eltávolítása

en: No tags found
hu: Nem található címke

en: Separate tags with commas
hu: Több címke megadása esetén vesszővel válasszuk el őket

en: No categories found
hu: Nem található kategória

en: New category name
hu: Új kategória neve

en: Category | Categories
hu[0]: Kategória
hu[1]: Kategóriák

en: Visit premium customer support
hu: A Prémium Vásárlói Támogatás meglátogatása

en: Error:
hu: Hiba:

en: Invalid email address
hu: Érvénytelen email cím

en: Invalid discount type.
hu: Érvénytelen kedvezmény típus.

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
hu: %1$s-ból kevés van raktáron. %2$d db van még készleten.

en: Invalid billing email address
hu: Érvénytelen számlázási e-mail cím

en: Invalid data store.
hu: Érvénytelen adattár.

en: Invalid role
hu: Érvénytelen jogosultság

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
hu[0]: %d db termék az előző rendelésből nem elérhető, ezért ezek nem adhatóak hozzá a kosár tartalmához.
hu[1]: %d db termék az előző rendelésből nem elérhető, ezért ezek nem adhatóak hozzá a kosár tartalmához.

en: Street address
hu: Utca, házszám

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
hu: Érvénytelen érték: %s

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
hu: Emelet, lépcsőház, lakás, stb. (nem kötelező)

en: Invalid email address restriction.
hu: Érvénytelen e-mail cím korlátozás.

en: View cart
hu: Kosár

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
hu: További "%s" nem adható a kosárhoz.

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
hu: Annak érdekében, hogy <strong>az adatbázisban gyorsítótárazás</strong> működjön a WooCommerce-el, hozzá kell adni  az "Ignored Query Strings" opciónknál a %1$s-t <a href="%2$s">W3 Total Cache Beállításokhoz</a> .

en: Invalid order
hu: Érvénytelen rendelés

en: Creating product review failed.
hu: A vélemény létrehozása sikertelen.

en: Invalid product review ID.
hu: Érvénytelen termék vélemény azonosító.

en: Invalid resource ID.
hu: Érvénytelen erőforrás-azonosító.

en: The date of the customer last order, as GMT.
hu: A vásárló utolsó rendelésének ideje, a GMT időzónában.

en: The date the customer was created, as GMT.
hu: A vásárló létrejöttének ideje, a GMT időzónában.

en: The product review cannot be deleted.
hu: A termék megjegyzést nem lehet törölni.

en: Updating product review failed.
hu: A vélemény frissítése sikertelen.

en: Could not update the attribute.
hu: A jellemzők nem frissíthetőek.

en: The comment has already been trashed.
hu: A hozzászólás már a lomtárba került.

en: The product review does not support trashing.
hu: A termék véleményezés nem támogatja a lomtár funkciót.

en: This resource cannot be created.
hu: Ez a forrás nem hozható létre.

en: Tool name.
hu: Eszköz neve.

en: Tool ran.
hu: Az eszköz lefutott.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
hu: %d árva variációk törölve

en: A unique identifier for the tool.
hu: Az eszköz egyedi azonosítója.

en: Did the tool run successfully?
hu: Az eszköz sikeresen lefutott?

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
hu: A webhook kiszolgálásának ideje, a GMT időzónában.

en: The date the webhook was created, as GMT.
hu: A webhook létrehozásának ideje a GMT időzóna szerint.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
hu: A webhook utolsó módosításának ideje a GMT időzónában.

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
hu: Hiba az eszköz hívása során. Nincs callback meghatározva.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
hu: Ez az eszköz telepíti az összes hiányzó WooCommerce oldalt. A meglévő, beállított oldalak már nem jönnek újra létre.

en: Tool description.
hu: Eszköz leírása.

en: Tool return message.
hu: Eszköz válaszüzenetet.

en: What running the tool will do.
hu: Az eszköz mit fog végezni.

en: Invalid tool ID.
hu: Érvénytelen eszköz ID.

en: Security.
hu: Biztonság.

en: Settings.
hu: Beállítások.

en: Currency.
hu: Pénznem.

en: Theme.
hu: Sablon.

en: Remote POST response.
hu: Távoli POST válasz.

en: Remote GET response.
hu: Távoli GET válasz.

en: Currency symbol.
hu: Pénznem szimbólum.

en: Database prefix.
hu: Adatbázis előtag.

en: Delete orphaned variations
hu: Árva variációk törlése

en: Does the theme declare WooCommerce support?
hu: A sablon támogatja a WooCommerce-et?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
hu: A sablon tartalmaz egy woocommerce.php fájlt?

en: Does this theme have outdated templates?
hu: Vajon ez a sablon tartalmaz elavult sablon fájlokat?

en: Hide errors from visitors?
hu: Hibák elrejtése?

en: Is mbstring enabled?
hu: Az MBSTRING engedélyezve?

en: Is this theme a child theme?
hu: Ez egy gyermek sablon?

en: Latest version of theme.
hu: A sablon legújabb verziója.

en: Orphaned variations
hu: Árva variációk

en: Remote GET successful?
hu: Távoli GET sikeres?

en: Remote POST successful?
hu: Távoli POST sikeres?

en: SSL forced?
hu: SSL kényszerített?

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
hu: A termék / megrendelés állapotának taxonómiája.

en: Theme author URL.
hu: A sablon szerzőjének oldala.

en: Theme name.
hu: Sablon neve.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
hu: Ez az eszköz törli az összes variációt, amelyeknek nincs szülője.

en: WooCommerce pages.
hu: WooCommerce oldalai.

en: Template overrides.
hu: Sablon felülírások.

en: Theme version.
hu: Sablon verzió.

en: Database tables.
hu: Adatbázis táblák.

en: Database.
hu: Adatbázis.

en: Geolocation enabled?
hu: Földrajzi helymeghatározó engedélyezve?

en: Invalid setting.
hu: Érvénytelen beállítás.

en: WordPress version.
hu: WordPress verzió.

en: Default timezone.
hu: Alapértelmezett időzóna.

en: Is log directory writable?
hu: A naplófájl könyvtára írható?

en: WooCommerce version.
hu: WooCommerce verzió.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
hu: Egyedi azonosító ami beállítások összekötésére használható.

en: Are WordPress cron jobs enabled?
hu: A WordPress cron feladatok engedélyezve vannak?

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
hu: A lehetőségek tömbje (index és érték párok) az inputok részére, úgymint select, multiselect, és rádiógombok.

en: ID of parent grouping.
hu: Azonosítója a szülőcsoportosításnak.

en: IDs for settings sub groups.
hu: A beállítási alcsoportok azonosítói.

en: Invalid setting group.
hu: Érvénytelen beállítási csoport.

en: Is DomDocument class enabled?
hu: A DomDocument osztály engedélyezve?

en: Is GZip enabled?
hu: A GZip engedélyezve?

en: Is SUHOSIN installed?
hu: Van SUHOSIN telepítve?

en: Is SoapClient class enabled?
hu: A SoapClient osztály engedélyezve?

en: Is WordPress debug mode active?
hu: WordPress debug mód aktív?

en: Is WordPress multisite?
hu: WordPress multisite honlap?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
hu: A fsockopen/cURL engedélyezett?

en: Limit result set to products based on a maximum price.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyeknek ára maximum.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyeknek ára minimum.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyek nincsenek készleten.

en: Limit result set to products on sale.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyek le vannak árazva.

en: Log directory.
hu: Naplófájl könyvtára.

en: Method ID.
hu: Módszer ID.

en: No setting groups have been registered.
hu: Nincs beállítási csoport regisztrálva.

en: PHP max input vars.
hu: PHP max Input idő.

en: PHP post max size.
hu: PHP POST maximális mérete.

en: Resource cannot be created.
hu: Ez a forrás nem hozható létre.

en: Settings group ID.
hu: Beállítások csoport azonosítója.

en: Shipping method customer facing title.
hu: Szállítási mód neve, mely a vásárló számára jelenik meg.

en: Shipping method instance ID.
hu: Szállítási mód azonosítója.

en: Shipping method sort order.
hu: Szállítási mód sorrendje.

en: Shipping methods do not support trashing.
hu: Szállítási módok nem támogatják a lomtárat.

en: Shipping zone location code.
hu: Szállítási zóna helyének kódja.

en: Shipping zone location type.
hu: Szállítási zóna helyének típusa.

en: Shipping zone name.
hu: Szállítási zóna neve.

en: Shipping zone order.
hu: Szállítási zóna sorrend.

en: Shipping zones do not support trashing.
hu: Szállítási zónák nem támogatják a lomtárat.

en: Unique ID for the instance.
hu: A példány egyedi azonosítója.

en: WordPress language.
hu: WordPress nyelve.

en: Environment.
hu: Környezet.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
hu: Az erőforrás nem hozható létre. Ellenőrizzük, hogy a 'rendelés' és a 'név' létezik-e.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
hu: Eredmények szűrése adott adó osztályú termékekre.

en: PHP max execution time.
hu: PHP maximális végrehajtási idő.

en: WordPress memory limit.
hu: Wordpress memóriakorlát.

en: Site URL.
hu: Honlap URL címe.

en: Home URL.
hu: Kezdőlap URL.

en: Unique ID for the zone.
hu: A zóna egyedi azonosítója.

en: Unique ID for the resource.
hu: A forrás egyedi azonosítója.

en: Shipping method description.
hu: Szállítási mód leírása.

en: Shipping method title.
hu: Szállítási mód neve.

en: Shipping method settings.
hu: Szállítási mód beállítások.

en: Shipping method enabled status.
hu: Szállítási mód engedélyezett státusz.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
hu: Olvasható leírás a beállítás számára.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
hu: Olvasható címke a beállítás számára.

en: A unique identifier for the setting.
hu: Az egyedi azonosító a beállításhoz.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
hu: További súgó szöveg a beállításról a vásárló számára.

en: Default value for the setting.
hu: A beállítás alapértelmezett értéke.

en: Limit result set to featured products.
hu: A keresés szükítése a népszerű termékekre.

en: List of variations IDs.
hu: Variációk termékazonosítójinak listája.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
hu: A napok száma, amíg a fájlok letölthetőek.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
hu: Vásárlás után hányszor tölthető le a fálj.

en: Payment gateway description on checkout.
hu: Fizetési mód leírása a pénztárnál.

en: Payment gateway method description.
hu: Fizetési mód leírása.

en: Payment gateway method title.
hu: Fizetési mód neve.

en: Payment gateway settings.
hu: Fizetési mód beállításai.

en: Payment gateway title on checkout.
hu: Fizetési mód neve a pénztárnál.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
hu: A helyőrzőszövegek bemenetekhez.

en: The date the image was created, as GMT.
hu: A kép létrehozásának ideje a GMT időzóna szerint.

en: The date the order was completed, as GMT.
hu: A megrendelés tejesítésének ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the image was last modified, as GMT.
hu: A kép utolsó módosításának ideje, a GMT időzóna szerint.

en: The date the order was paid, as GMT.
hu: A megrendelés fizetésének ideje, a GMT időzóna szerint.

en: The date the product was created, as GMT.
hu: A termék létrejöttének ideje a GMT időzónában.

en: The date the product was last modified, as GMT.
hu: A termék utolsó módosításának ideje a GMT időzónában.

en: The date the review was created, as GMT.
hu: A vélemény létrehozásának ideje a GMT időzóna szerint.

en: Setting value.
hu: Érték beállítása.

en: Payment gateway enabled status.
hu: Fizetési mód engedélyezett állapota.

en: The content of the review.
hu: A vélemény szövege.

en: Type of setting.
hu: A beállítás típusa.

en: Payment gateway sort order.
hu: Fizetési mód megjelenítési sorrendje.

en: Payment gateway ID.
hu: Fizetési mód azonosítója.

en: Start date of sale price, as GMT.
hu: Akciós ár első napja, GMT időzóna szerint.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
hu: Akciós ár első napja, az oldal időzónája szerint.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
hu: Akciós ár utolsó napja, az oldal időzónája szerint.

en: Is the customer a paying customer?
hu: A vásárló egy fizető vásárló?

en: How many times the coupon can be used in total.
hu: Hányszor használható ez a kupon.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
hu: Ha ez engedélyezve van, és az ingyenes szállítás kupont igényel, ez a kupon engedélyezni fogja az ingyenes szállítást.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
hu: Ha ez engedélyezve van a megjegyzés megjelenítődik a vásárló számára is, valamint értesítődnek róla. Ha nincs engedélyezve, csak adminisztrációs célt szolgál.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
hu: Ha ez igaz, ez a kupon nem alkalmazható arra a termékekre, amelyek le vannak árazva.

en: Limit result to customers or internal notes.
hu: A találatok szűrése vásárlói vagy belső jegyzetekre.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
hu: A kuponfelhasználók felhasználói azonosítói.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
hu: A vásárló utolsó módosításának ideje, a GMT időzóna szerint.

en: The date the order note was created, as GMT.
hu: A megrendelési megjegyzés hozzáadásának ideje, a GMT időzóna szerint.

en: The date the order refund was created, as GMT.
hu: A megrendelés visszatérítés létrehozásának ideje, a GMT időzóna szerint.

en: The date the order was created, as GMT.
hu: A rendelés létrehozásának ideje, a GMT időzóna szerint.

en: The date the order was last modified, as GMT.
hu: A megrendelés utolsó módosításának ideje, a GMT időzóna szerint.

en: The date when download access expires, as GMT.
hu: A dátum mikor a letöltés lejár, a GMT az időzóna szerint.

en: User ID of user who created the refund.
hu: A visszatérítés létrehozójának azonosítója.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
hu: A WooCommerce verziója, mely utoljára frissítette a rendelés adatait.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
hu: Mikor aktív, a fizetési mód használható a visszafizetések generálásához.

en: Meta data.
hu: Meta Adat.

en: From %1$s to %2$s
hu: %1$s-ról %2$s-ra

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
hu: Ha ez engedélyezve van, a kupon nem használható más kuponokkal együtt egy kosárban.

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
hu[0]: Hiányzó OAuth-paraméter: %s
hu[1]: Hiányzó OAuth-paraméterek: %s

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
hu: A kedvezmény összege. Mindig legyen numerikus, akkor is, ha az egy százalék.

en: The date the coupon expires, as GMT.
hu: A dátum mikor a kupon lejár, a GMT az időzóna szerint.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
hu: A dátum mikor a kupon lejár, a webhely az időzónája szerint.

en: The date the coupon was created, as GMT.
hu: A kupon létrehozásának ideje a GMT időzóna szerint.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
hu: A kupon utolsó módosításának ideje a GMT időzónában.

en: Outdated templates
hu: Elavult sablonok

note: Translators: %1$s: Template name, %2$s: Template version, %3$s: Core version.
en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
hu: %1$s verzió %2$s elavult. Az új verzió: %3$s

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
hu: Meglévő leárazott ár csökkentése (fix összeg vagy %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
hu: Meglévő leárazott ár növelése (fix összeg vagy %):

en: Learn how to update
hu: Hogyan kell frissíteni

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
hu: Csökkentse a normál árat ennyivel (érték, vagy százalék):

en: — No change —
hu: — Nincs változtatás —

en: Security
hu: Biztonság

en: Secure connection (HTTPS)
hu: Biztonságos kapcsolat (HTTPS)

en: Hide errors from visitors
hu: Hibák elrejtése a látogatók elől

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
hu: %s nevű oldal szerkesztése

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
hu: Hibaüzenetek tartalmazhatnak érzékeny információkat a bolttal kapcsolatban. Ezeket el kell rejteni.

en: Error messages should not be shown to visitors.
hu: A hiba üzenetek nem jelenhetnek meg a látogatók számára.

en: Is the connection to your store secure?
hu: A kapcsolat a bolthoz kiszolgálóhoz biztonságos?

en: Taxonomies: Product types
hu: Taxonómiák: Termék típus

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
hu: Az áruház nem használ HTTPS-t. <a href="%s" target="_blank">További információ a HTTPS és az SSL tanúsítványokról</a> .

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
hu: Az oldal láthatósága legyen <a href="%s" target="_blank">nyilvános</a>

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
hu: %1$s - Javasoljuk a prefix rövidebb legyen, mint 20 karakter. Lásd:%2$s

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
hu: Hogyan kell frissíteni az adatbázist tábla előtagot

en: Database prefix
hu: Adatbázis előtag

en: Multibyte string
hu: Multibájt karakterláncok

en: Delete log
hu: Naplófájl törlése

en: Flush all logs
hu: Naplók ürítése

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
hu: Biztos, hogy töröljük az összes naplót az adatbázisból?

en: Legacy API v3 (deprecated)
hu: Legacy API v3 (elavult)

en: REST API version used in the webhook deliveries.
hu: A webhook kézbesítéseknél használt REST API verziója.

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
hu: WP REST API integráció v%d

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
hu: %1$s /  %2$s

en: Search for a user&hellip;
hu: Felhasználó keresése&hellip;

en: Zone regions
hu: Zóna régiók

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
hu: Biztosan törli ezt a zónát? Ez a művelet nem vonható vissza.

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Enable debug mode
hu: Hibakereső mód engedélyezése

en: Shipping zones
hu: Szállítási zónák

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
hu: Mindig mutassa fennmaradó mennyiséget raktáron pl „12 raktáron”

en: Never show quantity remaining in stock
hu: Soha ne mutasson fennmaradó mennyiséget raktáron

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
hu: Csak alacsony fennmaradó mennyiségnél mutassa a raktárkészletet. pl. „2 raktáron”

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
hu: Ez befolyásolja a raktár értékek megjelenítését a fronend-en.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
hu: Ha a termék raktáron eléri ezt az összeget az állomány állapota átvált “elfogyott” állapotra, és erről emailben érkezik egy értesítés. Ez a beállítás nem befolyásolja a már meglévő “készleten” termékeket.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
hu: Ha a termék készleten lévő mennyisége eléri ezt az összeget, akkor erről érkezik egy értesítés, emailben.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
hu: Oldal tartalma: [%s]

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
hu: %1$s eladások %2$s

en: Choose a category to view stats
hu: Válasszunk egy kategóriát a statisztika megtekintéséhez

en: Choose a product to view stats
hu: Válasszunk egy terméket a statisztika megtekintéséhez

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
hu[0]: %1$s visszafizetett: %2$d rendelés (%3$d termék)
hu[1]: %1$s visszafizetett: %2$d rendelés (%3$d termék)

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
hu: Méretek (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
hu: Normál ár (%s)

en: Grouped products
hu: Csoportosított termékek

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
hu: Bármilyen %s&hellip;

en: Length x width x height in decimal form
hu: Hosszúság x szélesség x magasság decimális formában

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
hu: Visszatérítés #%1$s -%2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
hu: %s visszatérítése manuálisan

en: This lets you choose which products are part of this group.
hu: Ez lehetővé teszi, hogy melyik termék része ennek a csoportnak.

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
hu: Tömeg (%s)

en: Enter an optional description for this variation.
hu: Adjunk meg egy tetszőleges leírást ehhez a variációhoz.

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
hu: Nincs alapértelmezett %s&hellip;

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
hu: %2$s útján visszatérített összeg %1$s

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
hu: Akciós ár (%s)

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
hu: %s (nem létezik)

en: Note type
hu: Megjegyzés típus

en: Coupon(s)
hu: Kupon(ok)

en: Copy billing address
hu: Számlázási cím másolása

en: Address:
hu: Cím:

en: Unlimited usage
hu: Korlátlan felhasználás

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
hu: %1$s #%2$s további részletek

en: Apply to all qualifying items in cart
hu: Érvényesítés az összes kijelölt tételre a kosárban

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
hu: Ügyfél IP: %s

en: View other orders &rarr;
hu: Más rendelések megtekintése &rarr;

en: Customer payment page &rarr;
hu: Ügyfél fizetési oldal &rarr;

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
hu: Az importáls elkészült - %s adókulcs importálva.

en: Tool does not exist.
hu: Az eszköz nem létezik.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
hu: Biztonságos fizetések hitelkártyával vagy az ügyfél PayPal számlájával. <a href="%s" target="_blank">További információ</a>.

note: translators: 1: customer name, 2 customer id, 3: customer email translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email translators: $1: customer name, $2 customer id, $3: customer email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
hu: %1$s (#%2$s -%3$s)

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
hu: Ez a WooCommerce webáruház üzlet oldala. Az üzlet oldal egy speciális lista oldal, ami a termékeket listázza. <a href="%s" target="_blank">Bővebb információ</a>.

en: Address line 2
hu: Cím második sora

en: Address line 1
hu: Cím első sora

en: All sources
hu: Minden forrás

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Critical
hu: Kritikus

en: Alert
hu: Riasztás

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Source
hu: Forrás

en: Message
hu: Üzenet

en: Level
hu: Szint

en: Timestamp
hu: Időbélyegző

en: All levels
hu: Minden szint

en: Filter by level
hu: Szűrés szint szerint

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Filter by source
hu: Szűrés forrás szerint

en: Info
hu: Információ

en: Notice
hu: Értesítés

en: System status
hu: Rendszerállapot

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
hu: Értékelés: %s az 5-ből

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
hu: %s értékelése

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
hu: %s nettó forgalom ebben a hónapban

en: (Public)
hu: (Nyilvános)

en: Enable archives?
hu: Archívum engedélyezése?

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: Shipping is disabled.
hu: Szállítás nem elérhető.

en: Invalid parent ID
hu: Érvénytelen szülő ID

en: Invalid currency code
hu: Érvénytelen pénznem kód

en: An invalid setting value was passed.
hu: Érvénytelen küldött beállítási érték.

en: Balochistan
hu: Beludzsisztán

en: Gilgit Baltistan
hu: Gilgit-Baltisztán

en: Invalid or duplicated SKU.
hu: Érvénytelen vagy duplikált cikkszám.

en: Islamabad Capital Territory
hu: Islamabad fővárosi területe

en: Sindh
hu: Szindh

en: Invalid catalog visibility option.
hu: Érvénytelen katalógus láthatósági beállítás.

en: Invalid product tax status.
hu: Érvénytelen termék adózási állapot.

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
hu: A(z) '%s' nincs végrehajtva. Alosztályból szükséges felülírni.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
hu: A termékváltozatok kezelése a /termekek/&lt;termékazonosito&gt;/valtozatok/&lt;id&gt; endpoint részen lehetséges.

en: Ireland
hu: Írország

en: New user username.
hu: Az új felhasználó felhasználóneve.

en: New user password.
hu: Az új felhasználó jelszava.

en: New user email address.
hu: Az új felhasználó e-mail címe.

en: Webhook delivery URL.
hu: Webhook kézbesítési URL.

en: Unique identifier for the webhook.
hu: Egyedi azonosító a webhook-nak.

en: Review content.
hu: Tartalom ellenőrzése.

en: Name of the reviewer.
hu: Ellenőrző neve.

en: Email of the reviewer.
hu: Ellenőrző email címe.

en: Name for the resource.
hu: Erőforrás neve.

en: Order note content.
hu: Rendelési megjegyzés.

en: The order ID.
hu: Rendelési azonosító.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
hu: Egyedi azonosító a feltétel attribútumának.

en: Unique identifier for the variable product.
hu: A termékvariáció egyedi azonosítója.

en: Unique identifier for the variation.
hu: A variáció egyedi azonosítója.

en: Unique slug for the resource.
hu: Az egyedi url az erőforrás számára.

en: Limit result set to specific IDs.
hu: Eredmények szűrése speciális azonosítókkal (ID).

en: Ensure result set excludes specific IDs.
hu: Biztosítsa, hogy az eredményhalmaz kizár konkrét egyedi azonosítókat.

en: ID to reassign posts to.
hu: A bejegyzés azonosítója az átrendeléshez.

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
hu: #%s egy érvénytelen kép ID.

en: Installed
hu: Telepítve

en: WooCommerce extensions
hu: WooCommerce kiegészítők

en: Extensions
hu: Kiegészítők

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
hu: SSL (HTTPS) használat megkövetelése a fizetési oldalakon (<a href="%s" target="_blank">SSL tanusítvány kötelező</a>).

en: Invalid email type.
hu: Érvénytelen email típus.

en: If the variation is visible.
hu: A variáció látható-e.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
hu: Hiba: %.

en: Everywhere
hu: Mindenhol

en: No shipping methods offered to this zone.
hu: Ebben a zónában nincsenek szállítási módozatok ajánlva.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
hu: Válasszuk ki a hozzáadni kívánt szállítási módot. Csak a zónákat támogató szállítási módok jelennek meg a listán.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
hu: A végpontok a honlapunk URL-jéhez lesznek hozzáfűzve, hogy különféle, fiókkal kapcsolatos műveleteket tudjanak lekezelni. Minden végponti URL-nek egyedinek kell lennie, letiltásukhoz csak hagyjuk üresen a mezőt.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
hu: A szállítási hibakeresés engedélyezése.

en: North Korean won
hu: Észak-koreai von

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
hu: A tételek számához a <code>[qty]</code> használatos, <br/> a <code>[cost]</code> a tételek teljes árához, és a <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> a százalékalapú díjhoz.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
hu: A "Fiókom &rarr; Letöltések" oldal végpontja.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
hu: A "Fiókom &rarr; Rendelések" oldal végpontja.

en: No downloads available yet.
hu: Még nincsenek elérhető letöltések.

en: Password reset email has been sent.
hu: A jelszó emlékeztető e-mail kiküldésre került.

en: No order has been made yet.
hu: Még nem történt rendelés.

en: Previous
hu: Előző

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
hu: Egy jelszó emlékeztető e-mailt küldtünk a felhasználói fiókhoz tartozó e-mail címre, de eltarthat akár pár percig is, mire megérkezik a levél. Legalább 10 percet célszerű várni, mielőtt újabb jelszó-helyreállítást kezdeményeznénk.

en: Next
hu: Következő

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
hu: A #%1$s számú %2$s-ai rendelés állapota %3$s.

en: No saved methods found.
hu: Nincs elmentett fizetési mód.

en: Solomon Islands dollar
hu: Salamon-szigeteki dollár

en: Seychellois rupee
hu: Seychelle-i rúpia

en: Sudanese pound
hu: Szudáni font

en: Saint Helena pound
hu: Szent Ilona-i font

en: Sierra Leonean leone
hu: Sierra Leone-i leone

en: Somali shilling
hu: Szomáliai shilling

en: Surinamese dollar
hu: Suriname-i dollár

en: South Sudanese pound
hu: Dél-szudáni font

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
hu: S&atilde;o Tom&eacute; és Pr&iacute;ncipe-i dobra

en: Syrian pound
hu: Szír font

en: Swazi lilangeni
hu: Szváziföldi lilangeni

en: Tajikistani somoni
hu: Tádzsik szomoni

en: Turkmenistan manat
hu: Türkmén manat

en: Tunisian dinar
hu: Tunéziai dinár

en: Tongan pa&#x2bb;anga
hu: Tongai pa&#x2bb;anga

en: Trinidad and Tobago dollar
hu: Trinidad és Tobagó-i dollár

en: New Taiwan dollar
hu: Tajvani új dollár

en: Tanzanian shilling
hu: Tanzániai shilling

en: Ugandan shilling
hu: Ugandai shilling

en: Uruguayan peso
hu: Uruguayi peso

en: Uzbekistani som
hu: Üzbég szom

en: Venezuelan bol&iacute;var
hu: Venezuelai bol&iacute;var

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
hu: Vietnami &#x111;&#x1ed3;ng

en: Vanuatu vatu
hu: Vanuatui vatu

en: Central African CFA franc
hu: Közép-afrikai valutaközösségi frank

en: East Caribbean dollar
hu: Kelet-karibi dollár

en: West African CFA franc
hu: Nyugat-afrikai valutaközösségi frank

en: CFP franc
hu: Csendes-óceáni valutaközösségi frank

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
hu: Érvénytelen URL %s.

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
hu: Hiba a távoli kép lekérdezésekor %s.

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
hu: %1$s nem %2$s típusú

en: Yemeni rial
hu: jemeni riál

en: Zambian kwacha
hu: Zambiai kwacha

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
hu[0]: %s termék
hu[1]: %s termék

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
hu: szamoai t&#x101;l&#x101;

en: Mozambican metical
hu: Mozambiki metical

en: Namibian dollar
hu: Namíbiai dollár

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
hu: Nicaraguai c&oacute;rdoba

en: Nepalese rupee
hu: Nepáli rúpia

en: Omani rial
hu: Ománi riál

en: Panamanian balboa
hu: Panamai balboa

en: Papua New Guinean kina
hu: Pápua új-guineai kina

en: Polish z&#x142;oty
hu: Lengyel z&#x142;oty

en: Transnistrian ruble
hu: Dnyeszter menti rubel

en: Paraguayan guaran&iacute;
hu: Paraguayi guaran&iacute;

en: Qatari riyal
hu: Katari riál

en: Serbian dinar
hu: Szerb dinár

en: Rwandan franc
hu: Ruandai frank

en: Haitian gourde
hu: Haiti gourde

en: Israeli new shekel
hu: Izraeli új sékel

en: Manx pound
hu: Man-szigeti font

en: Iraqi dinar
hu: Iraki dinár

en: Iranian rial
hu: Iráni riál

en: Icelandic kr&oacute;na
hu: Izlandi korona

en: Jersey pound
hu: Jersey-i font

en: Jamaican dollar
hu: Jamaicai dollár

en: Jordanian dinar
hu: Jordán dinár

en: Kyrgyzstani som
hu: Kirgiz szom

en: Cambodian riel
hu: Kambodzsai riel

en: Comorian franc
hu: Comore-i frank

en: Kuwaiti dinar
hu: Kuvaiti dinár

en: Cayman Islands dollar
hu: Kajmán-szigeteki dollár

en: Kazakhstani tenge
hu: Kazah tenge

en: Lebanese pound
hu: Libanoni font

en: Sri Lankan rupee
hu: Srí Lanka-i rúpia

en: Liberian dollar
hu: Libériai dollár

en: Lesotho loti
hu: Lesothói loti

en: Libyan dinar
hu: Líbiai dinár

en: Moroccan dirham
hu: Marokkói dirham

en: Moldovan leu
hu: Moldáv lej

en: Malagasy ariary
hu: Madagaszkári ariary

en: Macedonian denar
hu: Macedón dinár

en: Burmese kyat
hu: Mianmari kjap

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
hu: Mongol tugrik

en: Macanese pataca
hu: Makaói pataca

en: Mauritanian ouguiya
hu: Mauritániai ouguiya

en: Mauritian rupee
hu: Mauritiusi rúpia

en: Maldivian rufiyaa
hu: Maldív rúfia

en: Malawian kwacha
hu: Malawi kwacha

en: Costa Rican col&oacute;n
hu: Costa Rica-i col&oacute;n

en: Cuban convertible peso
hu: Kubai konvertibilis peso

en: Cuban peso
hu: Kubai peso

en: Cape Verdean escudo
hu: Zöld-foki escudo

en: Djiboutian franc
hu: Dzsibuti frank

en: Algerian dinar
hu: Algériai dinár

en: Eritrean nakfa
hu: Eritreai nakfa

en: Ethiopian birr
hu: Etióp birr

en: Fijian dollar
hu: Fidzsi dollár

en: Falkland Islands pound
hu: Falkland-szigeteki font

en: Georgian lari
hu: Grúz lari

en: Guernsey pound
hu: Guernsey-i font

en: Ghana cedi
hu: Ghánai cedi

en: Gibraltar pound
hu: Gibraltári font

en: Gambian dalasi
hu: Gambiai dalasi

en: Guinean franc
hu: Guineai frank

en: Guatemalan quetzal
hu: Guatemalai quetzal

en: Guyanese dollar
hu: Guyanai dollár

en: Honduran lempira
hu: Hondurasi lempira

en: Euro
hu: euró

en: Bahraini dinar
hu: Bahreini dinár

en: Burundian franc
hu: Burundi frank

en: Bermudian dollar
hu: Bermudai dollár

en: Brunei dollar
hu: Brunei dollár

en: Bolivian boliviano
hu: Bolíviai boliviano

en: Bahamian dollar
hu: Bahamai dollár

en: Bhutanese ngultrum
hu: Bhutáni ngultrum

en: Botswana pula
hu: Botswanai pula

en: Belarusian ruble
hu: Belarusz rubel

en: Belize dollar
hu: Belize-i dollár

en: Congolese franc
hu: Kongói frank

en: Bitcoin
hu: bitcoin

en: The date you provided is invalid.
hu: A megadott dátum érvénytelen.

en: Afghan afghani
hu: Afgán afgáni

en: Albanian lek
hu: Albán lek

en: Armenian dram
hu: Örmény dram

en: Netherlands Antillean guilder
hu: Holland antillákbeli forint

en: Angolan kwanza
hu: Angolai kwanza

en: Aruban florin
hu: Arubai florin

en: Azerbaijani manat
hu: Azeri manat

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
hu: Bosnyák konvertibilis márka

en: Barbadian dollar
hu: Barbadosi dollár

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
hu: Egy fix egységár alkalmazható a szállításra.

en: A minimum order amount
hu: Minimális rendelési összeg

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: File
hu: Fájl

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
hu: Engedélyezzük a vásárlóknak a megrendelés személyes átvételét. Alapértelmezésként személyes átvételkor az üzlet szerinti adókulcsok kerülnek felszámításra a vásárló címétől függetlenül.

en: Optional cost for local pickup.
hu: Személyes átvétel opcionális költsége.

en: Current page of the collection.
hu: A gyűjtemény aktuális oldala.

en: Expires
hu: Lejárat

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
hu: A kikapcsolást követően ez az örökölt metódus nem lesz elérhető.

en: Local pickup (legacy)
hu: Személyes átvétel (örökölt)

en: Free shipping (legacy)
hu: Ingyenes szállítás (örökölt)

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
hu: Minden %d percben

en: Flat rate (legacy)
hu: Átalányösszeg (örökölt)

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
hu: Az ingyenes szállítás egy speciális mód, amely kuponokkal és minimális költségekkel kiváltható.

en: International flat rate (legacy)
hu: Nemzetközi átalány (örökölt)

en: Local delivery (legacy)
hu: Helyi kézbesítés (örökölt)

en: Make default
hu: Alapértelmezetté tesz

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
hu: A terület ami alatt a kérés keletkezett; meghatározza a válaszban megjelent mezőket.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
hu: Ez a metódus elavult lett a 2.6.0-ás verzióban és el lesz távolítva a jövőben. Javasoljuk letiltani ezeket, illetve a lehető leghamarabb újakat beállítani a<a href="%s">Szállítási zónáknál</a>.

en: Limit results to those matching a string.
hu: Eredmények szűkítése a karakterláncot tartalmazókra.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
hu: Maximum tételek száma az eredménynél.

en: Payment method deleted.
hu: Fizetési mód törölve.

en: List of sales reports.
hu: Eladási jelentések listája.

en: Zone
hu: Zóna

en: Insert into product
hu: Beillesztés a termékbe

en: Please enter an address to continue.
hu: Adjunk meg egy címet a folytatáshoz.

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
hu: &quot;%s&quot; nem található

en: Coupons navigation
hu: Kupon navigáció

en: An alphanumeric identifier for the resource.
hu: Alfanumerikus azonosító az erőforrásnak.

en: Products list
hu: Terméklista

en: Uploaded to this product
hu: A termékhez feltöltve

en: Orders navigation
hu: Rendelés navigáció

en: Products navigation
hu: Termék navigáció

en: Orders list
hu: Rendeléslista

en: Coupons list
hu: Kuponlista

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
hu: Rendelések (%d. oldal)

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
hu[0]: %s és %d másik régió
hu[1]: %s és %d másik régió

en: Filter orders
hu: Rendelések szűrése

en: Filter products
hu: Termékek szűrése

en: Filter coupons
hu: Kuponok szűrése

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
hu: Nincs kiválasztva a szállítási mód. A megadott címet célszerű nagyon figyelmesen ellenőrizni, vagy szükség esetén kapcsolatba kell lépni velünk, hogy segíthessünk.

en: This payment method was successfully set as your default.
hu: Ez a fizetési mód sikeresen beállítva, mint alapértelmezett fizetési mód.

en: Undo?
hu: Visszavonás?

en: Country ISO 3166 code.
hu: Országkód az ISO 3166 szerint.

en: State code.
hu: Állam/Megye kódja.

en: Tax rate.
hu: Adókulcs.

en: Tax rate name.
hu: Adókulcs neve.

en: Tax priority.
hu: Adó elsődlegesség.

en: List of top sellers products.
hu: Legtöbbet eladott termékek listája.

en: The delivery duration, in seconds.
hu: A szállítási időtartam, másodpercben.

en: Go to shop
hu: Üzlet

en: The HTTP response code from the receiving server.
hu: A fogadó szerver HTTP válasz kódja.

en: Webhook topic is required and must be valid.
hu: A Webhook témát kötelező kitölteni, és érvényesnek kell lennie.

en: Request body.
hu: Kérés törzse.

en: Request headers.
hu: Kérés fejléce.

en: A human-readable description of the resource.
hu: Az erőforrás ember által is érthető leírása.

en: Webhook event.
hu: Webhook esemény.

en: Webhook resource.
hu: Webhook erőforrás.

en: Webhook topic.
hu: Webhook téma.

en: Webhook status.
hu: Webhook állapot.

en: A friendly name for the webhook.
hu: Egy barátságos név a webhook-nak.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
hu: A webhook kézbesítési URL-nek érvényes URL-nek kell lennie és http:// vagy https:// kell kezdődnie.

en: The response body from the receiving server.
hu: A válasz fejrész a fogadó szervertől.

en: Postcode / ZIP.
hu: Irányítószám.

en: Whether or not this is a compound rate.
hu: Függetlenül attól, hogy ez egy összetett arány.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
hu: Összefoglaló a válaszról beleértve a HTTP válaszkódot, az üzenetet, és a törzset.

en: Array of the response headers from the receiving server.
hu: A válasz fejrész a fogadó szervertől.

en: Indicates the order that will appear in queries.
hu: A sorrendet mutatja, amely szerint a lekérések megjelennek.

en: Invalid webhook ID.
hu: Érvénytelen webhook azonosító.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
hu: A keresés szűkítése azon webhook-okra amelyekhez specifikus státusz tartozik.

en: Return to emails
hu: Vissza az e-mailekhez

en: Taxes do not support trashing.
hu: Az adók funkció nem támogatja lomtárat.

en: The HTTP response message from the receiving server.
hu: A fogadó szerver HTTP válasz kódja.

en: The URL where the webhook was delivered.
hu: Az url ahol a webhook kiszolgálásra került.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
hu: A webhook kiszolgálásának ideje, az oldal időzónájában.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
hu: A webhook létrehozásának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
hu: A webhook utolsó módosításának ideje az oldal időzónájában.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hu: Függetlenül attól, hogy ez az adókulcs vonatkozik-e a szállításra is.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
hu: WooCommerce művelet nevek, melyek webhookokkal vannak társítva.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
hu: %1$s telepítése sikertelen (%2$s). <a href="%3$s">Kézzel történő telepítéshez kattintsunk ide.</a>

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
hu: %1$s telepítve, de sikertelen a bekapcsolása. <a href="%2$s">Kézzel történő bekapcsoláshoz kattintsunk ide.</a>

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
hu: Titkos kulcs amit a hash generálására használunk amikor webhookot kézbesítünk és átadunk a kérés fejlécében. Ez alapból egy MD5 hash lesz a jelenlegi felhasználó ID | felhasználónevéből ha nincs megadva.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
hu: Az URL ahova a webhook szállítmány el lesz küldve.

en: Webhook topic must be valid.
hu: A webhook témának érvényesnek kell lennie.

en: Sort by tax class.
hu: Rendezés adókulcsok szerint.

en: Tax class name.
hu: Adó osztály neve.

en: Return to shop
hu: Vásárlás folytatása

en: Order on-hold
hu: Megrendelés Fizetés folyamatban

en: Quantity ordered.
hu: Megrendelt mennyiség.

en: Product price.
hu: Termék ára.

en: Line subtotal (before discounts).
hu: Részösszeg (kedvezmények előtt)

en: Customer ID is invalid.
hu: Érvénytelen vásárlói azonosító.

en: Line total (after discounts).
hu: Teljes összeg (kedvezmények után)

en: Line taxes.
hu: Adók.

en: Tax subtotal.
hu: Adó részösszeg.

en: Parent order ID.
hu: Szülő megrendelés azonosító.

en: Order status.
hu: Megrendelés állapota.

en: Billing address.
hu: Számlázási cím.

en: Shipping address.
hu: Szállítási cím.

en: Payment method ID.
hu: Fizetési mód azonosító.

en: Product short description.
hu: Termék rövid leírása.

en: Shipping method ID is required.
hu: A szállítási mód azonosító kötelező.

en: Tax total.
hu: Adó végösszeg.

en: Variation ID, if applicable.
hu: Variációazonosító, ha alkalmazható.

en: Tax class of product.
hu: A termék adókulcsa.

en: Coupon code is required.
hu: A kuponkód kötelező.

en: Customer's IP address.
hu: A vásárló IP címe.

en: Report period.
hu: Jelentési időszak.

en: List of related products IDs.
hu: Kapcsolódó termékazonosítók listája.

en: Line subtotal tax (before discounts).
hu: Részösszeg adó (kedvezmények előtt)

en: Line total tax (after discounts).
hu: Teljes adóösszeg (kedvezmények után)

en: Fee name is required.
hu: Díj nevét kötelező megadni.

en: Stock management at product level.
hu: Készletkezelés termék szinten.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
hu: Megmutatja, hogy az értékelő megvásárolta-e a terméket, vagy sem.

en: Payment method title.
hu: Fizetési mód címe.

en: Shows if the product is on sale.
hu: Mutatja, ha a termék eladó.

en: Tax lines data.
hu: Adózási adat.

en: Total charged for shipping.
hu: Felszámított teljes szállítási költség.

en: Total discount amount for the order.
hu: A megrendelés kedvezményének teljes összege.

en: Total shipping amount for the order.
hu: A megrendelés teljes szállítási költsége.

en: Sum of all taxes.
hu: Adók összesen.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
hu: Ország kód az ISO 31661-1 alpha-2 formában.

en: Unique transaction ID.
hu: Egyedi tranzakciós azonosító (ID).

en: Tax rate code.
hu: Adókulcs kód.

en: Tax rate label.
hu: Adókulcs címke.

en: Show if is a compound tax rate.
hu: Mutassa, ha egy összeett adóérték.

en: Tax total (not including shipping taxes).
hu: Összes adó (szállítás adója nélkül).

en: Shipping tax total.
hu: Szállítás adója.

en: Discount total tax.
hu: Kedvezmény összes adó.

en: List of refunds.
hu: Visszatérítések listája.

en: Refund ID.
hu: Visszatérítés azonosító (ID).

en: Refund reason.
hu: Visszatérítési ok.

en: Refund total.
hu: Összes visszatérítés.

en: Review rating (0 to 5).
hu: Értékelés értéke (0-tól 5-ig)

en: Reviewer name.
hu: Értékelő neve.

en: Reviewer email.
hu: Értékelő e-mail címe.

en: Shipping class name.
hu: Szállítási osztály neve.

en: Product type.
hu: Terméktípus.

en: Featured product.
hu: Kiemelt termék.

en: Catalog visibility.
hu: Katalógus láthatóság.

en: Product description.
hu: Termékismertető.

en: Unique identifier.
hu: Egyedi azonosító.

en: Current product price.
hu: Aktuális termékár.

en: Product regular price.
hu: Termék szokásos ára.

en: Price formatted in HTML.
hu: HTML-formázott ár.

en: Shows if the product can be bought.
hu: Mutatja, ha a termék megvásárolható.

en: Default sort order.
hu: Alapértelmezett sorrend.

en: Category name.
hu: Kategória neve.

en: Image ID.
hu: Kép ID.

en: Shipping method ID.
hu: Szállítási mód ID.

en: Image URL.
hu: Kép URL.

en: Image name.
hu: Kép neve.

en: Image alternative text.
hu: Képet helyettesítő szöveg.

en: Product ID or SKU is required.
hu: A termékazonosító (ID) vagy cikkszám(SKU) kötelező.

en: Total discount tax amount for the order.
hu: A megrendelés kedvezményének teljes adóösszege.

en: Total shipping tax amount for the order.
hu: A rendelés összes szállításának adóösszege.

en: Fee name.
hu: Költség (díj) neve.

en: Tax status of fee.
hu: Költség (díj) adózási állapot.

en: Discount total.
hu: Összes kedvezmény.

en: Image data.
hu: Képadat.

en: Tag name.
hu: Címke neve.

en: Product slug.
hu: Termék slug.

en: Product URL.
hu: Termék url címe.

en: Product status (post status).
hu: Termék állapota (küldési állapot).

en: Amount of sales.
hu: Eladások értéke.

en: List of downloadable files.
hu: Letölthető fájlok listája.

en: Product external URL. Only for external products.
hu: Termék távoli url címe. Csak külső (távoli) termék esetén.

en: Product external button text. Only for external products.
hu: Távoli termék gombfelirat szövege. Csak külső (távoli) termék esetén.

en: Tax status.
hu: Adó állapot.

en: Stock quantity.
hu: Készletmennyiség.

en: Product dimensions.
hu: Termékméretei.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
hu: Termék hosszúság (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
hu: Termék szélesség (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
hu: Termék magasság (%s).

en: Shows if the product need to be shipped.
hu: Mutassa, ha a termékhez szükséges a szállítás.

en: Allow reviews.
hu: Engedélyezzük az értékelést.

en: Reviews average rating.
hu: Értékelések átlagos értéke.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
hu: Kép elhelyezése. A 0 azt jelenti, hogy a kép kiemelt.

en: Net sales in the period.
hu: Az időszak nettó eladásai.

en: Average net daily sales.
hu: Átlagos napi nettó értékesítés.

en: List of tags.
hu: Cimke lista.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
hu: A keresés szükítése azon termékekre amelyekhez specifikus státusz tartozik.

en: Tag ID.
hu: Cimke ID.

en: Total of coupons used.
hu: Összes felhasznált kupon.

en: Total of refunded orders.
hu: Az összes visszatérítés összege.

en: Total charged for taxes.
hu: Az összes adó összege.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
hu: Variáció szélessége (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
hu: Variáció hossza (%s).

en: If the variation is downloadable.
hu: Ha a variáció letölthető.

en: If the variation is virtual.
hu: Ha a variáció virtuális.

en: Shows if the variation can be bought.
hu: Jelenítsd meg, ha a variáció megvásárolható.

en: Shows if the variation is on sale.
hu: Jelenítsd meg, ha a variáció értékesítés alatt van.

en: Variation regular price.
hu: Variáció normál ára.

en: Variation sale price.
hu: Variáció akciós ára.

en: Stock management at variation level.
hu: Raktárkészlet kezelése engedélyezése variáció szinten.

en: Category ID.
hu: Kategória ID.

en: List of images.
hu: Képek listája.

en: List of categories.
hu: Kategóriák listája.

en: Product parent ID.
hu: Termék szülőjének ID-je.

en: Variation dimensions.
hu: Variáció méretei.

en: Total of items purchased.
hu: Összes vásárolt tétel.

en: Total of orders placed.
hu: Összes rendelési hely.

en: Type of attribute.
hu: Tulajdonság típusa.

en: List of grouped products ID.
hu: Csoportosított termékazonosítók listája.

en: Attribute name.
hu: Tulajdonság neve.

en: Tag slug.
hu: Címke keresőbarát neve (slug).

en: Category slug.
hu: Kategória keresőbarát neve (slug).

en: Optional note to send the customer after purchase.
hu: Opcionális megjegyzés küldése a vásárlónak a vásárlás végeztével.

en: Shipping class ID.
hu: Szállítási osztály ID.

en: Shipping class slug.
hu: Szállítási osztály keresőbarát neve (slug).

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
hu: Mutatja, függetlenül attól, hogy a termékszállítás adóköteles vagy nem adóköteles.

en: Totals.
hu: Végösszeg.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
hu: Termék tömege (%s).

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
hu: Változat tömege (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
hu: Variáció magassága (%s).

en: Attribute position.
hu: Attribútum helye.

en: List of variations.
hu: Variációk listája.

en: HTML description of the resource.
hu: A forrás HTML leírása.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
hu: A megrendelés dátuma a bolt időzónája szerint.

en: Meta value.
hu: Meta érték.

en: Shows where the order was created.
hu: Megjeleníti a megrendelés helyét.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
hu: A megrendelés pénzneme ISO formátumban.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
hu: A kép létrehozásának dátuma a bolt időzónája szerint.

en: Meta key.
hu: Meta kulcs.

en: Category archive display type.
hu: Kategória archívumának megjelenítési módja.

en: Variation URL.
hu: Variáció URL.

en: Current variation price.
hu: Jelenlegi variáció ára.

en: Enable/Disable attribute archives.
hu: Attribútum archívum engedélyezése/tiltása.

en: Variation image data.
hu: Variáció képének adatai.

en: List of attributes.
hu: Attribútumok listája.

en: Variation ID.
hu: Variáció ID.

en: Amount of reviews that the product have.
hu: A termék véleményeinek száma.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
hu: Alfanumerikus azonosító az erőforrásnak, amely egyedi a típusában.

en: Defaults variation attributes.
hu: Alapértelmezett attribútumok variációja.

en: Define if the attribute can be used as variation.
hu: Jelöld be, ha az attribútum használható a variációk kialakításához.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
hu: Jelöld be, hogy az attribútum látható legyen a további részletek fülön a termék oldalán.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
hu: Jelöld be, ha a rendelés fizetve. Ez átállítja a státuszt feldolgozás alattra és csökkenti a raktáron lévő készletet.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
hu: Letöltés típusa, ez irányítja a megjelenést a frontend-en.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
hu: Ha van készletgazdálkodás, ez irányítja az utánrendelhetőséget.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
hu: A keresés szűkítése azon rendelésekre amelyekhez specifikus vásárló tartozik.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
hu: A keresés szűkítése azon rendelésekre amelyekhez specifikus termék tartozik.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
hu: A keresés szűkítése azon rendelésekre amelyekhez specifikus státusz tartozik.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyekhez specifikus azonosítójú kategória tartozik.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyekhez specifikus szállítási mód azonosító tartozik.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyekhez specifikus azonosítójú címke tartozik.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
hu: A keresés szükítése azon termékekre amelyekhez specifikus típus van rendelve.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
hu: A keresés szükítése azon termékekre amelyekhez specifikus termékkód.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyekhez specifikus azonosítójú attribútum tartozik.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
hu: A keresés szükítése azon termékekre, amelyekhez specifikus attribútum tartozik.

en: Limit result set to products with a specific slug.
hu: A keresés szükítése azon termékekre amelyekhez specifikus url tartozik.

en: Line item meta data.
hu: Tétel metaadatok.

en: List of available term names of the attribute.
hu: Az attribútum rendelkezésre álló kifejezésneveinek listája.

en: List of cross-sell products IDs.
hu: Kapcsolódó termékazonosítók listája.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
hu: A megrendelés elemeinek MD5 hash-je.

en: Meta label.
hu: Meta címke.

en: Note left by customer during checkout.
hu: Megjegyzést hagyott vásárló a fizetéskor.

en: Number of decimal points to use in each resource.
hu: Az egyes erőforrásokban használt tizedespontok száma.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
hu: Egy adott vég dátumhoz tartozó visszértékesítés esetén a dátumnak %s formátumban kell lennie.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
hu: Egy adott kezdő dátumhoz tartozó visszértékesítés esetén a dátumnak %s formátumban kell lennie.

en: Selected attribute term name.
hu: A kiválasztott attribútum kifejezés neve.

en: Shows if backorders are allowed.
hu: Mutatja, ha az utánrendelések engedélyezett.

en: Shows if the product is on backordered.
hu: Mutatja, ha a termék utánrendelhető.

en: Shows if the variation is on backordered.
hu: Mutatja, ha a variáció utánrendelhető.

en: Sum of line item taxes only.
hu: A tételek adóinak összege.

en: The ID for the parent of the resource.
hu: A szülő erőforrás azonosítója.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
hu: A kép utolsó módosításának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
hu: A megrendelés utolsó módosításának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
hu: A megrendelés fizetésének ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
hu: A termék létrejöttének ideje az oldal időzónájában.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
hu: A termék utolsó módosításának ideje az oldal időzónájában.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
hu: Az értékelés létrehozásának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
hu: A variáció létrehozásának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
hu: A variáció utolsó módosításának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: User agent of the customer.
hu: A vásárló böngészőjének típusa.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
hu: A megrendelés leadásának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: True the prices included tax during checkout.
hu: Igaz: az árak tartalmazni fogják az ÁFA-t fizetésnél.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
hu: A rendelés megrendelőjének azonosítója. 0 a vendégek azonosítója.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hu: Ellenőrzi, hogy a változat szerepel-e "készleten", vagy "elfogyott".

en: List of up-sell products IDs.
hu: Up-sell termék ID-k listája.

en: Allow one item to be bought in a single order.
hu: Kapcsold be, ha ebből a termékből csak egy szerepelhet egy rendelésben.

en: Total number of purchases.
hu: Összes vásárlás.

en: Group type.
hu: Csoport típus.

en: Attribute ID.
hu: Attribútum ID.

en: If the product is downloadable.
hu: A termék letölthető-e.

en: If the product is virtual.
hu: A termék virtuális-e.

en: Invalid product.
hu: Érvénytelen termék.

en: Number of published products for the resource.
hu: Az erőforrás alatt közzétett termékek száma.

en: Term name.
hu: Kifejezés neve.

en: Coupons line data.
hu: Kupon adatok sorai.

en: Tax class of fee.
hu: Költség (díj) adókulcsa.

en: Fee lines data.
hu: Fizetési adatok sorai.

en: Shipping method name.
hu: Szállítási mód neve.

en: Shipping lines data.
hu: Szállítási adatok sorai.

en: Grand total.
hu: Teljes összeg.

en: Order item ID provided is not associated with order.
hu: A tétel azonosítója nem ehhez a megrendeléshez tartozik.

en: Gross sales in the period.
hu: Az időszak bruttó árbevétele.

en: End date of sale price.
hu: Akciós ár utolsó napja.

en: Start date of sale price.
hu: Akciós ár első napja.

en: Product sale price.
hu: Termék akciós ára.

en: Menu order, used to custom sort products.
hu: Menü sorrend, a termékek egyéni sorrendjénél használható.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
hu: Menü sorrend, az erőforrás egyéni sorrendjénél használható.

en: Unique identifier for the object.
hu: Az objektum egyedi azonosítója.

en: Invalid timestamp.
hu: Érvénytelen időbélyeg.

en: Coupon code.
hu: Kuponkód.

en: Email address.
hu: E-mail cím.

en: Postal code.
hu: Irányítószám.

en: The coupon code cannot be empty.
hu: A kupon kód nem maradhat üresen.

en: Order note.
hu: Jegyzet/megjegyzés a rendeléshez.

en: Order is invalid
hu: A rendelés érvénytelen

en: Phone number.
hu: Telefonszám.

en: Invalid order ID.
hu: Érvénytelen rendelés ID.

en: Cannot create order note, please try again.
hu: Nem lehetett jegyzetet létrehozni a rendeléshez, a műveletet meg kell ismételni.

en: Product name.
hu: Termék neve.

en: List of email addresses that can use this coupon.
hu: Email címek listája amik használhatják ezt a kupont.

en: Coupon description.
hu: Kupon leírása.

en: Customer login name.
hu: Vásárló bejelentkezési neve.

en: Customer password.
hu: Vásárló jelszava.

en: Last order data.
hu: Legutóbbi rendelési adat.

en: Last order ID.
hu: Legutóbbi rendelés ID.

en: ISO code or name of the state, province or district.
hu: Az állam, megye, tartomány, vagy kerület ISO kódja, vagy neve.

en: ISO code of the country.
hu: Az ország ISO kódja.

en: List of shipping address data.
hu: Szállítási címlista adatok.

en: Downloadable product ID.
hu: Letölthető termék ID. (azonosító)

en: Email address is invalid.
hu: Érvénytelen e-mail cím.

en: City name.
hu: Település neve.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
hu: A vásárlók nem képesek létező (fizikális) árukat vásárolni amíg a szállítási mód elérhető.

en: File details.
hu: Fájl leírása.

en: Download ID (MD5).
hu: Letöltés ID (MD5).

en: Download file URL.
hu: Fájlletöltés URL cím.

en: Address line 2.
hu: 2. címsor

en: Address line 1.
hu: 1. címsor

en: Avatar URL.
hu: Avatar URL cím.

en: Reason for refund.
hu: Visszatérítés oka.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
hu: A kupon létrehozásának dátuma a bolt időzónája szerint.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
hu: A kupon módosításának dátuma a bolt időzónája szerint.

en: List of billing address data.
hu: Számlázási címek listája.

en: Refund amount.
hu: Összeg visszatérítése.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
hu: A vásárló utolsó módosításának ideje a bolt időzónája alapján.

en: How many times the coupon can be used per customer.
hu: Egy vásárló hányszor használhatja a kupont.

en: Learn more about shipping zones
hu: Tudjunk meg többet a szállítási zónákról

en: First name.
hu: Keresztnév.

en: Last name.
hu: Vezetéknév.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
hu: A szállítás jelenleg bekapcsolva, de még nincs létrehozva szállítási mód a szállítási zónában.

en: Cannot create existing resource.
hu: Nem lehet létrehozni a már meglévő erőforrást.

en: Consumer key is invalid.
hu: Fogyasztói kulcs érvénytelen.

en: Determines the type of discount that will be applied.
hu: Meghatározza kedvezmény típusát, amelyet majd alkalmazásra kerül.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
hu: Érvénytelen egyszer használatos szám - a szám már fel lett használva.

en: Invalid order refund ID.
hu: Érvénytelen rendelési visszatérítési azonosító.

en: Invalid resource id for reassignment.
hu: Érvénytelen erőforrás-azonosító, az átrendeléshez.

en: Invalid resource id.
hu: Érvénytelen erőforrás-azonosító.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
hu: Érvénytelen aláírás - nem rendezhető paraméterek.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
hu: Érvénytelen aláírás - az aláírások nem egyeznek.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
hu: Érvénytelen aláírás - aláírási mód érvénytelen.

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
hu: Az örökölt szállítási módok elavultak, de továbbra is rendben működni fognak. <b><em> A WooCommerce jövőbeni verzióiban el lesznek távolítva</em></b>. Javasoljuk letiltani ezeket, illetve a lehető leghamarabb újakat beállítani.

en: Limit result set to resources with a specific code.
hu: A találatok szűrése specifikus kódú elemekre.

en: Limit result set to resources with a specific email.
hu: A keresés szűkítése azon találatokra amelyekhez specifikus email tartozik.

en: Limit result set to resources with a specific role.
hu: A keresés szűkítése azon találatokra amelyekhez specifikus jogosultság tartozik.

en: Line items data.
hu: Adatok sora.

en: List of category IDs the coupon applies to.
hu: Kategória azonosítók, amelyekhez a kupon használható.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
hu: Kategória azonosítók, amelyekhez a kupon nem használható.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
hu: Termékazonosítók, amelyekhez a kupon használható.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
hu: Termékazonosítók, amelyekhez a kupon nem használható.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
hu: A kosárban lévő elemek száma, amelyekhez kupon használható.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
hu: Maximális rendelési összeg kupon használatakor.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
hu: Minimális rendelési összeg, amelynek a kosárban lennie kell a kupon alkalmazása előtt.

en: Number of downloads remaining.
hu: Hátralévő letöltések.

en: Quantity of orders made by the customer.
hu: A vásárló rendeléseinek száma.

en: Refund amount must be greater than zero.
hu: A visszatérítés összege nem lehet nagyobb, mint nulla.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
hu: Mutatja / meghatározhatja, hogy a jegyzet csak egy hivatkozás vagy a vásárló is láthatja (a felhasználó értesítést kap).

en: The API key provided does not have read permissions.
hu: Az API kulcs nem rendelkezik olvasási engedélyekkel.

en: The API key provided does not have write permissions.
hu: Az API kulcs nem rendelkezik írási jogosultsággal.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
hu: A vásárló létrehozásának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
hu: A megrendelési megjegyzés hozzáadásának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
hu: A megrendelés visszatérítés létrehozásának ideje, az oldal időzónája szerint.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
hu: A dátum mikor a letöltés lejár, a webhely az időzónája szerint.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
hu: Dátum és idő, amikor a kupon lejár.

en: Unique identifier for the resource.
hu: Az erőforrás egyedi azonosítója.

en: Webhooks do not support trashing.
hu: Webhook modul nem támogatja lomtárat.

en: Add shipping methods &amp; zones
hu: Szállítási módok &amp;  zónák hozzáadása

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
hu: Hiba történt a visszafizetési művelet létrehozása során, a fizetési átjáró API használatakor.

en: The email address for the customer.
hu: A vásárló email címe.

en: Item ID.
hu: Elem ID.

en: Username isn't editable.
hu: A felhasználói név nem szerkeszthető.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
hu: Hagyjuk-e ki a Lomtárat, és töröljünk egyből.

en: Cannot create order refund, please try again.
hu: Nem hozható létre megrendelés visszatérítés, próbáljuk újra.

en: Invalid order item.
hu: Érvénytelen rendelési tétel.

en: Company name.
hu: Szervezet neve.

en: Total amount spent.
hu: Elköltött teljes összeg.

en: Customer last name.
hu: Vásárló vezetékneve.

en: Customer first name.
hu: Vásárló keresztneve.

en: Order key.
hu: Rendelés kulcs.

en: File URL.
hu: Fájl URL.

en: File name.
hu: Fájlnév.

en: Order ID.
hu: Rendelés ID.

en: Downloadable file name.
hu: Letölthető fájl neve.

en: Number of times the coupon has been used already.
hu: Hányszor volt a kupon felhasználva.

en: Setup shipping zones
hu: Szállítási zónák beállítása

en: WooCommerce database update
hu: WooCommerce adatbázis frissítés

en: Customers do not support trashing.
hu: Az ügyfelek modul nem támogatja a lomtár funkciót.

en: Add shipping zone
hu: Szállítási zóna hozzáadása

en: Rest of the world
hu: A világ többi része

en: For example:
hu: Például:

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
hu: Szükség szerint hozz létre zónákat &ndash; a vásárlók csak a címükön elérhető szállítási módokat fogják látni.

en: New:
hu: Új:

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
hu: Az ön szervere nem támogatja a(z) %s függvényt. Szükségünk van erre a függvényre, hogy elérjük a MaxMind GeoIP adatbázist.

en: The version of cURL installed on your server.
hu: A cURL verziója a szerveren telepítve.

en: List 1 postcode per line
hu: Soronként egy (1) irányítószámot kell megadni

en: Limit to specific ZIP/postcodes
hu: Korlátozás meghatározott irányítószámokra

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
hu: WordPress követelmények

en: Archive template
hu: Archív sablon

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
hu: Megjeleníti, hogy a WP Cron Jobs engedélyezett e.

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
hu: Európa zóna = Bármely ország Európában = Átalánydíj szállítás

en: MaxMind GeoIP database.
hu: MaxMind GeoIP adatbázis.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
hu: Irányítószám a szabályhoz. Használd a pontosvesszőt (;) a lehetőségek elválasztásához. Hagyd üresen az összes elfogadásához. Csillagok (*) és intervallumok (pl. 12345...12350) is használhatóak.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
hu: A titkos kulcs használható a kiszolgált webhookok hash-eléséhez, a biztonság érdekében.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
hu: Az amerikai hazai zóna = Minden amerikai államban = Átalánydíj szállítás

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
hu: A sablonod tartalmaz woocommerce.php fájlt, ezért nem tudod felülírni a woocommerce/archive-product.php nevű fájlt. (A woocommerce.php fájlnak nagyobb a prioritása.) Ez megjelenítési hibákat okozhat.

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
hu: régiók csoportja különböző szállítási módokhoz és díjjakhoz rendelhetőek.

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: cURL version.
hu: cURL verzió.

en: Page ID is set, but the page does not exist
hu: Az oldal ID-ja beállítva, de az oldal nem létezik

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
hu: Szállítás és szállítási kalkulációk kikapcsolása

en: No location by default
hu: Nincs alapértelmezett cím

en: Show categories
hu: Kategóriák megjelenítése

en: Show categories &amp; products
hu: Kategóriák és termékek megjelenítése

en: Show subcategories &amp; products
hu: Alkategóriák és termékek megjelenítése

en: Calculations
hu: Kalkulációk

en: Default to customer shipping address
hu: Alapértelmezetten a vásárló szállítási címe

en: Default to customer billing address
hu: Alapértelmezetten a vásárló számlázási címe

en: Force shipping to the customer billing address
hu: Szállítás kényszerítése a vásárló számlázási címére

en: Zone does not exist!
hu: A zóna nem létezik!

en: Edit failed. Please try again.
hu: A módosítás sikertelen. Kérlek, próbáld újra.

en: Add shipping method
hu: Szállítási mód hozzáadása

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
hu: Több szállítási módot is megadhatsz ebben a zónában. Csak a zónába eső vásárlók fogják ezeket látni.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
hu: A szállítási zóna egy földrajzi régió, ahol megadott szállítási módok és díjak kerülnek alkalmazásra.

en: Region(s)
hu: Régió(k)

en: Your changes were not saved. Please retry.
hu: Változások mentése sikertelen, a műveletet meg kell ismételni.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
hu: Ennek a szállítási módnak nincs beállítás konfigurálva.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
hu: A szállítási mód nem került meghatározásra, a műveletet meg kell ismételni.

en: Close modal panel
hu: Ablak bezárása

en: Add shipping class
hu: Szállítási osztály hozzáadása

en: Shipping location(s)
hu: Szállítási hely(ek)

en: Delete payment method
hu: Fizetési mód törlése

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
hu: Szeretné menteni a módosításokat először? A megváltozott adatok elvesznek, ha a nemet választja.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
hu: Húzza és engedje el, hogy megváltoztassa a zónák sorrendjét. Ebben a sorrendben fogja a rendszer a vásárló címével összehasonlítani.

en: No shipping classes have been created.
hu: Szállítási osztályok nincsenek létrehozva.

en: Product count
hu: Termék száma

en: Set default payment method
hu: Alapértelmezett fizetési mód

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
hu: Ez a beállítás a vásárló alapértelmezett címét határozza meg. Földrajzi helymeghatározás használatakor a MaxMind GeoLite adatbázisa rendszeres időközönként letöltésre fog kerülni a wp-content könyvtárba.

en: Zone name
hu: Zónanév

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
hu: Egy alapértelmezett fizetési mód oldal végpontjának beállítása.

en: Endpoint for the delete payment method page.
hu: A fizetési mód törléséhez tartozó oldal végpontja.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
hu: A "Fiókom &rarr; Fizetési módok" oldal végpontja.

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: Ship to specific countries
hu: Szállítás a kiválasztott országokba

en: Sell to specific countries
hu: Értékesítés a kiválasztott országokba

en: Sell to all countries, except for&hellip;
hu: Értékesítés az összes országba, kivéve&hellip;

en: Default customer location
hu: Vásárló alapértelmezett címe

en: Addresses
hu: Címek

en: Customer download link
hu: Vásárlói letöltés link

en: Edit item
hu: Tétel szerkesztése

en: Delete item
hu: Tétel törlése

en: Add item(s)
hu: Tétel(ek) hozzáadása

en: This order is no longer editable.
hu: Ez a rendelés már nem szerkeszthető.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
hu: Megjegyzés: a visszatérítési szabályok a vásárlók számára láthatóvá fog válni.

en: Tax status
hu: Adó státusz

en: Stock quantity
hu: Készlet mennyisége

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
hu: Létező %s létrehozása sikertelen.

en: Help &amp; Support
hu: Súgó és támogatás

en: Learn more about orders
hu: Bővebb információ a rendelésekből

en: Learn more about coupons
hu: Bővebb információ a kuponokról

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
hu: Elnézést, a(z) %s törléséhez nincs megfelelő jogosultság.

en: Ready to start selling something awesome?
hu: Készen állunk értékesíteni valami fantasztikusat?

en: ID is invalid.
hu: Az ID érvénytelen.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
hu: %s nem támogatja a lomtárba helyezést.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
hu: %s már korábban törlésre került.

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
hu: Biztos letörlöd ezt a jegyzetet? Ez a művelet nem visszavonható.

en: When you receive a new order, it will appear here.
hu: Amikor egy új rendelés érkezik, itt fog megjelenni.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
hu: Fizetés elfogadása PayPal egyenleg felhasználásával, vagy hitelkártyával.

en: Sorry, you cannot update resource.
hu: Sajnos nem frissíthetünk erőforrást.

en: List of created resources.
hu: Létrehozott erőforrások listája.

en: Items
hu: Tételek

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
hu: Nem lehetett %s tételnél többet elfogadni ehhez a kéréshez.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
hu: Csekkes fizetések

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
hu: Egy egyszerű mód, amellyel elfogadhatod az átutalásos fizetést.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
hu: Egy egyszerű mód, amellyel elfogadhatod az átvételkori fizetést.

en: Bank transfer (BACS) payments
hu: Banki átutalási kifizetések

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
hu: Nem lehet beállítani a szülőcsoportot, mert a taxonómia nem hierarchikus.

en: Community forum
hu: Közösségi Fórum

en: Invalid ID.
hu: Érvénytelen azonosító.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
hu: Korlátozza a választ az adott dátumot (ISO8601) előtt közzétett erőforrásokra.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
hu: Korlátozza a választ az adott dátumot (ISO8601) követően közzétett erőforrásokra.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
hu: A keresés szűkítése azon erőforrásokra amelyekhez specifikus termék tartozik.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
hu: A keresés szűkítése azon erőforrásokra amelyekhez specifikus url tartozik.

en: Limit result set to specific ids.
hu: A keresés szűkítése azon termékekre amelyekhez specifikus azonosító tartozik.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
hu: A találatok szűkítése csak a meghatározott szülő azonosítókra.

en: List of delete resources.
hu: Törölt források listája.

en: List of updated resources.
hu: Frissített források listája.

en: Resource does not exist.
hu: Forrás nem létezik.

en: Resource does not support trashing.
hu: Az erőforrás nem támogatja a lomtárba helyezést.

en: Save to account
hu: Mentés a fiókba

en: Sorry, you cannot create new resource.
hu: Sajnáljuk, de nem hozhat létre új erőforrást.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
hu: Sajnos nincs jogosultsága törölni az erőforrást.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
hu: Sajnáljuk, de nincs jogosultsága erőforrás létrehozására.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
hu: Sajnáljuk, de nincs jogosultsága az erőforrás törlésére.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
hu: Sajnáljuk, de nincs jogosultsága az erőforrás szerkesztésére.

en: Sorry, you cannot list resources.
hu: Sajnáljuk, de nincs jogosultsága erőforrás listázásához.

en: Sort collection by resource attribute.
hu: A gyűjtemény rendezése erőforrás attribútumok szerint.

en: Sorry, you cannot view this resource.
hu: Sajnos nincs jogosultsága megtekinteni az erőforrást.

en: Taxonomy does not exist.
hu: Taxonómia nem létezik.

en: The resource cannot be deleted.
hu: Az erőforrást nem lehet törölni.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
hu: Használd a WP Query argumentumokat a válasz megváltoztatásához; a privát változók megfelelő hitelesítést igényelnek.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
hu: Függetlenül, hogy az erőforrás nincs hozzárendelve egy termékhez sem.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
hu: Egy egyszerű offline fizetési mód, amellyel csekket fogadhatsz el fizetőeszközként.

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
hu: A Kuponok nagyszerű lehetőséget adnak arra, hogy kedvezményt vagy jutalmat adjunk a vásárlóinknak. Itt látható majd az összes Kupon, amit létrehozunk.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
hu: Sajnáljuk, de nincs megfelelő jogosultság az erőforrások szerkesztéséhez..

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
hu: Korlátozza az eredményhalmazt minden elemre, kivéve egy adott szülő azonosítóhoz tartozó elemeket.

en: Offset the result set by a specific number of items.
hu: Az eredmény eltolása egy megadott számú elemmel.

en: Sort collection by object attribute.
hu: Gyűjtemény rendezése objektum tulajdonság szerint.

en: Order sort attribute ascending or descending.
hu: Rendezd a tulajdonságokat csökkenő vagy növekvő sorrendbe.

en: Invalid post ID.
hu: Hibás bejegyzés ID.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
hu: %s nem törölhető.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
hu: Igaznak kell lennie, mivel az erőforrás nem támogatja a lomtár funkciót.

en: Africa
hu: Afrika

en: Asia
hu: Ázsia

en: Europe
hu: Európa

en: North America
hu: Észak-Amerika

en: Oceania
hu: Óceánia

en: South America
hu: Dél-Amerika

en: United States (US) Minor Outlying Islands
hu: Amerikai Egyesült Államok lakatlan külbirtokai

en: Samoa
hu: Szamoa

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
hu: Másolás a vágólapra sikertelen. Kérlek, nyomd meg a Ctrl/Cmd + C billentyűkombinációt a másoláshoz.

en: Saudi riyal
hu: Szaúdi riál

en: Please enter a stronger password.
hu: Válasszunk egy erősebb jelszót!

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
hu: %s rendelés fizetése visszatérítve

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hu: A visszamondott rendelésről értesítő e-maileket a megadott címzett(ek) kapják, amint egy rendelés visszamondott állapotba kerül (ha korábban feldolgozás alatt vagy fizetés folyamatban állapotban volt).

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
hu: &bdquo;%s&rdquo; értékelése elsőként

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
hu: Sajnos a rendelést nem lehetett feldolgozni, mivel az elindító bank/kereskedő megtagadta a tranzakciót. Próbáljuk meg a vásárlást újra!

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
hu: A(z) %2$s vásárlótól származó #%1$s megrendelés fizetése sikertelen volt. A megrendelés a következő volt:

en: Clear
hu: Törlés

en: Kenyan shilling
hu: Kenyai shilling

en: Hide empty categories
hu: Üres kategóriák elrejtése

en: Pakistani rupee
hu: Pakisztáni rúpia

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
hu: (Adótartalom: %s)

en: Failed order
hu: Sikertelen rendelés

en: Invalid product ID.
hu: Érvénytelen termékazonosító.

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
hu: [{site_title}]: Új rendelés #{order_number}

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
hu: Hiba: a kézbesítési URL nem elérhető: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
hu: Hiba: a kézbesítési URL által visszaadott kód: %s

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
hu: A kosárba helyezés előtt válasszunk termékopciót.

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
hu: WooCommerce adatbázis frissítése elkészült. Köszönjük, hogy a legújabb verzióra frissített!

en: State / Zone
hu: Állam / Zóna

en: Tax class already exists
hu: Az adókulcs már létezik

en: Standard rate
hu: Általános adómérték

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
hu: A szerver nem rendelkezik megfelelő jogosultsággal: %s - egyes bővítmények (amelyek SOAP-ot használnak) hibásan működhetnek.

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
hu: A PHP részére fenntartott memória növelése

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
hu: %1$s - Azt ajánljuk, hogy a memória legalább 64 MB legyen. Lásd: %2$s

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
hu: Multibáte String (mbstring) könyvtár végzi a karakterkódolást és a kisbetűsítést, pl. az e-mailekben.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
hu: A kiszolgáló nem támogatja a %s funkciót - ez szükséges a jobb karakterkódoláshoz. Néhány lassabb funkciót fogunk használni ehelyett.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
hu: %1$s - Az ajánlott minimális MySQL verzió az 5.6. Lásd: %2$s

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Next page
hu: Következő oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Tax rate ID: %s
hu: Adókulcs ID: %s

en: No matching tax rates found.
hu: Nem található megfelelő adókulcs.

en: Loading&hellip;
hu: Betöltés&hellip;

en: Search&hellip;
hu: Keresés&hellip;

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
hu: A mentés nélküli kilépés esetén valamennyi módosítás el fog veszni.

en: "%s" tax rates
hu: „%s” adókulcs

en: Manual
hu: Manuális

en: Manually sent
hu: Kézzel küldve

en: "From" address
hu: Feladó címe

en: Content type
hu: Tartalom típusa

en: Footer text
hu: Lábrész szövege

note: translators: %s: help description with link to WP Mail logging and support page.
en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
hu: A WooCommerce-ből küldött e-mail értesítések listája alább látható. Kattints egy e-mailre annak konfigurálásához.<br>%s

en: Email notifications
hu: E-mail értesítések

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
hu: %s átlagos bruttó havi értékesítés

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
hu: %s átlagos bruttó napi eladás

en: Average gross sales amount
hu: Átlagos bruttó árbevétel összeg

en: Product permalinks
hu: Termék linkek

en: Setup wizard
hu: Beállítás varázsló

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
hu: A beállítási varázsló ismételt eléréséhez az alul lévő gombra kell kattintani.

en: Malacca (Melaka)
hu: Melaka

en: Buy now
hu: Vedd meg most!

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
hu: %s eltávolítva.

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
hu: Rendelés

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
hu: Fogd és vidd, vagy kattints az adminisztrátori variáció sorrend beállításához

en: Monthly
hu: Havi

en: Show more details
hu: Több részlet

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
hu: Írd be a címzetteket (vesszővel elválasztva), akik meg fogják kapni ezt az értesítést.

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
hu: (%s)

en: You have not set up this type of address yet.
hu: Még nem állítottál be ilyen címet.

en: Available downloads
hu: Elérhető letöltések

en: Recent orders
hu: Legutóbbi rendelések

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
hu: A rendelésed követéséhez kérlek írd be a rendelési azonosítót az alábbi dobozba, majd nyomd meg az "Keresés" gombot. A rendelési azonosítót a nyugtán és a megerősítő e-mailben találod.

en: Order ID
hu: Rendelés azonosítója

en: Found in your order confirmation email.
hu: A rendelést megerősítő e-mailben található.

en: Email you used during checkout.
hu: A vásárláskor használt e-mail cím.

en: Track
hu: Követés

en: Email:
hu: E-mail cím:

en: Order details
hu: Rendelés részletei

en: Search for:
hu: Keresés a következőre:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hu: Ez a termék jelenleg nincs készleten és nem megvásárolható.

en: SKU:
hu: Cikkszám:

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Category: | Categories:
hu[0]: Kategória:
hu[1]: Kategóriák:

en: Tag: | Tags:
hu[0]: Címke:
hu[1]: Címkék:

en: %s customer review | %s customer reviews
hu[0]: %s vásárlói értékelés
hu[1]: %s vásárlói értékelés

en: verified owner
hu: megerősített tulajdonos

en: You may also like&hellip;
hu: Érdekelhetnek még&hellip;

en: There are no reviews yet.
hu: Még nincsenek értékelések.

note: translators: %s is product title
en: Add a review
hu: Mondd el a véleményed

en: Rate&hellip;
hu: Értékelés&hellip;

en: Perfect
hu: Tökéletes

en: Good
hu: Jó

en: Average
hu: Átlagos

en: Not that bad
hu: Nem olyan rossz

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
hu: Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.

[ctx: submit button]
en: Search
hu: Keresés

en: Order number.
hu: Rendelés szám.

en: Order updates
hu: Rendelés frissítések

en: Billing email
hu: Számlázási email

en: Order again
hu: Rendelés újra

en: Very poor
hu: Nagyon gyenge

en: Your rating
hu: A te értékelésed

en: Your review
hu: Értékelésed

en: Your review is awaiting approval
hu: A beküldött véleményed elfogadásra vár

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
hu: Hozzászólás a(z) %s bejegyzéshez

en: Submit
hu: Küldés

en: l jS \o\f F Y, h:ia
hu: Y.m.d. H:i:s

en: Related products
hu: Kapcsolódó termékek

note: Description of the plugin
en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hu: Egy e-kereskedelmi eszköztár, amivel bármit eladhatsz. Gyönyörűen.

note: translators: %s: Product title.
en: One review for %s
hu: Egy értékelés a termékre: %s

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hu: A rendelés állapota &ldquo;%s&rdquo;&mdash;nem lehet kifizetni. Kérjük, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
hu: Sajnáljuk, ez a rendelés érvénytelen és nem kifizethető.

en: Date:
hu: Dátum:

en: This product is protected and cannot be purchased.
hu: Ez a termék védett és nem megvásárolható.

en: Continue shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: and
hu: és

en: Coupon:
hu: Kupon:

en: Free shipping coupon
hu: Ingyenes szállítás kupon

note: translators: %s: coupon code.
en: [Remove]
hu: [Eltávolítás]

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
hu: Rendelés &ndash; %s

en: This function should not be called before woocommerce_init.
hu: Ez a függvény nem hívható meg a woocommerce_init előtt.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
hu: Ki nem fizetett rendelés visszamondva - időkorlát elérve.

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
hu: Visszatérítés &ndash; %s

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
hu: Keresési eredmények: &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
hu: &nbsp;&ndash; %s. oldal

en: Default sorting
hu: Alapértelmezett rendezés

en: Sort by popularity
hu: Rendezés népszerűség szerint

en: Sort by average rating
hu: Rendezés átlag értékelés szerint

en: Additional information
hu: További információk

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
hu: Vélemények (%d)

en: Choose an option
hu: Válassz egy lehetőséget

en: Select a category
hu: Válassz egy kategóriát

en: Please provide a valid account username.
hu: Kérlek, írj be egy érvényes felhasználónevet.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
hu: Már regisztráltak egy fiókot ezzel a felhasználónévvel. Kérlek, válassz másikat.

en: Active
hu: Aktív

en: Paused
hu: Szüneteltetve

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Cart
hu: Kosár

en: Hide if cart is empty
hu: Rejtse el, ha üres a kosár

en: Active filters
hu: Aktív szűrők

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
hu: Szűrő eltávolítása

en: Filter by
hu: Szűrés módja

en: Attribute
hu: Attribútum

en: List
hu: Lista

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Query type
hu: Lekérés típusa

en: AND
hu: ÉS

en: OR
hu: VAGY

note: translators: %s: taxonomy name translators: %s: the attribute name.
en: Any %s
hu: Bármely %s

en: Filter by price
hu: Szűrés ár szerint

en: Min price
hu: Min ár

en: Max price
hu: Max ár

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
hu: Szűrés

en: Price:
hu: Ár:

en: A list or dropdown of product categories.
hu: A termékkategóriák listában vagy legördülő menüben.

en: Category order
hu: Kategória sorrend

en: Show as dropdown
hu: Megjelenítés legördülőként

en: Show product counts
hu: Termékek számának megjelenítése

en: Only show children of the current category
hu: Csak a jelenlegi kategória alkategóriáit mutassa

en: No product categories exist.
hu: Nincsenek termékkategóriák.

en: Number of products to show
hu: Megjelenítendő termékek száma

en: All products
hu: Összes termék

en: Featured products
hu: Kiemelt termékek

en: On-sale products
hu: Akciós termékek

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Sales
hu: Eladások

en: ASC
hu: NÖV

en: DESC
hu: CSÖKK

en: Hide free products
hu: Ingyenes termékek elrejtése

en: Show hidden products
hu: Rejtett termékek megjelenítése

en: Number of reviews to show
hu: Megjelenítendő értékelések száma

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
hu: %s szeretne az üzletedhez csatlakozni

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
hu: Bejelentkezve, mint %s

en: Deny
hu: Megtagadás

en: Password
hu: Jelszó

en: Subtotal
hu: Részösszeg

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Update cart
hu: Kosár frissítése

en: You may be interested in&hellip;
hu: Érdekelhet még&hellip;

en: No products in the cart.
hu: Nincsenek termékek a kosárban.

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Proceed to checkout
hu: Tovább a pénztárhoz

en: Calculate shipping
hu: Szállítási díj kiszámítása

en: Return to cart
hu: Vissza a kosárhoz

en: Billing &amp; Shipping
hu: Számlázás és szállítás

en: Create an account?
hu: Fiók létrehozása?

en: You must be logged in to checkout.
hu: A fizetéshez be kell jelentkezned.

en: Have a coupon?
hu: Van kuponod?

en: Click here to enter your code
hu: Kattints ide a kód megadásához

en: Payment
hu: Fizetés

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu: Sajnáljuk, úgy tűnik nincs elérhető fizetési mód a címedhez. Kérlek, lépj velünk kapcsolatba, ha további segítségre van szükséged vagy ha más módon szeretnéd rendezni.

en: Pay for order
hu: Rendelés kifizetése

en: Ship to a different address?
hu: Szállítás másik címre?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
hu: Kérlek, töltsd fel fent az adataidat az elérhető fizetési módok megjelenítéséhez.

en: Update totals
hu: Végösszeg frissítése

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
hu: Felhasználónév: %s

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Shipping address
hu: Szállítási cím

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
hu: Rendelés megtekintése: %s

en: Username or email
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Remember me
hu: Emlékezz rám

en: No products were found matching your selection.
hu: Egy termék se felelt meg a keresésnek.

en: Sale!
hu: Akció!

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Save address
hu: Cím mentése

en: Register
hu: Regisztráció

en: Enter a new password below.
hu: Írd be az új jelszavadat.

en: New password
hu: Új jelszó

en: Re-enter new password
hu: Új jelszó megismétlése

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
hu: Az alábbi címek lesznek alapértelmezésként használva fizetéskor.

[ctx: slug]
en: uncategorized
hu: nem-kategorizalt

[ctx: breadcrumb]
en: Home
hu: Kezdőlap

[ctx: Sorting order]
en: Order
hu: Rendelés

en: United Arab Emirates dirham
hu: Egyesült Arab Emírségek dirham

en: Argentine peso
hu: Argentin peso

en: Australian dollar
hu: Ausztrál dollár

en: Brazilian real
hu: Brazíliai real

en: Bulgarian lev
hu: Bolgár leva

en: Canadian dollar
hu: Kanadai dollár

en: Chilean peso
hu: Chilei peso

en: Chinese yuan
hu: Kínai jüan

en: Colombian peso
hu: Kolumbiai peso

en: Czech koruna
hu: Cseh korona

en: Danish krone
hu: Dán korona

en: Dominican peso
hu: Dominikai peso

en: Hong Kong dollar
hu: Hongkongi dollár

en: Croatian kuna
hu: Horvát kuna

en: Hungarian forint
hu: Magyar forint

en: Indonesian rupiah
hu: Indonéz rúpia

en: Indian rupee
hu: Indiai rúpia

en: Japanese yen
hu: Japán yen

en: South Korean won
hu: Dél-koreai von

en: Malaysian ringgit
hu: Maláj ringgit

en: Mexican peso
hu: Mexikói peso

en: Nigerian naira
hu: Nigériai naira

en: Norwegian krone
hu: Norvég korona

en: New Zealand dollar
hu: Új-zélandi dollár

en: Philippine peso
hu: Fülöp-szigeteki peso

en: Pound sterling
hu: Font sterling

en: Romanian leu
hu: Román lej

en: Russian ruble
hu: Orosz rubel

en: Singapore dollar
hu: Szingapúri dollár

en: South African rand
hu: Dél-afrikai rand

en: Swedish krona
hu: Svéd korona

en: Swiss franc
hu: Svájci frank

en: Thai baht
hu: Thai bát

en: Turkish lira
hu: Török líra

en: Ukrainian hryvnia
hu: Ukrán hrivnya

en: Egyptian pound
hu: Egyiptomi font

en: Your cart is currently empty.
hu: Jelenleg üres a bevásárlókosár.

en: Thank you. Your order has been received.
hu: Köszönjük! A rendelést megkaptuk.

en: Lost your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hu: Elfelejtett jelszó? A felhasználói név, vagy email cím megadását követően küldünk egy hivatkozást, amelynek segítségével új jelszót lehet létrehozni email-en keresztül.

en: Your order
hu: A rendelés tartalma

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
hu: szamlazas

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
hu: szallitas

en: Please enter a valid order ID
hu: Adjunk meg egy érvényes rendelési azonosítót

en: Order number:
hu: Rendelés szám:

en: Application authentication request
hu: Alkalmazás hitelesítési kérelm

en: Apply coupon
hu: Kupon beváltása

en: Cart totals
hu: Kosár összesen

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
hu: Jelenlegi jelszó (hagyd üresen ha nem kívánod módosítani)

en: New password (leave blank to leave unchanged)
hu: Új jelszó (hagyd üresen ha nem kívánod módosítani)

en: Order fully refunded
hu: A megrendelés visszatérítve

en: Password change
hu: Jelszó változtatás

en: Recent reviews
hu: Legújabb értékelések

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
hu: A(z) %1$s alkalmazáshoz való kapcsolódáshoz be kell jelentkeznie. Jelentkezzen be az üzletbe lentebb, vagy <a href="%2$s">lépjen vissza a %1$s</a>

en: Recently Viewed Products
hu: Legutóbb megtekintett termékek

en: Showing the single result
hu: Összesen 1 találat

en: Returning customer?
hu: Visszatérő vásárló vagy?

en: Billing Address 2
hu: Számlázási cím 2

en: Shipping Address 2
hu: Szállítási cím 2

en: IP Address
hu: IP cím

en: Confirm new password
hu: Az új jelszó megerősítése

en: Show hierarchy
hu: Hierarchia mutatása

en: Select
hu: Választás

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy Email cím

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Top rated products
hu: Legjobbra értékelt termékek

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
hu[0]: %s a kosárba helyezve.
hu[1]: %s a kosárba helyezve.

en: Use a new payment method
hu: Új fizetési mód használata

en: Password reset is not allowed for this user
hu: Ez a felhasználó nem kérhet új jelszót

en: Invalid username or email.
hu: Érvénytelen felhasználónév vagy email cím.

en: Enter a username or email address.
hu: Adja meg felhasználónevét, vagy e-mail címét.

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
hu: Mivel a böngésződ nem támogatja a JavaScript-et vagy ki van kapcsolva, kérlek, kattints a %1$sVégösszeg frissítése%2$s gombra a rendelésed elküldése előtt. Ha nem így teszel, akkor elképzelhető, hogy drágább lesz a rendelésed, mint a fenti összeg.

note: translators: 1: total results 2: sorted by
en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
hu[0]: Mind a(z) %d találat megjelenítve
hu[1]: Mind a(z) %d találat megjelenítve

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
hu: Az új jelszó megadásához a következő címre kell ellátogatni:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
hu: Regisztrált vásárlóként az alábbi űrlapon lehet bejelentkezni. Új vásárlóként a Számlázási adatok megadásával kell folytatni a rendelés leadását.

en: Sort by price: high to low
hu: Rendezés: ár szerint csökkenő

en: Sort by price: low to high
hu: Rendezés: ár szerint növekvő

en: Log in
hu: Belépés

en: My account
hu: Fiókom

en: Place order
hu: Megrendelés

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu: Sajnáljuk, úgy tűnik nem érhető el egyetlen fizetési mód sem. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha támogatásra van szükséged vagy alternatív megoldást javasolnál.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
hu: A rendelés végösszege frissítésre került. Kérjük, erősítsd meg a rendelést az oldal alján található "Megrendelés" gombbal.

en: Click here to login
hu: Kattints ide a belépéshez

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
hu: Valami gond van a kosárban lévő termékekkel. Kérlek menj vissza a kosár oldalra és javítsd a problémát a vásárlás folytatása előtt.

en: Click here to reset your password
hu: Jelszó visszaállítása

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Sikertelen <span class="count">(%s)</span>

en: Select options
hu: Opciók választása

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
hu: Rendelés #%s

en: Cancelled order
hu: Visszamondott rendelés

en: Enable this email notification
hu: E-mail értesítés bekapcsolása

en: Recipient(s)
hu: Címzett(ek)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Email type
hu: E-mail típus

en: Enable/Disable
hu: Bekapcsolás/Kikapcsolás

en: Choose which format of email to send.
hu: Válaszd ki milyen formátumban kerüljön kiküldésre az e-mail.

en: Completed order
hu: Teljesített rendelés

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
hu: A teljesített rendelés e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelés teljesítettnek jelölt és általában a szállítás megtörténését jelzik.

en: New account
hu: Új fiók

en: Customer note
hu: Vásárlói megjegyzés

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
hu: A vásárlói megjegyzés e-mailek a rendeléshez való megjegyzés hozzáadásakor kerülnek kiküldésre.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
hu: {site_title} rendelésedhez {order_date} dátummal megjegyzést fűztek

en: Processing order
hu: Rendelés feldolgozása

en: Refunded order
hu: Visszatérített rendelés

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
hu: A rendelés visszatérítve e-mailek akkor kerülnek kiküldésre, amikor a rendelésük visszatérítettnek lett jelölve.

en: Reset password
hu: Új jelszó igénylése

en: New order
hu: Új rendelés

en: Plain text
hu: Szöveges

en: Could not write to template file.
hu: Nem írható a sablonfájl.

en: Template file copied to theme.
hu: A sablonfájl le lett másolva a sablonba.

en: Template file deleted from theme.
hu: A sablonfájl törölve a sablonból.

en: HTML template
hu: HTML sablon

en: Plain text template
hu: Szöveges sablon

en: Delete template file
hu: Sablonfájl törlése

en: Copy file to theme
hu: Fájl másolása a sablonba

en: File was not found.
hu: Fájl nem található.

en: View template
hu: Sablon megtekintése

en: Hide template
hu: Sablon elrejtése

en: Are you sure you want to delete this template file?
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a sablonfájlt?

en: Enable bank transfer
hu: Banki átutalás engedélyezése

en: Title
hu: Cím

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hu: A vásárlók által a pénztárban látott cím.

en: Direct bank transfer
hu: Közvetlen banki átutalás

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
hu: Fizetési mód leírása, amit a vásárló a weboldalon látni fog.

en: Instructions
hu: Instrukciók

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
hu: A köszönet oldalon és e-mailekben megjelenő instrukciók.

en: Sort code
hu: Rendezési kód

en: Bank name
hu: Bank neve

en: Remove selected account(s)
hu: Kiválasztott fiók(ok) eltávolítása

en: Routing number
hu: Irányítószám

en: Branch code
hu: Fiókkód

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hu: Fizetési mód leírása amit a vásárló a weboldalon látni fog.

en: Pay with cash upon delivery.
hu: Fizetés készpénzben átvételkor.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
hu: A köszönet oldalon megjelenő instrukciók.

en: Enable for shipping methods
hu: Szállítási módoknál engedélyezett

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
hu: Ha az utánvétel csak bizonyos szállítási módoknál engedélyezett, akkor azokat itt add meg. Hagyd üresen az összes módnál való engedélyezéshez.

en: Select shipping methods
hu: Válassz szállítási módokat

en: Accept for virtual orders
hu: Elfogadott virtuális rendeléseknél

en: Accept COD if the order is virtual
hu: Utánvétel elfogadása, ha a rendelés virtuális

en: Payment to be made upon delivery.
hu: A fizetés átvételkor történik.

en: What is PayPal?
hu: Mi is az a PayPal?

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
hu: Validációs hiba: PayPal pénznemek nem egyeznek (kód: %s).

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
hu: Validációs hiba: a PayPal összegek nem egyeznek (bruttó %s).

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
hu: Validációs hiba: a PayPal IPN válasz más e-mail címről érkezett (%s).

en: IPN payment completed
hu: IPN fizetés befejeződött

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
hu: IPN-en keresztüli fizetés: %s.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
hu: A(z) #%s rendelés fizetése visszafordítva

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
hu: Visszafordítás törölve a #%s rendelésnél

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
hu: Validációs hiba: a PayPal összegek nem egyeznek (%s).

en: PDT payment completed
hu: PDT fizetés befejeződött

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hu: A vásárlók által fizetéskor látott leírás.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
hu: Fizessen PayPal-on keresztül; fizethet hitelkártyával is, ha esetleg nem rendelkezne PayPal számlával.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
hu: Kérlek, írd be a PayPal e-mail címedet; ez szükséges a fizetések fogadásához.

en: Enable PayPal sandbox
hu: PayPal homokozó engedélyezése

en: Enable logging
hu: Naplózás engedélyezése

en: Advanced options
hu: Speciális beállítások

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
hu: Ha a fő PayPal e-mail címed eltér a fent megadott e-mail címtől, akkor írd be ide a PayPal fiókod elsődleges fogadó e-mail címét. Ez használatos az IPN kérések validálásához.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
hu: Opcionálisan engedélyezheted a "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) beállítást és bemásolhatod ide az azonosítótokent. Ez lehetővé teszi a fizetések hitelesítését a PayPal IPN nélkül.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
hu: Kérlek, írj be egy előtagot a számlák sorszámának. Ha a PayPal azonosítódat más üzletekhez is használod, akkor győződj meg róla, hogy ez az előtag egyedi, mivel a PayPal nem engedélyez azonos számlasorszámmal rendeléseket.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
hu: A szállítási adatokat küldje a PayPal felé a számlázási adatok helyett.

en: Address override
hu: Cím felülírása

en: Payment action
hu: Fizetési művelet

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
hu: Válaszd ki, hogy azonnal be szeretnéd-e gyűjteni az összegeket vagy csak hitelesíteni akarod a fizetést.

en: Capture
hu: Begyűjtés

en: Authorize
hu: Hitelesítés

en: Get your API credentials from PayPal.
hu: Az API hozzáféréseket a PayPal oldalán találod meg.

en: Credit card
hu: Hitelkártya

en: Availability
hu: Elérhetőség

en: All allowed countries
hu: Összes engedélyezett ország

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
hu: Ezek a díjak további szállítási opciók extra költségekkel (az átalánydíj alapján).

en: Method availability
hu: Mód elérhetősége

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
hu: A vásárlóknak ekkora összegben kell rendelniük, hogy ingyenes szállítást kapjanak (ha fent engedélyezett).

en: Selected countries
hu: Kiválasztott országok

en: Excluding selected countries
hu: A kiválasztott országokat kivéve

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: How to calculate delivery charges
hu: A szállítási költségek számítási módja

en: Fixed amount
hu: Fix összeg

en: Percentage of cart total
hu: Kosár végösszeg százaléka

en: Fixed amount per product
hu: Fix összeg termékenként

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
hu: Mekkora összeget szeretnél felszámolni helyi kézbesítésre, mellőzésre kerül ha az ingyenest választod. Hagyd üresen a kikapcsoláshoz.

en: Allowed ZIP/post codes
hu: Engedélyezett irányítószámok

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
hu: Milyen irányítószámok esetén érhető el a helyi kézbesítés?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
hu: Milyen irányítószámok esetén érhető el a személyes átvétel?

en: Shipping costs updated.
hu: Szállítási költségek frissítve.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
hu: A következő helyettesítő értékek támogatottak: <code>[qty]</code> = tételek száma, <code>[cost]</code> = tételek költsége, <code>[fee percent=“10" min_fee="20"]</code> = százalék alapú költség.

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
hu: A kódokat vesszővel válaszd el. A helyettesítőértékek támogatottak, pl. a <code>P*</code> egyezni fog a PE30 irányítószámra. A minták is támogatottak, pl. az <code>NG1___</code> egyezni fog az NG1 1AA-ra, de az NG10 1AA-ra nem

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
hu: Az új rendelésről értesítő e-maileket a megadott címzett(ek) kapják a rendelések beérkezésekor.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
hu: A csekket az üzlet neve, üzlet címe, üzlet városa, üzlet irányítószáma címre kérjük megküldeni.

en: Thank you for your order
hu: Köszönjük a rendelést

en: A note has been added to your order
hu: Egy megjegyzést fűztek a rendeléshez

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
hu: Fizetés közvetlenül a bankszámlánkra. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.

en: Welcome to {site_title}
hu: {site_title} – Üdvözlünk!

en: Minimum order amount
hu: Minimális rendelési összeg

en: Account details
hu: Fiókadatok

en: Branch sort
hu: Fióktelep

en: PayPal sandbox
hu: PayPal homokozó

en: API credentials
hu: API hitelesítő adatok

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
hu: “%s” szállítási osztály költsége

en: + Add account
hu: + Számla hozzáadása

en: Account name
hu: Számla neve

en: Account number
hu: Számlaszám

en: Bank code
hu: Bankkód

en: Bank transit number
hu: Bank tranzitszáma

en: Calculation type
hu: Kalkuláció módja

en: Debug log
hu: Hibakereső mód

en: Delivery fee
hu: Kézbesítés díja

en: Email heading
hu: E-mail fejléc

en: Email heading (paid)
hu: E-mail fejléc (fizetett)

en: Enable PayPal Standard
hu: Engedélyezze a PayPalt

en: Enable check payments
hu: Csekkes fizetések engedélyezése

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
hu: Adjuk meg a címzetteket (vesszővel elválasztva). Az alapértelmezés: %s.

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
hu: A PayPal-en keresztül történő visszatérítéshez adja meg a PayPal API hozzáférését. A PayPal API hozzáférésekről bővebb információt <a href="%s">itt talál</a>.

en: Fee type
hu: Költség típusa

en: Flat rate
hu: Átalány

en: Free shipping requires...
hu: Ingyenes szállítás igényel …

en: Full refund email heading
hu: Teljes visszatérítés fejléce

en: Full refund subject
hu: Teljes visszatérítés tárgya

en: Gateway disabled
hu: Fizetési lehetőség tiltva

en: Invoice prefix
hu: Számlaelőtag

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
hu: Soronként: Opció neve | További költség [ +- Százalékok] | Per költség típusát(rendelés, osztály, vagy tétel) Példa: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | megrendelés</code> .

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
hu: Opció neve | További költség[ +- százalékok] | Per költség típus (rendelés, osztály, vagy tétel)

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
hu: #%1$s visszatérítettnek jelölve - PayPal ok kódja: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
hu: A rendelés #%1$s felfüggesztésre került érvénytelenség miatt - PayPal indok kód: %2$s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
hu: A rendelés #%1$s visszavonása megszűnt. Kérlek ellenőrizd a  fizetés helyzetét és frissísd a rendelés helyzetét itt: %2$s

en: Our bank details
hu: Bank adatok

en: PayPal acceptance mark
hu: PayPal elfogadó jel

en: PayPal email
hu: PayPal e-mail cím

en: PayPal identity token
hu: PayPal identitás token

en: Receiver email
hu: Fogadó e-mail címe

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
hu: Visszatérített %1$s - Visszatérítési azonosító: %2$s

en: Shipping class costs
hu: Szállítási osztály költségei

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
hu: Ez a sablonfájl felülírva a sablonod által, és itt található:%s.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
hu: Ezen költségek tetszőlegesen adhatóak hozzá a <a href="%s">termék szállítási osztály</a> alapján.

en: Additional rates
hu: További díjak

en: Select some countries
hu: Ország választása

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
hu: Írjunk be egy költséget (nettó) vagy összeget, pl. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: A minimum order amount AND a coupon
hu: Egy minimális rendelési összeg ÉS egy kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
hu: Egy minimális rendelési összeg VAGY egy kupon

en: A valid free shipping coupon
hu: Egy érvényes ingyenes szállítás kupon

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
hu: Vásárlásonként: A szállítási díj meghatározása a legdrágább szállítási osztályra

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
hu: Osztályonként: A szállítási díj meghatározása minden szállítási osztályra külön-külön

en: Method title
hu: Kifizetési mód megnevezése

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
hu: [#%s rendelés]

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
hu: Szállítás módja: %s

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
hu: Ez egy rendelési értesítő, amit a vásárló fizetés után kap, tartalmazva a rendelés adatait.

en: Proceed to PayPal
hu: Tovább a PayPal-hoz

en: No shipping class cost
hu: Szállítási osztály nélküli költség

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
hu: {site_title} - Rendelés visszatérítve #{order_number}

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
hu: {site_title} - Rendelés részlegesen visszatérítve #{order_number}

en: PayPal Standard does not support your store currency.
hu: A PayPal Standard nem támogatja az üzleted pénznemét.

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
hu: A rendelés részletek levelek a vásárlóknak küldhetők ki és a rendeléssel kapcsolatos adatokat és fizetési linkeket tartalmaznak.

en: Partial refund email heading
hu: Részleges visszatérítés – e-mail fejléc

en: Partial refund subject
hu: Részleges visszatérítés – e-mail tárgy

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
hu: Fizetés függőben (%s).

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
hu: A sikertelen rendelésről értesítő e-maileket a megadott címzett(ek) kapják, amint egy rendelést sikertelennek jelöltek (ha korábban függő vagy visszatartott állapotban voltak).

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
hu: Sajnáljuk, egy hiba történt a kupon eltávolításakor.

en: Coupon has been removed.
hu: A kupon eltávolításra került.

en: Sorry, your session has expired.
hu: Sajnáljuk, a munkamenet lejárt.

en: Invalid refund amount
hu: Helytelen visszatérítési összeg

en: Permissions is missing.
hu: A jogosultságok hiányoznak.

en: View coupons
hu: Kuponok megtekintése

en: View customers
hu: Vásárlók megtekintése

en: View orders and sales reports
hu: Rendelések és eladási jelentések megtekintése

en: View products
hu: Termékek megtekintése

en: Create webhooks
hu: Webkapcsok létrehozása

en: Create coupons
hu: Kuponok létrehozása

en: Create customers
hu: Ügyfelek létrehozása

en: Create orders
hu: Rendelések létrehozása

en: Create products
hu: Termékek létrehozása

en: View and manage coupons
hu: Kuponok megtekintése és kezelése

en: View and manage customers
hu: Vásárlók megtekintése és kezelése

en: View and manage orders and sales reports
hu: Rendelések és eladási jelentések megtekintése és kezelése

en: View and manage products
hu: Termékek megtekintése és kezelése

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
hu: %s nem érvényes URL

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
hu: Egy hiba történt a kérésben és jelen pillanatban nem tudtuk a fogyasztói adatokat elküldeni

en: Invalid nonce verification
hu: Érvénytelen egyszer használatos megerősítési szám

en: Error 404
hu: 404-es hiba

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo; címkével rendelkező termékek

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
hu: &ldquo;%s&rdquo; címkével rendelkező bejegyzések

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
hu: Szerző: %s

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
hu: %d. oldal

en: Sorry, this product cannot be purchased.
hu: Sajnáljuk, ez a termék nem megvásárolható.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
hu: &quot;%s&quot; nem adható a kosárhoz, mert a termék elfogyott.

en: We were unable to process your order, please try again.
hu: A rendelés feldolgozása sikertelen volt, kérlek, próbáld újra.

note: translators: %s: shipping location (prefix e.g. 'to' + ISO 3166-1 alpha-2 country code)
en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
hu: Sajnos <strong>nem szállítunk ide: %s</strong>. Kérlek, írj be egy másik szállítási címet.

en: Invalid payment method.
hu: Érvénytelen fizetési mód.

en: Please rate the product.
hu: Kérlek, értékeld a terméket.

en: the
hu: -

en: VAT
hu: ÁFA

en: (incl. VAT)
hu: (ÁFA-val)

en: (incl. tax)
hu: (adóval)

en: (ex. VAT)
hu: (ÁFA nélkül)

en: (ex. tax)
hu: (adó nélkül)

en: Town / City
hu: Város

en: State / County
hu: Állam / Megye

en: Suburb
hu: Előváros

en: District
hu: Kerület

en: Province
hu: Tartomány

en: Canton
hu: Kanton

en: Region
hu: Régió

en: Town / District
hu: Város / Kerület

en: County
hu: Megye

en: Prefecture
hu: Prefektúra

en: Municipality
hu: Község

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Coupon code applied successfully.
hu: A kuponkód sikeresen alkalmazva.

en: Coupon code removed successfully.
hu: Kuponkód sikeresen eltávolítva.

en: Coupon is not valid.
hu: A kupon nem érvényes.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hu: Sajnáljuk, de úgy tűnik ez a kupon érvénytelen: "%s" - eltávolítottuk a rendelésedből.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hu: Sajnáljuk, de a(z) "%s" kupon már alkalmazva lett és nem használható együtt más kuponokkal.

en: Coupon does not exist.
hu: A kupon nem létezik.

en: Please enter a coupon code.
hu: Kérlek, írj be egy kuponkódot.

en: Invalid download link.
hu: Érvénytelen letöltési link.

en: Invalid order.
hu: Érvénytelen rendelés.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
hu: Sajnáljuk, elérted a letöltési korlátot ehhez a fájlhoz

en: Sorry, this download has expired
hu: Sajnáljuk, ez a letöltés lejárt

en: You must be logged in to download files.
hu: A fájlok letöltéséhez be kell jelentkezned.

en: Log in to Download Files
hu: Jelentkezz be a fájlok letöltéséhez

en: This is not your download link.
hu: Ez nem a te letöltési linked.

en: No file defined
hu: Nincs fájl megadva

en: File not found
hu: Fájl nem található

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Customer details
hu: Vásárló adatai

en: Product low in stock
hu: A termék alacsony készleten van

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
hu: %s nincs készleten.

en: Product backorder
hu: Termék utánrendelés

note: translators: 1: backordered quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
hu: %s darab %s termék utánrendelése megtörtént a #%s számú rendelésben.

en: Address changed successfully.
hu: Cím sikeresen megváltoztatva.

en: Please provide a valid email address.
hu: Kérlek, írj be egy érvényes e-mail címet.

en: This email address is already registered.
hu: Ez az e-mail cím már regisztrálva van.

en: Your current password is incorrect.
hu: A jelenlegi jelszavad hibásan adtad meg.

en: Please fill out all password fields.
hu: Kérlek, töltsd ki az összes jelszó mezőt.

en: Please enter your current password.
hu: Kérlek, írd be a jelenlegi jelszavadat.

en: Please re-enter your password.
hu: Kérlek, ismételd meg a jelszavadat.

en: New passwords do not match.
hu: Az új jelszavak nem egyeznek.

en: Account details changed successfully.
hu: Fiókadatok sikeresen megváltoztatva.

note: Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
hu: Csak 1 %s lehet a kosárban.

en: Cart updated.
hu: Kosár frissítve.

en: Order cancelled by customer.
hu: Rendelés visszamondva a vásárló által.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
hu: A rendelés már nem visszamondható. Kérlek, lépj kapcsolatba velünk, ha segítségre van szükséged.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
hu: Kérlek, válaszd ki a kosárba helyezni kívánt termékek mennyiségét&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
hu: Kérlek, válassz egy terméket, amit a kosárba szeretnél tenni&hellip;

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
hu[0]: %s kötelező mező
hu[1]: %s kötelező mezők

en: Please choose product options&hellip;
hu: Kérlek, válassz termék opciókat&hellip;

en: Error
hu: Hiba

en: Username is required.
hu: A felhasználónév kötelező.

en: Please enter your password.
hu: Kérlek, írd be a jelszavadat.

en: Passwords do not match.
hu: A jelszavak nem egyeznek.

en: Please select a rating
hu: Kérlek, válassz egy értékelést

en: required
hu: kötelező

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hu: Sajnáljuk, de egy termék sem felelt meg a feltételeknek. Kérlek, válassz egy másik kombinációt.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
hu: Sajnáljuk, ez a termék nem elérhető. Kérlek, válassz egy másik kombinációt.

en: View WooCommerce documentation
hu: WooCommerce dokumentáció megtekintése

en: View WooCommerce API docs
hu: WooCommerce API dokumentáció megtekintése

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
hu: %s keresése

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
hu: Összes %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
hu: Szülő %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
hu: Szülő %s:

note: translators: %s: attribute name translators: %s: Address title
en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
hu: %s frissítése

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
hu: Új %s

en: Set product image
hu: Termékkép beállítása

en: Remove product image
hu: Termékkép eltávolítása

en: Use as product image
hu: Beállítás termékképként

en: This is where store orders are stored.
hu: Itt kerülnek tárolásra az üzletben történő rendelések.

en: Refunds
hu: Visszatérítések

en: Parent coupon
hu: Szülő kupon

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
hu: Itt hozhatsz létre új kuponokat, amiket a vásárlók felhasználhatnak az üzletben.

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Feldolgozás alatt <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Feldolgozás alatt <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Teljesített <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Teljesített <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Visszamondott <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Visszamondott <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Visszatérített <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Page slug]
en: shop
hu: uzlet

[ctx: Page slug]
en: cart
hu: kosar

[ctx: Page slug]
en: checkout
hu: penztar

[ctx: Page slug]
en: my-account
hu: fiokom

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
hu: Címkék

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hu: Termékek

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
hu: Kuponok

[ctx: Order status]
en: Processing
hu: Feldolgozás alatt

[ctx: Order status]
en: Completed
hu: Teljesítve

[ctx: Order status]
en: Cancelled
hu: Visszamondva

[ctx: Order status]
en: Refunded
hu: Visszatérítve

[ctx: Order status]
en: Failed
hu: Sikertelen

en: Postcode / ZIP
hu: Irányítószám

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
hu: Egy, már nem elérhető, tétel a kosárból eltávolításra került.

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
hu: %s a kosárból eltávolítva, mivel az nem megvásárolható tétel. Amennyiben segítségre lenne szükség, fel kell venni az üzemeltetővel a kapcsolatot, aki szívesen áll rendelkezésre.

en: Search coupons
hu: Kuponok keresése

en: View coupon
hu: Kupon megtekintése

en: New coupon
hu: Új kupon

en: Edit coupon
hu: Kupon szerkesztése

en: Add new coupon
hu: Új kupon hozzáadása

en: Add coupon
hu: Kupon hozzáadása

en: Product image
hu: Termékkép

en: Parent product
hu: Szülő termék

en: Search products
hu: Termékek keresése

en: View product
hu: Termék megtekintése

en: New product
hu: Új termék

en: Edit product
hu: Termék szerkesztése

en: Add new product
hu: Új termék hozzáadása

en: Update shipping class
hu: Szállítási osztály frissítése

en: Edit shipping class
hu: Szállítási osztály szerkesztése

en: Parent shipping class:
hu: Szülő szállítási osztály:

en: Parent shipping class
hu: Szülő szállítási osztály

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
hu: Szállítási osztályok

en: API docs
hu: API dokumentáció

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
hu: %1$s nem érvényes. Kérjük, adjon meg az alábbiak közül: %2$s

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
hu: %s kitöltése kötelező.

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
hu: %s egy érvénytelen e-mail cím.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
hu: %s nem érvényes telefonszám.

note: translators: %s: error message
en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
hu: Új hozzáadása %s

en: Add new order
hu: Új megrendelés hozzáadása

en: Add new shipping class
hu: Új szállítási osztály neve

en: Add order
hu: Megrendelés hozzáadása

en: All shipping classes
hu: Minden szállítási osztály

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
hu: A %1$s cikkszámú termék készlete növelve  %2$s db-ról %3$s db-ra.

en: New shipping class Name
hu: Új Szállítási Osztály neve

en: No coupons found
hu: Nem található kupon

en: No orders found
hu: Nem található megrendelés

en: No products found
hu: Nem található termék

en: Parent orders
hu: Szülő megrendelések

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
hu: Kérjük, valós irányítószámot írjon be.

en: Premium support
hu: Prémium Támogatás

en: Product tags
hu: Termék címkék

en: Search orders
hu: Megrendelések keresése

en: Search shipping classes
hu: Szállítási osztályok Keresése

en: View WooCommerce settings
hu: WooCommerce Beállítások megtekintése

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
hu: Ezt a mennyiséget nem tudja a kosarába tenni, %1$s van készleten, ebből %2$s a kosarában.

en: Your order was cancelled.
hu: A rendelés visszamondva.

en: You do not have permission to access this page
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldalhoz történő csatlakozásra

en: Account username
hu: Felhasználónév

en: The callback_url needs to be over SSL
hu: A callback_url-t SSL-en keresztül kell meghívni

en: Edit order
hu: Rendelés szerkesztése

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
hu: A kiválasztott mennyiség az adott termékből (%1$s) nem adható a kosárhoz, mert csak %2$s van készleten.

en: Product out of stock
hu: A termék nincs készleten

en: Invalid shipping method!
hu: Érvénytelen szállítási mód!

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
hu: Keresési eredmények a következőre: &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
hu: Érvénytelen hatáskör %s

en: Dismiss this notice.
hu: Megjegyzés figyelmen kívül hagyása.

en: API Key updated successfully.
hu: API kulcs sikeresen frissítve.

en: User is missing.
hu: A felhasználó hiányzik.

en: Description is missing.
hu: A leírás hiányzik.

en: Refund failed.
hu: A visszatérítés sikertelen.

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
hu: Elnézést, lejárt a munkamenet. <a href="%s" class="wc-backward">Vásárlás folytatása</a>

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
hu: A kosarat feltöltöttük a korábbi rendelésedben szereplő termékekkel.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
hu: A kosár meghívása nem lehetséges a wp_loaded művelet lefutása előtt.

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
hu[0]: %d termék
hu[1]: %d termék

en: Company name
hu: Cégnév

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Fizetés folyamatban <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Fizetés folyamatban <span class="count">(%s)</span>

en: Login
hu: Belépés

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
hu: Elnézést, "%s" termékünk elfogyott. Kérlek töröld a jelzett terméket a kosárból, és folytasd a vásárlást. Köszönjük!

[ctx: Order status]
en: On hold
hu: Fizetés folyamatban

en: No webhooks found.
hu: Nem található webhook.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
hu: Megjegyzések a rendelésedhez, például egyedi kérések a szállításhoz.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon code "%s" already applied!
hu: A "%s" kuponkódot már felhasználták!

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
hu: Sajnos a "%s" kupon nem alkalmazható akciós termékekre.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
hu: Sajnos a "%s" kupon nem használható fel a kosárban lévő termékkel.

en: Coupon | Coupons
hu[0]: Kupon
hu[1]: Kuponok

en: No coupons found in trash
hu: Nem található kupon a lomtárban

en: No orders found in trash
hu: Nem található megrendelés a lomtárban

en: No products found in trash
hu: Nem található termék a lomtárban

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Fizetés függőben <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Fizetés függőben <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Pending payment
hu: Fizetés függőben

en: WordPress environment
hu: WordPress környezet

en: The root URL of your site.
hu: Az weboldalad címe.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
hu: A telepített WooCommerce verziója.

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
hu: Több WooCommerce kiegészítő is képes naplózásra, ami megkönnyíti a hibák felderítését. A könyvtárnak írhatónak kell lennie, hogy ez megtörténhessen.

en: The version of WordPress installed on your site.
hu: Az oldaladon telepített WordPress verziószáma.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hu: Engedélyezve van-e vagy sem a WordPress Multisite.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hu: A maximálisan felhasználható memóriamennyiség (RAM), amit az oldal egyidőben használhat.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hu: Megjeleníti, hogy a WordPress hibakeresési módban van-e vagy sem.

en: Language
hu: Nyelv

en: The current language used by WordPress. Default = English
hu: A WordPress által jelenleg használt nyelv. Alapértelmezésként angol

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hu: Információk az weboldal kiszolgáló webszerverről.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hu: A tárhelyszolgáltatónál telepített PHP verziószáma.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hu: A legnagyobb fájlméret, amit egy POST kérés tartalmazhat.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hu: Az idő mértéke (másodpercekben), amit az oldalad egyetlen művelettel fog tölteni, mielőtt túllépi az időt (a szerver túlterhelésének elkerülése végett)

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hu: A változók maximális száma amit a szervered fogadni tud függvényenként a túlterhelések elkerülése végett.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
hu: A tárhelyszolgáltatónál telepített MySQL verziószáma.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hu: A legnagyobb fájlméret, ami feltölthető a WordPress oldalra.

en: The default timezone for your server.
hu: A szerver alapértelmezett időzónája.

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
hu: Az alapértelmezett időzóna %s - UTC kéne legyen

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
hu: A fizetési módok cURL segítségével kommunikálhatnak távoli szerverekkel a fizetések hitelesítése érdekében, de más bővítmények is használhatják távoli szolgáltatásokkal való kommunikációra.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
hu: A szerveren nem engedélyezett az fsockopen és a cURL - a PayPal IPN és olyan szkriptek, amik más szerverekkel kommunikálnak, nem fognak működni. Vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
hu: Egyes webszolgáltatások, mint például a szállítás esetében, a SOAP-ot használják távoli szerverekről való információkérésre. Például a FedEx valós idejű szállítási ajánlatainak lekérdezéséhez szükséges a SOAP telepítése.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
hu: A HTML/Multipart e-mailek a DOMDocumentet használják a sablonokban a beágyazott CSS előállításához.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
hu: A GZip (gzopen) a MaxMind GEOIP adatbázisának megnyitásához használt.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
hu: A PayPal ezt a kommunikációs módot használja a tranzakciók adatainak visszaküldésekor.

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
hu: Hiba: %

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
hu: Egyes WooCommerce bővítmények ezt a kommunikációs módot használják a bővítmények frissítéseinek ellenőrzésére.

en: Database
hu: Adatbázis

en: Table does not exist
hu: A tábla nem létezik

en: Visit plugin homepage
hu: Bővítmény weboldalának megtekintése

en: Network enabled
hu: Hálózat engedélyezve

en: Force SSL
hu: SSL kényszerítése

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
hu: Kényszeríti-e az oldalad az SSL tanúsítványt a tranzakciókhoz?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hu: Milyen pénznemben jelennek meg az árak a katalógusban és milyen pénznemet fogadnak el a fizetési módok.

en: The position of the currency symbol.
hu: A pénznem szimbólumának pozíciója.

en: The thousand separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak ezres elválasztója.

en: The decimal separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak tizedes elválasztója.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
hu: A megjelenített árakban lévő tizedes pontok száma.

en: API Version
hu: API verzió

en: Page not set
hu: Az oldal nincs beállítva

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
hu: Rendelések és termékek állapotaival kapcsolatban használható taxonómia kifejezések listája.

en: Theme
hu: Sablon

en: The name of the current active theme.
hu: A jelenleg aktív sablon neve.

en: Version
hu: Verzió

en: The installed version of the current active theme.
hu: A jelenleg aktív sablon verziószáma.

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
hu: %s elérhető

en: Author URL
hu: Szerző URL

en: The theme developers URL.
hu: A sablon fejlesztőjének címe.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
hu: Megjeleníti, hogy az adott sablon gyereksablon-e vagy sem.

en: The name of the parent theme.
hu: A szülő sablon neve.

en: The installed version of the parent theme.
hu: A telepített szülő sablon verziószáma.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
hu: Megjeleníti, hogy az adott sablonban van-e WooCommerce támogatás vagy sem.

en: Templates
hu: Sablonok

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
hu: Ez a szekció minden olyan fájlt megjelenít, amelyek felülírják az alapértelmezett WooCommerce sablonfájlokat.

en: Overrides
hu: Felülírások

en: Tools
hu: Eszközök

en: Logs
hu: Naplók

en: — No Change —
hu: — Nincs változtatás —

en: Change to:
hu: Módosítás:

en: Enter price (%s)
hu: Írd be az árat (%s)

en: Enter sale price (%s)
hu: Írd be az akciós árat (%s)

en: L/W/H
hu: H/Sz/M

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
hu: Hosszúság (%s)

en: Save changes
hu: Módosítások mentése

en: Sale
hu: Akció

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
hu: Szélesség (%s)

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
hu: Magasság (%s)

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Catalog &amp; search
hu: Katalógus és keresés

en: In stock?
hu: Raktáron?

en: Backorders?
hu: Utánrendelések?

en: Run the Setup Wizard
hu: Telepítési varázsló futtatása

[ctx: Page setting]
en: Cart
hu: Kosár

[ctx: Page setting]
en: Checkout
hu: Pénztár

en: Invalid coupon code
hu: Érvénytelen kuponkód

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
hu: Hiányzó %s paraméter

en: The coupon code already exists
hu: A kuponkód már létezik

en: Placeholder
hu: Helytartó

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
hu: Törölt %s

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
hu: A szerveren a(z) %s osztály nincs bekapcsolva - HTML/Multipart e-mail, és néhány egyéb kiegészítő a DOMDocument nélkül nem fog működni.

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
hu: Amennyiben a WooCommerce-t egy olyan szülősablonban módosítunk, amelyet nem saját magunk készítettünk, akkor javasoljuk a származtatott sablon használatát. <a href="%s" target="_blank">Hogyan készítsünk származtatott sablonokat</a>

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
hu: <strong>Üdvözlet a WooCommerce használói között!</strong> &#8211; Már majdnem készen vagyunk. :)

en: WooCommerce support
hu: WooCommerce támogatás

en: Remote get
hu: Távoli GET

en: Remote post
hu: Távoli POST

en: SUHOSIN installed
hu: SUHOSIN telepítve

en: Server environment
hu: Szerver környezet

en: Child theme
hu: Gyermek téma

en: Copy for support
hu: Másolás a támogatás részére

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
hu: Meglévő ár csökkentése (fix összeg vagy %):

en: Default timezone is UTC
hu: Az alapértelmezett időzóna UTC

en: Learn more about templates
hu: További információ a sablonokról

en: Log directory writable
hu: A naplófájl könyvtára írható

en: Max upload size.
hu: Maximálisan feltölthető fájlméret.

en: MySQL version.
hu: MySQL verzió.

en: Not declared
hu: Nem meghatározott

en: PHP max input vars
hu: PHP Max Input idő

en: PHP post max size
hu: PHP POST maximális mérete

en: PHP time limit
hu: PHP Időkorlát

en: PHP version.
hu: PHP verzója.

[ctx: Page setting]
en: Shop base
hu: Webshop főoldal

en: Parent theme author URL.
hu: Szülő sablon szerzőjének oldala.

en: Parent theme name.
hu: A szülő sablon neve.

en: Parent theme version.
hu: Szülő téma verzió.

en: Skip setup
hu: Beállítások kihagyása

en: Sold individually?
hu: Egyedileg értékesítető?

en: Understanding the status report
hu: Az állapotjelentés megértése

en: WC database version.
hu: WC adatbázis verzió.

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
hu: WooCommerce API. Használd a consumer kulcsot a felhasználónév mezőbe a consumer titkot pedig a jelszó mezőbe.

en: Custom:
hu: Egyéni:

en: Consumer secret is invalid.
hu: Fogyasztói kulcs érvénytelen.

en: The parent theme developers URL.
hu: A szülő sablon fejlesztőjének címe.

en: Active plugins.
hu: Aktív bővítmények.

en: Server info.
hu: Szerver információ.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
hu: A Suhosin egy összetett védelmi rendszer a PHP telepítésekhez. Arra tervezték, hogy megvédje a szervereket egyrészt a PHP alkalmazások ismert hibáitól, másrészt pedig, hogy az alkalmazásokban vagy magában a PHP-ban lévő potenciális, ismeretlen sebezhetőségektől . Ha engedélyezve van a szerveren, akkor lehet, hogy meg kell növelni a Suhosinban beállított adatküldési korlátokat.

en: File does not exist
hu: A fájl nem létezik

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %s shortcode.
hu: Az oldal nem tartalmazza a %s rövidkódot.

[ctx: Page setting]
en: My account
hu: Fiókom

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
hu: A kuponok a kosár és pénztár oldalakon használhatók fel.

en: Calculate coupon discounts sequentially
hu: Kuponkedvezmények szekvenciális számítása

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
hu: Több kupon alkalmazásakor az első kupont a teljes árra fogja alkalmazni, a második kupont a kedvezményes árra és így tovább.

en: Force secure checkout
hu: Biztonságos fizetés kényszerítése

en: Force HTTP when leaving the checkout
hu: HTTP kényszerítése a pénztár elhagyásakor

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
hu: Ezeket az oldalakat be kell állítani, hogy a WooCommerce tudja, hová kell irányítani a felhasználókat fizetéshez.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
hu: A végpontok az oldalak címei mögé kerülnek beillesztésre és a pénztár folyamat különböző eseményeit kezelik. Ezek legyenek egyediek.

en: Pay
hu: Fizetés

en: Emails
hu: E-mailek

en: Specific Countries
hu: Kiválasztott országok

en: Shop base address
hu: Üzlet címe

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hu: Ez egy demó áruház tesztelési célokból &mdash; a rendelések nem kerülnek teljesítésre.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
hu: Az alábbi beállítások az oldalon megjelenő árakra vannak hatással.

en: Currency
hu: Pénznem

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hu: Ez a beállítás szabályozza, hogy milyen pénznemben jelennek meg az árak a katalógusban és miket fogadnak a fizetési módok.

en: This controls the position of the currency symbol.
hu: A pénznem szimbólumának pozícióját szabályozza.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak ezres elválasztóját szabályozza.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
hu: A megjelenített árak tizedes elválasztóját szabályozza.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
hu: A megjelenített árak tizedeseinek számát szabályozza.

en: Integration
hu: Integráció

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
hu: A főoldal használható a <a href="%s">termékek közvetlen linkjeiben</a> is.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
hu: Az üzlet főoldalát állítja be - itt lesz a termék archívumod.

en: Show products
hu: Termékek megjelenítése

en: Show subcategories
hu: Alkategóriák megjelenítése

en: Popularity (sales)
hu: Népszerűség (eladások száma)

en: Sort by most recent
hu: Rendezés a legújabb szerint

en: Add to cart behaviour
hu: A kosárba tétel működése

en: Redirect to the cart page after successful addition
hu: Átirányítás a kosár oldalra sikeres hozzáadás után

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
hu: AJAX kosárhoz adás gombok engedélyezése a terméklistában

en: Enable stock management
hu: Készletkezelés engedélyezése

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
hu: Készlet foglalása (ki nem fizetett rendeléseknél) x percig. A korlát elérésekor a függő rendelés visszamondásra kerül. Hagyd üresen a kikapcsoláshoz.

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Enable low stock notifications
hu: Alacsony készlet értesítések engedélyezése

en: Enable out of stock notifications
hu: Nincs készleten értesítések engedélyezése

en: Hide out of stock items from the catalog
hu: Ne látszódjanak a katalógusban a készleten nem lévő termékek

en: Redirect only
hu: Csak átirányítás

en: Downloads require login
hu: A letöltéshez be kell jelentkezni

en: This setting does not apply to guest purchases.
hu: A beállítás nincs hatással a vendég vásárlásokra.

en: This controls what unit you will define lengths in.
hu: A megadott méretek mértékegységét szabályozza.

en: Show "verified owner" label on customer reviews
hu: "Megerősített tulajdonos" címke megjelenítése a vásárlói véleményeknél

en: Enable the shipping calculator on the cart page
hu: A szállítási kalkulátor engedélyezése a kosár oldalon

en: Hide shipping costs until an address is entered
hu: Szállítási díjak elrejtése a cím beírásáig

en: Ship to all countries you sell to
hu: Szállítás az összes értékesítési helyre

en: Ship to specific countries only
hu: Szállítás csak a kiválasztott országokba

en: ID
hu: Azonosító

en: Friendly name for identifying this key.
hu: Barátságos név a kulcs beazonosításához.

en: Owner of these keys.
hu: A kulcsok tulajdonosa.

en: Select the access type of these keys.
hu: Válaszd ki a kulcsok hozzáférési típusát.

en: Copied!
hu: Lemásolva!

en: Copy
hu: Másolás

en: QRCode
hu: QR kód

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
hu: Kétjegyű országkód, pl. HU. Hagyd üresen, ha az összesre szeretnéd alkalmazni.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
hu: Kétjegyű megye kód, pl. BU. Hagyd üresen, ha az összesre szeretnéd alkalmazni.

en: Rate&nbsp;%
hu: Adókulcs&nbsp;%

en: Enter a name for this tax rate.
hu: Írj be egy nevet az adókulcsnak.

en: Priority
hu: Prioritás

en: Compound
hu: Összetett

en: Insert row
hu: Sor beszúrása

en: Remove selected row(s)
hu: Kiválasztott sor(ok) törlése

en: Import CSV
hu: CSV importálása

en: No row(s) selected
hu: Nincsenek kiválasztva sorok

en: Method
hu: Mód

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
hu: Barátságos név a webkapocs beazonosításához, alapértelmezetten Webkapocs létrehozva - %s.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
hu: Az állapot lehet &quot;Aktív&quot; (kézbesíti az adatcsomagot), &quot;Szüneteltetve&quot; (nem kézbesít) vagy &quot;Kikapcsolva&quot; (nem kézbesít kézbesítési hibák maitt).

en: Select when the webhook will fire.
hu: Válaszd ki, hogy mikor fusson le a webkapocs.

en: Action
hu: Művelet

en: URL where the webhook payload is delivered.
hu: URL, ahova az adatcsomag kézbesítésre kerül.

en: Secret
hu: Titok

en: Created at
hu: Létrehozva

en: Updated at
hu: Frissítve

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
hu: Ez a beállítás fontos, mivel ez határozza meg az árak bevitelének módját. Megváltoztatása esetén a már létező termékek nem frissülnek.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hu: Igen, a bruttó árakat fogom beírni

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hu: Nem, a nettó árakat fogom beírni

en: This option determines which address is used to calculate tax.
hu: Ez a beállítás szabályozza, hogy melyik cím alapján kerül kiszámításra az adó.

en: Customer shipping address
hu: Vásárló szállítási címe

en: Customer billing address
hu: Vásárló számlázási címe

en: Rounding
hu: Kerekítés

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
hu: Kerekítés részösszeg szinten a soronkénti kerekítés helyett

en: Including tax
hu: Bruttó árak

en: Excluding tax
hu: Nettó árak

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
hu: Megadhatsz egy szöveget, ami a termékek ára után fog megjelenni. Ez lehet például "tart. ÁFA" az árképzés magyarázataként. Az árakat ki is cserélheted a következők valamelyikével: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: As a single total
hu: Összesített egészként

en: Itemized
hu: Tételesen

en: Free
hu: Ingyenes

en: There are currently no logs to view.
hu: Jelenleg nincsenek megtekinthető naplófájlok.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
hu: Opcionálisan szabályozható, hogy milyen adózási osztályt kapjon a szállítás, vagy hagyd üresen, ha a szállítási adó a kosárban lévő termékektől függ.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
hu: Válaszd ki, hogy mely országokba szeretnél kiszállítani vagy választhatod az összes helyszínt, ahol értékesítesz.

en: Ship to all countries
hu: Szállítás az összes országba

en: Shipping tax class based on cart items
hu: A szállítási adókulcs a kosár tartalmától függ

en: This controls what unit you will define weights in.
hu: A megadott tömegek mértékegységét szabályozza.

en: Geolocate
hu: Földrajzi helymeghatározás

en: Geolocate (with page caching support)
hu: Földrajzi helymeghatározás (oldal gyorsítótárazási támogatással)

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
hu: Ezzel a beállítással korlátozható, hogy mely országokban szeretnénk értékesíteni.

en: Display tax totals
hu: Adó végösszeg megjelenítése

en: Price display suffix
hu: Ár utótag megjelenítése

en: Display prices during cart and checkout
hu: Árak megjelenése a Kosár és Pénztár oldalon

en: Display prices in the shop
hu: Árak megjelenítése az üzletben

en: Product deleted
hu: Termék törölve

en: Product updated
hu: Termék frissítve

en: Product created
hu: Termék létrehozva

en: Order deleted
hu: Rendelés törölve

en: Order created
hu: Rendelés létrehozva

en: Coupon deleted
hu: Kupon törölve

en: Coupon updated
hu: Kupon frissítve

en: Coupon created
hu: Kupon létrehozva

en: Tax name
hu: Adó neve

en: Country code
hu: Országkód

en: Revoke key
hu: Kulcs visszavonása

en: Average rating
hu: Átlagos értékelés

en: Default product sorting
hu: Alapértelmezett termék rendezés

en: Shop page
hu: Üzlet oldal

en: Currency options
hu: Pénznem beállítások

en: Email options
hu: Email beállítások

en: Cart page
hu: Kosár oldal

en: "From" name
hu: Feladó neve

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
hu: %s árak

en: Access restriction
hu: Hozzáférés korlátozása

en: Action event
hu: Művelet

en: Add payment method
hu: Fizetési mód hozzáadás

en: Additional tax classes
hu: További adó osztályok

en: Calculate tax based on
hu: Adószámítás alapja

en: Checkout endpoints
hu: Fizetési végpontok

en: Consumer key
hu: Felhasználói kulcs

en: Consumer secret
hu: Felhasználói titkos kulcs

en: Customer created
hu: A vevő létrehozásra került

en: Customer deleted
hu: A vevő törlésre került

en: Customer updated
hu: A vevő frissítésre került

en: Dimensions unit
hu: Méret egység

en: Email sender options
hu: E-mail küldő lehetőségek

en: Email template
hu: Email sablon

en: Enable taxes
hu: Adók engedélyezése

en: Enter the action that will trigger this webhook.
hu: Írja be a webhook futását előidéző műveletet.

en: File download method
hu: Fájl letöltési módszer

en: Force downloads
hu: Letöltések kikényszerítése

en: Generate API key
hu: API-kulcs generálása

en: Get system report
hu: Rendszerállapot lekérése

en: Hold stock (minutes)
hu: Készlet tartása (perc)

en: Key details
hu: Kulcs részletek

en: Low stock threshold
hu: Alacsony készlet küszöb

en: Manage stock
hu: Raktárkészlet kezelése

en: Notification recipient(s)
hu: Az értesítés címzettje(i)

en: Order received
hu: Köszönjük, rendelésed rögzítettük

en: Out of stock threshold
hu: Elfogyott küszöb

en: Out of stock visibility
hu: Elfogyott láthatóság

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
hu: Kérlek, másold ki és küldd el ezt az információt, amikor kapcsolatba lépsz a vásárlószolgálattal:

en: Prices entered with tax
hu: Árak adóval kerülnek felvitelre?

en: Product ratings
hu: Értékelések

en: Save webhook
hu: Webhook mentése

en: Shipping destination
hu: Szállítási cél

en: Shipping method(s)
hu: Szállítási mód(ok):

en: Shipping tax class
hu: Szállítási adókulcs osztály

en: Shop page display
hu: Üzlet oldal megjelenítése

en: Standard rates
hu: Normál árak

en: State code
hu: Tagállam kódja

en: Stock display format
hu: Raktárkészlet megjelenítési formátuma

en: Store notice
hu: Üzlet értesítés engedélyezése

en: Tax options
hu: Adó beállítások

en: Webhook actions
hu: Webhook metódusok

en: Webhook data
hu: Webhook adatok

en: Weight unit
hu: Súly egység

en: Country&nbsp;code
hu: Ország&nbsp;kód

en: Terms and conditions
hu: Általános szerződési feltételek

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
hu: Ha megadsz "Általános szerződési feltételek" oldalt, akkor a vásárlóknak el kell azt fogadniuk fizetéskor.

en: IP address
hu: IP cím

en: Measurements
hu: Mértékegységek

en: Enable the use of coupon codes
hu: Kuponkódok használatának engedélyezése

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hu: Válasszuk ki, hogy az adókulcs a szállításra is vonatkozik-e.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
hu: Válasszuk ki, hogy ez egy összetett adókulcs vagy sem. Az összetett adókulcsok a többi adókulcson felül kerülnek a termékre.

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
hu: Válasszunk prioritást az adókulcshoz. Prioritásonként csak 1 egyező adókulcs lesz használva. Ha több adókulcsot szeretnénk megadni egy területhez, akkor eltérő prioritással kell felvenni az adókulcsokat.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
hu: Írjunk be egy adókulcsot (százalékban) 4 tizedespontig.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
hu: Városok a szabályhoz. Több értéket pontosvesszővel (;) válasszunk el. Hagyjuk üresen, ha az összesre alkalmazni szeretnénk.

en: Order updated
hu: Rendelés frissítve

en: This controls which shipping address is used by default.
hu: Ezzel lehet beállítani, hogy melyik szállítási cím legyen az alapértelmezett.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
hu: A beállítás bekapcsolásával a letöltésekhez való hozzáférés már "folyamatban" lévő rendeléseknél is engedélyezett, nem csak "befejezett" rendeléseknél.

en: Tax rate ID.
hu: Adókulcs azonosítója.

en: Number of decimals.
hu: Tizedesjegyek száma.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
hu: A "Fizetés &rarr; Fizetési mód hozzáadása" oldal végpontja.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
hu: A "Fizetés &rarr; Rendelés fogadva" oldal végpontja.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
hu: A "Fizetés &rarr; Fizetés" oldalnak végpontja.

en: Sell to all countries
hu: Értékesítés az összes országba

en: Selling location(s)
hu: Értékesítés helye

en: Grant access to downloadable products after payment
hu: A letölthető termékekhez már a fizetés elindítása után engedélyezett a hozzáférés

en: Checkout page
hu: Pénztár oldal

en: Sort by price (desc)
hu: Rendezés ár szerint (csökkenő)

en: Sort by price (asc)
hu: Rendezés ár szerint (növekvő)

en: Allows customers to checkout without an account.
hu: A vásárlók feladhatnak rendelést fiók létrehozása nélkül.

en: Custom
hu: Egyéni

en: Default sorting (custom ordering + name)
hu: Alapértelmezett rendezés (egyéni rendezés + név)

en: Stock status
hu: Készletállapot

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hu: Szabályozza, hogy "raktáron" vagy "elfogyott" termékként jelenik meg a termék az oldalon.

en: Dimensions
hu: Méretek

en: Length
hu: Hosszúság

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: LxWxH in decimal form
hu: HxSzxM tizedes formában

en: No shipping class
hu: Nincs szállítási osztály

en: Shipping class
hu: Szállítási osztály

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
hu: A szállítási osztályokat bizonyos szállítási módok használják hasonló termékek csoportosítására.

en: Expand
hu: Kibontás

en: Close
hu: Bezárás

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
hu: Az upsell termékek olyan termékek, amiket az aktuálisan megtekintett termék helyett javasolsz, például olyan termékek, amik nyereségesebbek, vagy jobb minőségűek vagy drágábbak.

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
hu: A keresztértékesített termékek a kosárban promótált termékek az aktuális termék alapján.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
hu: Megadhatsz egy opcionális megjegyzést, amit vásárlás után megkap a vásárló.

en: Menu order
hu: Menü sorrend

en: Enable reviews
hu: Vélemények engedélyezése

en: Learn more
hu: További információk

en: Default Form Values
hu: Alapértelmezett űrlap értékek

en: Delete all variations
hu: Összes variáció törlése

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
hu: &quot;Bekapcsolt&quot; váltása

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
hu: &quot;Letölthető&quot; váltása

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
hu: &quot;Virtuális&quot; váltása

en: Pricing
hu: Árazás

en: Set regular prices
hu: Normál árak beállítása

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
hu: Normál árak növelése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
hu: Normál árak csökkentése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Set sale prices
hu: Akciós árak beállítása

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
hu: Akciós árak csökkentése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Set scheduled sale dates
hu: Időzített akciós dátumok beállítása

en: Downloadable products
hu: Letölthető termékek

en: Download limit
hu: Letöltési korlát

en: Download expiry
hu: Letöltés lejárata

en: Go
hu: Mehet

en: Go to the first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to the previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Select Page
hu: Oldal kiválasztása

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Go to the next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Go to the last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Delete image
hu: Kép törlése

en: Add product gallery images
hu: Termékgaléria képek hozzáadása

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hu[0]: Letöltve %s alkalommal
hu[1]: Letöltve %s alkalommal

en: Variation ID:
hu: Variációazonosító:

en: Add&nbsp;meta
hu: Meta-adatok&nbsp;hozzáadása

en: After pre-tax discounts.
hu: Forgalmi adóval terhelt kedvezményekkel együtt.

note: translators: %s: Item name.
en: Item
hu: Tétel

en: Cost
hu: Egységár

en: Qty
hu: Mny

en: Tax
hu: Adó

en: Refunded
hu: Visszatérítve

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Add product(s)
hu: Termék(ek) hozzáadása

en: Add fee
hu: Díj hozzáadása

note: translators: Save as in "Save $x".
en: Save
hu: Mentés

en: Restock refunded items
hu: Visszatérített tételek újraraktározása

en: Amount already refunded
hu: Az összeg már vissza lett térítve

en: Total available to refund
hu: Összesen visszatéríthető

en: Refund amount
hu: Visszatérítendő összeg

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
hu: Ennek használatát követően kézzel kell majd visszatérítened az összeget.

en: Add products
hu: Termékek hozzáadása

en: Add tax
hu: Adó hozzáadása

en: Rate name
hu: Adókulcs neve

en: Rate code
hu: Adókulcs kód

en: Rate %
hu: Adókulcs %

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: Insert file URL
hu: Fájl URL beillesztése

en: Remove this image
hu: Kép eltávolítása

en: Upload an image
hu: Kép feltöltése

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
hu: Kapcsold be ezt az opciót, ha a termék megvásárlásakor hozzáférést adsz egy letölthető fájlhoz

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
hu: Kapcsold be ezt az opciót, ha a termék nem szállítható vagy nincs szállítási költsége

en: Enable this option to enable stock management at variation level
hu: Raktárkészlet kezelés engedélyezése variáció szinten

en: Variation price (required)
hu: Variáció ár (kötelező)

en: Cancel schedule
hu: Időzítés visszavonása

en: Same as parent
hu: Szülővel megegyezik

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
hu: %s kedvezmény összesen

en: Filter by coupon
hu: Szűrés kupon szerint

en: Choose coupons&hellip;
hu: Válassz kuponokat&hellip;

en: All coupons
hu: Összes kupon

en: No used coupons found
hu: Nem találhatóak felhasznált kuponok

en: No coupons found in range
hu: Nem találhatóak kuponok az időszakra

en: Export CSV
hu: CSV exportálása

en: Number of coupons used
hu: Felhasznált kuponok száma

en: Discount amount
hu: Kedvezmény mértéke

en: No customers found.
hu: Nem találhatóak vásárlók.

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
hu[0]: %s korábbi rendelés hozzárendelve
hu[1]: %s korábbi rendelés hozzárendelve

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
hu: %s statisztikái frissítve

en: Customer
hu: Vásárló

en: Search customers
hu: Vásárlók keresése

en: Refresh stats
hu: Statisztika frissítése

en: View orders
hu: Rendelések megtekintése

en: Link previous orders
hu: Korábbi rendelések hozzárendelése

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Location
hu: Helyszín

en: Last order
hu: Utolsó rendelés

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
hu: %s regisztráció az időszakban

en: customer orders
hu: vásárlói rendelés

en: guest orders
hu: vendég rendelés

en: Signups
hu: Regisztrációk

en: new users
hu: új felhasználó

en: No low in stock products found.
hu: Egy termék sincs alacsony készleten.

en: No out of stock products found.
hu: Egy termék se fogyott el.

en: Select categories&hellip;
hu: Válassz kategóriákat&hellip;

en: All
hu: Összes

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
hu: %s bruttó eladás ebben az időszakban

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
hu: Ez a rendelések végösszegének összesítése mindenféle visszatérítés után és a szállítási költséget és adókat beleértve.

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
hu: %s nettó eladás ebben az időszakban

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
hu: Ez a rendelések végösszegének összesítése mindenféle visszatérítés után és a szállítási költséget és adókat nem beleértve.

en: Number of items sold
hu: Eladott tételek száma

en: Number of orders
hu: Rendelések száma

en: Shipping amount
hu: Szállítási költség

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
hu: %s eladás a kiválasztott tételekből

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
hu: %s vásárlás a kiválasztott tételekből

en: Showing reports for:
hu: Jelentés a következőről:

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
hu: Alaphelyzetbe állítás

en: No products found in range
hu: Nem találhatóak termékek az időszakra

en: Sales amount
hu: Eladás összesen

en: No products found.
hu: Nem találhatóak termékek.

en: Parent
hu: Szülő

en: Units in stock
hu: Készleten lévő mennyiség

en: Rate
hu: Adókulcs

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
hu: Ez az összes adó az adókulcshoz (szállítási adó + termékadó)

en: No taxes found in this period
hu: Nem találhatóak adók erre az időszakra

en: Period
hu: Időszak

en: Net profit
hu: Nettó profit

en: Total sales minus shipping and tax.
hu: Összes eladás mínusz a szállítási díjak és adók.

en: Totals
hu: Végösszeg

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
hu: Végpont a kijelentkezéshez. Ezt hozzáadhatod a menüdhöz egy egyéni linkkel: teoldalad.hu/?customer-logout=true

[ctx: number of pages]
en: of
hu: /

en: Tax class
hu: Adózási osztály

en: Sale price
hu: Akciós ár

en: Regular price
hu: Normál ár

en: Upsells
hu: Upsell

en: Cross-sells
hu: Keresztértékesítés

en: Purchase note
hu: Vásárlási megjegyzés

en: Downloads remaining
hu: Hátralévő letöltések

en: Access expires
hu: Hozzáférés lejárata

en: Product ID.
hu: Termékazonosító.

en: Product SKU.
hu: Termék cikkszám.

en: Sale start date
hu: Akciós időszak kezdete

en: Sale end date
hu: Akciós időszak vége

en: Tax class.
hu: Adókulcs.

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
hu: %s felhasznált kupon összesen

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
hu: %s átlagos nettó napi eladás

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
hu: %s átlagos nettó havi eladás

en: Average net sales amount
hu: Átlagos nettó eladások összege

en: Sold individually
hu: Egyedileg értékesített

en: Save attributes
hu: Tulajdonságok mentése

en: Weight
hu: Tömeg

en: Weight in decimal form
hu: Tömeg tizedes formában

en: Name (Last, First)
hu: Név (vezetéknév, keresztnév)

en: General options
hu: Általános beállítások

en: Lost password
hu: Elfelejtett jelszó

en: Total sales
hu: Összes eladás

en: Total tax
hu: Összes adó

en: Shipping tax amount
hu: Szállítási adó összege

en: Most popular
hu: Legnépszerűbb

en: File name
hu: Fájlnév

en: Revoke access
hu: Hozzáférés visszavonása

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
hu: A(z) %1$s letölthető fájl nem használható, mivel a fájl típusa nem engedélyezett. Az engedélyezett típusok: %2$s

en: Shipping classes
hu: Szállítási osztályok

en: Account creation
hu: Fiók létrehozás

en: Account pages
hu: Fiókoldalak

en: Add images to product gallery
hu: Képek hozzáadása a termék galériához

en: Customer orders
hu: Vevői megrendelések

en: Customer role.
hu: Ügyfél szerep.

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
hu: Méretek (H × Sz × M) (%s)

en: Edit account
hu: Profil szerkesztés

en: Guest orders
hu: Vendég megrendelésel

en: Guest sales
hu: Vendég értékesítés

en: Money spent
hu: Vásárlás értéke

en: Most discount
hu: A legtöbb kedvezmény

en: My account page
hu: Saját fiókom oldala

en: Net sales amount
hu: Nettó eladási összeg

en: Payment gateway
hu: Fizetési átjáró

en: Product search
hu: Termék keresése

en: Reason for refund (optional):
hu: A visszatérítés oka (opcionális):

en: Shipping methods
hu: Szállítási módok

en: Shipping name
hu: Szállítási név

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
hu: Értékesítve %1$s értékben, az elmúlt %2$d napban

en: Tax amount
hu: Adó összeg

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
hu: Ez az összege a szállítási adó soroknak a rendeléseidben.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
hu: Ez az összege az adó soroknak a rendeléseidben.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
hu: Ez az összege a Megrendelés Összegeknek a megrendeléseidben.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
hu: Ez az összege a Szállítási Összegeknek a megrendeléseidben.

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: Top freebies
hu: Legnépszerűbb ingyenesek

en: Total shipping
hu: Összesen szállítás

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
hu: Variációk: #%1$s a %2$s-ból

en: View order
hu: Megrendelés megtekintése

en: Choose file
hu: Fájl kiválasztása

en: Year
hu: Év

en: Add to gallery
hu: Galériához hozzáadás

en: Show
hu: Mutat

en: None
hu: Egyik sem

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Last month
hu: Múlt hónap

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
hu: %s szállítási díj

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
hu: %s leadott rendelés

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
hu: %s értékben felhasznált kupon

en: Top earners
hu: Legnagyobb bevételűek

en: Top sellers
hu: Legnépszerűbb fizetősek

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
hu: A "Saját fiók &rarr; Elfelejtett jelszó" oldal végpontja.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
hu: A "Fiókom &rarr; Címeim" oldal végpontja.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
hu: A "Fiókom &rarr; Fiók Szerkesztése" oldal végpontja.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
hu: A "Fiókom &rarr; Rendelés Megtekintése" oldal végpontja.

en: Variation description.
hu: Variáció leírása.

en: Or, enter tax rate ID:
hu: Vagy írjuk be az adókulcs azonosítóját:

en: Order Total
hu: Megrendelés összesen

en: Fee name
hu: Költség (díj) neve

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
hu: &quot;Készletkezelés&quot; váltása

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
hu: Ha a készletkezelés engedélyezett, itt állítható be az utánrendelés engedélyezése. Ha engedélyezve van, akkor a készlet 0 alá csökkenhet.

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
hu: %s fizetett tétel

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
hu[0]: A legutóbbi %2$d napban %1$d tétel eladva
hu[1]: A legutóbbi %2$d napban %1$d tétel eladva

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
hu[0]: %s tétel
hu[1]: %s tétel

en: Number of orders.
hu: Rendelések száma.

en: Gross sales amount
hu: Bruttó árbevétel összeg

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
hu: Akciós árak növelése (fix mértékben vagy százalékosan)

en: Last 7 days
hu: Elmúlt 7 nap

en: orders | orders
hu[0]: rendelés
hu[1]: rendelések

en: Accounts
hu: Fiókok

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
hu: A rendelés szerkesztéséhez "Fizetés függőben" állapotra kell visszaállnod

en: Custom ordering position.
hu: Egyéni rendezési pozíció.

en: Offline Payments
hu: Offline fizetési módok

en: Learn More
hu: További információk

en: Roles successfully reset
hu: A szerepkörök sikeresen alaphelyzetbe állítva

en: Terms successfully recounted
hu: Kifejezések sikeresen újraszámolva

en: Tax rates successfully deleted
hu: Adókulcsok sikeresen törölve

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
hu: Hiba történt a meghíváskor: %s

en: Your changes have been saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Clear transients
hu: Tranziensek törlése

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
hu: Ez az eszköz kiüríti a termék/üzlet tranziens gyorsítótárát.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
hu: Ez az eszköz a WordPress ÖSSZES lejárt tranziensét törölni fogja.

en: Term counts
hu: Kifejezések száma

en: Recount terms
hu: Kifejezések újraszámolása

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
hu: Ez az eszköz újraszámolja a termék kifejezéseket - hasznos, ha a termékek megjelenését szabályozó beállításokat módosítottál.

en: Reset capabilities
hu: Szerepkörök alaphelyzetbe állítása

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
hu: Ez az eszköz alaphelyzetbe állítja az admin, customer és shop_manager szerepköröket. Akkor használd ezt, ha a felhasználóid nem érik el a WooCommerce admin oldalakat.

en: Display type
hu: Megjelenítési mód

en: Products
hu: Termékek

en: Subcategories
hu: Alkategóriák

en: Both
hu: Mindkettő

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Upload/Add image
hu: Kép feltöltése/hozzáadása

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Use image
hu: Kép használata

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
hu: Az attribútum kifejezéseket termékekhez és variációkhoz lehet hozzárendelni.<br/><br/><b>Megjegyzés</b>: Egy kifejezés törlésekor minden hozzá társított termékből és variációból is törlésre kerül. A kifejezés újbóli létrehozásával az nem lesz automatikusan újratársítva a termékekhez.

en: Topic
hu: Témakör

en: Delivery URL
hu: Kézbesítési URL

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
hu: Webkapocs létrehozva - %s

en: Webhook updated successfully.
hu: Webkapocs sikeresen frissítve.

en: Webhook created successfully.
hu: Webkapocs sikeresen létrejött.

en: Webhooks
hu: Webkapcsok

note: translators: %s: WooCommerce version
en: Version %s
hu: %s verzió

en: Docs
hu: Dokumentáció

en: Thanks :)
hu: Köszönjük :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
hu: Köszönjük, hogy a WooCommerce-et használod értékesítéshez.

en: The file does not exist, please try again.
hu: A fájl nem létezik, kérlek, próbáld újra.

en: The CSV is invalid.
hu: A CSV hibás.

en: All done!
hu: Minden kész!

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
hu: Üdvözöllek! Tölts fel egy CSV fájlt, ami tartalmazza az adókulcsokat és importáld őket az üzletbe. Válassz egy .csv fájlt a feltöltéshez és nyomd meg a "Fájl feltöltése és importálása" gombot.

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
hu: Maximális méret: %s

en: OR enter path to file:
hu: VAGY írj be egy útvonalat a fájlhoz:

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Upload file and import
hu: Fájl feltöltése és importálása

en: Discount type
hu: Kedvezmény típusa

en: Value of the coupon.
hu: A kupon értéke.

en: Coupon expiry date
hu: Kupon lejárati dátuma

en: Minimum spend
hu: Minimum költséghatár

en: No minimum
hu: Nincs minimum

en: Maximum spend
hu: Maximum költés

en: No maximum
hu: Nincs maximum

en: Individual use only
hu: Csak egyéni felhasználásra

en: General
hu: Általános

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
hu: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon nem használható együtt más kuponokkal.

en: Exclude sale items
hu: Akciós termékek kizárása

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
hu: Pipáld be ezt a dobozt, ha a kupon nem érvényes akciós termékekre. A termékekre szóló kuponok csak akkor fognak működni, ha a termék nem akciós. A kosárra szóló kuponok csak akkor fognak működni, ha nincs akciós termék a kosárban.

en: Search for a product&hellip;
hu: Termék keresése&hellip;

en: Exclude products
hu: Termékek kizárása

en: Product categories
hu: Termékkategóriák

en: Any category
hu: Bármely kategória

en: Exclude categories
hu: Kategóriák kizárása

en: No restrictions
hu: Nincsenek korlátozások

en: Usage limit per coupon
hu: Felhasználási korlát kupononként

en: How many times this coupon can be used before it is void.
hu: Hány alkalommal használható a kupon, mielőtt lejárna.

en: Limit usage to X items
hu: Felhasználás korlátozása X tételre

en: Usage limit per user
hu: Felhasználási korlát felhasználónként

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
hu: A kuponkód már létezik - a vásárlók a legutóbbi kupont fogják ezzel a kóddal használni.

en: Phone
hu: Telefonszám

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
hu: Fizetési mód: %s

en: h
hu: ó

en: Customer:
hu: Vásárló:

en: Load billing address
hu: Számlázási cím betöltése

en: No billing address set.
hu: Nincs megadva számlázási cím.

en: Other
hu: Egyéb

en: Transaction ID
hu: Tranzakció azonosító

en: Load shipping address
hu: Szállítási cím betöltése

en: No shipping address set.
hu: Nincs megadva szállítási cím.

en: Customer notes about the order
hu: Vásárló megjegyzései a rendeléssel kapcsolatban

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
hu: Fájl %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
hu: Keress egy letölthető termékre&hellip;

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
hu: írta %s

en: Delete note
hu: Megjegyzés törlése

en: There are no notes yet.
hu: Még nincsenek megjegyzések.

en: Add note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
hu: Írhatsz megjegyzést magadnak későbbi hivatkozásként vagy vásárlói megjegyzést (amiről a felhasználó értesül).

en: Private note
hu: Privát megjegyzés

en: Note to customer
hu: Megjegyzés a vásárlónak

en: Product Type
hu: Terméktípus

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
hu: A virtuális termék nem kézzelfogható és nem szállítható.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hu: A letölthető termékek hozzáférést biztosítanak egy fájlhoz vásárláskor.

en: Inventory
hu: Készlet

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Linked Products
hu: Kapcsolódó termékek

en: Variations
hu: Variációk

en: Advanced
hu: Haladó

en: Stock Keeping Unit
hu: Cikkszám

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
hu: A CSZ a cikkszámra utal, egy egyedi azonosító minden egyes termékhez és szolgáltatáshoz, ami megvásárolható.

en: Product URL
hu: Termék URL

en: Enter the external URL to the product.
hu: Írd be a külső URL-t a termékhez.

en: Button text
hu: Gomb szövege

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
hu: Ez a szöveg fog megjelenni a külső termékre mutató gombon.

en: Schedule
hu: Időzítés

en: This is the name of the download shown to the customer.
hu: Ez a letöltés neve, ahogyan a vásárló látni fogja.

en: File URL
hu: Fájl URL

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
hu: Ez az URL vagy abszolút útvonal a fájlhoz, amihez a vásárlók hozzáférést kapnak majd. Az itt megadott URL-ek már kódolva kell, hogy legyenek.

en: Add File
hu: Fájl hozzáadása

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
hu: Hagyd üresen a korlátlan újbóli letöltéshez.

en: Never
hu: Soha

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
hu: Írd be a napok számát, mielőtt a letöltési link lejár vagy hagyd üresen.

en: Taxable
hu: Adóköteles

en: Shipping only
hu: Csak szállítás

en: Standard
hu: Szabványos

en: Manage stock?
hu: Készletkezelés?

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
hu: Raktár mennyiség. Ha ez egy variálható termék, akkor ez az érték kezeli a készletet minden variációra, kivéve, ha variáció szinten megadod a készletet.

en: Allow, but notify customer
hu: Engedélyezve, de értesüljön a vásárló

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Összes <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Összes <span class="count">(%s)</span>

[ctx: placeholder]
en: Buy product
hu: Termék megvásárlása

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
hu: Kezdete&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
hu: Vége&hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
hu: Nincs

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
hu: Add meg, hogy a teljes termék adóköteles-e vagy csak a szállítási költsége.

en: Regenerate download permissions
hu: Letöltési jogosultságok újragenerálása

en: Allow free shipping
hu: Ingyenes szállítás engedélyezése

en: Sale price dates
hu: Akciós ár időzítése

en: Downloadable files
hu: Letölthető fájlok

en: Allow backorders?
hu: Utánrendelések engedélyezve?

en: Customer provided note
hu: Vásárlói megjegyzés

en: Shipping details
hu: Szállítási adatok

en: Billing details
hu: Számlázási adatok

en: Import tax rates
hu: Adókulcsok importálása

en: View tax rates
hu: Adókulcsok megtekintése

en: Expired transients
hu: Lejárt tranziensek

en: Product transients cleared
hu: Termék tranziensek törölve

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
hu: %d tranziens sor törölve

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
hu[0]: %d webhook törölve.
hu[1]: %d webhook törölve.

en: Add webhook
hu: Új webhook

en: Cash on delivery
hu: Utánvétes fizetés

note: translators: %s: URL to free shipping document.
en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
hu: Jelöljük be ezt a dobozt, ha a kupon ingyenes szállítást biztosít. Az <a href="%s" target="_blank">ingyenes szállítási mód</a> engedélyezve kell, hogy legyen az adott szállítási területen, és “egy érvényes ingyenes kiszállítás kupon” opciót kell beállítani (lásd “Az ingyenes kiszállításhoz kötelező” beállításokat)

en: Enable cash on delivery
hu: Utánvétes fizetés engedélyezése

en: Grant access
hu: Hozzáférés megadása

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
hu: Hányszor használhatja fel egy vásárló a kupont. Vendégeknél az e-mail címet, bejelentkezett ügyfeleknél pedig az azonosítójukat használja.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
hu: A termék kategóriák kezelhetők itt. Hogy módosíthasd a megjelenítési sorrendet a frontend-en, csak húzd a megfelelő sorrendbe őket. Hogy több kategóriát láthass egyszerre válaszd a megjelenítési beállításokat a jobb-felső sarokban.

en: Search webhooks
hu: Webhook keresése

en: Stock qty
hu: Készletmennyiség

en: Usage limits
hu: Használati limitek

en: Usage restriction
hu: Használat korlátozása

en: Empty Trash
hu: Lomtár ürítése

en: You do not have permission to edit Webhooks
hu: Nincs megfelelő jogosultság a webkapcsok szerkesztéséhez

en: Delete WooCommerce tax rates
hu: Minden WooCommerce adókulcs törlése

en: Next step
hu: Következő lépés

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
hu: A mezőben beállítható a minimális költés (kosár végösszeg) ami szükséges a kupon használatához.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
hu: A mezőben beállítható a megengedett maximális költés (kosár végösszeg) a kupon használatakor.

en: You do not have permission to update Webhooks
hu: Nincs megfelelő jogosultságod a webhook-ok frissítéséhez

en: Order Date
hu: Rendelés dátuma

en: Order Status
hu: Rendelés állapota

en: No categories
hu: Nincs kategória

en: Add
hu: Hozzáad

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Capabilities
hu: Képességek

en: Choose a file from your computer:
hu: Fájl kiválasztása saját gépről:

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
hu: Mielőtt az importfájl feltöltésre kerülne, a következő hiba javítására lenne szükség:

en: Do not allow
hu: Nem engedélyezett

en: Allow
hu: Engedélyez

en: Sorry, there has been an error.
hu: Sajnáljuk, hiba történt.

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
hu: Válasszunk egy adókulcsot a termékhez. Az adókulcsokkal különböző adókulcsokat alkalmazhatunk bizonyos típusú termékekre.

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
hu: hozzáadva: %1$s %2$s

en: Customer ID.
hu: Vevőkód.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
hu: Az önálló tételek maximális száma, amelyre a kupon érvényesíthető, ha termék kedvezményre van beállítva. Hagyjuk üresen és az összes meghatározott termékre érvényes lesz a kosárban.

en: Move to Trash
hu: Lomtárba helyezés

note: translators: %1$s: callback string, %2$s: error message
en: There was an error calling %1$s: %2$s
hu: Hiba történt %1$s meghíváskor: %2$s

en: Address | Addresses
hu[0]: Cím
hu[1]: Címek

en: Standard product
hu: Szabványos termék

note: translators: %s: number of orders
en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hu[0]: Piszkozatok <span class="count">(%s)</span>
hu[1]: Piszkozatok <span class="count">(%s)</span>

en: Product Categories
hu: Termékkategóriák

en: Product updated.
hu: Termék frissítve.

en: Product saved.
hu: Termék elmentve.

en: M j, Y @ G:i
hu: Y M j @ G:i

en: Order updated.
hu: Rendelés frissítve.

en: Order saved.
hu: Rendelés elmentve.

en: Order submitted.
hu: Rendelés beküldve.

en: Order draft updated.
hu: Rendelés piszkozat frissítve.

en: Coupon updated.
hu: Kupon frissítve.

en: Coupon saved.
hu: Kupon elmentve.

en: Coupon submitted.
hu: Kupon beküldve.

en: Coupon draft updated.
hu: Kupon piszkozat frissítve.

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
hu[0]: %s termék frissítve.
hu[1]: %s termék frissítve.

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
hu[0]: %s termék nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu[1]: %s termék nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
hu[0]: %s termék véglegesen törölve lett.
hu[1]: %s termék véglegesen törölve lett.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
hu[0]: %s termék áthelyezve a lomtárba.
hu[1]: %s termék áthelyezve a lomtárba.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
hu[0]: %s termék visszaállítva a lomtárból.
hu[1]: %s termék visszaállítva a lomtárból.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
hu[0]: %s rendelés frissítve.
hu[1]: %s rendelés frissítve.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
hu[0]: %s rendelés nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu[1]: %s rendelés nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
hu[0]: %s rendelés véglegesen törölve lett.
hu[1]: %s rendelés véglegesen törölve lett.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
hu[0]: %s rendelés áthelyezve a lomtárba.
hu[1]: %s rendelés áthelyezve a lomtárba.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
hu[0]: %s rendelés visszaállítva a lomtárból.
hu[1]: %s rendelés visszaállítva a lomtárból.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
hu[0]: %s kupon frissítve.
hu[1]: %s kupon frissítve.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
hu[0]: %s kupon nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azt.
hu[1]: %s kupon nem lett frissítve, valaki éppen szerkeszti azokat.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
hu[0]: %s kupon véglegesen törölve lett.
hu[1]: %s kupon véglegesen törölve lett.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
hu[0]: %s kupon áthelyezve a lomtárba.
hu[1]: %s kupon áthelyezve a lomtárba.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
hu[0]: %s kupon visszaállítva a lomtárból.
hu[1]: %s kupon visszaállítva a lomtárból.

en: Image
hu: Kép

en: Tags
hu: Címkék

en: Code
hu: Kód

en: Coupon type
hu: Kupon típusa

en: Coupon amount
hu: Kupon értéke

en: Product IDs
hu: Termékazonosítók

en: Usage / Limit
hu: Felhasználás / Korlát

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Stock
hu: Készlet

en: Price
hu: Ár

en: Expiry date
hu: Lejárati dátum

en: Status
hu: Állapot

en: Purchase
hu: Vásárlás

en: Ship to
hu: Szállítási cím

en: Actions
hu: Műveletek

en: Virtual
hu: Virtuális

en: Toggle featured
hu: Kiemelés be-/kikapcsolása

en: Total
hu: Összeg

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Trash
hu: Lomtár

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

note: translators: Review date format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y/m/d
hu: Y-m-d

en: Guest
hu: Vendég

en: Processing
hu: Feldolgozás alatt

en: Complete
hu: Teljesítve

en: Order status changed by bulk edit:
hu: Rendelési állapot megváltoztatva tömeges szerkesztéssel:

en: Grouped product
hu: Csoportosított termék

en: External/Affiliate product
hu: Külső/Partner termék

en: Variable product
hu: Variálható termék

en: Simple product
hu: Egyszerű termék

en: Show all types
hu: Összes típus megjelenítése

en: Search for a customer&hellip;
hu: Vásárló keresése&hellip;

en: Product name
hu: Termék neve

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Description (optional)
hu: Leírás (opcionális)

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Search
hu: Keresés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Catalog visibility:
hu: Katalógus láthatóság:

en: City
hu: Város

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Orders
hu: Rendelések

en: Sales by date
hu: Eladások dátum szerint

en: Sales by product
hu: Eladások termék szerint

en: Sales by category
hu: Eladások kategória szerint

en: Coupons by date
hu: Kuponok dátum szerint

en: Customers
hu: Vásárlók

en: Low in stock
hu: Alacsony készleten

en: Taxes by code
hu: Adók kód szerint

en: Taxes by date
hu: Adók dátum szerint

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentésre kerültek.

en: Taxes
hu: Adók

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
hu: A képek méreteire vonatkozó beállítások ki lettek kapcsolva, mivel azokat felülírja egy szűrő.

en: Select a page&hellip;
hu: Válassz egy oldalt&hellip;

en: Select none
hu: Kiválasztás törlése

en: Payments
hu: Fizetési módok

en: Ready!
hu: Kész!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
hu: WooCommerce &rsaquo; Telepítési varázsló

en: Not right now
hu: Most nem

en: Skip this step
hu: Lépés kihagyása

en: Where is your store based?
hu: Hol található az üzleted?

en: Choose a currency&hellip;
hu: Válassz egy pénznemet&hellip;

en: Left with space
hu: Bal oldalt szóközzel

en: Right with space
hu: Jobb oldalt szóközzel

en: lbs
hu: font

en: oz
hu: uncia

en: in
hu: hüvelyk

en: State
hu: Állam

[ctx: Page title]
en: Cart
hu: Kosár

[ctx: Page title]
en: Checkout
hu: Pénztár

en: PayPal email address
hu: PayPal email cím

en: Billing
hu: Számlázás

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Delete permanently
hu: Végleges törlés

en: Product description
hu: Termékleírás

en: Currency position.
hu: Devizanem pozicíó.

en: Customer list
hu: Vevőlista

en: Hard crop?
hu: Levágás?

en: Let's go!
hu: Gyerünk!

en: Page setup
hu: Oldalbeállítások

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
hu: Termék tervezet frissítve. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
hu: Termék beküldve. <a target="_blank" href="%s">Előnézet</a>

en: State / County or state code
hu: Irányítószám

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
hu: Termék időzítve: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Előnézet</a>

en: Most stocked
hu: Magas készleten

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hu: A változtatások elvesznek, ha elhagyjuk az oldalt.

en: Yes
hu: Igen

en: Right
hu: Jobb

en: Left
hu: Bal

en: Categories
hu: Kategória

en: No
hu: Nem

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Customers vs. guests
hu: Regisztráltak vs. vendégek

en: Decimal separator.
hu: Tizedesjel.

en: Thousand separator.
hu: Ezres-elválasztó.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Order | Orders
hu[0]: Rendelés
hu[1]: Rendelések

en: Date
hu: Dátum

[ctx: Page title]
en: My account
hu: Fiókom

en: Move this review to the Trash
hu: Értékelés lomtárba helyezése

en: Restore this review from the Trash
hu: Vélemény visszaállítása a lomtárból

en: Delete this review permanently
hu: Vélemény végleges törlése

en: Downloadable
hu: Digitális (letölthető)

en: State/County
hu: Állam/Megye

en: Sample
hu: Minta

en: Order notes
hu: Megjegyzés

en: Company
hu: Cégnév

en: Custom field deleted.
hu: Egyéni mező törölve.

en: Custom field updated.
hu: Egyéni mező frissítve.

en: Description
hu: Leírás

en: User
hu: Felhasználó

en: Permissions
hu: Jogosultságok

note: translators: %s: API key ID. translators: %s: webhook ID. translators: %d: product ID. translators: 1: ID who refunded
en: ID: %d
hu: Azonosító: %d

en: View/Edit
hu: Megtekintés/Szerkesztés

en: Revoke
hu: Visszavonás

en: Read
hu: Olvasás

en: Write
hu: Írás

en: Read/Write
hu: Olvasás/Írás

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hu: A művelet sikertelen. Kérlek, frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: Please enter in country code with two capital letters.
hu: Kérlek, írd be nagybetűkkel a kétbetűs országkódot.

en: Please enter in a value less than the regular price.
hu: Kérlek, a normál árnál kisebb értéket adj meg.

en: Enter a value
hu: Írj be egy értéket

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
hu: Variáció menü sorrend (a variációk listájában való sorrendet határozza meg)

en: Enter a value (fixed or %)
hu: Írj be egy értéket (fix vagy %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd az összes variációt? A művelet nem visszafordítható.

en: Last warning, are you sure?
hu: Utolsó figyelmeztetés, biztos vagy benne?

en: Choose an image
hu: Válassz egy képet

en: Set variation image
hu: Variáció képének beállítása

en: Are you sure you want to remove this variation?
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a variációt?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hu: Akció kezdő időpontja (ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban vagy hagyd üresen)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hu: Akció befejező időpontja (ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban vagy hagyd üresen)

en: Save changes before changing page?
hu: Elmented a változásokat, mielőtt elhagyod az oldalt?

en: %qty% variations
hu: %qty% variáció

en: Select an option&hellip;
hu: Válassz egy opciót&hellip;

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy folytatni szeretnéd a visszatérítést? A művelet nem visszafordítható.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a visszatérítést? A művelet nem visszafordítható.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt az adózási oszlopot? A művelet nem visszafordítható.

en: Remove this item meta?
hu: Eltávolítod ezt a metaadatot?

en: Name
hu: Név

note: translators: Remove chip.
en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Click to toggle
hu: Kattints a be-/kikapcsoláshoz

en: Value(s)
hu: Érték(ek)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
hu: Írj be valamilyen szöveget vagy attribútumot, az értékeket függőleges vonallal (|) válaszd el.

en: Visible on the product page
hu: Látható a termékoldalon

en: Used for variations
hu: Variációkhoz használt

en: Enter a name for the new attribute term:
hu: Írj be egy nevet az új attribútum értékhez:

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hu: Lemásolod a számlázási információkat a szállítási információkhoz? Ez a művelet törli a jelenleg beírt szállítási információkat.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
hu: Betöltöd a vásárló számlázási adatait? Ez minden jelenleg beírt számlázási adatot törölni fog.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hu: Betöltöd a vásárló szállítási adatait? Ez minden jelenleg beírt szállítási adatot törölni fog.

en: Featured
hu: Kiemelt

en: No customer selected
hu: Nincs kiválasztva vásárló

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
hu: A hozzáférés nem engedélyezett - a felhasználónak már lehet, hogy van joga ehhez a fájlhoz vagy a számlázási e-mail címe nincs beállítva. Győződj meg róla, hogy a számlázási e-mail cím be van állítva és a rendelés el van mentve.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
hu: Biztos vagy benne, hogy visszavonod a letöltési jogot?

en: You cannot add the same tax rate twice!
hu: Nem veheted fel kétszer ugyanazt az adókulcsot!

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hu: A(z) "%s" keresőbarát név túl hosszú (max 28 karakter). Rövidítsd, kérlek.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hu: A(z) "%s" keresőbarát név nem érvényes, mivel ez egy fenntartott kifejezés. Változtasd meg, kérlek.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hu: A(z) "%s" keresőbarát név már használatban van. Változtasd meg, kérlek.

en: Attribute updated successfully
hu: Az attribútum sikeresen frissítve

en: Error: non-existing attribute ID.
hu: Hiba: nem létező attribútumazonosító.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
hu: Az attribútum neve (ahogyan a honlapon megjelenik).

en: Slug
hu: Keresőbarát név

en: Enable Archives?
hu: Archívum engedélyezése?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
hu: Kapcsold be ezt a beállítást, ha szeretnéd, hogy az attribútumnak legyen archívuma az üzletben.

en: Type
hu: Típus

en: Default sort order
hu: Alapértelmezett rendezési sorrend

en: Name (numeric)
hu: Név (numerikus)

en: Term ID
hu: Érték azonosítója

en: Update
hu: Frissítés

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Order by
hu: Rendezés

en: Terms
hu: Értékek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Configure terms
hu: Értékek felvitele

en: No attributes currently exist.
hu: Jelenleg nincsenek attribútumok.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
hu: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt az attribútumot?

en: Delete
hu: Törlés

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
hu[0]: <strong>%s rendelés</strong> feldolgozásra vár
hu[1]: <strong>%s rendelés</strong> feldolgozásra vár

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
hu[0]: <strong>%s termék</strong> alacsony készleten van
hu[1]: <strong>%s termék</strong> alacsony készleten van

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
hu[0]: <strong>%s termék</strong> nincs készleten
hu[1]: <strong>%s termék</strong> nincs készleten

en: There are no product reviews yet.
hu: Még nincsenek termékértékelések.

en: Make a duplicate from this product
hu: Duplikátum készítése a termékről

en: Duplicate
hu: Duplikálás

en: Copy to a new draft
hu: Másolás új piszkozatba

en: No product to duplicate has been supplied!
hu: Nincs megadva duplikálandó termék!

en: Shipping settings
hu: Szállítási beállítások

en: Reports
hu: Jelentések

en: Coupons
hu: Kuponok

en: Found a bug?
hu: Találtál egy hibát?

en: Report a bug
hu: Hiba jelentése

en: For more information:
hu: További információk:

en: About WooCommerce
hu: WooCommerce névjegy

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
hu: <strong>Adókulcsok</strong> importálása az üzletbe CSV fájlból.

en: Visit Store
hu: Üzlet megtekintése

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
hu: Megjegyzés: a vásárló automatikusan jogot kap a letöltéshez, ha a rendelés állapota feldolgozás alatt/teljesített lesz.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Rating
hu: Értékelés

en: Product category base
hu: Termékkategória előtag

en: Product tag base
hu: Termékcímke előtag

en: Product attribute base
hu: Termékattribútum előtag

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Shop base
hu: Üzlet előtag

en: Shop base with category
hu: Üzlet előtag kategóriával

en: Out of stock
hu: Elfogyott

en: In stock
hu: Készleten

en: Fee
hu: Díj

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hu: Nincsenek találatok

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hu: A betöltés sikertelen

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hu: Kérlek, írj be 1 vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hu: Kérlek, írj be %qty% vagy több karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hu: Kérlek, törölj 1 karaktert

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hu: Kérlek, törölj %qty% karaktert

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hu: Csak 1 elemet választhatsz

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hu: További találatok betöltése&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hu: Keresés&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hu: Rendelések

[ctx: slug]
en: product-category
hu: termekkategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
hu: termekcimke

[ctx: slug]
en: product
hu: termek

[ctx: default-slug]
en: shop
hu: uzlet

[ctx: default-slug]
en: product
hu: termek

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Eastern Cape
hu: Kelet-Fokföld

en: Northern Cape
hu: Észak-Fokföld

en: Western Cape
hu: Nyugat-Fokföld

en: Backordered
hu: Utánrendelve

en: Free!
hu: Ingyenes!

en: Subtotal:
hu: Részösszeg:

en: Discount:
hu: Kedvezmény:

en: Shipping:
hu: Szállítás:

en: Total:
hu: Végösszeg:

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
hu: %d letöltése

en: Expiry (MM/YY)
hu: Lejárat (HH/ÉÉ)

en: MM / YY
hu: HH / ÉÉ

en: CVC
hu: CVC kód

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
hu: Csak %s maradt készleten

en: (can be backordered)
hu: (utánrendelhető)

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
hu: %s készleten

en: Available on backorder
hu: Engedélyezett utánrendelésre

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %s: Rating. translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
hu: Értékelés: %s / 5

[ctx: min_price]
en: From:
hu: Legolcsóbb:

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
hu: Rendelés állapota %1$s volt, majd %2$s lett.

en: Free Shipping
hu: Ingyenes szállítás

[ctx: full name]
note: translators: 1: first name 2: last name
en: %1$s %2$s
hu: %2$s %1$s

en: Coupon data
hu: Kupon adatok

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
hu: %s adat

en: Product gallery
hu: Termékgaléria

en: Product short description
hu: Termék rövid leírása

en: Add to menu
hu: Hozzáadás a menühöz

en: WooCommerce endpoints
hu: WooCommerce végpontok

en: WooCommerce settings
hu: WooCommerce beállítások

en: Sales reports
hu: Értékesítési jelentések

en: WooCommerce tax rates (CSV)
hu: WooCommerce adókulcsok (CSV)

en: Local pickup
hu: Személyes átvétel

en: Local delivery
hu: Helyi kézbesítés

en: WooCommerce status
hu: WooCommerce állapot

en: Add attribute
hu: Attribútum hozzáadása

en: Add new attribute
hu: Új attribútum hozzáadása

en: Edit attribute
hu: Attribútum szerkesztése

en: Add key
hu: Kulcs hozzáadása

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
hu: %s műveletek

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
hu: %s jegyzetek

en: API key
hu: API-kulcs

en: Card code
hu: Kártya Kódja

en: Card number
hu: Bankkártya száma

en: Consumer key ending in
hu: Fogyasztói kulcs lejár

en: Email Settings
hu: E-mail beállítások

en: GitHub project
hu: Github projekt

en: Last access
hu: Utolsó belépés

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
hu: A termék létrehozása nem sikerült, az eredeti termék nem található: %s

en: Product data
hu: Termék adatok

en: Revoke API key
hu: API-kulcs visszavonása

en: Search key
hu: Keresési kulcs

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
hu: Amennyiben segítségre van szükséged, hogy hogyan használd, vagy egészísd ki a WooCommerce-et, <a href="%s">olvasd el a dokumentációnkat</a>. Mindenféle anyagot fogsz kapni: példákat, leírásokat és még sok mást.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
hu: Az egyedi url-ek az attribűtumok számára nem lehetnek hosszabbak, mint 28 karakter.

en: WordPress.org project
hu: WordPress.org projekt

en: Payment method:
hu: Fizetés módja:

en: Reviews
hu: Értékelések

en: Official extensions
hu: Hivatalos kiegészítők

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
hu: %1$s a legtöbbet eladott termék ebben a hónapban (összesen %2$d db)

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
hu[0]: <strong>%s rendelés</strong> vár fizetésre
hu[1]: <strong>%s rendelés</strong> vár fizetésre

en: WooCommerce Recent Reviews
hu: WooCommerce legutóbbi értékelések

en: Add to cart
hu: Kosárba teszem

en: %s items
hu: %s tétel

en: Please select some items.
hu: Válasszunk ki néhány tételt a vásárláshoz.

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hu: Csak %qty% tétel kiválasztása engedélyezett

en: WooCommerce Tax
hu: WooCommerce Adó

en: Downloadable product permissions
hu: Digitális (letölthető) termék jogosultságok

en: 1 variation added
hu: 1 variáció hozzáadva

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
hu: Mielőtt segítséget kérnél, javasoljuk, hogy ellenőrizd a rendszerállapot oldalt, hogy azonosítsd a konfigurációval kapcsolatos esetleges problémákat.

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
hu: Kérjük, add meg az árat egy tizedesjellel(%s), ezres elválasztójelek és pénznem szimbólumok nélkül.

en: Read more
hu: Tovább olvasom

note: translators: %d: Number of variations
en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
hu: Biztos, hogy az összes variációt le akarod generálni? A attribútumok minden lehetséges kombinációjából létre fog jönni egy új variáció (maximum %d futtatásonként).

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
hu: Ha hibát találtál a WooCommerce bővítményben, akkor létrehozhatsz egy jegyet a <a href="%1$s">Github-on</a>. Győződjön meg róla, hogy átolvastad a <a href="%2$s">közreműködési útmutatót</a> a jelentés beküldése előtt. A hiba megoldása érdekében, kérjük, legyél a lehető legalaposabb és mellékeld a <a href="%3$s">rendszerállapotot</a> is.

en: Official themes
hu: Hivatalos sablonok

en: Product | Products
hu[0]: Termék
hu[1]: Termékek

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
hu[0]: Letöltés
hu[1]: Letöltések

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
hu: Írj be egy egyéni előtagot, amit használni szeretnél. Előtagot kötelező beállítani, különben a WordPress az alapértelmezettet fogja használni.

en: Custom base
hu: Egyéni bázis

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
hu: Az attribútum rendezési sorrendjét határozza meg az oldalon. Egyéni rendezés esetén az attribútum értékeit fogd és vidd módszerrel rendezheted át.

en: Custom ordering
hu: Egyéni rendezés

en: Alaska
hu: Alaszka

en: California
hu: Kalifornia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
hu: Grúzia

en: District of Columbia
hu: Columbia Kerület

en: Kyoto
hu: Kiotó

en: Nuevo León
hu: Új-León

en: Baja California
hu: Alsó-Kalifornia

en: Baja California Sur
hu: Déli-Alsó-Kalifornia

en: Manawatu-Whanganui
hu: Manawatū-Whanganui

en: Newfoundland and Labrador
hu: Új-Fundland és Labrador

en: Telangana
hu: Telangána

en: Khuzestan (خوزستان)
hu: Huzesztán (خوزستان)

en: Tehran (تهران)
hu: Teherán  (تهران)

en: Ilaam (ایلام)
hu: Ilám (ایلام)

en: Bushehr (بوشهر)
hu: Busehr (بوشهر)

en: Ardabil (اردبیل)
hu: Ardabíl (اردبیل)

en: Isfahan (اصفهان)
hu: Iszfahán (اصفهان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
hu: Kermánsáh (کرمانشاه)

en: Kerman (کرمان)
hu: Kermán (کرمان)

en: Hamadan (همدان)
hu: Hamadán (همدان)

en: Ghazvin (قزوین)
hu: Kazvin (قزوین)

en: Zanjan (زنجان)
hu: Zandzsán (زنجان)

en: Luristan (لرستان)
hu: Loresztán (لرستان)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
hu: Kelet-Azerbajdzsán (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
hu: Nyugat-Azerbajdzsán  (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
hu: Csahármahál és Bahtijári  (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
hu: Dél-Horászán (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
hu: Razavi Horászán (خراسان رضوی)

en: Semnan (سمنان)
hu: Szemnán (سمنان)

en: Fars (فارس)
hu: Fársz (فارس)

en: Qom (قم)
hu: Kom (قم)

en: Kurdistan / کردستان)
hu: Kurdisztán (کردستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
hu: Kohgiluyeh és Boyer Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Golestan (گلستان)
hu: Golesztán (گلستان)

en: Gilan (گیلان)
hu: Gilán (گیلان)

en: Mazandaran (مازندران)
hu: Mázandarán (مازندران)

en: Hormozgan (هرمزگان)
hu: Hormozgán (هرمزگان)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
hu: Szisztán és Beludzsisztán  (سیستان و بلوچستان)

en: Dadra and Nagar Haveli
hu: Dadra és Nagar Haveli

en: Yukon Territory
hu: Yukoni terület

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
hu: Észak Khorasan (خراسان شمالی)

en: Lakshadweep
hu: Laksadíva

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: Antarctica
hu: Antarktisz

en: Antigua and Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: Argentina
hu: Argentína

en: Armenia
hu: Örményország

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: Bahamas
hu: Bahama-szigetek

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Bhutan
hu: Bhután

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
hu: Bonaire, Saint Eustatius és Saba

en: Bosnia and Herzegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Brazil
hu: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
hu: Brit Indiai-óceáni Terület

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Canada
hu: Kanada

en: Cape Verde
hu: Zöld-foki-szigetek

en: Central African Republic
hu: Közép-afrikai Köztársaság

en: Chad
hu: Csád

en: China
hu: Kína

en: Cocos (Keeling) Islands
hu: Kókusz-szigetek/Keeling-szigetek

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Comoros
hu: Comore-szigetek

en: Congo (Brazzaville)
hu: Kongó

en: Congo (Kinshasa)
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Croatia
hu: Horvátország

en: Cuba
hu: Kuba

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Republic
hu: Csehország

en: Denmark
hu: Dánia

en: Djibouti
hu: Dzsibuti

en: Dominica
hu: Dominika

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: El Salvador
hu: Salvador

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői-Guinea

en: Estonia
hu: Észtország

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: Falkland Islands
hu: Falkland-szigetek

en: Faroe Islands
hu: Feröer-szigetek

en: Fiji
hu: Fidzsi-szigetek

en: Finland
hu: Finnország

en: France
hu: Franciaország

en: French Guiana
hu: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Germany
hu: Németország

en: Ghana
hu: Ghána

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: Greece
hu: Görögország

en: Greenland
hu: Grönland

en: Guinea-Bissau
hu: Bissau-Guinea

en: Heard Island and McDonald Islands
hu: Heard-sziget és McDonald-szigetek

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Hungary
hu: Magyarország

en: Iceland
hu: Izland

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Iran
hu: Irán

en: Iraq
hu: Irak

en: Isle of Man
hu: Man

en: Israel
hu: Izrael

en: Italy
hu: Olaszország

en: Ivory Coast
hu: Elefántcsontpart

en: Japan
hu: Japán

en: Jordan
hu: Jordánia

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: Laos
hu: Laosz

en: Latvia
hu: Lettország

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Liberia
hu: Libéria

en: Libya
hu: Líbia

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Maldives
hu: Maldiv-szigetek

en: Malta
hu: Málta

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Micronesia
hu: Mikronézia

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Montenegro
hu: Montenegró

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Mozambique
hu: Mozambzik

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: Namibia
hu: Namíbia

en: Nepal
hu: Nepál

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: New Caledonia
hu: Új-Kaledónia

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: North Korea
hu: Észak-Korea

en: Norway
hu: Norvégia

en: Oman
hu: Omán

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Palestinian Territory
hu: Palesztina

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Pitcairn
hu: Pitcairn-szigetek

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portugal
hu: Portugália

en: Qatar
hu: Katár

en: Reunion
hu: Réunion

en: Romania
hu: Románia

en: Russia
hu: Oroszország

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: Saint Barth&eacute;lemy
hu: Saint-Barth&eacute;lemy

en: Saint Helena
hu: Szent Ilona

en: Saint Kitts and Nevis
hu: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Martin (French part)
hu: Saint Martin (Francia rész)

en: Saint Martin (Dutch part)
hu: Saint Martin (Holland rész)

en: Saint Pierre and Miquelon
hu: Saint-Pierre és Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hu: Saint Vincent és Grenadine-szigetek

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
hu: S&atilde;o Tom&eacute; és Pr&iacute;ncipe

en: Saudi Arabia
hu: Szaúd-Arábia

en: Senegal
hu: Szenegál

en: Serbia
hu: Szerbia

en: Seychelles
hu: Seychelle-szigetek

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Slovakia
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu: Szomália

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
hu: Dél-Georgia és Déli-Sandwish-szigetek

en: South Korea
hu: Dél-Korea

en: South Sudan
hu: Dél-Szudán

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Sri Lanka
hu: Srí Lanka

en: Sudan
hu: Szudán

en: Svalbard and Jan Mayen
hu: Svalbard- és Jan Mayen-szigetek

en: Sweden
hu: Svédország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Syria
hu: Szíria

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Tajikistan
hu: Tádzsikisztán

en: Tanzania
hu: Tanzánia

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Timor-Leste
hu: Kelet-Timor

en: Tokelau
hu: Tokelau-szigetek

en: Trinidad and Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu: Turks- és Caicos-szigetek

en: Tuvalu
hu: Tuvalue

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom (UK)
hu: Egyesült Királyság

en: United States (US)
hu: Amerikai Egyesült Államok

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: Vatican
hu: Vatikán

en: Vietnam
hu: Vietnám

en: Wallis and Futuna
hu: Wallis és Futuna

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: Yemen
hu: Jemen

en: Australian Capital Territory
hu: Ausztráliai fővárosi terület

en: New South Wales
hu: Új-Dél-Wales

en: Northern Territory
hu: Északi terület

en: South Australia
hu: Dél-Ausztrália

en: Western Australia
hu: Nyugat-Ausztrália

en: Barishal
hu: Barisal

en: Bogura
hu: Bogra

en: Cumilla
hu: Comilla

en: Christmas Island
hu: Karácsony-sziget

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Bouvet Island
hu: Bouvet-sziget

en: Belarus
hu: Belarusz
