Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (381 entries)

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
hu[0]: %s beállítási hiba észlelve
hu[1]: %s beállítási hiba észlelve

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
hu: &#8212; Kérjük, válasszon egy opciót &#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
hu: &mdash; Kijelölés &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
hu: (Ezt az üzenetet a Contact Form 7 %s verziójában adták hozzá.)

en: (opens in a new tab)
hu: (új fülön nyílik meg)

en: (optional)
hu: (nem kötelező)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
hu: <code>%1$s</code>, a <code>WPCF7_ContactForm</code> objektum <strong>a nem elérhető többé</strong>. Helyette használja a <code>%2$s</code> módszert.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
hu: <strong>További beállítások</strong> az a hely, ahol az adott kapcsolatfelvételi űrlap viselkedését lehet testre szabni kódrészletek hozzáadásával.

en: <strong>Attention reCAPTCHA users:</strong> Google attempts to make all reCAPTCHA users migrate to reCAPTCHA Enterprise, meaning Google charges you for API calls exceeding the free tier. Contact Form 7 supports <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile</a>, and we recommend it unless you have reasons to use reCAPTCHA.
hu: <strong>Figyelem reCAPTCHA felhasználók:</strong> A Google arra törekszik, hogy minden reCAPTCHA felhasználó átálljon a reCAPTCHA Enterprise-ra, ami azt jelenti, hogy a Google az ingyenes szintet meghaladó API-hívásokért díjat számít fel. A Contact Form 7 támogatja a <a href="https://contactform7.com/turnstile-integration/">Cloudflare Turnstile-t</a>, és ezt ajánljuk, hacsak nincs kifejezett oka a reCAPTCHA használatára.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
hu: A <strong>Contact Form 7 %1$s verziója a WordPress %2$s, vagy magasabb verzióját igényli.</strong> Szükség esetén <a href="%3$s">frissítse a WordPresst</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
hu: <strong>Duplikálás</strong> – Egy meglévő űrlap másolása, klónozása. A duplikált űrlap örökli az eredeti űrlap valamennyi beállítását, tulajdonságát, de más egyedi azonosítót (ID) fog kapni.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
hu: <strong>Szerkesztés</strong> - A kapcsolatfelvételi űrlap szerkesztő képernyőjére mutat. A felület úgy is elérhető, ha a kapcsolatfelvételi űrlap címére kattintunk.

en: <strong>Error:</strong> Invalid key values.
hu: <strong>Hiba:</strong> érvénytelen kulcsértékek.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
hu: <strong>Űrlap</strong>, amely egy HTML űrlap tartalma. Egy űrlap elemen beül megengedett HTML elemek szabadon használhatóak, és itt érhető el a Contact Form űrlapcímkék is.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
hu: <strong>Mail (2)</strong> egy bővített sablonminta, amely az E-mail-ben leírtakhoz hasonlóan működik. A különbség annyi, hogy a Mail (2) csak akkor küldi ki a levelet, ha az E-mail küldése sikeres volt.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
hu: <strong>E-mail</strong> kezeli az e-mail sablont (fejrészeket és az üzenet testet), amelyet a kapcsolatfelvételi űrlap ki fog küldeni, ha a felhasználó a küldés gombra kattint. Itt használhatóak a Contact Form 7 e-mail címkék is.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
hu: <strong>Cím</strong> a kapcsolatfelvételi űrlap elnevezése. Ez csak címkeként van használva, és szerkeszthető.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
hu: Egy űrlapcímke egy rövidkód, amely szögletes zárójelekbe van foglalva, és így helyezzük az űrlap tartalmai közé. Az űrlapcímke általában egy beviteli mezőt jelent, és összetevői négy részre bonthatók: típus, név, beállítások és értékek. A Contact Form 7 számos űrlapcímketípust támogat, mint pl. szöveg-, szám- és dátum-mezőket, ellenőrző dobozt, rádiógombokat, fájlfeltöltés mezőt, CAPTCHA-t, és kvízmezőt.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
hu: A levélcímke egy rövid szögletes zárójelben lévő rövidkód is, amelyet minden Mail és Mail (2) mezőben használhat. A levélcímke a felhasználói űrlapot jelöli a megfelelő űrlapcímke beviteli mezőjén keresztül.

en: API Key
hu: API kulcs

en: API configuration cleared.
hu: Az API konfiguráció törölve.

en: API key
hu: API kulcs

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
hu: Kulcsok eltávolítása

[ctx: API keys]
en: Remove key
hu: Kulcs eltávolítása

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
hu: A reCAPTCHA v3 API kulcsok különböznek a v2-től; a v2-es kulcsok nem működnek a v3-as API-val. Újra kell regisztrálnunk az oldalunkat, hogy új kulcsokat kapjunk a v3-hoz. Részletekért keressük fel a következő oldalt: %s.

en: Acceptable file types
hu: Elfogadott fájltípusok

en: Acceptance checkbox
hu: Elfogadó jelölőnégyzet

en: Acceptance checkbox form-tag generator
hu: Elfogadási jelölőnégyzet űrlapcímke generátor

en: Add Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap hozzáadása

en: Add form submitters to your contact lists
hu: Az űrlapbeküldők felvétele a névjegyzékébe

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: Additional Settings (%d)
hu: További beállítások (%d)

en: Additional headers
hu: További fejlécek

en: Akismet is active on this site.
hu: Az Akismet aktív ezen az oldalon.

en: Akismet returns a spam response.
hu: Akismet válasza spam minősítéssel tért vissza.

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
hu: A szolgáltató egyetlen általunk szolgáltatótt információt sem fog az engedélyünk nélkül megosztani.

en: Attachment file does not exist at %path%.
hu: A csatolt fájl a(z) %path% elérési úton nem található.

en: Author
hu: Szerző

en: Available Actions
hu: Lehetséges műveletek

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
hu: Mielőtt az elúszott levelek miatt sírva fakadna&#8230;

en: Brevo integration
hu: Brevo integráció

en: Brevo is active on this site.
hu: A Brevo aktív ezen az oldalon.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
hu: A CAPTCHA-kat úgy tervezték, hogy a spamrobotokat az emberektől tudják megkülönböztetni, ezért az emberi spammerek ellen tehetetlenek. A CAPTCHA-kkal ellentétben az Akismet az űrlapok beküldését a globális spamadatbázissal összevetve ellenőrzi. Ez azt jelenti, hogy az Akismet átfogó megoldást jelent a spam ellen. Ezért tartjuk az Akismetet a spam-megelőzési stratégia központi elemének.

en: Cannot create existing contact form.
hu: Létező kapcsolatfelvételi űrlap nem hozható létre.

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Checkboxes form-tag generator
hu: Jelölőnégyzetek űrlapcímke generátor

en: Class attribute
hu: Osztálytulajdonság

en: Close
hu: Közeli

en: Close this dialog box
hu: Zárja be ezt a párbeszédpanelt

en: Cloudflare Turnstile integration
hu: Cloudflare Turnstile integráció

en: Colons are used in form-tag names.
hu: Pontosvesszők vannak az űrlapcímkékben.

en: Complete payment
hu: Fizetés befejezése

en: Condition
hu: Feltétel

en: Configuration error is detected.
hu: Van egy hiba a beállításokban.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
hu[0]: A beállítások érvényesítése megtörtént, %s hibás kapcsolatfelvételi űrlap található.
hu[1]: A beállítások érvényesítése megtörtént, %s hibás kapcsolatfelvételi űrlap található.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
hu: A beállítások érvényesítése megtörtént, nem található érvénytelen kapcsolatfelvételi űrlap.

en: Consented
hu: Hozzájárult

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
hu: A Contact Form 7 sehol nem tárolja az elküldött üzeneteket, ebből következően előfordulhat, hogy fontos üzeneteinket elveszítjük, ha valami hiba történik a levelezőszerverrel, vagy nem megfelelő a levelezési beállításunk.

en: Contact Form 7 has completed the <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">removal of the Constant Contact integration</a>. We recommend <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevo</a> as an alternative.
hu: A Contact Form 7 befejezte a <a href="https://contactform7.com/2025/01/08/complete-removal-of-constant-contact-integration/">Constant Contact integráció eltávolítását</a>. Alternatívaként a <a href="https://contactform7.com/sendinblue-integration/">Brevót</a> ajánljuk.

en: Contact Form 7 needs your support.
hu: A Contact Form 7 bővítmény alkotója minden támogatásért hálás.

en: Contact Forms
hu: Kapcsolatfelvételi űrlapok

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact form %d
hu: %d kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact form created.
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap létrehozva.

en: Contact form deleted.
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap törölve.

en: Contact form not found.
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.

en: Contact form saved.
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap mentve.

en: Contact lists
hu: Névjegyzékek

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
hu: Másolja ki ezt a rövid kódot, és illessze be egy bejegyzésbe, egy oldalra vagy egy szöveges widget tartalmába:

en: Could not access filesystem.
hu: Nem sikerül elérni a fájlrendszert.

en: Date
hu: Dátum

en: Date field
hu: Dátummező

en: Date field form-tag generator
hu: Dátummező űrlap-címke generátor

en: Date format that the sender entered is invalid
hu: A beküldő által megadott dátumformátum érvénytelen

en: Date is earlier than minimum limit
hu: A dátum korábbi, mint a minimális korlátnál

en: Date is later than maximum limit
hu: A dátum későbbi, mint a maximális korlát

en: Default value
hu: Alapértelmezett érték

en: Delete
hu: Törlés

en: Deprecated settings are used.
hu: Elavult beállítások vannak használatban.

en: Disallowed words (%s) are used.
hu: Nem engedélyezett szavak (%s) fordulnak elő.

en: Disallowed words are used.
hu: Nem engedélyezett szavak fordulnak elő.

en: Dismiss
hu: Elvetés

en: Do you need help?
hu: Szükség van segítségre?

en: Docs
hu: Dokumentáció

en: Dots are used in form-tag names.
hu: Pontok vannak az űrlapcímkékben.

en: Drop-down menu
hu: Legördülő menü

en: Drop-down menu form-tag generator
hu: Legördülő menü űrlapcímke generátor

en: Duplicate
hu: Duplikálás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; szerkesztése

en: Edit Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap szerkesztése

en: Email address field
hu: E-mail cím mező

en: Email address field form-tag generator
hu: E-mail cím mező form-tag generátor

en: Email address that the sender entered is invalid
hu: A beküldő által megadott e-mail-cím érvénytelen

en: Email marketing
hu: E-mail marketing

en: Enter title here
hu: Írja ide a címet

en: Error
hu: Hiba

en: Error in deleting.
hu: Hiba történt a törlés során.

en: Error:
hu: Hiba:

en: FAQ
hu: GYIK (angol)

en: FAQ about Configuration Validator
hu: GYIK a beállításérvényesítőről

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
hu: Nem sikerült csatolni a fájlt. %s nem olvasható fájl.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
hu: Nem sikerült csatolni a fájlt. %s nem szerepel az engedélyezett könyvtárban.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
hu: Nem sikerült csatolni a fájlt. A teljes fájlméret meghaladja a 25 MegaByte korlátot.

en: Field name
hu: Mezőnév

en: Field type
hu: Mező típusa

en: File attachments
hu: Fájlmellékletek

en: File size limit
hu: Fájlméret korlátozás

en: File uploading field
hu: Fájl feltöltési mező

en: File uploading field form-tag generator
hu: Fájl feltöltési mező form-tag generátor

en: For more information:
hu: További információk:

en: Form
hu: Űrlap

en: Form-tag Generator: %s
hu: Űrlapcímke-generátor: %s

en: Form-tags
hu: Űrlapcímkék

en: From
hu: Feladó

en: From: %s
hu: Feladó: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
hu: A %1$s funkció a Contact Form 7 %2$s verziója óta <strong>elavultnak minősül</strong>! Használja helyette a következőt: %3$s.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
hu: %1$s funkció helytelenül lett meghívva. %2$s %3$s

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">drop-down menu</a>.
hu: Form-címkét generál egy <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">legördülő menühöz</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/date-field/">date input field</a>.
hu: Form-címkét generál egy <a href="https://contactform7.com/date-field/">dátumbeviteli mezőhöz</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">file uploading field</a>.
hu: Form-címkét generál egy <a href="https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/">fájlfeltöltési mezőhöz</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/number-fields/">number input field</a>.
hu: Form-címkét generál egy <a href="https://contactform7.com/number-fields/">számbeviteli mezőhöz</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/quiz/">quiz</a>.
hu: Form-címkét generál egy <a href="https://contactform7.com/quiz/">kvízhez</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/submit-button/">submit button</a>.
hu: Form-címkét generál a <a href="https://contactform7.com/submit-button/">küldés gombhoz</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL input field</a>.
hu: Form-címkét generál egy <a href="https://contactform7.com/text-fields/">URL beviteli mezőhöz</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">multi-line plain text input area</a>.
hu: Form-címkét hoz létre egy <a href="https://contactform7.com/text-fields/">többsoros egyszerű szövegbeviteli területhez</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">single-line plain text input field</a>.
hu: Form-címkét hoz létre <a href="https://contactform7.com/text-fields/">egysoros egyszerű szöveges beviteli mezőhöz</a> .

en: Generates a form-tag for a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">telephone number input field</a>.
hu: Form-címkét generál a <a href="https://contactform7.com/text-fields/">telefonszám beviteli mezőjéhez</a> .

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">checkboxes</a>.
hu: Form-címkét generál <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">jelölőnégyzetek</a> csoportjához.

en: Generates a form-tag for a group of <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">radio buttons</a>.
hu: Form-címkét generál <a href="https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/">rádiógombok</a> csoportjához.

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">acceptance checkbox</a>.
hu: Form-címkét generál az <a href="https://contactform7.com/acceptance-checkbox/">elfogadási jelölőnégyzethez</a> .

en: Generates a form-tag for an <a href="https://contactform7.com/text-fields/">email address input field</a>.
hu: Form-címkét generál egy <a href="https://contactform7.com/text-fields/">e-mail-cím beviteli mezőjéhez</a> .

en: Getting spammed? You have protection.
hu: Levélszemetet kap? Létezik védelem.

en: HTML Disallowance: %s
hu: HTML letiltás: %s

en: HTML tags are used in a message.
hu: HTML címkék vannak egy üzenetben.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
hu: HTTP Válasz: %1$s %2$s %3$s innen: %4$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
hu: Üdvözöljük!
    
    Ez egy visszaigazoló e-mail, amelyet %1$s küld.
    
    Megkaptuk a webes űrlapunkra való jelentkezését, amely szerint Ön engedélyezte számunkra, hogy felvegyük Önt a névjegyzékünkbe. A folyamat azonban még nem ért véget. A befejezéshez kattintson a következő linkre:
    %2$s
    
    Ha nem ez volt a szándéka, vagy ha fogalma sincs arról, miért kapta ezt az üzenetet, kérjük, ne kattintson a linkre, és hagyja figyelmen kívül ezt az üzenetet. Személyes adatait az Ön egyértelmű hozzájárulása nélkül soha nem gyűjtjük be vagy használjuk fel.
    
    Üdvözlettel
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
hu: Itt elérhető néhány lehetőség, amelyek segíthetnek megoldani a problémákat.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
hu: A Hook (kampó) %1$s a Contact Form 7 %2$s verziója óta <strong>elavult</strong>, és nem áll rendelkezésre alternatívája.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
hu: Hook %1$s a Contact Form 7 %2$s verziója óta <strong>elavult</strong>. Használja helyette inkább ezt: %3$s.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
hu: A kapcsolatfelvételi űrlap lista bármelyik sora fölé húzva a mutatót, meg fog jelenni egy műveleti hivatkozás, amellyel az űrlap kezelése elérhető. A következő műveleteket lehet végrehajtani:

en: ID attribute
hu: ID tulajdonság

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
hu: <strong>Üzenetek</strong> az a rész, ahol a kapcsolatfelvételi űrlapok használatához szükséges különféle üzenetek szerkeszthetőek. Ezek az üzenetek rövidek, mint pl. egy érvényesítési hibaüzenetet lát a felhasználó, ha nem tölti ki a kötelező mezőt.

en: In bytes. You can use kb and mb suffixes.
hu: Bájtokban. Használhat kb és mb utótagokat.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
hu: A következő mezőkben az alábbi mail címkék használhatóak:

en: Insert Tag
hu: Címke beszúrása

en: Integration
hu: Integráció

en: Integration with External API
hu: Integráció külső API-val

en: Integration with external APIs
hu: Integráció külső API-kkal

en: Invalid Stripe Payment Intent ID detected.
hu: Érvénytelen Stripe fizetésiszándék-azonosító észlelve.

en: Invalid action URL is detected.
hu: Érvénytelen művelet URL-t észleltünk.

en: Invalid key values.
hu: Érvénytelen kulcs értékek.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
hu: Érvénytelen mailbox szintaktika a(z) %name% mezőben.

en: Invalid mailbox syntax is used.
hu: Érvénytelen mailbox szintaktika van használatban.

en: Invalid tag name (%s) is specified.
hu: Érvénytelen címkenév (%s) van megadva.

en: It is hard to continue to maintain this plugin without support from users like you.
hu: Nehéz tovább karbantartani ezt a bővítményt az Önhöz hasonló felhasználók támogatása nélkül.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
hu: A wp-content könyvtáron kívüli fájlok nem használhatóak.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
hu: Egy újabb kapcsolatfelvételi űrlap bővítmény. Egyszerű, de rugalmas.

en: Label
hu: Felirat

en: Learn how your data is processed.
hu: Ismerje meg, hogyan dolgoztatnak fel az adatai.

en: Length
hu: Hossz

en: Mail
hu: E-mail

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
hu: A Mail (2) egy további e-mail mintasablon, amelyet gyakran automatikus válaszadáshoz használunk.

en: Mail-tags
hu: E-mail címkék

en: Manage your contact lists
hu: Névjegyzékek kezelése

en: Manage your email templates
hu: E-mail-sablonok kezelése

en: Max
hu: Maximum

en: Message Body:
hu: Üzenet törzse:

en: Message body
hu: Üzenettörzs

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Min
hu: Minimum

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
hu: A hibás beállítások levélkézbesítési vagy más hibákat okoznak. Érvényesítsük kapcsolatfelvételi űrlapjainkat most.

en: Multiple form controls are in a single label element.
hu: Összetett űrlap felügyelete az egyetlen címke elemébe kerül.

en: Not consented
hu: Nem járult hozzá

en: Number field
hu: Számmezők

en: Number field form-tag generator
hu: Számmező űrlap-címke generátor

en: Number format that the sender entered is invalid
hu: A beküldő által megadott számformátum helytelen

en: Number is larger than maximum limit
hu: A szám nagyobb a maximális értéknél

en: Number is smaller than minimum limit
hu: A szám a minimális értéknél kisebb

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
hu: Ezen a képernyőn a kapcsolatfelvételi űrlap szerkeszthető. Egy kapcsolatfelvételi űrlap a következő összetevőket tartalmazza:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
hu: Ezen a képernyőn a Contact Form 7 által szolgáltatott összes űrlap kezelése elvégezhető. Az űrlapok lehetséges száma nem korlátozott. Minden egyes űrlap rendelkezik egy azonosítóval (ID) és tartozik hozzá egy rövidkód ([contact-form-7 ...]). Egy kapcsolatfelvételi űrlap beillesztése egy oldalba vagy bejegyzésbe egyszerűen azt jelenti, hogy az adott rövidkódot be kell illeszteni a kívánt helyre.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
hu: Ezen a részen kezelhetjük azokat a szolgáltatásokat amelyeket a Contact Form 7 bővítménnyel elérhető. Az API segítségével valamennyi elérhető szolgáltatással együttműködhetünk.

en: One item per line.
hu: Soronként egy elem.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
hu: Egy vagy több mező hibát tartalmaz, az ellenőrzést és javítást követően a műveletet meg kell ismételni.

en: One pipe-separated question-answer pair (question|answer) per line.
hu: Soronként egy csővel elválasztott kérdés-felelet pár (kérdés|válasz).

en: Opt-in confirmation from %s
hu: Csatlakozás megerősítése innen: %s

en: Option 1
    Option 2
    Option 3
hu: 1. lehetőség
    2. lehetőség
    3. lehetőség

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Payment is required. Please pay by credit card.
hu: Fizetés szükséges. Kérjük, fizessen hitelkártyával.

en: Payments
hu: Fizetések

en: Pipe-separated file types list. You can use file extensions and MIME types.
hu: Csővel elválasztott fájltípusok listája. Használhat fájlkiterjesztéseket és MIME-típusokat.

en: Please enter a URL.
hu: Kérjük webcímet (URL) adjon meg.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
hu: Kérjük, ÉÉÉÉÉ-HH-NN formátumú dátumot adjon meg.

en: Please enter a number.
hu: Kérjük, számot adjon meg.

en: Please enter a telephone number.
hu: Kérjük, telefonszámot adjon meg.

en: Please enter an email address.
hu: Kérjük, e-mail-címet adjon meg.

en: Please fill out this field.
hu: Kérjük, töltse ki ezt a mezőt!

en: Proceed to checkout
hu: Tovább a megrendeléshez

en: Professional services
hu: Professzionális szolgáltatások

en: Publishable Key
hu: Közzétehető kulcs

en: Put the condition for consent here.
hu: Tedd ide a beleegyezés feltételét.

en: Questions and answers
hu: Kérdések és Válaszok

en: Quiz
hu: Kvíz

en: Quiz form-tag generator
hu: Kvíz űrlap-címke generátor

en: Radio buttons
hu: Rádiógombok

en: Radio buttons form-tag generator
hu: Rádiógombok form-címke generátor

en: Range
hu: Tartomány

en: Save
hu: Mentés

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Save changes
hu: Módosítások mentése

en: Search Contact Forms
hu: Kapcsolatfelvételi űrlapok keresése

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs (Secret key)

en: Select an email template:
hu: E-mail-sablon kijelölése:

en: Select lists to which contacts are added:
hu: Jelölje ki azokat a listákat, amelyekhez névjegyek hozzáadódjanak:

en: Selectable values
hu: Választható értékek

en: Send
hu: Küldés

en: Send a welcome email to new contacts
hu: Üdvözlő e -mail küldése az új kapcsolatoknak

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
hu: A beküldő nem adott helyes választ a kvíz-kérdésre

en: Sender email address does not belong to the site domain.
hu: A beküldő e-mail-címe nem tartozik a honlap domainhez.

en: Sender&#8217;s message failed to send
hu: A feladó üzenetét nem sikerült elküldeni

en: Sender&#8217;s message was sent successfully
hu: A feladó üzenete sikeresen elküldve

en: Sending mail has been aborted.
hu: A levélküldés megszakadt.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Setup integration
hu: Integráció beállítása

en: Shortcode
hu: Rövidkód

en: Show welcome panel
hu: Üdvözlő panel megjelenítése

en: Site Key
hu: Nyilvános kulcs (Site key)

en: Slider
hu: Vetítés (Slider)

en: Spam filtering with Akismet
hu: Spamszűrés az Akismettel

en: Spam protection
hu: Spam védelem

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
hu: A spamküldőknek minden a célkeresztjükben van, ez alól a kapcsolatfelvételi űrlap sem kivétel. Mielőtt túl sok szemetet gyűjtenénk be, védjük meg a kapcsolatfelvételi űrlapjainkat a Contact Form 7 erőteljes anti-spam megoldásaival.

en: Status
hu: Állapot

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
hu: Tároljuk és rendszerezzük kapcsolatainkat, miközben védjük a felhasználók adatait a Brevo-n, Európa vezető CRM és e-mail marketing platformján. A Sendinblue korlátlan számú kapcsolatot és fejlett marketingfunkciókat kínál.

en: Stripe integration
hu: Stripe integráció

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe&#8217;s software tools to accept payments securely and expand globally.
hu: A Stripe egyszerű és hatékony módja az online fizetések elfogadásának. A Stripe-nak nincs beállítási díja, nincs havidíja, és nincsenek rejtett költségek. Vállalkozások milliói támaszkodnak a Stripe szoftvereszközeire a biztonságos fizetéselfogadás és a globális terjeszkedés terén.

en: Stripe is active on this site.
hu: A Stripe aktív ezen az oldalon.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
hu: A Stripe nem érhető el ezen az oldalon. Ehhez https protokollra alkalmas webhelyre van szükség.

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject: %s
hu: Tárgy: %s

en: Submission was referred to as spam
hu: A beküldést spamnek lett jelölve

en: Submit
hu: Beküldés

en: Submit button
hu: Küldés gomb

en: Submit button form-tag generator
hu: Beküldés gomb űrlapcímke generátor

en: Submitted nonce is invalid.
hu: A beküldött értesítés érvénytelen.

en: Support
hu: Támogatás

en: Support forums
hu: Támogató fórumok

en: Telephone number field
hu: Telefonszám mező

en: Telephone number field form-tag generator
hu: Telefonszám mező form-címke generátor

en: Telephone number that the sender entered is invalid
hu: A beküldő által megadott telefonszám érvénytelen

en: Text area
hu: Szövegterület

en: Text area form-tag generator
hu: Szövegterület form-címke generátor

en: Text field
hu: Szövegmezők

en: Text field form-tag generator
hu: Szövegmező űrlap-címke generátor

en: Thank you for your message. It has been sent.
hu: Köszönjük szépen az üzenetet, amelyet továbbítottunk.

en: The Constant Contact integration has been removed.
hu: A Constant Contact integráció el lett távolítva.

en: The answer to the quiz is incorrect.
hu: A quiz-kérdésre adott válasz hibás.

en: The capital of Brazil? | Rio
hu: Brazília fővárosa? | Rio

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
hu: A beküldő által megadott kód nem egyezik a CAPTCHA kóddal

en: The form-tag to be inserted into the form template
hu: Az űrlapsablonba beillesztendő űrlapcímke

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
hu: A negyedik paraméternek ($mail_tag) a WPCF7_MailTag osztály egyik példányának kell lennie.

en: The request payload format is not supported.
hu: A kérés adattartalom-formátuma nem támogatott.

en: The requested contact form was not found.
hu: A kívánt űrlapot nem találjuk.

en: The total size of attachment files is too large.
hu: A melléklet fájlok teljes mérete túl nagy.

en: The uploaded file is too large.
hu: A feltöltött fájl túl nagy.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
hu: Vannak speciális mail címkék, amelyeknek speciális nevük van, de nincs nekik megfelelő űrlapcímke. Ezeket általában a küldéskor használt metainformációkat jelentik, mint pl. a küldő IP címe, vagy az oldal URL címe.

en: There are invalid mail header fields.
hu: Érvénytelen mail header mezők.

en: There are terms that the sender must accept
hu: Vannak feltételek, amelyeket a beküldőnek el kell fogadnia

en: There is a field that the sender must fill in
hu: Van egy mező, amelyet a beküldőnek ki kell töltenie

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
hu: Ebben a mezőben a bevitt adat hosszabb, mint az engedélyezett legnagyobb méret

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
hu: Ebben a mezőben a bevitt adat rövidebb, mint az előírt legkisebb méret

en: There is a possible empty field.
hu: Egy lehetséges üres mező.

en: There is no valid unit tag.
hu: Nincs érvényes egységcímke.

en: There was an error deleting the contact form.
hu: Hiba történt a kapcsolatfelvételi űrlap törlése közben.

en: There was an error saving the contact form.
hu: Az űrlap mentése során hibát észleltünk.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
hu: Egy hiba történt az üzenet küldése során, a műveletet meg kell ismételni.

en: There was an error uploading the file.
hu: Hiba történt a fájl feltöltésekor.

en: There was an unknown error uploading the file.
hu: Ismeretlen eredetű hiba történt a fájlfeltöltéskor.

en: This checkbox is optional.
hu: Ez a jelölőnégyzet nem kötelező.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
hu: Ez a kapcsolatfelvételi űrlap tartalmazza a CAPTCHA mezőket, de a szükséges könyvtárak (GD és FreeType) a szerveren nem érhetőek el.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hu: Ez a kapcsolatfelvételi űrlap tartalmazza a CAPTCHA mezőt, de az ideiglenes fájlok mappája (%s) nem létezik, vagy nem írható. A mappa kézzel létrehozható, vagy módosítani kell a tulajdonosi jogokat.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hu: Ez a kapcsolatfelvételi űrlap tartalmaz fájlfeltöltési mezőket, de a fájlok ideiglenes mappája (%s) nem létezik, vagy nem írható. Kézzel létrehozhatjuk a mappát, vagy módosíthatjuk annak engedélyét.

en: This contact form is available only for logged in users.
hu: Ez a kapcsolatfelvételi űrlap csak bejelentkezett felhasználók számára elérhető.

en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
hu: Ez az e-mail a weboldalunkon található kapcsolatfelvételi űrlapon (%1$s %2$s) történő beküldésének nyugtája, amelyben az Ön e-mail címét használták. Ha nem Ön volt az, kérjük, hagyja figyelmen kívül ezt az üzenetet.

en: This field expects the submitter URL.
hu: Ez a mező a beküldő URL-jét várja.

en: This field expects the submitter email.
hu: Ez a mező a beküldő e-mailjét várja.

en: This field expects the submitter name.
hu: Ez a mező a beküldő nevét várja.

en: This field expects the submitter telephone number.
hu: Ez a mező a beküldő telefonszámát várja.

en: This field has a too early date.
hu: A mező túl korai dátumot tartalmaz.

en: This field has a too large number.
hu: A mezőbe írt szám túl nagy.

en: This field has a too late date.
hu: A mező túl késői dátumot tartalmaz.

en: This field has a too long input.
hu: A mezőbe írt szöveg túl hosszú.

en: This field has a too short input.
hu: A mezőbe írt szöveg túl rövid.

en: This field has a too small number.
hu: A mezőbe írt szám túl kicsi.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
hu: Ez az űrlap Akismetet használ a spam csökkentése érdekében.

en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
hu: Ez egy értesítés arról, hogy egy kapcsolatfelvételi űrlapot küldtek be az Ön weboldalán (%1$s %2$s).

en: This is a required field.
hu: Ez egy kötelező mező.

en: Title
hu: Cím

en: To
hu: Címzett

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
hu: A CAPTCHA használatához telepíteni kell ezt a bővítményt: %s.

en: To use the user input in the email, insert the corresponding mail-tag %s into the email template.
hu: Az e-mailben megadott felhasználói bevitel használatához illessze be a megfelelő %s mail-tagot az e-mail sablonba.

en: Too many items are selected.
hu: Túl sok elem van kiválasztva.

en: Turnstile is Cloudflare&#8217;s smart CAPTCHA alternative, which confirms web visitors are real and blocks unwanted bots without slowing down web experiences for real users.
hu: A Turnstile a Cloudflare intelligens CAPTCHA alternatívája, amely megerősíti, hogy a webes látogatók valódiak, és a nem kívánt botokat pedig anélkül blokkolja, hogy lassítaná a valódi felhasználók webes élményét.

en: Turnstile is active on this site.
hu: A Turnstile aktív ezen az oldalon.

en: Turnstile token is empty.
hu: A Turnstile tokenje üres.

en: Turnstile validation failed.
hu: A Turnstile érvényesítése sikertelen.

en: URL field
hu: URL mezőben

en: URL field form-tag generator
hu: URL mező űrlap-címke generátor

en: URL that the sender entered is invalid
hu: A beküldő által megadott URL érvénytelen

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
hu: Az űrlapsablon nem elérhető HTML-elemeket tartalmaz.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
hu: Elérhetetlen név (%names%), amelyik az űrlapellenőrzésnél kerül használatra.

en: Undefined value was submitted through this field.
hu: Ezen a mezőn keresztül meghatározatlan érték lett elküldve.

en: Unique identifier for the contact form.
hu: A kapcsolatfelvételi űrlap egyedi azonosítója.

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
hu: Nem biztonságos e-mail konfigurációt használnak megfelelő védelem nélkül.

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Uploadable file size exceeds PHP&#8217;s maximum acceptable size.
hu: A feltölthető fájl mérete meghaladja a PHP maximálisan elfogadható méretét.

en: Uploaded file is not allowed for file type
hu: A feltöltött fájl típusa nem engedélyezett

en: Uploaded file is too large
hu: A feltöltött fájl túl nagy méretű

en: Uploading a file fails for PHP error
hu: A feltöltendő fájl PHP-hibát okoz

en: Uploading a file fails for any reason
hu: A feltöltendő fájl valamelyik szabályt megszegi

en: Use HTML content type
hu: HTML típusú tartalom használata

en: Use Mail (2)
hu: Mail (2) használata

en: Use of tag generator instances older than version 2 is deprecated. Version %1$s instance (%2$s) detected.
hu: A 2-es verziónál régebbi címkegenerátor-példányok használata elavult. A(z) %1$s verzió példánya (%2$s) észlelve.

en: Use the first item as a label.
hu: Használja az első elemet címkeként.

en: Use this text as the placeholder.
hu: Használja ezt a szöveget helyőrzőként.

en: User-Agent string is unnaturally short.
hu: A felhasználói ágens karakterlánca természetellenesen rövid.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
hu[0]: %s kapcsolatfelvételi űrlap ellenőrzése most
hu[1]: %s kapcsolatfelvételi űrlap ellenőrzése most

en: Validate Configuration
hu: Beállítások érvényesítése

en: Validate Contact Form 7 Configuration
hu: Contact Form 7 beállítások érvényesítése

en: Validation errors occurred
hu: Érvényesítési hibák

en: Welcome email
hu: Üdvözlő e-mail

en: Welcome panel
hu: Üdvözlő panel

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
hu: Mivel az űrlapcímkék szintaxisa viszonylag bonyolult, nem szükséges ismerni a felépítésüket, hiszen egyszerűen használhatjuk a címkegenerátort (<strong>Címke generálása</strong> gomb ezen a képernyőn).

en: Wrap each item with a label element.
hu: Csomagoljunk minden tételt egy címke elemmel

en: Y/m/d
hu: Y.m.d.

en: You are not allowed to access contact forms.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a kapcsolatfelvételi űrlapokhoz.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
hu: A lekért űrlaphoz nincs elegendő jogosultság csatlakozni.

en: You are not allowed to create a contact form.
hu: Nincs megfelelő jogosultság egy kapcsolatfelvételi űrlap létrehozásához.

en: You are not allowed to delete this item.
hu: Nincs jogosultsága ezen elem törléséhez.

en: You are not allowed to edit this contact form.
hu: Nincs jogosultsága ezen kapcsolatfelvételi űrlap szerkesztéséhez.

en: You are not allowed to edit this item.
hu: Nincs jogosultsága ezen elem szerkesztéséhez.

en: You are not allowed to upload files of this type.
hu: Az ilyen típusú fájlok feltöltése tilos.

en: You are not allowed to validate configuration.
hu: Az Ön számára nem engedélyezett a beállítások érvényesítése.

en: You can also use this old-style shortcode:
hu: Ezt a régi stílusú rövid kódot is használhatjuk:

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
hu: Kibővíthetjük a kapcsolatfelvételi űrlapjaink lehetőségeit külső szolgáltatásokkal. Részletekért nézzük meg: %s.

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
hu: Itt állíthatjuk be a Brevo integrációt. Részletek: %s.

en: You have no active email template yet.
hu: Még nincs aktív e -mail-sablonja.

en: You have no contact list yet.
hu: Még nincs névjegyzéke.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
hu: Ön nincs hitelesítve. Győződjön meg arról, hogy a megadott API-kulcs helyes.

en: You have strong allies to back you up.
hu: Erős szövetségeseink állnak rendelkezésünkre.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
hu: Első lépésként szükségünk lesz egy felhasználói fiókra annál a szolgáltatónál, amelyik szolgáltatásait szeretnénk igénybe venni. Amennyiben ez már rendelkezésünkre áll, a Contact Form 7 bővítményt engedélyeztetni kell annál a szolgáltatónál, amelyikhez a felhasználói fiókkal rendelkezünk.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
hu: Az üzenet elküldése előtt a feltételeket el kell fogadni.

en: Your email
hu: E-mail cím

en: Your entered code is incorrect.
hu: A megadott kód helytelen.

en: Your message
hu: Üzenet

en: Your name
hu: Név

en: acceptance
hu: elfogadás

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
hu: Illesszen be egy Contact Form 7 segítségével készített kapcsolatfelvétei űrlapot.

[ctx: block keyword]
en: form
hu: űrlap

en: checkboxes
hu: jelölőnégyzetek

en: date
hu: dátum

en: drop-down menu
hu: legördülő menü

en: email
hu: e-mail

en: file
hu: fájl

en: g:i a
hu: H:i

[ctx: mail subject]
en: %1$s "%2$s"
hu: %1$s „%2$s”

en: number
hu: szám

[ctx: personal name]
en: %1$s %2$s
hu: %2$s %1$s

en: quiz
hu: kvíz

en: radio buttons
hu: rádiógombok

en: reCAPTCHA is active on this site.
hu: reCAPTCHA aktív az oldalon.

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
hu: A reCAPTCHA megvéd a spam és más típusú automatikus visszaélések ellen. A Contact Form 7 reCAPTCHA integrációs moduljával blokkolhatók a spamrobotok általi visszaélésszerű űrlapbeküldések.

en: reCAPTCHA response token is empty.
hu: A reCAPTCHA válaszjelzés üres.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
hu: A reCAPTCHA pontszáma (%1$.2f) alacsonyabb, mint a küszöbérték (%2$.2f).

en: submit
hu: küldés

en: tel
hu: telefon

en: text
hu: szöveg

en: text area
hu: szövegterület
